آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

پنجشنبه، 11 تیر ماه 1394 = 02-07 2015

رژیم ایران در راهبرد ملی نظامی جدید آمریکا

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) در راهبرد ملی نظامی جدید این کشور نام رژیم ایران را قید کرده است که مستعد ایجاد تهدید برای امنیت ملی آمریکا به شمار می آید.

بنابراین گزارش، در راهبرد ملی نظامی آمریکا در سال 2015 از رژیم ایران به عنوان یک چالش راهبردی برای جامعه بین المللی نام برده شده است.

در راهبرد ملی نظامی آمریکا که وزارت دفاع این کشور آن را منتشر کرده آمده است: امروز فضای امنیتی در جهان یکی از غیرقابل پیش بینی ترین فضاها در 40 سال گذشته است. از آخرین باری که راهبرد ملی نظامی آمریکا در سال 2011 منتشر شده بود، بی نظمی در جهان افزایش یافته است....رزیم ایران همچنان چالشی راهبردی برای جامعه بین المللی است. این رژیم به رغم قطعنامه های مکرر شورای امنیت سازمان ملل برای متوقف کردن تلاش برای دستیابی به فناوری های هسته ای و موشکی، همچنان به دنبال این فناوری ها است. رژیم ایران همچنین یک حکومت حامی تروریسم دولتی است که اقداماتش باعث بی ثباتی در منطقه خاورمیانه شده است و برای شمار زیادی از مردم درد و رنج به همراه داشته درحالیکه چشم انداز یک آینده آباد را از ایرانی ها سلب کرده است.Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved