آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

پنجشنبه، 15 مرداد ماه 1394 = 06-08 2015

اعتراف: سرطان شناس اردبیلی را رژیم کشت

اعتراف به نقش عوامل رژیم در قتل دکتر پیرزاده

ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سؤالی در باره پرونده قتل مشکوک دکتر پیرزاده در اردبیل و ضرب و شتم یک جراح زن در ممسنی تلویحا به نقش عوامل رژیم اذعان کرد و گفت: مدارک و مستندات بسیاری داریم، گزارش‌ها بسیار سنگین است، ولی به‌ خاطر برخی مسائل نمی‌ توانیم بیان کنیم.

یادآوری می شود دکتر پیرزاده حدود دو هفته پیش به طرز مشکوکی در اردبیل به قتل رسید. برخی از دوستانش می‌گویند (گزارش زیر) که قتل این سرطان شناس مشهور به ‌دلیل اخطارهای وی در مورد فعالیتهای سپاه پسداران و شرکای روسی اش در معادن اورانیوم منطقه سبلان است که منجر به گسترش بی‌سابقه انواع سرطان در این منطقه شده است.


سرطان شناس اردبیلی را سپاه کشت

افشای علت اصلی کشته شدن پزشک سرطان شناس اردبیلی

وی مدتها بود در مورد آلوده بودن آب بخش هایی از سبلان به رادیو اکتیو به مقامات کشوری و استانی هشدار داده که پیگیری های وی برای جلوگیری از این فاجعه انسانی که شاید تا صد سال دیگر اثرات آن باقی بماند به قیمت جانش تمام شد.
****

گزارش دریافتی: نیمی از مردم اطراف سبلان سرطان دارند و انتشار هرگونه خبر مربوط به آلودگی آبهای منطقه به مواد رادیوآکتیو و افزایش میزان مبتلایان به سرطان در میان مردم منطقه شدیداً از سوی نهادهای انتظامی- امنیتی در داخل کشور،کنترل و سانسور شده و می شود.

فاجعه هم اندازه چرنوبیل در اربیل و اطراف سبلان با آلوده شدن آب های منطقه به رادیو اکتیو بر اثر استخراج اورانیوم توسط سپاه با مشارکت شرکت های روسی

مرحوم دکتر اصغر پیرزاده تنها فوق تخصص خون و سرطان در اردبیل طرح تحقیقاتی را در باره چرایی آلوده بودن مردم اطراف سبلان به سرطان و داشتن رتبه نخست در خاورمیانه را تهیه نموده و نتایج آن نیز برای وی روشن شده بود.

وی مدتها بود در مورد آلوده بودن آب های بخش های از سبلان به رادیو اکتیو به مقامات کشوری و استانی هشدار داده که پیگیری های وی برای جلوگیری از این فاجعه انسانی که شاید تا صد سال دیگر اثرات آن باقی بماند به قیمت جان شان تمام شد.

سالهاست مردم صداهای مهیب انفجار همراه با لرزش زمین در اطراف سبلان بویژه شهرستان نیر را می شنوند، بطوریکه این صداهای مهیب که در روستاهای اطراف شهرستان نیر و حتی گردنه صائین و نزدیکی های سراب نیز شنیده شده است باعث ایجاد شایعاتی مانند وقوع زمین لرزه یا سقوط هواپیما در بین سطح مردم بوده است و هنگام شنیده شدن این صدا هواپیمای نظامی نیز در حال عبور از روی شهر نیر بوده است و اما منشاء دقیق این صداها معلوم نیست.

سازمان انرژی های نوین ایران موسوم به‌ سانا که یکی از شرکتهای وابسته‌ به‌ سازمان انرژی اتمی ایران معرفی شده‌ است، همچنان در کوه سبلان با حفاریهای خود ،به‌ ظاهر تحت پوشش استفاده‌ از گرمای اعماق زمین ،اما در واقع جهت دستیابی به‌ اورانیوم است

مطابق گزارش بهداشت جهانی ،سرطان دستگاه گوارش و خون در اردبیل و مشگین شهر رتبه‌ اول را در خاورمیانه‌ دارد و هزاران نفر از مردم اطراف کوه سبلان مبتلأ شده‌ یا در حال ابتلأ هستند این بیماران در مراکز درمانی بیمارستان قاضی تبریز و امام تهران مورد شیمی درمانی و پرتو درمانی قرار گرفته‌اند.

لازم به‌ توضیح است که‌ با وجود آتشفشانی بودن کوه سبلان ، تکنسین ها و مهندسین روسی و چینی در حال استخراج اورانیوم از اعماق زمین میباشند که‌ در عمق پایین و با حرارت بسیار بالای آن قسمت از زمین اورانیوم بصورت رادیو ایزوتوپ اورانیوم در می یاید که‌ بلافاصله‌ پس از رسیدن به‌ سطح زمین تشعشعات رادیو اکتیو از خود بروز می دهد در واقع اعماق پایین کوه سبلان به‌ صورت یک راکتور هسته‌ای طبیعی عمل می نماید و این حفاریها کاملأ غیر منطقی و غیر اصولی بوده‌ و اثرات سوء زیست محیطی در پی داشته‌ و دارد.

مرحوم دکتر اصغر پیرزاده فوق تخصص خون و سرطان معتقد بود که بزودی فاجعه انسانی در اطراف اردبیل رخ خواهد داد و بیشتر نوزادان با معلولیت های جسمی و عقب ماندگی ذهنی متولد خواهند شد.

در شهرهای بزرگ استان مانند اردبیل و مشکین شهر اداره آب با افزودن مواد کم کننده رادیواکتیو سعی در کنترل از گسترش این بیماری دارد، راه چاره نیست.

دکتر اصغر پیرزاده معتقد بود، شرکت های کاوشگر اروانیوم بعد از کاشف کوهپایه ها و رسیدن به اورانیوم با مقدار درجه پایین، بدون اینکه کشاف های عمیق را بپوشانند آنها را رها کرده اند و با بارش های زمستانی به مرور مواد اورانیوم با غلظت پایین به آب ها منطقه نفوذ کرده و آب آلوده است. در تحقیقات دکتر پیرزاده به نمونه عملی زیادی از جمله آب های چرنوبیل و ناکازاکی اشاره است.

از سوی دیگر اشاره ناجوانمردانه و توهین آمیز علت به قتل رسیدن دکتر پیرزاده از سوی داستان است!

دادستان بصورت تلویحی گفته است که فرد ضارب که زیر سن قانونی است ارتباط صمیمانه ای با مقتول داشته و وی را به منزل خود دعوت کرده بوده است، کذب محض و برای بی اعتبار کردن چهره مرحوم پیرزاده را داشته و برای کاستن از خشم عمومی جامعه است.

طبق شنیده ها از زبان نزدیکان دکتر پیرزاده، ایشان دو بار برای گزارش این فاجعه و جلوگیری از گسترش آن و بستن گودال های کنده شده که در حاضر همگی مناطق نظامی و حفاظت شده اعلام هستند به تهران رفته بوده است.

طبق این تحقیقات اکثر آب های رودخانه ها و چشمه اطراف مشکین شهر، نیر، سراب، سرعین و خود اردبیل آلوده است.

از دولت دکتر روحانی درخواست می شود تا با تشکیل کمیته ویژه بحران در استان اربیل بدون دخالت سپاه به این فاجعه گسترده رسیدگی کرده و از همه گیر شدن آن جلوگیری شود.

باشد که روح پاک و بی گناه دکتر پیرزاده نجات دهنده مردم اردبیل و اطراف سبلان باشد.فریبرز July 26, 2015 01:00 AM

تعجبتان از چیست؟ آخوند آمده است بکشد، اگر با اعدام و تیر باران نشد، با آب آلوده به مواد رادیو اکتیو!

گزارش یا اعتراض به این نظر


amir July 26, 2015 02:10 AM

اهای داداشام دکترا شما که عجولانه وناجوانمردانه به هنرمند گرامی مهران مدیری تاختید شهامت اعتراض وشاید اعتصاب در شما باشد مقدور میباشد اعتراضی محترمانه به مسیولین نظام ولایت بکنید؟ ایا سبلان ونواحی الوده رادیو اکتیو میباشد وتحقیق زنده یاد دکتر پیرزاده درست بود ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


babak July 27, 2015 12:54 AM

سپاه بدانید شماره معکوس شما در حال افول بوده و هیچ ابزاری جلودار این سیلی که بسویتان شتابان میتازد نیست و دلتان را به توپو تانکتان خوش نکنید میستر پوتین هم که دوست ۳۶ ساله شماست او ه
هم قآدر به مهآر این توفان نیست برای شما,, همانند سال ۸۸ که گاد فادر شما از ترس شتابان ملیجک ان تری نژاد را به مسکو به پابوس پوتین میفرستد و فردای ان روز مرد یک دست شما شیر میشود و دستور ان کشتار بیرحمانه را صادر میکند دیگر خدا بیامرزد ان زمان دیگر گذشته است و پیرو جوان آگاهن که یکی میشود ارتش مصر السیسی را به جهان در مقابل امپریالیزم بقول شما تولید میکند و یکی هم میشود ارتشی بنام سپاه که تا میتواند از اموال ملتش میدزدد وسپس بهترین و نخبه ترین شهروندانش را به خاک و خون می کشد ا

گزارش یا اعتراض به این نظر


م.ح.ش July 27, 2015 09:20 PM

سلام
خدا می دونه چقدر دلم می خواد این خبر راست نباشه خبر ها ضد و نقیض در مورد مسائل مختلف می خونیم و بار ها شاهد اخبار نادرست و دور از حقیقت از سایت های مختلف بودم اما فقط می تونم بگم اگر این خبر راست باشه ای وای برما ای وای بر ما و قلبم به درد میاد از اینکه زادگاه پدری من که سالها محل مسافرت و استراحت تابستانی ما بود الان با این وضعیت در خطر باشه ۲۵ سال هست که از اون منطقه دور بودم و وهنوز هم اب و هوای با طراوت و مردم صمیمی و نازنینش رو بیاد دارم

گزارش یا اعتراض به این نظر


Ira July 28, 2015 10:18 AM

سهم
ما
در
کشتار
فرزندان
ایران
چقدر
است
؟


گزارش یا اعتراض به این نظر


babak August 7, 2015 01:38 AM

تنفری که مردم ایران از سپاه در تار و پوده وجودشان رسوب کرده ساعت به ساعت رو به افزایش است انفجاری که به تور قطع به زودی شاهدش خواهیم بود توفانی سهمگین خواهد بود که بنیاد شما خاینین را که در لباس مقدس ارتش به چپاول از این ملت به مدت ۳۶ سال مشغولید از ریشه خشک خواهد کرد ننگ بر شما خااینن

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved