آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

آدينه، 1 تیر ماه 1397 = 22-06 2018

درخواست‌کنندگان مذاکره با آمریکا یاران شمرند

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: درخواست‌کنندگان مذاکره با آمریکا یاران شمر زمان هستند!

حجت الاسلام سیدمهدی قریشی در جمع نمازگزاران ارومیه با اشاره به اینکه نویسندگان نامه به رهبری برای مذاکره با آمریکا یاران شمر زمان هستند، گفت: این افراد که همان یاران شمر زمان هستند، با وجود نمایان شدن چهره آمریکا در برجام با چه جراتی دنبال مذاکره با آن‌ها می‌روند؟ وی ادامه داد: چهره خبیث و دشمنی آمریکا در جریان برجام به وضوح نمایان شد و نشان دادند که با اسلام و مسلمانان دشمنی دارند، با این وجود بازهم نامه نگاری برای مذاکره مستقیم با آمریکا انجام می‌دهند. مگر عهد و پیمان آن‌ها اعتبار دارد؟

امام جمعه ارومیه در ادامه اظهارداشت: این افراد فراموش مکرده اند ملت چند سال بخاطر برجام سرکار بودند، در پایان هم با کمال وقاحت و پررویی برجام را کنار گذاشتند، متاسفانه برخی هنوز هم به دشمنی آمریکا باور ندارند. حجت الاسلام قریشی ادامه داد: در مجلس ششم هم عده‌ای از نمایندگان نامه جام زهر به رهبری نوشتند و خواهان مذاکره شدند. امروز هم شاهد نامه نگاری بازماندگان و هم‌فکران همان افراد هستیم. قریشی در بخش دیگری از خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود:ک این افراد به جای اینکه خود را فدای مملکت کنند دنبال مذاکره با دشمن بزرگ اسلام هستند. این چه معنایی جز همراهی با شمر زمان دارد؟

طرفداران مذاکره با آمریکا وطن‌فروشند

مشاور خامنه ای گفته: برخی از امضا کنندگان نامه مذاکره با آمریکا حاضرند به خاطر بورسیه‌ای که برای خودشان و فرزندشان می‌گیرند کشور و وطنشان را به راحتی بفروشند.

به گزارش فارس، علی اکبر ولایتی در همایش بزرگ بسیج اساتید دانشگاه آزاد با اشاره به نامه اخیر برخی اصلاح طلبان برای مذاکره مستقیم با دولت آمریکا گفت: برخی از افرادی که این نامه را امضا کرده اند یا تاجر اند یا تابعیت دوگانه دارند خلاصه این نامه تسلیم نامه ملت ایران در برابر آمریکاست.

وی گفت: ترامپ ادعا کرده که به زودی آثار رجز خوانی هایش در ایران نمایان خواهد شد متاسفانه در مقابل یک سری خارج‌نشین که فرزندانشان بورسیه آمریکا هستند نامه تحقیر آمیزی را در پاسخ به آمریکا می نویسند که البته ملت ایران تو دهنی محکمی به آنها خواهند زد.

ولایتی تصریح کرد: کسانی که این نامه تحقیرآمیز را امضا کرده اند گرین کارت های آنها در آینده لغو خواهد شد؛ افرادی که ادعا می‌کنند با آمریکا مذاکره کنیم یا نمی‌فهمند مذاکره یعنی چه یا به دنبال فریب مردم هستند، جمهوری اسلامی 5 سال مذاکره کرد اما در نهایت آمریکایی‌ها بر زیر عهدهای خود زدند.

ولایتی با بیان این که نویسندگان این نامه ذلت بار به دنبال جمع آوری آبروی ریخته شده آمریکا هستند، اظهار داشت: این افراد باید بدانند تا زمانی که شیر داشته باشند آمریکا آنها را می دوشد و در آخر هیچ چیز نصیبشان نخواهند شد؛ مذاکره بعدی با آمریکا به معنی این است دست هایمان را به عنوان تسلیم در برابر آن ها بالا بگیریم.


نامه مذاکره با آمریکا؛ واکنش تند سرکرده پاسداران

اگر نگوییم اینها خائن هستند باید بگوییم که در مبانی فکری و اعتقادی مشکل دارند.

سرکرده سپاه پاسداران طی سخنانی در همایش بسیج اساتید که با عنوان «استاد در تراز انقلاب» در دانشگاه تهران برگزار شد، اظهار داشت: ما باید ببینیم استاد تراز انقلاب اسلامی در کجا پرورش می‌یابد؟ صرفا در محیط علمی یا در محیط‌ مبارزه و جهاد که پاسخ را باید در مولفه دوم جستجو کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پاسدار جعفری گفت: 40 سال ایستادگی و مقاومت انقلاب اسلامی با وجود این همه دشمن و کینه و توطئه دشمن چیز کمی نیست و به یک معجزه شبیه است.

وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری، انقلاب را دارای ۵ مرحله می‌دانند و ما اکنون در مرحله سوم آن هستیم. مرحله اول، پیروزی انقلاب و مرحله دوم تثبیت نظام بود که 40 سال طول کشید و مرحله سوم، اسلامی شدن دستگاه‌های نظام و جامعه است که سال‌های زیادی زمان لازم دارد.

جعفری گفت: رقابت‌ها و سیاست‌ها در یک چرخه غلط افتاده و این مشکل کشور است. وی همچنین بزرگترین مانع پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در داخل کشور را جریان فکری مقابل جریان اسلامی ناب دانست و افزود: آخرین اقدام آنها نامه یکصد نفری است که جمهوری اسلامی با ترامپ مذاکره کند؛ اینها با امریکا و دشمن مردم همراهی کرده و زمینه را فراهم می‌کنند.

فرمانده سپاه افزود: اگر بگوییم این صد نفر مامور فضاسازی برای مذاکره با ترامپ نبودند، حتما تعداد قابل توجهشان مامور بودند. اگر نگوییم اینها خائن هستند باید بگوییم که در مبانی فکری و اعتقادی مشکل دارند.

جعفری، برجام را یک موضوع استثنایی دانست و گفت: در این موضوع رهبری اجازه دادند که نتیجه اش بی اعتمادی امریکا بود که مشخص هم شد.

وی خاطرنشان کرد: رهبر کره شمالی، انقلابی بود اما انقلاب کمونیستی نه اسلامی و آخر سر هم سازش کرد اما ما دستور سازش نداریم.

جعفری در ادامه گفت: اشتباهی که برخی دارند این است که سپاه را یک نیروی صرفا نظامی می‌دانند درحالیکه سپاه فقط نظامی نیست و از ابتدا هم نظامی نبود بلکه سپاه در همه عرصه های اجتماعی فعال است.

پاسخ خامنه ای به هشدارها

خامنه‌ ای نیز اخیرا در مراسم عید فطر در پاسخ به سخنان اخیر روحانی در باره ناامیدی مردم، ادعا کرد: ملت ایران بیدار و پرانگیزه است. این ملت خسته و ناامید نیست، آن کسانی که به پیروی از تبلیغات دشمنان، ادعای خستگی و بی‌نشاطی مردم را دارند، در واقع حال و روز خود را به همه مردم تعمیم می‌دهند و خودشان خسته و بی‌نشاط هستند.

خامنه ای گفت: امروز توطئه دشمن عبارت است از فشار اقتصادی به ملت ایران برای این‌که اینها را خسته کنند برای این‌که اینها را ناامید کنند.

خامنه‌ ای در ادامه سخنان خود خواستار جلوگیری از افشای فساد حکومتش در جامعه و در شبکه‌های اجتماعی شد و گفت: در فضای عمومی متأسفانه امروز در فضاهای مجازی توهین به یکدیگر اهانت به یکدیگر تهمت زدن به یکدیگر رایج شده است از سوی جمعی البته این جمع مسلماً جمع زیادی نیستند لیکن کارشان به کشور و به فضای عمومی کشور صدمه می‌زند بعضی از اینها گناه کبیره است. امروز که دشمن در مقابل کشور ایستاده است همه با هم دست به دست هم بدهند متحد باشند. حرفهای تبلیغاتی دشمن را هم که در واقع جنگ روانی‌ست برای تضعیف روحیه مردم است. این حرفها را هم ما خواهش می‌کنیم بعضی‌ها در این روزنامه‌ها و مطبوعات و رسانه‌ها تکرار نکنند.

این در حالیست که روحانی پیش تر در جمع گروهی از فعالان رسانه ای، تصویری ناامید کننده از وضعیت نظام ارائه داد و گفت: ‌به هیچ عنوان ناامیدی در کشور را نمی‌ پسندم. ما امروز با شرایط جدیدی در کشور روبرو هستیم. چرا باید به آینده کشور، نظام و انقلاب، ناامید باشیم. ناامیدی پایان ماجراست.emam June 15, 2018 11:24 AM

پر انگیزه پسر دزد توست از پول مردم، مردم ایران خسته که هیچی لبریز هستن از حکومت تو و اسلام سیرک اندر سیرک تو دشمن ایران هم جز ملاها هیچکس نیست شعار را یادت رفت دشمن ما همینجاس دروغ میگن آمریکاس مرتیکه خجالت نمیکشه خاویار کشور و ملت ایران را زهرمار میکنه انگیزش را باید مردم داشته باشن آخره کارته

گزارش یا اعتراض به این نظر


Hamid June 15, 2018 01:23 PM

کاملا صحیح میگویید این فساد نیست این لجن زاریست که تو و هم اخورای هایت درست کردید این فساد نیست این کثافت است که برای ابد بریشت چسبیده است اگر این لغت دشمن را از ادبیات خارج کنند تو چه داری بگی کدام فساد را پرده پوشی کنند دزدیها بی ناموسیها دروغها کدام را!
این فضای مجازی نیست این زندگی واقعی تو و دولت وملت توست که حقیقت ایست که همچونخورشید در شب تاریک این ملت میتابد

گزارش یا اعتراض به این نظر


اردلان June 15, 2018 03:13 PM

ما تلاش داریم تمامی واقعیتهای ملموس دزدی تو موجود کثیف، موفنگی، لواتکار، خونخوار و آن پسران غارتگرت همچنین دیگر عناصر هم منقلی و هم نوعان آدمکشت را در همه جا انعکاس میدهیم! ما به تو گورخواب پیشین قبرستان شهر مشهد اطمینان میدهیم که پس از سرنگونی حکومت متعفن اسلامیت تورا به همراه پسران دزدت ابتدا مردم دستگیر میکنند و سپس مجبور به خوراندن کثافت میکند تا جایی همگیتان را یک به یک خفه شوید!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو June 15, 2018 06:53 PM

رهبرحکومت تمام فاشیستی واستبدادگروجنایتگر اسلامی ضدبشرایرانی که آنچه برمردم ایران روا داشته است شرمانه وقلدرانه امری مسلم میدادند وهمچنان برطبل هاشگری وخفقان واستبداد می کوبد - متاسفانه هیچ ابرقدرت خارجی حتی امریکا هم مایل نیست همانند سوریه مردم اسلحه بدست بگیرند و همچنان سوریه برعلیه این فاشیست های اسلامی بپاخیزند-وهنوزدرصدد هستند درصدد تغییررفتاراین چنین حکومتی برآیند - ضحاک خامنه ای همانند سالهای گذشته با سپاه پاسدارانش وبسیجی ها ومزدورانش باحمایت اروپا وروسیه وچین برایران حکومت می کند ونه رئیس جمهوری روحانی ونه دولتش می شناسد ونه انقادهای اقتصاددانان دولتی ونه اقتصاددرهم پاشیده مردم را به رسمیت می شناسد وحتی مردم ایران راهم بعنوان بنده گان خدا ولایق حق وحقوق انسانی به رسمیت نمی شناسد- مردم رامانند پیچ ومهره های ستون حکومتی میداند وبس

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی June 15, 2018 09:10 PM

صبر کن برادر صبر کن تا بچاپند خون مردم ما رو کردند تو شیشه و مقدرات ما رو داده دست یک مشت بیسواد دزد و لات هیچ کدام از مقامات مملکت تره هم برایش خورد نمیکنند و مثل لاشخورها در حال تکه پاره کردن مملکت هستند اونوقت این سفیه هر از چندی برای مردم چس ناله رهبرانه می‌کنه یعنی از ترس آمریکا پوشک لازم شده هذیان میگه

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام June 19, 2018 10:32 AM

یکی نیست به این سرجوجه جعفری حالی کنه این چهل سال به دلیل دادن پول مفت و نفت مفت به اروپا و روسیه و چین ادامه حیات دادین نه معجزه و حالا که به لطف پرزیدنت ترامپ نه نفت میتونین بفروشین نه پولی دارین که خرج ترور و باج دادن به اروپا بکنین تنها راه باقیمونده براتون خودکشیه اگر خودکشی نکنین مرگی که ملت ایران بهتون خواهند داد بسیار دردناک خواهد بود انتخاب با خودتون نگید که نگفتم

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش پ June 19, 2018 12:16 PM

اتفاقا برای ملت بد نیست که که دیوانگانی مانند رهبر تریاکی و سران پاسداران همچنان در این مقطع زمانی که حداکثر فشار های سیاسی و اقتصادی به رژیم وارد شده است به قلدری خود ادامه دهند اگر آنها راضی به مذاکرات با آمریکا و اروپا بشوند، بخشی از تحریم ها کم خواهد شد و رژیم دوباره جان تازه ای میگیرد ولی حداکثر دیوانگی، آنها را در مدت چند ماه آینده از بالا به پائین خواهد انداخت

گزارش یا اعتراض به این نظر


بهرام ورزنده June 19, 2018 12:45 PM

‎تلاش این به اصطلاح وطنپرستان چیزی نیست جز مشروعیت دادن به حکومت ملایان و پایداری بخشیدن به استبداد آخوندی
هرنوع مذاکره به مفهوم آنست که جمهوری آخوندی نماینده مردم دربند ایران است

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush June 19, 2018 01:09 PM

هیچ مذاکره با رژیم ایران در کار نخواهد بود؛ تغییرات کنونی‌ در کابینه پرزیدنت ترامپ نشان اینست که پروسه تغییر رژیم در ایران در حال اجرا است و لبخند کریه روحانی و ظریف هم تنها در اروپا خریدار دارد که هیچ کاره هستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ali June 19, 2018 01:49 PM

سردار از ویلای برادرت در کشور شیطان بزرگ هم بگو

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاریکامراناتور June 19, 2018 03:50 PM

یک مشت مخ باخته ی جاعشی در اثر انقلاب به مقامات و ثروتی رسیده اند که در خواب نمی دیدند و البته این ها با چنگ و دندان از جایگاه خودشان عقب ننشسته و مثل داعشی ها مرگ را به سازشی که اینان را عقب براند ترجیح میدهند

گزارش یا اعتراض به این نظر


omid June 19, 2018 04:14 PM

جناب جعفری بگوید آدمکش تر از ما یعنی سپاه پاسداران ولایت در دنیا پیدا نمیشه ! شیشه عمرتان به دست مردم ایران زودتر آنچه که فکر میکنید شکسته میشود و مثل صدام به سوراخ موش میروید رهبرتان که مالیخولیا داشته و حادتر شده بداند این جنگ روانی نیست این جنگ مردم برای آزادی و بازگشت به دوران طلایی قبل از شورش ۱۳۵۷ است دورانی که به گفته نوکرانتان مثل امروز ملیونها گرسنه نبودند ! اسمتان در تاریخ به عنوان آدمکشان ضد بشر ثبت خواهد شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی June 19, 2018 10:16 PM

این زرت و پرت هایی که این جماعت میکنند دقیقاً مثل زرت و پرت های روحانیت در زمان فتحعلی شاه قاجار بود در حمله به روسیه که آن شکست مفتضح و جدایی حاصل خیز ترین سرزمینهای ایران را بدنبال داشت و روحانیت آن زمان پس از شکست به سفارت انگلیس پناهنده شدند امروز هم همان حکایت همیشگی است و ظرف یکی دو روز تمام این امکانات در پیت سپاه چارپایان نابود و این جماعت باز درب خانه پدر معنوی خود انگلیس جمع خواهند شد و مردم باید زجر و بدبختی آن را تحمل کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


بابک پرسا June 19, 2018 11:08 PM

- یکی از یکی دزد تر و دزد تر و خونخوار تر و خونخوار تر از دیگری -

- بوی گند و بیزاری بر خاسته از لجنزار لاشه واستخوان پوسیده, اهریمن خمینی، جای گرفته در گند زار مرداب, ولایت جنایت خامنه ای، فرو رفته در تن و روان ناپاک, آن آدمکشان فریبکار رژیم, خون آور اسلامی، دل و جان, خسته و خوابیده و درمانده و وامانده, ایرانیان ستمدیده و رنجدیده را به تاریکی و پریشانی کشانده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


shahin June 21, 2018 08:07 AM

بله جانم این معجزه ایی است که بعد از ۴۰ سال مردم دنیا همه شما را شناختند ! و شاید صدها سال به طول می کشید اگر مردم میخواستند که ذات شما را بشناسند- به اعتقاد شخصی من بهایی- مطمن هستم که باید ۴۰سا ل ازعمر این یاغیان بگذرد تا برای مردم ایران واین جهان روشن شود که چه بلایی بر سر مردم ایران بل خصوص بهاییان اورده اند ! و همه مردم عزیزمان در مقابل این مظلومان سکوت کردند
به تاریخ ۱۷۰سال گذشته رجوع کنیید! تا اینده روشن تری برایتان اشکار شود! به امید ازادی ایران عزیزمان وپیش رفت مان در این جهان!

گزارش یا اعتراض به این نظر


نويد June 21, 2018 07:17 PM

مردك
شماها ديگه وطني رو براي ما باقي نذاشتين كه كسي بخواد بفروشتش
ما ميهنمون رو سال ٥٧ مفت به شما قاتلان و غارتگران فروختيم
ايران وطن هر كي باشه وطن شما اشغالها نيست

گزارش یا اعتراض به این نظر


Ghasem June 23, 2018 12:54 PM

آنقدر از این شمر بیچاره بد گفتید که آدم کاملا متوجه شده که این شمر آدم خوبی بوده چون وقتی دزدان و جانیانی مثل شما از کسی بد بگویند آن شخص حتما آدم خوبی بوده من یکی که اصلا شکی ندارم خدا رحمت کنه شمر را آدم شریفی بوده من از گفته این جانیان متوجه خوبی شمر شدم باور کنید شکی هم ندارم

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین June 23, 2018 02:43 PM

همانگونه که میدانیم این آخوندها از بزرگ تا کوچک زمانیکه میگویند نظام و دولت و ملت، منظور آخوندها و پاسداران و پیروان پولدار میباشند هرگاه سخن از مردم میکنند، نِگرش مردمانی هستند که با کمترین پرداختی هم سوی رژیم هستند و نه ایرانیها
خامنه ای به در میگوید که دیوار بشنود این امضا کنندکان که او میگوید یا تاجراند و یا تابعیت دوگانه دارند، همان پاسداران تاجر و سد تن دو تابعیتی هستند که برای این دستگاه کار میکنند
هم میهنان گرامی، آخوندها شماری نیستند که به سخنانِ راست و یا کج آنها گوش دهیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام June 23, 2018 04:12 PM

من شخصا به آرامگاه شمر خواهم رفت و بر بارگاه این بزرگمردی بوسه خواهم زد حتما انسان والایی بوده که شما اینقدر ازش تنفر دارید

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  35269 بازدید |


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.