آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

شنبه، 25 آبان ماه 1398 = 16-11 2019

صداهايی از درون حکومت علیه خامنه ای تبهکار

یک عده در رفاه کامل هستند و به مردم میگویند تحمل کنید و مقاومت کنید

احمدی‌نژاد طی سخنانی در زاهدان خطاب به برخی مسئولان گفت: جوری تصمیم نگیرید که نتوانید بین مردم بروید. بخاطر مصالح کشور، بسیاری از ناجوانمردی ها را نگفتم اما انتظار داریم مقامات کشور، به فکر کشور و ملت باشند، حرف ملت را بشنوند. به خدا این ملت، بهترین ملت است. امروز فشار اقتصادی و فقر بسیاری از سفره ها را خالی کرده است. نباید دائم به دنبال انتقال فشارها به مردم باشید. چرا از این ثروت بیکران استفاده نمی کنید؟ چرا انحصار می کنید؟ خدا این ثروت را برای چه کسی گذاشته؟ برای همین مردم گذاشته است. پس بگذارید مردم استفاده کنند. جوری عمل نکنند که تصور شود که کشور رها شده است و کسی نیست به آن برسد. به صرف یک حرف یا انتقاد با مردم برخورد نکنید. بگذارید مردم حرف بزنند. مردم دلسوزند و به شما در تصمیم گیری کمک می کنند. نباید در برابر فقر مردم و اجحاف عده ای از خدا بی خبر بی تفاوت بود. این ظلم است و هیچ نظامی با ظلم باقی نمی ماند. یک عده در رفاه کامل هستند و به مردم میگویند تحمل کنید مقاومت کنید.


آمریکا، حاکمان ایران را دزد و سارق توصیف کرد

به دزدسالاران اسلامی که رهبری ایران را در دست دارند، نباید اجازه خرید و فروش تسلیحاتی داد

وزیر خارجه آمریکا طی پیامی در واکنش به اظهارات روز گذشته روحانی که اگر این برجام را ما نگهداریم سال آینده تحریم تسلیحاتی ایران برداشته خواهد شد، گفت:‌ بهترین استدلال روحانی برای رژیم ایران که در توافقنامه فاجعه‌ بار هسته‌ ای باقی بماند این است که این توافقنامه به حاکمان دزد و سارق اسلامی که این کشور را رهبری می‌کنند اجازه می‌دهد که پهپاد، موشک، تانک، جت و موارد بیشتر خریداری کرده و بفروشند.

مایک پمپئو افزود: روحانی به آرزوی خودش خواهد رسید مگر این‌که شورای امنیت ملل تحریم‌های تسلیحاتی را قبل از این‌که در ۱۸اکتبر ۲۰۲۰ منقضی شود، تمدید کند.


افراد شرور تحریم شده در بیت خامنه ای

وزارت خزانه‌داری آمریکا اخیراعلام کرد نام ۹ فرد نزدیک به رهبر جمهوری اسلامی و یک نهاد نظامی را به فهرست تحریمی این کشور علیه حکومت ایران اضافه کرده است.

بر اساس گزارش وزارت خزانه‌داری آمریکا، اسامی «محمد باقری»، «حسین دهقان»، «آخوند محمدی گلپایگانی»، «غلامعلی حداد حادل»، «وحید حقانیان»، «مجتبی خامنه‌ای»، «ابراهیم رئیسی»، «غلامعلی رشید»، «علی‌اکبر ولایتی» افرادی هستند که به فهرست تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی اضافه شده‌اند.

خزانه‌داری آمریکا همچنین ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی را نیز به فهرست تحریم‌ها اضافه کرده است.

وزارت خزانه‌داری آمریکا می گوید با این تحریمها مقام‌های غیرمنتخب اطراف خامنه‌ای را هدف قرار داده است.

وزیر خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد، این تحریم‌ها علیه "مقام‌های انتصابی" وضع می‌شود که اطراف رهبر جمهوری اسلامی را احاطه کرده و "سیاست‌های بی‌ثبات کننده خود را اجرا می‌کنند.

به گفته وزیر خزانه‌داری آمریکا، افراد تحریم شده در شمار زیادی از اقدامات شرارت‌ آمیز حکومت جمهوری اسلامی از جمله انفجار پایگاه تفنگداران نیروی دریایی ایالات متحده در بیروت، سال ۱۹۸۳ و انفجار ساختمان مرکز همیاری یهودیان (آمیا) در بوینس‌آیرس در سال ۱۹۹۴ دست داشته‌اند.

این افراد همچنین به شکنجه و کشتار غیرقانونی و سرکوب شهروندان ایران متهم شده‌اند.

خامنه‌ای به‌عنوان دیکتاتور فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران، بالاترین قدرت سیاسی، نظامی و اقتصادی در ایران محسوب می‌شود و مانند سایر حکومتهای دیکتاتوری در تاریخ از جمله فاشیسم هیتلری، تمامی کار کردهای اساسی و موجودیت دستگاه دیکتاتوری یکسویه به شخص وی متصل است.Mina minavand June 25, 2019 10:52 AM

یکی به این روباه بگه که اگر رهبر فقط یک حسینیه و یک خانه ساده دهره تو دیگه چرا داری پاره پوره میکنی

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین June 25, 2019 12:42 PM

ای کاش آمریکا همهٔ کسانیکه (از سر تا تهِ هرم) پس از جنبشِ آخوندی ۵۷ در بانکهایِ جهان حساب باز کرده اند را تحریم کند بزودی روحانی هم تحریم خواهد شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


کاوه آهنگر June 25, 2019 12:42 PM

چرا لایه پولشویی را تصویب نمی کنند چون از شفاف شدن حساب های خود می ترسند و دست آنها برای همه رو می شود

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush June 25, 2019 01:37 PM

روباه بنفش ادعا می‌کند که ضحاک بغیر از یک خانه ساده و یک حسینیه چیزی ندارد؛ پس دلیل اینهمه اه و فغان آخوندی که گوش فلک را کر کرده چیست؟ همیشه این مردم ایران بوده‌اند که بهای ماجرا جویی این رژیم را پرداخت کردند، حالا نوبت هر چی‌ آخوند کثیف است که بها بدهد، نوش جان!

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی June 25, 2019 03:20 PM

خاندان خبیث خامنه ای اززن وفرزندانش گرفته تا دارو دسته و بازوان او مثل اصغر حجازی وعلی مقدم و حقانیان ودیگران خون این ملت را مکیده اند وثروتهای افسانه ای اندوخته اند بحث ثروتهای ستاد فرمان امام و بنیادهای چندگانه وسهم امام ناشی از فروش نفت وتولیدات صنعتی شامل خورد و لوازم خانگی و خودروهای وارداتی منابع مالی علی خامنه ای محسوب میشوند که سر به میلیاردها دلار میزند و بخش اعظم آن در خارج از کشور است روحانی داره چرند میگه که خامنه ای یک حسینه داره و یک منزل علی اکبر ولایتی وحداد عادل بعنوان نزدیکان خامنه ای دارای ثروتهای مولتی میلیاردری هستند این یاوه ها چیست که حسن روحانی بر زبان میاورد؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


سگ زرد برادر شغاله June 25, 2019 05:08 PM

قابل توجه همان ساده لوحانی که ازخودشان سلب مسئولیت کردند ودلخوش بودند به چهارتا شعار برای حجاب واستادیوم ودانشگاه وبا دیدن کلید رفتن سرصندوق رای ملت ایران دراعتراضات سراسری دیماه 96 نشان دادند به بلوغ واگاهی رسیده اند وتقدس قلابی ولایت اخوندی را در هم شکستند واین پیام ملت را اربابان جهانخوار این حاکمان بی وطن بدرستی دریافته اند وفقط بدنبال جایگزینی باحاکمانی ملایمتر البته مطیع هستند! زهی خیال باطل ملت ایران از حکومت اخوندی عبور کرده و خواستاربراندازی همه این حاکمان بیوطن باند ولایت هستند چه اخوندها وچه استمرار طلبان دوروی یک سکه زنگ زده هستند ولازمه پیرامون برقراری حکومتی دموکراتیک با قدرت پارلمانی (پادشاهی یا جمهوری) با رای مردم متحد شویم

گزارش یا اعتراض به این نظر


Javid June 25, 2019 08:06 PM

به روباهه گفتن شاهدت کیه گفت دومم حالا هم حکایت این روباه بنفشه

گزارش یا اعتراض به این نظر


فرشید June 25, 2019 08:40 PM

خامنه ای با پول مردم ایران برای خودش مقلد می خرد پول و خانه مجانی از جیب مردم ایران که آقا عقده مقلد داشتن دارد

گزارش یا اعتراض به این نظر


babak June 26, 2019 08:45 AM

در یک سخنرانی روحانی با کمال تعجب متوجه شدم ایشان یک مثالی میزد که وقتی صورت حساب یک مریضی را به او دادند این مریض با مشاهده ان از شوق به گریه افتاد وقتی دید که صورتحساب ۷۰۰ هزار تومان شد من از شما سوال میکنم آیا شما آدمی وقیح تر از این مرد دیده اید ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush July 27, 2019 03:14 PM

این چیزها که دزد هستید یا نه به ما مربوط نیست، ایستگاه بعدی "جهنم" است؛ به قول Punisher Team-۶ "تنها خدا است که میتواند قضاوت کند، ما این دیدار را امکان پذیر می‌کنیم"

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو July 27, 2019 06:59 PM

حقیقت محض این است که همچون رهبری که دراصل وتباروحتی البسه ای که برتن دارد ایرانی نیست تمامی امکاناتش را صرف ظهوروپرورش و گسترش فقزو ذلت جامعه ایرانی ایران کرده است بدون هیچ شک و شبهی اگرهیتلرسانان آلمانی هم دراسرائیل حکومت میکردن دقیقا" آنچه برمردم ایران روا شده ومیشود برمردمان اسرائیل روا میکردند آخوندسانان و آقازاده ها ی تمام بی مصرف حکومتی که درایران قصب کرده و تصرف کرده بهشتی برای خودشان برپاکرده اند بایددروصف خدای بهشت شان که علی خامنه ای باشد چه بگویند آخوندسانان بدانند که مردم ایرانی ایران موجودیت تان رابعنوان دشمنان ضحاک صفت به رسمیت می شناسند

گزارش یا اعتراض به این نظر


قلی ایرانی July 27, 2019 08:21 PM

پدر داماد آقا باید هم ماست مالی کنه
حاجی از جات تکان بخور برو سرپل ذهاب برو سیل زدگان پل دختر برو سیستان بلوچستان ( که نمیدونی کجاست) فقر و گرسنگی و درماندگی را با چشمت ببین حتی سیاه چادر های بختیاری که بازم نمیدانی کجاست !

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور July 28, 2019 03:44 AM

از زمان صدر اسلام تا به امروز، همه منحرفین جنسی و مفسدین، فقط شب ها آنهم در تاریکی و مخفیانه، بکمک زنان بی سرپرست می‌شتافتند گویا خودشان هم میدانستند که در صورت افشا شدن، تکه بزرگ گوششان است

گزارش یا اعتراض به این نظر


زوزه های واپسین قاتلان خونخوار July 28, 2019 01:11 PM

در روزهائی که سیل از همه طرف زندگی مردم را می شست و میبرد، گروههائی از مردم سیلزده، از دفتر رهبر خونخوار تقاضا کردند، که از طریق یکی از امپراتوریهای مالی تحت تملک اش، به مردم آواره وخانمان از دست داده کمک کند، اما ضحاک غدارِ دریده حتی رعایت ظاهر را هم نکرد و با گردن کلفتی و دریدگی بی مانند گفت؛ مردم خودشان بخودشان کمک کنند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین July 29, 2019 01:44 AM

محمدی گلپایگانی٬
هیچ یک از شماها پس از دو سال٬ به زمین لرزه زدگان و تنداب زدگان هیچگونه یاری نکرده است و مردم را آنگونه تنگدست و کناره نشین کرده اید که ایران در هیچ هنگامه ای٬ اینهمه تنگدست در خود ندیده بود
آیا این تنگدستاان که می گویی٬ همان مردمی نیستند که در سرتاسر کشور به شرطِ هواداری از جمهوری اسلامی٬ هزینهٔ زندگیِ آنها و خانواده هایشان بمانندِ یک کارمند پرداخت میشود و مرخصی هم می گیرند؟ آیا اینان همان کسانی نیستند که سخنرایِ رهبر را تا پایان گوش میدهند٬ آتش به اختیار دارند٬ برایِ سرکوبِ مردم به خیابانها ریخته و در زادروزها و مرگها و مداحی ها٬ سینه زنی میکنند؟ اگر اینگونه نیست٬ پس چرا اینهمه تنگدست دیده می شود؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


اریان July 29, 2019 06:46 AM

از هیچ کس اشکال از خود ماست چهل سال پیش این ملت خوشان را به و آتش زدند تا اول اسلام را حاکم کنند از این رو خمینی ملعون را انتخاب کردند خوب وقتی که خودتون اسلام ناب محمدی شیعه اثنی عشری را که شامل یکصدو چهل هزار امام و بچه امام و ه یتیم و ضغیر است انتخاب کردید دیگه گله نکنید روز عاشورا و تاسوعا خوتونو میکشید سینه میزنید قمه میزنید خوب این مشخصه علاقه زیادی به آنها دارید ملاها هم فک و فامیل های اونا هستند این ملت هر بلایی بیاید سرشون حقشونه خوب هرچه میخواهید بروید از امام رضا بگیری وقتی به این راحتی همه چی را از امامزاده هاتون میخواهید و اونها هم شفا میدند خلاصه همه چی میدنددیگه گله و شکایت نکنید خودتون ملا ها را خواستید اونا نماینده علی امام شیعه ها هستند پس باید تبعیت کنید اینقدر هم شکایت نکنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


آفتاب تابان July 29, 2019 07:42 AM

همین که رفسنجانی دراون اوضاع بی خبری ازهمه چیزمردم خامنه ای را بی صفت وخاصیت رهبر کردواز دیگر هم دستان ومردم گوی سبقت وبا یمشت ملای پولکی وماله کش اطرافش به ملت ایران تحمیل حرفهای خواهر زاده خامنه ای در خارج شنیده اید که تاقبل انقلاب حتی برای نان شبش ازاین آن پول قرض میکرد یا مثل خمینی هندی در زیرزهین سکونتش پیشرفته ترین دستگاهای پزشکی برای این ملا دوزای گذاشتن داورخانه ها داور ندارن بدهن بعد فقیری
یا رفسنجانی که چه طوری صاحب باغهای پسته شده درخاطرات زمان جنگ ساختگی شان گفت یه پیرزن چند تخم مرغ آورده بود به جبهه بده خود کثافتش نمی تونست باغهایش فروش وصرف جنگ وآدمکشی کند؟
یا خمینی حرفهای کامل دروغش در پاریس از گفتن الگوی آزادی فرانسه تا آب برق نفت وخانم مجانی تا من درحد تذکر وبه حوزه قم برمیکردم دورغ گولزدن درمقایسه باطالقانی هرگزنیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


مهران July 29, 2019 09:26 AM

تنها کمکی که خامنه ای و نظام فاسد او به فقر ا، بازنشستگان و کارگران هزینه می کند غارت آنچه در ته سفره این اقشار باقی مانده به نام دین می باشد تا به میلیارها دلار حساب بانکی خانواده خود و خرج تروریست‌هایش در منطقه کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین July 29, 2019 02:17 PM

آخوندها درست همان کاری را می کنند که در قرآن نوشته شده و نیاکانشان فرمان داده اند اینکه پاره واژهٔ زیر را امام علی و یا امام صادق گفته باشد٬ یکسان است:
ما از تبار قريش هستيم و هواخواهان ما تازیان و دشمنان ما ايرانیان هستند روشن است که هر تازی از هر ايراني بهتر و بالاتر و هر ايراني از دشمنان ما هم بدتر است ايراني‌ها را بايد دستگير کرد و به مدينه آورد، زنانشان را بفروش رسانيد و مردانشان را به بردگي تازیان گماشت
آخوندها به همین سبب٬ ایرانیان را دستگیر کرده و ( از آنجاییکه عربستان پروانهٔ رفتنِ آخوندها را نمی دهند٬ همهٔ آرزوهایِ نیاکانشان را در ایران انجام می دهند) در زندانها جانشان را می گیرند٬ زنان را می فروشند و آنها را وادار به تن فروشی می کنند٬ مردان را به بردگیِ خود گرفته و بدینگونه آرزویِ نیاکانشان را برآورده می کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


اریو برزن October 31, 2019 10:20 AM

وقتی که هیچکسی برای شرو برهای این رسانه ها پشیزی هم ارزش قایل نیست چه مهم که کدام خری انرا اداره می کند جای جمهوری چسمالی و همه رسانه ها و طرفدارانش هم در مستراح تاریخ است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی November 5, 2019 09:23 AM

جای عناصر پلید دیگری که در دستگاه جبار خامنه ای ( بیت رهبری) در لیست تحزیمهای آمریکا خالیست و باید بعنوان عناصر جنایتکار در لیست سیاه قرار بگیرد حاج سیدعلی مقدم-آیت الله رسولی محلاتی پدر زن ناطق نوری و عباس آخوند زاده وزیر راه سابق - محمد جواد ایرانی اولین رئیس ستاد فرمان اجرائی ومولتی سپد میلیاردر- سردار محمد شیرازی بازوی خامنه ای در زمینه های سرکو علی آقامحمدی - حاج حین کحکدی و حسین فدائی اینها یک مجموعه پلید و خبیث هستند که دست راست خامنه ای در بیت هستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی November 5, 2019 07:13 PM

لعنت برخامنه ای ام التروریست وهمه حرامزادگان دربارابوسفیانیش تحریم مجازات اینها نیست بایدهمشان راپیش چشم مردم گردن بزنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


علی November 6, 2019 02:16 PM

دوستان عزیز کامنت زیر را من ننوشتم لطفاً با اسم دیگران کامنت نگذارید ممنون

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  25017 بازدید |


© copyright 2004 - 2019 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.