آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 28 شهریور ماه 1396 = 19-09 2017

بحث سقوط نظام در اجلاس خبرگان رهبری

نماینده ولی فقیه در سپاه امروز در اجلاس خبرگان رهبری گفت: آمریکا به دنبال تکرار فرمول سقوط نظام شوروی در ایران است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران، امروز به عنوان میهمان ویژه سومین اجلاس پنجمیبن دوره مجلس خبرگان رهبری با موضوع "نفوذ" به ایراد سخن پرداخت و نسبت به نفوذ دشمن و شکست انقلاب هشدار داد.

وی در ادامه به نفوذ در شوروی سابق و فروپاشی نظام این کشور پرداخت و گفت: تکرار فرمول سقوط اتحاد جماهیر شوروی از اهداف نظام سلطه و آمریکا با حربه نفوذ در نظام اسلامی ماست.

نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: دشمن سر سوزنی از آرمان هایش عقب نشینی نکرده است، چرا ما باید از آرمان هایمان کوتاه بیاییم؟ دشمن تلاش می کند ما را مجبور کند بین دست کشیدن از آرمان ها و زندگی با ذلت یکی را انتخاب کنیم و این ماییم که با بصیرت افزایی باید با آن مقابله کنیم.


ما را انداختند گوشه رینگ دارند می‌زنند

سفیر سلبق جمهوری اسلامی در روسیه در یک برنامه تلویزیونی در ایران با اشاره به فشارهای آمریکا در زمینه برجام گفت: من روشن کنم برای مردم تو چه وضعیتی افتادیم، الان ما اگر اقدام به شکایت بکنیم بابت نقض طرف مقابل بر عکس انگار تیری به خودمان شلیک کردیم یعنی یک مکانیزمی راه می‌افتد ظرف 45روز طرف شاکی می‌گوید من از این‌که شکایت کرده راضی نیستم چون راضی نیستم پس تو شورای امنیت رأی وتو می‌دهد و نتیجه‌اش این می‌شود که تمام تحریمها بر می‌گردد. بر این اساس است که ما الآن نمی‌توانیم شکایت بکنیم. نمی‌توانیم در برابر نقض طرف مقابل اقدام بکنیم.

نوبری گفت: ما را انداختند تو آچمز یعنی مثل اینکه ما را اندختند تو گوشه رینگ مرتب دارند می‌زنند، تحریم نمی‌دانم هواپیما، تحریم نمی‌دانم چی، تحریم چی، ما هم هیچ کاری نمی‌توانیم بکنیم چون تو برجام آمده است تکان بخوریم ناقض برجام می‌شود، ما هم که قرار است ناقض برجام نشویم، لذا باید همینجور باید بخوریم هوک چپ و راست بخوریم.

مجری برنامه گفت: واقعیتش این است که الان به یک وضعیتی رسیده که موافقان و مخالفان برجام در جمهوری اسلامی ایران همه دارند فکرهایشان را روی هم می‌گذارند که چه جوری از این هچل بیایند بیرون.

نوبری در ادامه گفت:‌ می‌گویم برجام یک، برجام دو، برجام سه، برجام چهار.... دیوار برلین ریخت، تمام آن بلوک شرق در واقع سقوط کرد، کل بلوک اصلا در واقع منهدم شد، همه‌اش همان مفاد مذاکرات بود، یعنی این‌که شما باید در سلاح استراتژیکی باید کوتاه بیایید، بعد در قبال مسأله منطقه‌ ای کوتاه بیایید، بعد در قبال حقوق‌ بشر هم باید کوتاه بیایید، یعنی تمام.


صدام و قذافی هم از این دعوت ها کرده بودند

خامنه‌ ای روزیکشنبه پس از آنکه روحانی را با وعده دعوت از آمریکا به‌ سر سفره برجام به نیویورک فرستاد، به نحو مضحکی در مورد سرنوشت توافق هسته ای گفت: آمریکایی‌ها بدانند در مسائل مهمِ مربوط به منافع ملی، عقب‌ نشینی در قاموس جمهوری اسلامی معنی ندارد.

خامنه‌ ای که در جمع مزدوران نیروی انتظامی سخن می گفت، پس از رجزخوانی های توخالی همیشگی، ذلیلانه حرف اصلی خود را خطاب به دولتمردان آمریکايی به زبان آورد و بطور تلویحی گفت که آماده سرکشیدن جام های زهر بعدی است.

خامنه ای: ....مسئولان فاسد، دروغگو و فریبکارِ آمریکا، وقیحانه ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی را به دروغ‌گویی متهم می‌کنند، در حالی‌که ملت ایران صادقانه حرکت و اقدام کرده و صادقانه نیز این مسیر را تا آخر خواهد پیمود....

روحانی نیز پیش از پرواز به نیویورک در باره موضع دولت آمریکا نسبت به برجام و راه حل آن از نظر جمهوری اسلامی گفت: آمریکايیها احساس می کنند یک سفره ای بازشده و فکر می کنند آنها هم کمک کرده اند در باز شدن این سفره، اما موقع خوردن و استفاده از سفره غذا آنها محرومند و وارد میز غذا نمی شوند. در حالی که می توانند آنها هم راه درستی را انتخاب کنند و بیایند در اتاقی که سفره هست، آنها هم وارد شوند، از نظر ما اشکالی ندارد اگر آنها اخلاق بدشان را کنار بگذارند.

به گزارش یورونیوز، روحانی گفت که در این زمینه و سایر جنبه‌های برجام نیاز به توضیحاتی هست و قصد دارد در نشست مجمع عمومی و در جلساتی که راجع به برجام خواهد بود، در این باره صحبت و رایزنی کند.

این منبع نوشت: احتمال می رود دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز در نشست مجمع عمومی سازمان ملل در مورد توافق هسته‌ای برجام و بحران منطقه صحبت کند. او چهار روز قبل ضمن توصیف مجدد برجام به عنوان توافقی بد گفت که در ماه اکتبر جهان شاهد سیاست کاخ سفید در قبال برجام خواهد بود.


ترامپ بزودی تصمیم بدی در باره برجام می گیرد

به گزارش ایلنا، به نقل از واشنگتن پست، رئیس جمهور آمریکا احتمالا به زودی تصمیم بدی در باره توافق هسته‌ای اتخاذ خواهد کرد.

بر اساس گزارش فارین پالیسی ترامپ گروهی از دستیاران سیاسی‌اش را برای پیدا کردن مدارک لازم برای رد پایبندی رژیم ایران در کاخ سفید دور هم جمع کرده است.

برخی منابع آمریکايی نیز پیش تر گزارش کرده بودند که ترامپ قصد دارد ماه اکتبر نقض توافق هسته ای از سوی حکومت ایران را اعلام کند. تصمیمی که به آمریکا اجازه می دهد تا تحریم های شدیدی علیه هر شخصی که با رژیم تهران مراوده تجاری دارد، اعمال کند.

این منبع نوشت: ترامپ این جمله را که «توافق هسته ای بدترین توافقی است که تاکنون امضا شده» را متوقف نمی کند و از مشاوران خود خواسته تا مدارکی جمع آوری کنند که به وی اجازه می دهد توافق هسته ای را نامعتبر اعلام کند، احتمالا ماه اکتبر لحظه ای است که ترامپ این تصمیم را اعلام می کند؛ زمانی که قرار است سومین گزارش پایبندی رژیم ایران به کنگره اعلام شود.اخبار مرتبط:
 • سخنرانی ترامپ با تمرکز بر ایران و کره شمالی
 • چمدانی که ترامپ برای نیویورک بسته است


 • یک ایرانی September 18, 2017 03:43 AM

  آمریکا مانند فرانسه، انگلستان و آلمان نیست که برای چندرغاز پول بیاید و سر سفره انقلاب بنشیند. آمریکا خواهان روابط خوب با مردم ایران است و خوب هم میداند که مردم ایران خواهان سرنگونی جمهوری اسلامی هستند و امکان دارد که در این راه به مردم ایران کمک هم کند که به خواسته هایشان برسند ولی باید دید که چه زمانی مردم ایران کاسه صبرشان لبریز میشود و یا خود آمریکا دیگر نمیتواند رژیم ملاها را تحمل کند

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  arzhang September 18, 2017 05:16 AM

  کشورهایی که با امریکا دشمن هستند و تعداشان هم زیاد نیست ونزوئلا ایران کره شمالی وروسیه اقتصاد انها افتضا و در صد بیکاری بالایی دارند چون اولا امریکا۳۰۰ میلیون مشتری پولداردارد امریکا تکنولوژی دارد امریکا متخصص دارد امریکا نفوذ فراوانی در سیستم بانکی دنیا دارد وهزاران دلیل دیگربرای همین اخوند روباه حسن روحانی درراه نیویورک شروع کرده به چاپلوسی که امریکا جان ما تو را دوست داریم حالا که تو ایران سفره ای باز شده شما هم میتوانید بیایید ازین سفره بخورید ولی نگویید اول مک دونالد ومرغ کنتاکی باید بیاد ایران بعد سرمایه امریکا میاد لطفا این روش بدتان را کنار بگذارید شما بهترمیدانید علی خامنه ای از رستورانت مک دونالد وحشت دارد چون این نوع سمبل امریکایی بر ضد روح انقلابی این آقا هست و حزب الله وبسیج و بچه های مومن را هم عصبانی میکند که هم رستورانت مک دونالد را اتش میزنند هم خامنه ای را میگشند ولی این حرف آخوند روحانی مثل آب در هاون کوبیدن یعنی ادامه اقتصاد افتضا وبیکاری بالا در ایران

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  ایمان September 18, 2017 06:54 AM

  جناب یک ایرانی آمریکایی ها نقش کاملا مشخص و برجسته ای در خروج شاه از ایران و ورود خمینی وا نقلاب ۵۷ داشتند! تا الان هم آمریکا یکی از بزرگترین حامیان جمهوری اسلامی در پشت پرده سیاست جهانی بوده اونا فقط به آخوندا میگن بچه های خوبی باشید و علیه منافع ما جفتک پرونی نکنید ولی تا دلتون میخواد مردم ایران رو بکشید و شکنجه و زندان و سرکوب کنید ما هم اگر یه موقعی اشک تمساحی ریختیم بدونید الکی و برای ظاهر سازیه باور نکنید!
  جمهوری اسلامی حاصل اتحاد آمریکا و انگلیس و فرانسه و آلمان هست!

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  عباس September 18, 2017 07:03 AM

  این ضد ایرانی منظورش اینه که حالا که راه چاپیدن ملت ایران و سرمایه هایشان بازشده ، شما هم بیاین تا به هم بچاپیم کی به کیه

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  کابوس سید علی !!! ۱/۲ September 18, 2017 10:53 AM

  تاریخ همیشه تکرار گذشته هاست سخنان مذبوحانه این ضحاک مستبد که سَمبُل یک بُت مقدس اسلامی شده و خود را در رأس یک ِهَرم قدرت مطلقه و مستبد می بیند، یادآور سخنان آدولف هیتلر در ماهای پایانی قدرت خود در سال ۱۹۴۵ است این به اصطلاح رهبر حکومت مستضعفین در جهان و رهبر حکومت عدل علی، خود و رژیم خودکامه اسلامی خود را در چند قدمی سقوط و ورطه نابودی همیشگی می بیند او به این حقیقت تلخ پی برده که اجلاس آینده سالیانه سازمان ملل متحد در نیویورک، به احتمال زیاد آخرین شرکت او و حیات رژیم در حال مرگ اش در اجلاس ملل متحد باشد او با این سخنان مذبوحانه سعی در تیز کردن شمشیر خونین خود و هشدار مستقیم به مردم ستمدیده و اسلام زده ایران به یک قیام ملی مردمی است او همچنین بقای حیات رژیم خود را در گرو حفظ برجام می داند در اجلاس آینده سازمان ملل، دولت ترامپ مصمم است، با فشار به جهانیان، آنان را به تغییر سیاست در قبال جمهوری اسلامی ترغیب کند و پایه و اساس یک سیاست تحریمی فلج کننده و سیستماتیک جهانی بی سابقه را علیه رژیم خونآشام آخوندی در ایران را پایه ریزی و به اجرا درآورد برهم زدن برجام، تحریم کامل سپاه، افراد و شرکتهای وابسته به آن ، لغو قرار دادهای بوئینگ، ایر باس، امبرائور، میتوسوبیشی و بامبادیر، تحریم جهانی بانک مرکزی ایران، تحریمات مالی و سرمایه گذاری در ایران، تحریم و حذف واحد پولی" ﷼" در بازارهای پولی جهان، مسدود کردن ده ها میلیارد دلار از حسابهای ارزی ایران در اقسی نقاط جهان، مسدود کردن ده ها میلیارد دلار از دارایی های (غارت شده مردم) سران رژیم و خانواده های آنان در بانکهای جهان، تحریم صنعت نفت و گاز ایران، تحریم صنایع پتروشیمی، تحریم صنایع و معادن ایران، تحریم صنایع اتومبیل سازی، تحریم برنامه های عمرانی کشور، تحریم صنایع نظامی، تحریم صنعت حمل و نقل ایران ( هوایی، دریایی، زمینی)

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  کابوس سید علی !!! ۲/۲ September 18, 2017 10:54 AM

  تحریم سفربه ایران و تحریم صنعت گردشگردی ایران، تحریم فرودگاه ها و بنادر ایران، تحریم شرکت های هواپیمایی و کشتیرانی ایران در سرتاسر جهان ( امتناع از خدمات و سرویس به کشتی ها و هواپیماهای ایرانی در جهان)، توقیف و بازرسی کشتی ها و هواپیماها از مبدأ و مقصد ایران در تمام بنادر و فرودگاهای جهان، اخراج ، تعلیق و محدود کردن ایران از تمام سازمانها و مراجع بین المللی هنری، علمی، صنعتی، اقتصادی، مالی، بهزیستی، محیط زیستی، تحریم بی سابقه ورزشی ایران در مسابقات جهانی، حذف رده بندی جهانی ایران در رشته های ورزشی، شکایت،تحت تعقیب قرار دادن و تقاضای استرداد حاکمان، سرکردگان سپاه، بسیج، سپاه قدس و مقامات بلند پایه جمهوری اسلامی به جرم جنایت و قتل عام مردم ایران، مردم سوریه ، عراق، یمن، نیجریه و فعالیتهای تروریستی در لبنان، تایلند، آرژانتین، ترکیه، آلمان، فرانسه، انگلستان، اوگاندا، سویس، اطریش، کویت، امارات ، عربستان و بحرین ودر عاقبت تحریم به "محاصرهٔ کامل دریایی ایران" که در ادامه به "محاصره کامل هوایی و زمینی" ایران منجر خواهد شد ترامپ ( چاقو کش بی تجربه) مصمم است به موجودیت این رژیم سفاک اسلامی، پس از چهاردهه جهالت، خشونت، نفرت، بی عدالتی، جنگ، تبعیض، قتل عام و ادامهٔ تروریزم، یکباره و همیشه پایان دهد "سید علی" خود را در همان تنگایی می بیند که جدش "علی" ۱۴۰۰ سال خود را می دید و آن " قیام دلیرانه مردم کوفه" بود

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  آرش - صبحی September 19, 2017 09:40 AM

  چندی پیش آقای ابوالحسن بنی صدردرگفتگوئی بسیارمفصل باعلی لیمونادی که طی برنامه ای دارد روند چهل ساله عمرننگین جمهوری اسلامی را واکاوی میکند، در پاسخ به سئوالی درمورد برجام چنین گفت خیلی نکته جالبی بودکه حالاداره گندش درمیاد یعنی آقای نوبری درب این ظرف را برداشت تا گندآن عالمگیر شود بنی صدر گفت جمهوری اسلامی درنرمش قهرمانانه جناب ولی فقیه ۱۱۰ التزام عملی وبدون چون چرا به طرفهای مذاکره کننده داده، بدون اینکه حتی یک التزام یا تعهد ازطرف مقابل بویژه آمریکاتئیها گرفته باشد آنها میدانستند که دندان سمی وزهراگین این جانور قرن بیست ویکمی را چگونه بکشند، وکشیدند بدون تردید حالا جمهوری اسلامی میخواداز توی اطاق شیشه ای سنگ پرتاب کنه یاوه بگه هرچه را هم مسئولان این نظام بگویند حرف مفت است وباید خودشان را برای مرگ محتوم آماده کنند همین وبس

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  gholab September 19, 2017 10:28 AM

  ۳۹ سال است که شما ملت را انداختید گوشه رینگ دارد میزنید گورتان را گم کنید با ان برنامه اتمی تان قوانین اعدام و مجازات مال دوران پیغمبر است بمب اتومتان چیست پیغمبر که اتم نداشت

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  Koroush September 19, 2017 02:31 PM

  ١٠٠/ با اقا ايمان موافقم تا امروز عده اى خاين و مزدور در رسانه هاى خارج ٣٨ سال سر مردم را گرم كردند و به ملت گفتند با اخوند درگير نشويد امريكا مياد شما را ازاد ميكند حال كه دست اين خائنين رو شده خود اخوند بدستور اربابانشان همان روش را پيش گرفته

  گزارش یا اعتراض به این نظر


  Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
  به اشتراک بگذارید:
    12818


  © copyright 2004 - 2017 IranPressNews.com All Rights Reserved
  Cookies on IranPressNews website
  We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.