آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 8 مرداد ماه 1398 = 30-07 2019

واکنش خانواده شهردار سابق به حکم قصاص

حکم قصاص نفس محمد علی نجفی امروز از سوی سخنگوی قوه قضائیه اعلام شد. داماد نجفی در این باره گفت: به صدور حکم اعتراض داریم ، به زودی اعتراض خود را به مراجع قضائی اعلام می کنیم.

وی در خصوص علت اعتراض به حکم صادره از سوی شعبه 9 دادگاه کیفری استان گفت: یکی از موارد مورد بحث ؛نحوه اصابت گلوله است. طبق نظر کارشناسان؛ گلوله کمانه کرده و به شکل دفورمه از بدن مقتوله خارج شده است و از مصادیق قتل شبه عمد محسوب می شود که به نظر باید به نحوه اصابت گلوله بیشتر توجه شود.

وی تاکید داشت : کارشناسان پزشکی قانونی و وکیل محمد علی نجفی در جلسه سوم دادگاه به قصد رسیدگی تخصصی تر درخواست تیم کارشناسی اسلحه شناسی داشتند که به این درخواست به دلایلی نامشخص بی توجهی شده است.

وی در خصوص احتمال رضایت اولیادم در این پرونده اینگونه توضیح داد: صحبت هایی شده است . ترجیح می دهم در حال حاضر در این خصوص صحبت نکنم؛ انشالله به وقتش توضیح خواهیم داد. تنها تاکید می کنم که خانواده نجفی تاکنون با خانواده استاد در خصوص رضایت وارد صحبت نشده اند و افراد دیگری به ماجرا ورود کرده اند و صحبت ها برای دریافت رضایت از خانواده استاد تمام شده است .


قاتل و مقتول تمام شدند، حواس مان به مجرم اصلی باشد!

شکوه میرزادگی: جنایتی که در چند روز اخیر صفحات اول بیشتر روزنامه های فارسی زبان را به خود اختصاص داده، در سرزمین ما موضوع تازه ای نیست. در واقع چهل سال است که به برکت قوانین قرون وسطایی حاکم بر سرزمین مان و سیستم های آموزشی و رسانه ای که عقب افتاده ترین نگاه را، به زن، بر اساس قوانین موجود ترویج داده اند، آزار و شکنجه و کتک و قتل زنان از موضوع هایی ست که برای دستگاه های قضایی واپسگرای حکومتی امری عادی بوده و معمولا سر وصدای زیادی هم نداشته است.

آن چه که در اطراف «زن کشی» اخیر این همه جنجال آفریده، از یک سو به دلیل وجود مردی ست بی رحم و ضعیف که به عنوان یکی از امروزی ترین، معقول ترین و با سواد ترین شخصیت های وابسته به حکومت، صاحب مهمترین جایگاه های سیاسی در چند دهه گذشته بوده است، و از سویی دیگر وجود زنی ست جاه طلب و متظاهر که اگرچه تحصیل کرده و سر و ریخت و آرایشی مثلا امروزی داشت، اما تن به عقب افتاده ترین قوانین زن ستیزانه ی موجود داده و (درست یا غلط) در خدمت کثیف ترین و مهمترین عملیات جاسوس سازی جمهوری اسلامی قرار داشته است.

در چند روز گذشته، تا آنجا که من خوانده و شنیده ام، در کنار مقصر شناختن قاتل و یا مقتول و شرح جزییات زندگی خصوصی و اجتماعی آن ها، کمتر کسی به طور مستقیم رژیم مذهبی حاکم بر ایران را، متهم یا مجرم اصلی این واقعه شناخته است. در حالی که این قتل برکنار از همه ی جنبه های غیرانسانی اش، توانسته هم چهره ی کریه دیگری از چهره های حکومت حاکم بر ایران را، که جاسوس سازی و کنترل موافق و مخالف است، فاش کند، و هم اثرات ویرانگرانه ای را که حکومت مذهبی بر بخش بزرگی از طبقه ی متوسط جامعه گذاشته است. اثراتی چون بی ارزش کردن مفاهیم مدرن و حقوق بشری، تن دادن به قوانینی قرون وسطایی و متوسل شدن به دروغ و فریب و خودفروشی، برای رسیدن به هر خواسته ای.

ماجرای نجفی و میترا، و مطالب و اسنادی که به بهانه ی قتل میترا منتشر شده یکبار دیگر به روشنی نشان داده است که کار حکومت مذهبی حاکم بر ایران تنها بسیج کردن مردمان ساده ی کم سوادی نیست که با هر فراخوانی به خیابان ها می ریزند و شعارهای ابلهانه و «مرگ بر»هاشان چهره ی برخی از مردمان ایران امروز را حقیر و دور از تمدن نشان می دهند. بلکه ثابت می کند که حکومت توانسته بسیاری از زنان و مردان تحصیل کرده ی دانشگاه دیده را هم، تبدیل به افرادی کند که عملکردشان درست در چارچوب تعلیمات قرون وسطایی آیت الله ها و «اساتید» وابسته به حکومت اسلامی ست: مردانی که نه از آموخته های دانشگاه های مهم جهانی شان استفاده می کنند، و نه از شرافت و اخلاق انسانی شان، بلکه با چسبیدن به قدرت به راحتی رییس جمهور و وزیر و وکیل و مدیر و رییس می شوند و همه چیزشان را فدای مقام و پول می کنند، یا زنانی که نه با دانش و یا شایستگی شان، با روش های حرمسرایی، و صیغه شدن های روحی و فیزیکی، برای دسترسی به منابع مالی راحت و خواست های خود از هیچ بی اخلاقی ابایی ندارند.

در واقع آن چه که در روزهای گذشته، و در ارتباط با جنایت اخیر فاش شده، بیشتر از همیشه نشان می دهد، عملکرد جمهوری اسلامی چون برخی از حکومت های دیکتاتوری فقط هدف قرار دادن توده ها و مغزشویی آن ها نبوده، بلکه اثر زهر عقب ماندگی و جهل و بی خردی حکومت بر ذهن بخش وسیعی از طبقه ی متوسط نیز کارآیی داشته است؛ طبقه ای که در پی انقلاب مشروطیت و خواست جدایی دین از حکومت، موتور اصلی و پشتیبان همه ی تحولات ترقی خواهانه و انساندوستانه در ایران بوده است. و اکنون به قول خانم دکتر فاطمه دانشور، از اعضای سابق شورای شهر تهران و یکی از میلیون ها زنانی که در حد امکانشان (تا این لحظه و امروز) تن به سازش با قوانین واپسگرای موجود نداده: «ازدواج دوم و سوم و موقت و دایم، آشکار یا پنهان در سطح مدیران دولتی و خصوصی {که جزو طبقه ی متوسط و تحصیل کرده ی جامعه هستند} بسیار زیاد و تاسف برانگیز است.»

یکی از ساده ترین چیزهایی که در ارتباط با ماجرای اخیر تفاوت این افراد ساخته شده به وسیله ی جمهوی اسلامی را حتی با مردان سنتی نسل گذشته نشان می دهد، گفته ی پدر میترا استاد، از زبان میترا، و یک روز قبل از مرگ اوست، وقتی که «زن دوم شدن میترا» را یک «بی آبرویی» می داند.

گفته ی آقای استاد را (که از دراویش و حتما مذهبی هم هست) و به طور قطع سال ها پیرتر از نجفی 62 ساله، مقایسه کنید با نجفیِ تحصیل کرده ی «ام. آی. تیِ» آمریکا، که چون مردان عامی دوره ی قاجار و بدون هیچ شرمی با «زن دوم یا صیغه ای» اش عکس های چپ و راست می گیرد، و «سربلند» از «زن کشی» به دوربین ها لبخند می زند.

همین طور نگاه یک پدر نسل گذشته را مقایسه کنید با دختر جوان 36 ساله ی تحصیل کرده اش که برای رسیدن به پول و پست و مقامی بی ارزش تن به هر ذلت و بدنامی و مصیبتی داد.

***

اکنون متاسفانه میترا و نجفی با هر بد و خوب شان، به دست حکومتی بی آبرو و کثیف تمام شدند، حتی اگر نجفی بتواند به کمک حامیانش در قم و شورای مصلحت و غیره و یا با متوسل شدن به «قتل ناموسی» از مجازات بگریزد. اما حواس مان باشد که مجرم اصلی همچنان باقی ست و همچنان بود و نبود میلیون ها انسان را، که شاید تا همین اکنون سلامت و مفید مانده باشند، نشانه گرفته است. تنها نکته ی مثبت در این ماجرا امکانی ست که رسانه های داخلی به دست آورده اند تا به بهانه ی شهرت و مقام قاتل، و در شلوغی غیرقابل کنترل خبری وزارت ارشاد، و مقامات به اصطلاح امنیتی، چند روزی مسایل تکان دهنده ای از روابط درونی رژیم را نیز مطرح کنند. مسایلی که نشان می دهد مسبب بسیاری از قتل ها، فسادها، دزدی ها، و فروپاشی های اخلاقی در ایرانِ پس از انقلاب اسلامی، حکومت مذهبی حاکم است.آزاد اندیش May 28, 2019 05:00 PM

و در ابتدای سال ۹۷ بهشت را ترک کرد...

مفهوم جمله بالا را به زبان پارسی گویا بنویسید تا افراد کم سوادی نظیر بنده نیز بتوانیم از مفهوم این نوع خبر رسانی شما آگاه شویم

ایران پرس نیوز: دوست گرامی، ساختمان مرکزی شهرداری تهران در خیابان بهشت که نام یکی از خیابان‌های مرکزی تهران است، واقع شده است. منظور تهیه کننده خبر این بوده است که شهردار سابق تهران از سمت خود کناره گیری و این محل را ترک کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


حکومت مافیایی ضد امنیتی May 28, 2019 08:57 PM

بی تردید کاسه ای زیر نیم کاسه است نجفی شهرداری که بعنوان شهردار منتخب وجود ایستادگی برای باقی ماندن در شغل وادامه وظایف قانونی خودش را نداره وبا یک فشار مقامات سپاه وضد امنیتی جا میزنه ئبه دروغ بیماری را موجب استعفا خودش قرار میده وجود اسلحه کشیدن وشلیک پنج گلوله اونهم به همسرش رانداره میشه حدس زد این دودی است ازاتش هیزم همان مقامات سپاه وضددامنیتی

گزارش یا اعتراض به این نظر


همایون May 29, 2019 07:12 AM

واقعیت این قتل باید چیز دیگری باشد و آقای نجفی شیوه آخوندی را پیش گرفته و نیمی از حقیقت را مبهم میگوید که اختلافات خانوادگی مطرح میکند و بنظر من این قتل توسط همسر اول ایشان انجام شده ولی برای نجات بخش اول زندگی خود پاشیده نشدن خانواده اول این قتل را خود بعهده گرفته تا از نفوذی که در سیستم دارد با حداقل مجازات و پرداخت دیگه از محکومیت و عواقب آن فرار کند و لطمه ای به همسر اول و فرزندانش نخورد وگرنه چه دلیلی دارد که دختر آقای نجفی و راننده اش همزمان با پسر همسر دوم به محل رسیده باشند و در حال ورود به آپارتمان مقتول باشند و مطمئنا دختر آقای نجفی از عمل مادر خود اطلاع داشته که به خانه زن پدر خودش مراجعه کرده تا ببیند واقعا کشته شده و اگر نه زود تر اقدام به نجات او بکنند که از شر یک قتل خلاصی پیدا کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانزاد May 29, 2019 08:23 AM

چه استقبال با شکوهی هم از این قاتل کردند عجب شوی فشنی در آگاهی قاتل را از بیضه آویزان میکنند دارند از این بابا پذیرائی میکنند ماهیت این حکومت قرون وسطائی همینه , دارند پشت قضیه با کی سازش میکنند سر مردم را گرم کردن ؟؟؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانزاد May 29, 2019 08:24 AM

آقا گیر یک مشت قاتل روانی افتادیم اینکه تحصیلکرده هست و اصلاح طلب هست این هست حالا ببینید آخوند بیسواد و سپاهی بیسواد با مردم چه میکنند عجب حکومت قرون وسطائی را این ۵۷ تی های بیسواد به ما قالب کردن با این سید علی متوهم
وزیر آموزش و پرورش سید علی گدا که این باشد بنگر که مسول قوه قضاییه اش چه کند
ببینید پشت پرده دارند چه غلطی میکنند که این زن بیگناه رو کشتند تا افکار عمومی را منحرف کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 29, 2019 10:42 AM

برابر اخبار منتشره همسردوم نجفی قرار بوده با انصاف نیوز یک مصاحبه انجام بدهد که گویا میخواسته ناگفته هائی را درمورد همسر عقدی یا صیغه ای خودش بگوید و پرده از ابهامات برکشد روایت این است که سرکار خانم از محمد علی نجفی مطالباتی داشته است که آقای دکتر نجفی از برآورده کردن خواستهای خانم استنکاف نموده بوده وهمین جریان به یک اختلاف شدید بین متوفی ونجفی بدل میشود همسر درنهایت به این نتیجه میرسد که با یک رسانه گفتگو کند وناگفته هائی را بیان کند این امر با مقاومت محمد علی نجفی مواجه میشود وخانم زیر بار نمیرود و برعزم خود برای گفتگو پای میفشارد درست در روزیکه قرار بوده متوفی با خبرنگار انصاف نیوز به گفتگو بنشیند نجفی باسلاح کمری بسراغ ایشان میرود با شلیک چند گلوله همسر را به دیار عدم میفرستد

گزارش یا اعتراض به این نظر


tak tirandaz May 29, 2019 11:45 AM

اصلا معلوم نیست کی به کیه تو این مملکت وقتی میگن هیچ چیز سر جاش نیست واقعیتی ست قاتل خودش را معرفی میکند و اول باید خستگی در کند چطور؟؟؟ راحت با چایی تازه دم و احتمالا کیک و آجیل و میوه خبرنگار اسلحه را دست مالی میکند و گلوله ها را میشمارد و تعداد گلوله های شلیک شده را اعلام میکند اولا که این اسلحه با آثار انگشت روی ان باید در بسته پلاستیک مخصوص و در اختیار پلیس جنایی یا مقامات قضایی باشد شمردن گلوله ها وظیفه خبرنگار نیست و اینکه چند گلوله شلیک شده هم به مقامات قضایی مربوط میشود خلاصه اینکه زکی اگر سناریویی در حال اجراست کارگردان بسیار ناشی ست
گاهی بد نیست فکر کنید در این مملکت هنوز کسانی هستند که میتوانند فکر کنند و مغز خودشان را در اختیار کسی نگذاشته اند

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین May 29, 2019 01:12 PM

هم میهنان گرامی٬
هر کس با این ارازل نشست و برخاست داشته باشد و یا از میان آنان همسرگیری کند و یا با انگیزهٔ دستمزدِ بیشتر برایِ آنان کار کند٬ گناهکار است این بسیار روشن است که در پشتِ پرده چیزهایِ دیگری پنهان است ولی انگیزه سرگرم کردنِ ایرانیان است هتا اگر برایِ یک و یا چند روز باشد از یک سالِ پیش٬ رویدادهایِ این چنینی را رسانه ای می کنند٬ کاری که پیش از این هرگز نمی کردند مانند خودکشی ها و کشتارهای خانوادگی و بسیاری دیگر اگر دوست دارید٬ رویداد را بخوانید و نظر ندهید٬ بویژه چنین رویدادی را٬ بی ارزش نمودار کنید و در بیرون از خانه٬ یک بمن چه٬ بسنده است
بنابر این بگذارید همدیگر را بکشند و دلسوزی هم نکنید زیرا بازدهِ همکاری با تبهکاران به هر گونه که باشد٬ مرگ است

گزارش یا اعتراض به این نظر


و خامنه ای اجازشوداده May 29, 2019 01:44 PM

نجفی اجازشو قبلا از خامنه ای گرفته,
و خامنه ای مثل سلطان صاحبقران گفته؛
بکش! !

گزارش یا اعتراض به این نظر


مسعود May 29, 2019 05:08 PM

مملکتو و قانونش رو ببین هر چه شریر باشی مقبولتر قاتل اینجوری ندیده بودیم صدر مجلس بشینی و تازه رییس پلیس برات پا جفت کنه این یکی سناریو جالبیه تازه داشتم به این نتیجه میرسیدم چیزی نمونده ندیدم تو زندگی که این مورد رو دیدم قاتلو نه پابندی ودریغ از حتی یه دست بند ناقابل فقط در ج ا شدنیه شرط میبندم خوانواده میترا استاد فردا یه چیزی به اقا بدهکار میشن

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو May 29, 2019 10:01 PM

شهردارها ازقبیل احمدی نژاد و قالیباف و نجفی و شهردارفعلی همچون بازوهای اختاپوس مافیائی آخوندی و آقازاده ها و سران سپاه وقوه قضائیه درچپاول گری و روشوه خواری کلان و همچنین درزمین خواری ها وکوه خواری و جنگل خواری وهمچنین ساخت سازویلاها و شهرک ها ومجتمع های گران قیمت به روزگاررا دربهشت ایران گذارنیده و می گذارنند و به مقادیرغیرقابل تصورثروت نائل آمدند رخنه کردن درآنچه درداخل این مافیا می گذرد و تهدید به افشاگری کردن درقبال دریافت باج کلان آنچه که منجربه قتل همسردوم نجفی دراثرعصبانیت نجفی شده است زیراکه اطلاعاتی های مافیای آخوندی ازتهدیدات همسرنجفی مطلع شده بودند و نجفی را تحت فشارقراردادند که تنها این مشکل سازبرای حلقه مافیا با قتل همسرش قابل حل است دقیقا" ودقیقا" این ماجرا تشابه عجبی به قتل های جاسوسان در مافیای الگاپون درامریکا دارد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 30, 2019 08:59 AM

دراینکه قتل همسرمحمد علی نجفی میتواند ریشه های عمیق امنیتی داشته باشه جای نردیدنداره برابر اطلاعاتی که داردبیرون میاید همسر دوم شهردار از سرشاخه های خانه های عفاف بالای شهریست که بنوعی متصل به نهادهای امنیتی موازی مثل سازمان اطلاعات سپاه باشد این سازمان جهنمی بوسیله عناصر پلیدی اداره میشودکه پستان مادرشان راگازگرفته اندوازهیچ کثافت کاری رویگردان نیستند. باید روشن شود مشابه چنین زنانی که مسئولیت اسارت مقامات حکومت اسلامی رادارند چه تعداد است وبکجا متصلند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش May 30, 2019 12:18 PM

با وجود اینکه کل نظام جمهوری اسلامی در آستانه ارتحال ملکوتی هست و ولی خانواده های ماقیایی تشکیل دهنده حکومت اسلامی مشغول تسویه حساب با هم هستند در واقع خانواده های مافیایی تشکیل دهنده حکومت اسلامی کلا عقلشان را از دست داده اند و متوجه نیستند کل جمهوری اسلامی در آستانه متلاشی شدن و نابودی هست اینکه گفته اند حکومتهای دیکتاتوری در اواخر عمرشان عقلشان را از دست می دهند کاملا درست گفته امد

گزارش یا اعتراض به این نظر


homa May 30, 2019 06:56 PM

این در حالیست که مادر میترا استاد گفته
مادر «میترا استاد»: از خون دخترم نمی‌گذرم و برای قاتلش قصاص می‌خواهم

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 30, 2019 07:15 PM

فکر نمیکنید کل این ماجرا یک نمایش مسخره ی دیگه برای انحراف افکار عمومی از مسئله ی اصلی یعنی تمرکز روی نابودی آخوند و رژیم اسلامی باشد؟ رسانه ها و مردم با توجه نکردن به این خیمه شب بازی مسخره و کاملا غیرواقعی باید ثابت کنند که اولا نادان و ساده لوح نیستند ثانیا با روشنگری راجع به این نمایش مسخره بیش از پیش آبروی نداشته ی نظام را ببرند زیرا احمق های حاکم بر ایران فکر میکنند اگر واقعا یک شخص را به قتل برسانند کل داستان قابل باور میشود به همه ی این بوزینه های اسلامی میگویم این نقشه تان هم مانند بقیه ی نقشه هایتان نقش بر آب است پاینده ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


babak May 30, 2019 08:16 PM

مردم به هوش باشید سر کارتان نزاارند به ما چه که کی کی را کشت ،بیاید بیرون بفکر ایران باشید که در آتش میسوزد اگر دنبال این مسایل باشید هر روز یک خوراکی برایتان مهیا است آیا چهل سال بس نیست ،کی میخواهید درست فکر کنید همه زندگی تن رفت این خبر ها برای سرگرمی است به ایران فکر کنید، فکر کنید فکر کنید به ایران ایران ایران ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


baran May 31, 2019 01:10 AM

این زن ظاهرا" از سوگلی های سپاه و تله سپاه برای بدام انداختن افراد بوده از کجا معلوم که اصلا کشته شده باشه شاید میخوان با یک اسم دیگه و شناسنامه و احیاناً پاسپورت دیگه بفرستنش یک ماموریت

گزارش یا اعتراض به این نظر


مافیای حاکم اخوندی مثلت (زر وزوروتزویر) May 31, 2019 08:21 AM

چهل سالل قبل با طراحی ونقشه بیگانگان وجهان خواران عملیات براندازی شاه را با سوء استفاده ازنادانی وباورهای مذهبی مردم ایران عملیاتی واجرا کردند وحاکمان واخوندهای گدا وگشنه رابرمردم ایران مسلط وحاکم نمودند برای غارت وچپاول منابع عظیم ایران زمین وهمواره ازاین غارتگران وچپاولگران پشتیبانی وحمایت کرده ومیکنند(نگاه کنیدبه انگلیس والمان وفرانسه مدعی حقوق بشر!؟)امروزاینحاکمان مافیایی اخوندی به علت هوشیاری وبیداری ملت ایران(تظاهرات سراسری دی ماه 96=دشمن ما همینجاست)تاریخ مصرفشان پایان یافته مراقب اوپوزیسیون قلابی واخوندهای کراواتی باشیم لازمه فقط تمرکز کنیم روی براندازی کامل وتمامی حاکمان ومزدورانشان درهرلباسی ونامی اصلاح طلب اصول گرادیگه تمومه ماجرا رها کنیم همه اخباروحواشی ساخته حاکمان(قتل همسر نجفی و سیل وپلاسکو ترور ها)تمرکز کنیم برای براندازی

گزارش یا اعتراض به این نظر


مهرنوش May 31, 2019 01:27 PM

اولاً این جنایتکاربدون هیچ شک وتردیدی،درپستهای وزارت علوم و آموزش وپرورش که بوده،مستقیماً درسرکوب دانشجویان ودانش آموزان، وهمینطورمعلمان واستادان آزادیخواه وحقطلب دست داشته،پس دلتان برایش نسوزدکه چه وچه وچه،پس ازسرنگونی این اوباشان خونخوار،و دردادگاههای مردمی، سزای حداقلی امثال نجفی قاتل،مرگ است
ثانیاًقیافه ورفتارش رادقت کنید؛فقط یک قاتل وجنایتکارحرفه ای میتواند یعدازدست زدن به یک قتل،اینطورآرام وبی هیچ دردوترس وتأثرو تشویش باشد،یک چنین آلام وواکنشهای خودبخودی انسانی را،آنهم درفاصلۀ فقط چندساعت پس ازدست زدن به جنایت،که نمیشودمخفی کرد،مگرآنکه درپس این چهرۀ آرام،یک گرگ درنده وخونخوارپنهان شده باشد،گرگی که با نوشیدن خون بهترین جوانان مردم سرکوب وغارت شدۀ ایران،طی سالیان دراز،به قتل وجنایت خوکرده و توحش و درندگی حیوانی در ذاتش نهادینه شده باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین May 31, 2019 07:19 PM

هم میهنانِ گرامی٬ برایِ آخرین بار دربارهٔ این رویداد می نویسم:
محمدعلی نجفی همسرش را نکشته است زیرا از روزِ نخست دروغ هایِ فراوانی دربارهٔ چگونگیِ آن گفته است و هر بار آنرا بگونه ای دیگر می گوید گویی که هر بار به او دیکته کرده و او آنرا طوطی وارانه می گوید
اینان به گمانِ خود٬ ما ایرانیان را نادان می پندارند و فکر می کنند که ما متوجهٔ از این شاخه به آن شاخه پریدنشان نمی شویم اینکار یا برایِ سرگرم کردنِ مردم است و یا اینکه به زور از او اعتراف میگیرند و یا هر دو بزرگترین تو دهنی به این تنبهکاران یک « به من چهٔ بزرگ » است هرچه بیشتر همدیگر را بکشند٬ بیشتر به سودِ ماست

گزارش یا اعتراض به این نظر


مهرنوش June 1, 2019 12:38 PM

پلنگ ایران زمین! !بیخود زورزیادی نزن، اتفاقاً "اصل"این قضیه خیلی هم به مامردم ایران مربوط است،تا خوب چشمهایمانرابازکنیم وپرده های غباررابشوییم وباپوست وگوشت وتامغزاستخوان واعماق قلبمان این واقعیت وحقیقت راباورکنیم که تک تک این اوباشان وجانوران حکومتی،تحت هرعَلَم کذب ودروغینی که پنهان شده،وسینه بزنند؛خواه اصلاحطلبی!کذا،یااصولگرائی!خطا،همه وهمه وبدون استثنا،چه درحیات اجتماعیشان،وچه حتی درمناسبات خصوصی شان(اگرمنافع پلیدشان ایجاب کند)،جزقاتلان وجناتیکاران خونخوارحرفه ای،وجز درندگانی وحشی باظاهرانسانی نیستند،جنایتکارانی که چهل سال تمام هرجرعه آب شان وهر لقمه نانشان بخون مردم غارت و کشتار شدۀ ایران آغشته بوده وهست،
رفتار نجفیِ اصلاحطلب قاتل!درست شبیه بازجوها وشکنجه گران جنایتکار اوین است، که بعد از جنایت، با خونسردی به خوردن چلوکباب مشغول میشوند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو June 1, 2019 10:34 PM

باید اولا" ازنجفی پرسید که جنابعالی با دانستن تفاوت سنی زیادی با مقتول که می توانسته دخترشما باشد برپایه چه مصداق علقی وفهمی و شرم وحیائی استواربوده و می باشد و دوما" جنابعالی که به اصطلاح ریاضی دان با مدارک ام آی تی و دانشگاه شریف بوده اید با حمایت وپشتوانه چه افرادی به سمت شهردار و آنهم شغلی که درآن سررشته نداشتید وندارید مگراینکه فارغ التحصیل امورشهرسازی وراه وساختمان با تجربیات مفید بوده باشید به جنابعالی تقدیم شده است سپردن صندلی ریاست شهرداری هم انکارمافیای اخوندی همچون احمدی نژاد و قالیباف برای تدارک دیده اند سوما" انکارشریک و شرکاء شما درچپاولگری ها ورشوه گیری کلان و زمین خواری ها همچون رفیق دوست ها که توطئه شناس شده اند و کشتن همسردوم شما را به حق میدانند زیراکه توطئه گربوده است راچه میشود انکارخانم توطئه گرشمارا کشته است

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین June 2, 2019 12:54 AM

مهرنوش هم میهن گرامی٬
آیا دروغ های اینان پس از چهار دهه برای شما هنوز روشن نشده است؟ از دیدگاه من همسرِ محمدعلی نجفی فرقی با خامنه ای و دیگران نداشت زیرا او همسرِ یک تبهکار شده بود بدبختانه برخی٬ بیشتر کنجکاوِ زندگی این ارازل هستند تا آزادیِ کشور این تازیان رگِ ناتوان برخی ها را بخوبی می شناسند و چهار دهه مردم را سرِ کار گذاشته تا آنها به خیابانها نریزند٬ بدینگونه برایِ خود زمان خریده تا به اهداف پلیدشان برسند کشورمان دارد از دست می رود دریاها و بندرها را از دست داده ایم٬ بیکاری٬ تن فروشی٬ گرسنگی٬ فروختن کلیه٬ اعتیاد بیداد میکند بانوان دلاور و رزمندهٔ ایران زمین در زندان ها٬ برایِ آزادیِ کشور و هم میهنانشان شکنجه و دست درازی می شوند و در پایان جان می بازند اگر کنجکاوی های شما میتواند چاره ای برایِ آزادیِ هم میهنانِ دربند و آزادیِ کشور شود٬ بسیار خرسند خواهم شد :)

گزارش یا اعتراض به این نظر


مهرنوش June 2, 2019 11:04 AM

درارتباط بانوشتۀ شکوه میرزادگی
ازنظرمن دراین نوشته،به نکات مختلفی میتوان اشاره وآنهارارد کرد،امامن فقط به پاراگراف آخراشاره میکنم ونشانده شدن نجفی قاتل(قاتل هزاران هزاراززنان ومردان،ونوجوانان آزادیخواه ما)درموضع قربانی!
بنابه منبع ویکیپدیا نجفی تحصیل کردۀ فرنگ؛"فعالیت سیاسی خودراازسال 59درجایگاه ریاست دانشگاه صنعتی اصفهان آغارکرد" یعنی ازهمان اوائل شکل گرفتن خلافت خونخوارخمینی،وشروع پاکسازیهاوسرکوب دانشگاههاتحت نام انقلاب فرهنگی،همچنین اواز سال60وزیرعلوم،واز67وزیرآموزش وپرورش،وووتایکسال پیش همیشه نه فقط درکرسیهای مهمی ازاین حکومت مافیائی جنایتکاربوده،بلکه شخصاًازپایه گذاران،تحکیم کنندگان ومهره های اصلی حفظ وادامۀ حیات حکومت سفاک،غارتگروخونخوارآخوندی بوده،راستی خمینی قرون وسطائی،بدو عصای امثال یزدی ونجفی چگونه میتوانست خلافنش را برپا کند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


مهرنوش June 2, 2019 12:10 PM

واماجناب "پلنگ!ایران زمین"
راستش رابخواهی من نه وقتش رادارم ونه تصمیمش راکه به نظرنویسی مشغول شوم،کوتاه اشاره میکنم؛درپی رخداد جنایتی هولناک بوسیلۀ یکی ازمهره های اصلی حکومت مافیائی آخوندی مردمخوار،(ازباندودارودستۀ اصلاحطلبانِ مریدودلدادۀ خمینی گوربگوری سفاک) بیکباره،پرده ازچهرۀ مخوف وجنایتکاریکی ازظاهرالصلاحترین مهره های این باند دودوزه باز کنار رفته،وماهیت کثیف ومشمئزکنندۀ ضدانسانی اوبرهمه کس آشکارشده،
البته که چه خوب که دراین میان جلادان مردم ایران تامیتوانند فسادهاوتباهیهاوبکارگیری شیوه های مافیائی خود،برعلیه مردم وبرعلیه باندهای رقیب درون حکومتی راافشامیکنند،امادرجبهۀ مردم،بعلاوه باید پرده ازچهرۀ پرمکروحیله ودغلکارباندی باسم اصلاحطبان فروکشید وماهیت غارتگروجنایتکارامثال نجفی وتاجزاده وخاتمی راکه همدوش وهم مرتبۀ سپاه اند،برملاورسواکرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آفتاب تابان July 30, 2019 12:11 PM

این ها همه اش بازی بیش نیست چهل سال چه درجنگ ساخته خمینی هندی تا کشتار وتجاوز زندانیان سیاسی دراین سالها حالا یک نفر از خود باندشان خوبی اینه که تمام داستانش چه راست چه دورغ دست سازی خودشونه بیشتر قالبافه که درمشهد راننده پیکان زرد رنگ تا رفتن به جنگ وبرادربی چاره را گشتن وخود مقام گرفت ودکترا خلبانی سرداری(بی سرو ته داری)ووو
بشترین برنامه را بخاطرپرده برداشتن از رانتهازدوبندهاسپاه سناریو ساخته این ابله ها فکر میکنند ما مردم چهل سال کوریم یا همیشه فراموش میکنیم ظاهر با دورن قضیه آن خیلی اختلاف داره چهل سال خیلی زمانه هم چیز را برعکس یا دولا دولا یا کشش ندیدووو
جنگشون صلحشون اتم متوم باندبازی برادران قاچاقچی وملا ل و ا مفتخوره
اینان را بجزتوبه شکستن هنری نیست
مارابازاهد بی پایه نشستن ثمری نیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


رجب July 30, 2019 01:19 PM

حالا کی اعدامش می کنند یا اینم میشه مثل بابک

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  30592 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.