آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

چهارشنبه، 26 اردیبهشت ماه 1397 = 16-05 2018

چین هم آب پاکی را روی دست رژیم ریخت؟

خبرگزاری رویترز می‌گوید که یک مقام عالیرتبۀ شرکت ملی نفت ایران به تازگی از مقامات چینی خواسته که به رغم خطر تحریم‌های آمریکا، همچنان به خرید نفت خام ایران ادامه دهند. اما به نوشتۀ رویترز چینی‌ها در این مورد هیچ ضمانتی به ایرانی‌ها نداده‌اند.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا نیز که روز گذشته در دیدار با ظریف در باره آینده برجام پس از خروج آمریکا گفتگو کرده، گفته است که نمی‌توان ضمانت‌های اقتصادی و حقوقی در این رابطه داد.

به گزارش رادیو فرانسه، خبرگزاری رویترز از قول منابعی می‌نویسد که سعید خوشرو، مدیرامور بین‌الملل شرکت ملی نفت که همراه با محمد جواد ظریف به پکن رفته بود، به طور جداگانه با مسئولان بلندپایۀ دو شرکت نفتی "سینوپِک" و "ژوهای ژِنرونگ" گفتگو کرده است.

منابع معرفی‌نشده به رویترز گفته‌اند که طی این ملاقات، آقای خوشرو پیام محمد جوادظریف را به چینی‌ها منتقل کرده که بر اساس آن "ایران امیدوار است که چین میزان واردات نفت خود را ثابت نگاه دارد".

چین که نخستین واردکنندۀ نفت خام در دنیاست، طی سه ماه نخست سال ٢٠١٨ به طور متوسط روزی ۶۵۵هزار بشکه نفت از ایران خریده است. این رقم تقریباً معادل یک‌چهارم کل صادرات نفتی ایران است.

اما خبرگزاری رویترز می‌نویسد که مقامات چینی هیچ تعهد قطعی به ایرانیان نداده‌اند و فقط گفته‌اند که شرکت‌هایشان پیرو خطی هستند که توسط پکن تعیین می‌شود.


روسیه آب پاکی را روی دست رهبر ریخت

معاون وزیر خارجه روسیه تاکید کرده است حفظ برجام بدون اینکه رژیم ایران امتیازات بیشتری به غرب بدهد امکان‌پذیر نخواهد بود.

به گزارش فارس، وزارت خارجه روسیه معتقد است که آمریکا در تصمیم خود برای وضع مجدد تحریم‌های یکجانبه علیه حکومت ایران تجدید نظر نخواهد کرد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اینترفکس»، «سرگئی ریابکوف» معاون وزیر خارجه روسیه امروز سه‌شنبه با بیان این مطلب اعلام کرد: حفظ توافق هسته‌ای (برجام) بدون اینکه تهران امتیازات جدیدی واگذار کند، غیرممکن خواهد بود.

ریابکوف ادامه داد: خروج آمریکا از توافق هسته ای باعث افزایش تنش‌های نظامی در منطقه خاورمیانه (غرب آسیا) خواهد شد.


مقام حکومتی: برجام دیگر پا نخواهد گرفت

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: برجام دیگر پا نخواهد گرفت و اظهارات مثبت مقامات سیاسی اروپا مانع احتیاط و امتناع فعالان اقتصادی آنها نخواهد شد.

به گزارش مهر، مصطفی میرسلیم در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی در واکنش به خروج آمریکا از برجام و اظهار تمایل اروپایی‌ها به ادامه اجرای توافق هسته‌ای، گفت: برجام دیگر پا نخواهد گرفت و اظهارات مثبت مقامات سیاسی اروپا مانع احتیاط و امتناع اقتصادیون آنها نخواهد شد. مصونیت ما در مقابل تحریم‌های ظالمانه آمریکا، راه حل اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی توأم با تلاش بی وقفه برای خروج از رکود و اصلاح فوری مفاسد است.

برنامه برای محاصره رژیم؛ نگرانی موسویان

خبرگزاری رویتر گزارش داد: وزیر خارحه آمریکا مذاکرات خود برای محاصره رژیم ایران را آغاز می‌کند.

این منبع به‌نقل از مقامهای آمریکایی خبر داد: وزیر خارجه آمریکا بعد از بازگشت از مذاکره با کره شمالی گفتگوهایش را برای قانع کردن هم‌پیمانان اروپایی و خاورمیانه‌ای و آسیایی شروع می‌کند تا فشار بر رژیم ایران را افزایش دهند. واشنگتن امیدوار است که رژیم ایران بعد از بازگرداندن تحریمها و اعمال تحریمهای شدیدتر به خواست آمریکا تن بدهد.

مسؤلین بلندپایه در وزارت‌ خارجه آمریکا گفتند گفتگوها در مورد گامهای آینده با سه کشور بزرگ اروپايی و نیز ژاپن، عراق و اسراییل در جریان است.

در همین حال به گزارش ایسنا، حسین موسویان دیپلمات پیشین جمهوری اسلامی در یادداشتی در بولتن دانشمندان اتمی آمریکایی، نوشت: سخنرانی ترامپ در مورد اعلام خروج از برجام، در حقیقت یک اعلان آشکار در مورد سیاست «تغییر رژیم» در ایران بود. زیرا که او تصریح کرد، با تمام ظرفیت به تقابل آمریکا با (رژیم) ایران خواهد پردخت. مسیری که ترامپ در پیش گرفته، موجب تشدید خطرناک تخاصمات با (رژیم) ایران است، روندی که می‌تواند به جنگ ختم شود.


خروج ترامپ از برجام یادآور جنگ عراق

رویتر:‌ مایک پمپئو مذاکرات خود برای محاصره رژیم ایران را شروع می‌کند

خبرگزاری رویترز نوشت: سیاست دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در قبال ایران، به طرز حیرت‌انگیزی برای برخی از مقامات سابق و کنونی آمریکایی که شاهد زمینه‌سازی برای حمله به عراق در ۲۰۰۳ بوده‌اند، آشنا به نظر می‌رسد. بهانه‌های ترامپ برای خروج از توافق هسته‌ای همان بهانه‌هایی است که آمریکا در حمله به عراق از آن‌ها استفاده کرده بود.

این منبع نوشت: علیرغم به کارگیری ابزار‌های متفاوت در قبال ایران و عراق، دو مقام آمریکایی آشنا با سیاست واشینگتن در قبال تهران، گفته‌اند آن‌ها معتقدند که هدف نهایی ترامپ در ایران، با هدف نهایی دولت بوش در عراق شباهت دارد: جایگزین کردن یک دولت دوست به جای یک دولت ضدآمریکایی.

ترامپ قویاً به رژیم تهران هشدار داد

کمتر از بیست و چهار ساعت پس از خروج آمریکا از برجام، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، به حکومت ایران هشدار داد که در صورت ازسرگیری فعالیت های اتمی اش با پی آمدهای بسیار سختی روبرو خواهد شد.

به گزارش رادیو فرانسه، رئیس جمهوری آمریکا که این سخن را در ملاقات با خبرنگاران در کاخ سفید ایراد می کرد، گفت : "قویاً به حکومت ایران توصیه می کنم که فعالیت های اتمی اش را از سرنگیرد، در غیر این صورت با نتایج و پی آمدهای بسیار سختی روبرو خواهد شد."

در همین حال وزیرخارجه عربستان سعودی در گفتگو با شبکه خبری سی ان ان آمریکا گفت اگر حکومت ایران به سراغ ساخت سلاح هسته ای برود عربستان هم در پی دستیابی به تسلیحات اتمی خواهد رفت.


پشت پرده خروج ترامپ چه بود؟

سایت فرارو در تهران نوشت: به نظر می‌رسد که تصمیم ترامپ در مورد برجام اهدافی غیر از مسائل هسته‌ای را دنبال می‌‎‌کند. در سخنرانی دیشب ترامپ، ضمن اعلام خروج آمریکا از برجام، بشدت از نظام ایران انتقاد شد. رئیس جمهور آمریکا، تصویر بسیار نامطلوبی از رژیم ایران به مخاطبان ارائه داد.

ناظران معتقدند که هدف ترامپ از لغو برجام، تضعیف و براندازی رژیم ایران است. در روز‌های اخیر، همزمان با افزایش تنش‌ها بر سر توافق هسته‌ای، برخی از افراد نزدیک به ترامپ صریحا از به کارگیری سیاست تغییر رژیم در ایران حمایت کرده و اعلام کردند ترامپ نیز همین سیاست را دنبال می‌کند.

لحظاتی بعد از اعلام خروج آمریکا از توافق هسته‌ای، روزنامه نیویورک‌تایمز، از اهداف پنهان خروج ترامپ از برجام رمزگشایی کرد و نوشت: "پشت پرده پایان توافق (هسته‌ای) از سوی ترامپ، یک شرط بندی پرخطر وجود دارد مبنی بر اینکه آمریکا می‌تواند رژیم (ایران) را بشکند".

به نوشته نیویورک‌تایمز، یک مقامم بلندپایه اروپایی گفته: ترامپ و متحدان خاورمیانه‌ایش، شرط می‌بندند که آن‌ها می‌توانند خط حیات اقتصادی حکومت ایران را قطع کنند و در نتیجه رژیم را بشکنند".


پایان برجام با شدیدترین گزینه؛ بیانیه واشنگتن

رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که از برجام خارج می شود و تمام تحریمها را برمی گرداند.

پرزیدنت ترامپ با اعلام خروج اين کشور از توافق هسته اي دستور اعمال مجدد تحريم هاي اقتصادي علیه رژیم ايران را نيز امضا کرد و گفت: بيشترين سطح تحريم ها اعمال خواهد شد.

کارشناسان می گویند رئیس جمهور آمریکا شدیدترین گزینه ممکن را انتخاب کرده است.

به گزارش خبرگزاریها، رئیس جمهور آمریکا امروز اعلام کرد توافق هسته ای با رژیم ایران پایان یافت و من تحریمهای شدید اقتصادی اعمال میکنم.

ترامپ گفت آمریکا از برجام خارج می‌شود و من دستور اعمال مجدد تحریم‌ها علیه رژیم ایران را بزودی صادر خواهم کرد. هیچ کس نمی تواند آمریکا را به گروگان بگیرد.

رئیس جمهور آمریکا گفت: بلند پروازی‌های خونین رژیم ایران پس از توافق هسته ای فقط وقیحانه‌تر شدند. حکومت ایران پیشتاز حمایت از تروریسم است. در زماني که آمريکا بيشترين اهرم فشار را در اختيار داشت، اين توافق فاجعه بار به رژيم ایران، ميلياردها دلار برگرداند که برخي از اين پولها به صورت نقدي بودند که شرمساري بزرگي براي من به عنوان شهروند و همه شهروندان آمريکا بود.

ترامپ گفت: رژیم ايران مهمترين دولت حامي تروريسم است، موشک هاي خطرناک را صادر مي کند، به درگيري ها در سراسر خاورميانه دامن مي زند و از دست نشانده هاي تروريست و شبه نظامياني مانند حزب الله، حماس، طالبان و القاعده حمايت مي کند.

وی گفت: در طول سال ها، رژیم ايران و دست نشانده هايش سفارت آمريکا و تاسيسات نظامي آمريکايي را منفجر کردند و صدها نظامي آمريکايي را به قتل رساند و شهروندان آمريکايي را ربودند و شکنجه کردند.

ترامپ افزود: مردم ایران نیز سزاوار حکومتی هستند که بتواند به آرزوهای آنها احترام بگذارند. اقدام امروز من پیام بسیار مهمی است. آمریکا وعده های توخالی نمی‌دهد.

از سوی دیگر مشاور امنیت ملی آمریکا نیز گفت: شرکتهای خارجی چند ماه فرصت دارند تا ایران را ترک کنند.

سفیر آمریکا در برلین نیز گفت: شرکتهای آلمانی باید فورا فعالیتهای خود را در ایران متوقف کنند.

پس از آن که دونالد ترامپ خروج آمریکا از برجام را اعلام کرد وزارت خارجه آمریکا بیانیه‌ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: تلاش ما فراتر از تهدید هسته‌ای است، با همکاری شرکایمان تهدید برنامه موشک‌های بالستیک رژیم ایران را هم حذف خواهیم کرد، مانع فعالیت‌های تروریستی آنها در تمام دنیا خواهیم شد و فعالیت‌های خطرناک رژیم تهران در خاورمیانه و دیگر مناطق دنیا را متوقف خواهیم کرد.

این بیانیه می افزاید: در حالی که این تلاش جهانی را شکل می‌دهیم، تحریم‌ها با شدت تمام باز خواهند گشت و یادآوری خواهیم کرد که انزوای دیپلماتیک و اقتصادی‌ رژیم ایران نتیجه فعالیت‌های بی‌مهابا و شرورانه‌اش است.حقیقتگو May 7, 2018 10:11 PM

با سخنرانی ترامپ اگر بگوید برجام حفظ شود آخوندها خواهند گفت پس ازغلی خامنه ای و سپاه پاسداران ترسیده است درنتیجه وقتی ترامپ درمقابل آخوندها کوتاه بیاد آخوندها شقاوت ترو پروترخواهند شد و درایران این قدرت نمائی را درجهت فشردن گلوی مردم صدها بارمحلکتر انجام خواهند داد - واگرترامپ ازتوافق برجام خارج شود بازدرایران مصیبتی درجهت گرسنگی دادن و زجردادن به مردم به دلیل خروج ازبرجام انجام خواهد شد - درهردومورد مردم ایران همانند گذشته دراسارات تازی تباران چپاولگروجنایتگروزجرهمه گونه اقتصادی و چپاولگری ها اسیرخواهند ماند! اگرترامپ واقعا" درصدد براندازی حکومت اخوندی بود می گفت تارژیم آخوندی با سندومدرک نگوید ۱۵۰میلیارددلارکجاست وخرج چه موردهائی شده است و آن را ضمیمه برنامه موشکی و اتم بازی علی خامنه ای میکرد حتما" اثرش بیشتربود

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 7, 2018 11:06 PM

فردا دلار ۱۰ هزار تومان ، سکه نایاب، تقاضای خرید زمین و ملک رو به آسمان ولی فروش صفر تبریک به مناسبت پایان اقتصاد آخوندی و پول خمینی نشان و بزودی مرگ مرگ رژیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


homa May 7, 2018 11:30 PM

قبلا هم نوشتم وحال نیز میگویم ترامپ برجام را نخواهد پذیرفت

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی May 8, 2018 02:22 AM

ملتی که در خیال زندگی کند و منفعل باشد و منتظر اقدام یک مهدی یا هر اسم دیگر که به ناجی میدهند باشد هرگز نجات نخواهد یافت و تا بر نخیزد آزاد نخواهد شد که سهل است هر روزش دریغ از دیروز خواهد بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


اميد May 8, 2018 09:29 AM

در مورد اعلام زودتر از موعد مقرر ترامپ در مورد برجام گفته ميشود كه اولا ترامپ بارها اعلام كرده بود تا ۱۲ ماه مه تصميم خودش اعلام ميكند نه روز ۱۲ ماه مه ضمنا روز ۱۲ ماه مه روز شنبه و روز تعطيلي در آمريكاست ضمنا روز قبل يا بعد از آن هم گفته ميشود روزمادر در آمريكاست كه روز جشن ميباشد و بخاطر اين دلايل ترامپ اعلام كرده امروز تصميمش در مورد برجام اعلام ميكند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 8, 2018 11:49 AM

اینکه رژیم جمهوری اسلامی داردخودش را پاره وپوره میکند، اینستکه با حمایت اروپائیها، ترامپ راتحت فشارروانی بگذارد تابازهم مغلوب لابیگری اروپائیها، ولابیستهای جیره خوارحکومت اسلامی درآمریکا بشود وترامپ برخلاف محموعه دیدگاههای موجود، همه توجهش معطوف بخواست ملت ایران قرارداردومیداند که عقب نشینی درمقابل ملایان باهرتوجیهی، بمثابه دادن چک سفیددیگری بحکومت اسلامی خواهد بود تا به اقدامات سرکوبگرانه خود درداخل کشور، وآتش افروزی درسطح منطقه با جسارتی بیشتر ادامه دهد ضمن اینکه ترامپ بخوبی پیام ملت ایران درحرکتهای اعتراضی را دریافته وبه این نتیجه رسیده است که اگردرقرارداد برجام امتیازی بوده، که بوده، هیچ ارتباطی بملت ایران نداشته وپکیج امتیازات جایزه ای است که دولت اوباما به نظام خونریز ولایت فقیه هدیه کرده بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


Babk May 8, 2018 02:12 PM

قیمت زمین در ایران بخصوص در شهر های بزرگ غیر استاندارد بالاست در نتیجه مسکن بیش از حد گران می باشد خرید زمین و ‌مسکن در حال حاضر خودکشی اقتصادی می‌باشد و به عقیده من بزودی دومینو وار قیمت ها فرو میریزد عقل سالم حکم می‌کند که طلا و ارز قدرتمند خریداری شود

گزارش یا اعتراض به این نظر


پیشگو May 8, 2018 04:19 PM

اینها سخن است برجام یا آمیزش با تروریست مشکل ملت ما رو حل نمیکنه
کی میزنید توی سر دزدان که ما هم همانند جهانیان نفسی به آرامش بکشیم
بیشرف های شیطان پیشه الله گو به خیال خام بهشت بدکاران جهان را جهنم کردند
دست روی دست بگذارید تا امام زمان نوشته بر یک موشک جهان آلوده کند
به اسراییل باید مدال افتخار جهان را اهدا کرد که سالهاست پنجه به پنجه شیطان
درگیر است اینبار ما همه ملت ایران با شما و ترامپ هستیم که اهریمن را به زانو دراریم از کمر خردش کنیم خروش ملی نزدیک است شاید فردا نزدیک باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Babak May 8, 2018 07:07 PM

اقتصاد ساختکی زمین ومسکن ورشکسته می‌شود زیرا اکثر سرمایه ها ازایرانیان خارج می‌باشد که بزودی به فروش و تبدیل به ارز سالم خواهند شد هم اکنون در تهران بیش‌تر از شهر جهان مسکن غیر قابل فروش یا اجاره وجود دارد سرمایه گزارشی در بخش مسکن خودکشی اقتصادی است

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو May 8, 2018 09:48 PM

بگذارید از مسلمات بگوییم اقدام بعدی ترامپ چیست ؟ بعد از تائید و تصویب کنگره و اعمال تحریمات شدیدتر ترامپ وارد طرح براندازی رژیم بهمراه قانع کردن کشورهای اروپائی خواهد شد برنامه ترامپ پشتیبانی از مردم ایران در راه مبارزه مردم برای آزادی و رسیدن به دمکراسی خواهد بود صد البته اپوزیسیون داخل و خارج از کشور باید خود را برای رهبری و هدایت مردم بسوی دوران گذار و تشکیل مجلس موسسان آماده سازد مبادا که دیکتاتوری فعلی جای خود را به یک دیکتاتوری جدید بدهد

گزارش یا اعتراض به این نظر


Reza May 8, 2018 09:58 PM

اگر مردم نافرمانی مدنی و اعتصاب را جدی نگیرند و برای تهیه دلار در صف‌های طویل بایستند شکست خواهند خورد

گزارش یا اعتراض به این نظر


اردلان May 8, 2018 10:09 PM

خروج پرزیدنت ترامپ از برجام بر اکثریت مردم اسیر شده ایران مبارک باد! موگرینی رئیس اتحادیه اروپا پس از خروج آمریکا از برجام برای دهن کجی به مردم ایران اعلان داشت اروپا در برجام میماند و قرار است ما در ایران سرمایه گذاری کنیم! ما هم در پاسخ به حمایت آشکار اروپا از گماشتگان خود، رژیم اهریمنی ولایت وفیح میگوئیم، تمامی سرمایه گذاریهای سودمندی را که موگرینی در این سخرانی مدعی آن شده است بلوکه خواهیم کرد، پاینده باد ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


وعده های پوشالی !!! May 8, 2018 10:32 PM

روحانی: از ۶ ماه پیش خود را آماده کرده ایم، دو سه ماه دیگر هم تحمل کنید
مردم: همه اش حرف از گذشته و وعده آینده شنیده ایم، پس الآن چی ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


امید May 8, 2018 11:49 PM

۱- اصغر فرهادی دست در کمر "پنه لوپه کروز" روی فروش قرمز کن عکس می گرفت

۲- پرزیدنت ترامپ گفت: دولتی دیکتاتور ۴۰ سال است که قدرت را در ایران قبضه کرده است آینده ایران متعلق به شماست، مردم ایران فرهنگی غنی دارند و سزاوار حکومتی هستند که به آروزهای آنان احترام بگذارد

نتیجه: منتظر نامۀ اعتراضی آیندۀ آقای فرهادی به آقای ترامپ باشید!

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش پ May 9, 2018 03:09 AM

با تشکر بسیار زیاد از آقای ترامپ و اعضای دولتش، ولی متاسفانه اروپائی ها بطوری که در تلویزیون آلمان گفته شده، قصد دارند که هر طور شده از جمهوری ضحاکی پشیبانی کنند و برجام را بین ۵ کشور و ایران حفظ کنند امیدوارم که آمریکا خیلی هوشیار باشد و توطئه های اروپائی ها را که بر ضد مردم ایران است خنثی کند مردم داخل ایران و مبارزان هم باید نشان دهند که پشتیبانی اروپایی ها از برجام که دوام رژیم را بیشتر میکند قابل پذیرش مردم ایران نیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 9, 2018 04:00 AM

اتفاقا ایستادن توی صف دلار بزرگترین تودهنی به رژیم اسلامیه یه کم فکر کنین بعد حرف بزنین یا اینکه اصلا حرف نزنین

گزارش یا اعتراض به این نظر


جاوید May 9, 2018 04:24 AM

مردم ایران باید قدر این مرد را بدانند تنها کسی هست که حرف نمی زند ولی عمل می کند تا وقت هست بپا خیزید

گزارش یا اعتراض به این نظر


پیشگو May 9, 2018 02:41 PM

یک شرط بندی پرخطر وجود دارد مبنی بر اینکه آمریکا می‌تواند رژیم (ایران) را بشکند"
چرا الکی حکومت بی سواد و ابله ایران را تمسخر میکنید کدام شرت بندی
آیا تبر میتواند یک چوب کبریت را بشکند این گونه میگفتید پسندیده تر بود
حکومت ایران مثل موش که توی کاسه افتاده گربه هم روسرش لذت میبره
ملت هم در انتظار حمله ملی به دزدان است
علی دست کج این روزهای تان فراموش نشدنی است خاک بر سر بیچاره خود فروش به تازیان به زودی تورا لخت مادرزاد در خیابانها میگردانند که درسی برای جهانیان باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


کمبوجیه May 10, 2018 07:56 PM

رویترز، گاردین ، بی بی سی از اقدام رئیس جمهور آمریکا عصبانی باش و از این عصبانیت دق کن

گزارش یا اعتراض به این نظر


دانالد جی ترامپ !!! May 10, 2018 09:12 PM

ادبیات و سیاست های دولت ترامپ، دقیقأ در راستای منطق زور، ستم و خشونت آخوندی طراحی و منطبق شده که از موثرترین و کارسازترین سیاست های جامعه جهانی برای مقابله با رژیم جمهوری اسلامی است که به ایجاد ترس و وحشت عمیقی در بین سردمداران حکومت جمهوری اسلامی منجر شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 11, 2018 11:48 AM

اروپا هم فهمیده کار رژیم تمومه ولی این دمای اخر با خر کردن ظریف و آخوندا میخوان اون ته مونده دلارای ایران رو هم بالا بکشن بعد ولشون کنن تا به دست آمریکا و مردم ایران نابود بشن ولی اروپا بدونه به این راحتی‌‌ها نمیتونه در بره و باید پاسخگوی چهل سال دزدی و حمایت از جنایتکاران وحشی اسلامی باشه

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 11, 2018 04:13 PM

درطی چهاردهه گذشته بااینکه درعرصه اپوزیسیون، شخصیتها، ومخالفین ریزودرشت، باافکاروعقاید متنوع مشغول دادوقال بوده اند، وشب وروزبر بوق مخالفت دمیده اند، امامیتوان مدعی شدکه بخش بزرگی ازاین مدعیان اگر مخالفتی هم ازخود بروزداده اند، پیش ازاینکه ماهیت عمل شان یک مخالفت جدی وسرنگونی طلبانه باشد، بیشترنمایشی ازمخالفت بوده وعملکردشان معطوف باستمرارطلبی وحفظ منافع شخصی یاگروهی بوده است دراین میان بوده اندوهستند شخصیتهای موجهی که همواره برفروریزی این نظام جهنمی پای فشرده وهمواره درگفتگوها ومصاحبه های رسانه ای براین امرتاکید موکدداشته اند مردم ایران هم دردرون مرزبخوبی این شخصیتهای محدودوانگشت شماررامیشناسند ودرحرکتهای اعتراضی هم بصراحت ازآنها نامبرده اند بهمین جهت دستگاه دیپلماسی آمریکا باید ضمن مذاکرات جدی باآنهازمینه تولد یک آلترناتیو رامهیا نماید

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی May 15, 2018 01:09 PM

با تصمیم عاقلانه ترامپ نظام در حال سقوط میباشد ولی احمقی نژاد هنوز در سخنرانی خود صراحتا اظهار میدارد که "عملکردش بنفع نظام و انقلاب میباشد " و از این گفتارش معلوم میشود که از مهره های مفید و قول زننده رژیم میباشد ولی کور خوانده چون ملت با شعور و مدبر ایران خیلی زود نیت اجنبی و اجنبی پرستان را تشخیص میدهند و برایش پشیزی قایل نیستند زنده باد ملت متحد و غیورو فهمیده ایرا ن

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 15, 2018 01:19 PM

آخوندها و سرداران پلید، پفیوزترازآنندکه توانسته باشند ماهیت همسایه شمالی خودرا بشناسند ماهیتی تاریخی که هیچ سابقه ای بجزخنجرزدن ازپشت بکشورایران رانشان نمیدهد بهمین دلیل روسیه پوتین باردیگرپیشینه تاریخی خودش رابرصحنه آورد وبا شفافیت اعلام میکند که روسیه نمیتواندازمنافع کلان مبادله با ایالات متحده چشم پوشی نماید وحامی یک حکومت تروریست ومنفور درنزد ملت خودش باشد حکومتی که حالا بمثابه بیماری درحال احتضاراست که دراطاق CCU باید زیرچادراکسیژن تنفس کنند لحطات برای سید علی خامنه ای وسرداران سپاه بگونه ای میگذردکه مرگ رادرچند قدمی خود میبینند ریابکوف معاون لاورف بعنوان یک دیپلملت پرسابقه، واز آن مهمتر باز وکارگزارعنصری چون ولادیمیر پوتین است که ازحال وروز ملایان بخوبی مطلع است وسخنان اخیرگورباچف درگوششان زنگ میزند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو May 15, 2018 05:29 PM

روس ها بازیرکی و هوشمندی تمام بدرستی میدانستند که عاقبت بلندپروزهای افکارامپراطوری شیعه سازی علی خامنه ای درقمارباجگیری زورگیری به اینجا ختم میشودودرنیتجه ظهوراین تحریم ها وابستگی حکومت آخوندی به روسیه روبه افزایش خواهد گذاشت ومجبورانه ایران باید نفت را به روسیه وگازپروم روسی باقیمت چندرغازی بفروشدوازهمین چندرغازهم بایدمخارج نظامیون روسی و جنگ افزارهایشان درسوریه رابپردازدواین درحالی است که طبق تحریم ها بانک های روسی هم ازپرداخت پول به ایران سربازخواهندزد و تنها مبادله کلاهای روسی درمقابل نفت ایران را پیشنهادخواهندکرد-

گزارش یا اعتراض به این نظر


بهرام May 15, 2018 06:45 PM

ترامپ هر چه قبل از انتخاب شدن قول داده در حال عمل کردن است اما روحانی در کشور اسلامی هر چه گفته و قول داده عکس آن عمل شده اینست تفاوت دو سیستم یکی دمکراتیک و قانونمدار و دیگری دیکتاتوری اسلامی و گریز از قانون در ایران انتخابات و ریس جمهوری تنها برای سرگرمی و فریب مردم انجام می‌شود و رییس جمهور پاپتی در مقابل رهبرش بیش نیست و ابن است فاجعه

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  32497 بازدید |


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.