آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

یکشنبه، 23 شهریور ماه 1399 = 13-09 2020

نوید؛ مردم ایران در شوک/پیام شاهزاده رضا پهلوی

فیلم زیر: پیام همدردی شاهزاده رضا پهلوی در پیوند با اعدام نوید افکاری

خشم شدید مردم ایران نسبت به اعدام ناجوانمردانه نوید ادامه دارد ،شمار زیادی از ایرانیان حتی وکیل خانواده افکاری نیز از اجرای ناگهانی حکم اعدام شوکه شده‌اند.

حسن یونسی، وکیل خانواده افکاری گفت که دستگاه قضایی برای اجرای حکم “آنقدر عجله” داشته که محکوم را از “آخرین دیدار محروم کرده است.”

مهدی مهدوی آزاد، تحلیلگر سیاسی هم نوشته است: “با آن‌که منع شرعی ندارد، اما احکام اعدام معمولا در محرم و رمضان اجرا نمی‌شوند. مخصوصا محرم که ماه حرام است. یک نفر، یک جایی در این کشور دستور داده که نوید افکاری را زودتر بکشید! همین حالا اعدامش کنید!”

ضیا نبوی، دانشجو و فعال سیاسی نیز نوشته است که “اعدام سریع، بی‌اطلاع، بی‌ملاقات و بی‌تشریفات قضائی نوید افکاری یعنی این اعدام، اجرای یک دستور بود…”

بهاره هدایت، فعال سیاسی نیز در توییترش نوشت: حکومت با اعدام نوید افکاری برای چندمین بار روشن کرد که سراپا در مقابل ملت ایستاده است. این، دشمنی با ایران است و بس. راه دیگری نمانده.”

در همین رابطه بهروز تورانی، روزنامه‌نگار و پژوهشگر رسانه می‌گوید هیچ‌گاه کاربران ایرانی را این اندازه خشمگین ندیده است.

مماشاتگران اروپايی باید احساس شرم كنند

کمیته بین المللی المپیک روز شنبه در بیانیه ای اعدام نوید افکاری، ورزشکار ایرانی را بسیار غم انگیز دانست و اعلام کرد که از این خبر تکان خورده است.

در بیانیه کمیته بین المللی المپیک به نامه های اخیر توماس باخ، رئیس این کمیته به خامنه ای و روحانی و درخواست وی از آنها برای جلوگیری از اجرای حکم اعدام نوید افکاری اشاره شده است.

کمیته بین المللی المپیک همچنین بی نتیجه بودن تلاشهای پشت پرده این نهاد و درخواست های دیگر ورزشکاران جهان را عمیقا ناراحت کننده توصیف کرده است.

در بیانیه کمیته بین المللی المپیک با خانواده و دوستان نوید افکاری ابراز همدردی شده است.

همزمان وزیر خارجه آمریکا اعدام نوید افکاری توسط رژیم ایران را یک اقدام خبیثانه و ظالمانه خواند.

مایک پمپئو در پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر ضمن استفاده از هشتگ فارسی «نویدمان را کشتند» نوشت، اعدام نوید افکاری توسط رژیم ایران یک اقدام خبیثانه و ظالمانه است.

وی افزود: ما آن را به قوی‌ترین شکل محکوم می‌کنیم. آن یک حمله شنیع به کرامت انسانی است، حتی با معیارهای حقیر این رژیم.

از سوی دیگر سخنگوی سیاست خارجی حزب دموکرات‌های آزاد آلمان (لیبرال‌ها) در توییتی نسبت به اعدام نوید افکاری واکنش نشان داد و نوشت: امروز نوید افکاری، ورزشکار و قهرمان در ایران اعدام شد. او در یک تظاهرات علیه رژیم ایران شرکت کرده بود. سیاستمداران آلمان و اتحادیه اروپا که مدام خواستار بهبود روابط با این رژیم هستند، باید شرم کنند.

بار دیگر ثابت کردند که فقط مشتی قاتل و جنایتکارند

ضحاک مار بدوش ولایت نوید افکاری را علیرغم درخواست های بین المللی بدار آویخت. وزارت خارجه اسرائیل در نخستین واکنش به اعدام نوید اعلام کرد: حکومت ایران با اعدام نوید افکاری بار دیگر ثابت کرد که چیزی بیش از یک حکومت قاتل و جنایتکار نیست.
www.youtube.com/watch?v=oiwFKVmN1X4

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADعلی July 16, 2020 10:33 AM

جمهوری اسلامی در چهل سال گذشته همه گونه شکنجه و پلیدی را در رابطه با زندانیان از هر نحله ای انجام داده و دیگر حنایش پیش مردم ایران و مردم دنیا رنگی ندارد و در این چهل سال هر پرونده‌ای در باره مخالفان تشکیل داد دروغ و غریب بود و هدفش نه احقاق حق که در راستای منافع خودش بود و در نهایت با اعدام عده‌ای بیگناه سروته قضیه را به هم می‌آورد مثال بارز آن محکومین ترور دانشمندان هسته‌ای بود که با اعدام آن قهرمان کنگ فو و مصاحبه های اجباری تلویزیونی وهیاهو شروع شد و با آزادی آنها تمام شد
دیگر دوره این شامورتی بازی ها گذشته و مردم گول نخواهند خورد

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان August 15, 2020 02:39 AM

در بیشتر خبر ها آورده میشود زندانی سیاسی حق دسترسی به وکیل را نداشته است! و این نشانه ساده لوحی است گیرم که رندانی وکیل هم داشته باشد آیا در این حکومتها وکیل میتواند معجزه کند؟ وکیل هم باید بر اساس دیدگاه فاشیستی حاکم دقاعیه بنویسد و این چیز مسخره ای بیش نیست. پس وکیل تنها میتواند به همراه موکلش التماس کندواین از دفاعیات قهرمانانه بدور است در ثانی بیشتر وکلای چنین دادگاه هایی وکلای تسخیری هستند که خوشان نوعی بازحو شناخته میشوند و همیشه سعی دارند متهم را وادار کنند که از کرده خود ابراز پشیمانی کند و این یعنی التماس و عقب نشینی.

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو August 15, 2020 10:20 AM

جناب منصور امان گرامی، دوستان عزیز: خیزش سراسری مردم خیلی به طول انجامیده من دقیقا به خاطر دارم که قبل از انقلاب 57 اینهمه شقاوت و بیرحمی وجود نداشت و رژیم شاه اگر هم کسی را اعدام کرد و کشت حتی بپای یک هزارم زمان حاضر نمیرسید مع الوصف اعتراضات خیلی زود شکل گرفت و با رفتن شاه انقلاب به پیروزی رسید من بیاد دارم که آخرین ضربه کاری مردم اعتصابات سراسری بود چرا امروزه روز خیزش مردم و حتی اعتصابات عمومی در جائیکه وضعیت کل جامعه هزاران برابر بذتر است اینقدر کند بنظر میرصد ؟ واقعا چه باید کرد ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور August 15, 2020 10:27 AM

خوب که بنگریم، روسا و عمال جمهوری اسلامی در طول چهل سال جنایت را بجایی رسانیده اند که همگی (بکل) سزاوار چوبه دار هستند، آنهم بدون دادگاه و دادرسی
جهان جنایتکارانی در این کالیبر بخود ندیده که پنج کشور از آباد ترین نقاط دنیا را به قبرستانی تبدیل کردند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Hessam September 4, 2020 11:55 PM

ايراني هايي كه مخالف ترامب هستند در خوشبینانه‌ترین حالت فقط يك تخته كم دارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی September 6, 2020 03:06 AM

دیگه این نمایش های ساختگی قدیمی شده!کل دنیا میدونه شما جوان های پاک و دسته گل ایران رو به بهانه های واهی میکشی و شکنجه میکنی و سرکوب میکنی ممنون از انسان دوستی و شرف ورزشکاران آمریکایی برای دفاع از نوید!یادمون نمیره در این روزها چه کسانی از مردم ایران حمایت کردند ممنون از ترامپ که به حمایت از نوید بیگناه پرداخت در حالیکه تمام سردمداران ج ا اجنبی به خاطر مصلحت نظام سراسر لجنشان حاضرند تمام بیگناهان را به خاک و خون بکشند برای شناختن دوست و دشمن واقعی خیلی خوب بود معلوم شد دشمن واقعی ج ا هست به جز آمریکا کس دیگری برایش در کره زمین حقوق بشر در ایران مهم هست؟ بقیه فقط منافع کثیفشان و روابط کثیفترشان با ج ا مهم هست؟ شرم بر اروپایی که با چماق حقوق بشر شاه را سرکوب میکرد و با خون آشام ج ا در خون مردم ایران دست دارد و کنار تروریست ها و فاسدان هست!

گزارش یا اعتراض به این نظر


محمد September 6, 2020 07:57 AM

صدور احكام و اجراى اين اعدام ها فقط براى ترساندن مردمه كه در مواقع حساس هـر وقت احتمال خيزش و اعتراض سراسرى بود چند نفر بيگناه را اعدام ميكنند همان طور كه هميشه چند نفر دو تابعيتى و يا خارجى رو براى مبادلات احتمالى گروگان دارند، يك عده بيگناه را هم با بى رحمى تمام تو زندان نگاهشان مى دارند كه يك روز قربانى شان كنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Reza September 6, 2020 10:40 AM

در ادامه نوشته آقای مزدک بامدادان یادم هست که در همین صدا و سیمای رژیم ضدبشری آخوندی در حدود ۴۰ پیش لاجوردی ملعون می گفت ما وکیلی که بخواهد از متهم دفاع کند را قبول نداریم چون او باید افکار متهم را قبول داشته باشد تا بتواند دفاع کند و در این صورت خود وکیل هم متهم محسوب می شود واقعا ببینید این دست اندرکاران حکومت جهل و جنایت آخوندی تا چه حد جنایتکار هستند لعنت بر خمینی ملعون که بنیانگذار جنایت و شقاوت در حق آزادیخواهان بود و همان شیوه را به نوچه های زیر دستش اعم از خامنه ای و تمامی دم و دمبالچه هایش ترویج داد تا صدای آزادیخواهی را خاموش کنند اما غافل از آن که با ریخته شدن هر نقطه خون هر آزادیخواهی دریایی از روشنگری و بیداری در دیگران ایجاد می شود و در نهایت دودمان ظلم و ستم و جنایت را برای همیشه از بیخ و بن می کَند، می سوزاند و نابود می کند
سرنگونی تمامیت رژیم فاسد آخوندی دوای تمامی دردهای مردم است

گزارش یا اعتراض به این نظر


Jam September 6, 2020 12:12 PM

ای ایران ستیزان و ایران فروشان جوانان این سر زمین را رها کنید ای وای که اگر روزی برسد که اثری از شما باقی نخواهیم گذاشت از ان روز بترسید که زیاد دور نیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی September 6, 2020 03:26 PM

قضیه برعکس شد درواقع نمایش اعترافات بمثابه تف سربالائی شدبر چهره کریه پایوران حکومت اسلامی دلیل انهم بسیارروشن است بدون تردیدجمهوری اسلامی بخوبی براین واقعیت وقوف کامل دارد چنین نمایشات مسخره ای آنقدرنخ نما ورسوائی برانگیزشده است که حتی عناصردرون حکومت وآن اندک باورمندان به نظام ولایت فقیه هم چنین مزخرفاتی رابجزمشتی اباطیل نمایشی بمنظور مصرف داخلی نمیدانند تا چه رسد به هشتاد میلیون ایرانی که نفرت شان هر روزازحکومت جهل وجنون وجنایت وپلیدی وتبهکاری ابعاد گسترده تری می یابد درواقع میتوان چنین استنباط نمود که چنین نمایشهائی تمسخر آمیزی بیشتر برخشم ملت می افزاید وپرونده جنائی نظام ولایت مطلقه را قطور تروسنگین تر میکند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام September 6, 2020 04:06 PM

خامنه ای مفعول و اربابانش پوتین کوتوله و شی جین پیگ(خوک) و ارباب بزرگشان حکومت بی خاصیت انگلستان بدانند آنچنان زیر آوار خشم سه ملت بزرگ ولی دربند ایران و چین و روسیه له خواهند شد که تشخیص استخوانشان از گوشتشان ممکن نباشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


سام September 7, 2020 08:41 AM

جنایتکاران حکومت اسلامی بدانند که با اینگونه اعدام‌ها و شکنجه و اعترافات زیر شکنجه فقط پرونده جنایات خود و خانواده هایشان را سنگین میکنند بزودی با بپاخیزی مردم ستمدیده ایران و سقوط این حکومت و فرقه تبهکار، تمامی دست اندر کاران این رژیم قرون وسطائی به سردمداری خامنه ای جنایتکار و نوکران سپاهی اش به طرز فجیعی کشته خواهند شد و باقیمانده را مردم در دادگاهی به جرم جنایت بر علیه بشریت محاکمه خواهند کرد تا درس عبرتی بشود برای آنانیکه ایران را ویرانه کردند شما را بمانند جنایتکاران جنگی جنگ جهانی دوم محاکمه خواهیم کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


پرچم من شیر و خورشید September 12, 2020 02:52 AM

بابا فعلا نوید مهم نیست که، مهم خبرهای مخملی ج ا برای پوشاندن کشتار و شکنجه و سرکوب و فقر و بیماری و بیکاری هست!چقدر شما سماجت و اصرار میکنین حالا توی ایران چند نفر رو به جرم اعتراض شکنجه و پرونده سازی و اعدام میکنن و خانواده رو خفه و سرکوب میکنن چیزی نشده که!مهم اینه که توی این ج ا آرمانی و ایده آل(البته برای دزدی و اختلاس و فساد و خونریزی و مظلوم کشی) کتابهای درسی ملا پسند شده(نه اینکه تا حالا نبوده) و یا فلان بازیگر تغییر جنسیت داده به خدا مدیونی فکر کنی برای انحراف افکار عمومی از مسئله حمایت از همدیگر در برابر اهریمن و اژدها بوده!میفرستن انفرادی و شکنجه تا آبها از آسیاب بیافته بعد که فراموش شد قشنگ اعدام میکنیم میره!

گزارش یا اعتراض به این نظر


ب.د. د. September 12, 2020 10:22 AM

یکی از مشکلات اپوزیسیون و یا قشر فرهیخته ایرانی این است که هنوز درخواست " لغو قانون اعدام " نمی کند و بجایش کوشش می کند جان تنها افراد شناخته شدهدر ایران را نجات بدهد و نه جان جوانان ما که برای آزادی همه مردم به خیابانها میآیند و به اعدام محکوم میشوند ما با در خواست " لغو اعدام و آزادی زندانیان " آزاده گی و انساندوستی ایرانیان را در جهان برای جلب پشتیبانی بزرگ می کنیم و هم جوانان ما بدون ترس بیشتر به خیابانها خواهند آمد امروز می بیتیم که تنها گفتن " اعدام نکنید " تف سربالائی بود که قم پوریسیون آنرا به اپوزیسیون و جامعه ایرانی تحمیل کرد هوشمان کجاست اپوزیسیون بایست هرچه زودتر به این مسله " لغو اعدام و آزادی زندانیان سیاسی " جامه عمل بچوشاند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران خونین September 12, 2020 10:33 AM

بیشرف ها امروز نویدمان را کشتند

گزارش یا اعتراض به این نظر


جمالي September 12, 2020 11:37 AM

حالا ورزشكاران ايراني بخصوص كشتي گيران اگر يك جو غيرت و مردانگي در وجودشان هست ديگر پا به ميدان ورزشي نگذارند مگر اينكه پاسدار و بسيجي باشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو(آئینه) September 12, 2020 12:05 PM

وای بر ما که که نشستیم و جنایت و ستم را نظاره کردیم طناب دار بر گردن نوید یعنی طناب دار بر گردن یک ملت بی تفاوت و باری بهر جهت دیگر باید چه بلائی بر سر ما بیاورند تا غیرت و همبستگی ما این نظام جنایتکار را به زیر بکشد و عاملان و آمران اینهمه جنایت را بپای میز محاکمه بکشاند ؟
من گریه میکنم از حال این وطن
از حال مردم و آمال این این وطن
برخـیز تـا خراب نمائیـم کاخ ظلم
تا خوش کنیم غمزده احوال این وطن

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام September 12, 2020 12:21 PM

باید جمهوری اسلامی را بگور سپرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


شلغم September 12, 2020 03:24 PM

انتقام ما سخت خواهد بود افراد نظام هم خانواده دارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران September 12, 2020 04:22 PM

خدا لعنت کنه نسل پیشین رو که خمینی تخم حروم و جانی که توحش رو از اجدادش به ارث برده بود رو به ما تحمیل کردند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Irani September 12, 2020 04:55 PM

تف به دين شما آخوندها كه تنها با ادمكشى زنده است
فاجعه تا چه حد بى عدالتى تا كجا؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


فرهاد September 12, 2020 05:46 PM

باید ثابت شده باشد که متعفن ترین، جنایتکارترین، فاسدترین ، و عقب مانده ترین حکومت دنیا سلطه ننگین اسلامی ملایان در ایران است و متأسفانه ملت بی تفاوت و یا ترسو هم فقط در حال تحمل هستند تا از آسمان نیروی جادویی برای از بین بردن این نظام انگلان نازل بشه

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام September 12, 2020 06:53 PM

اینهم نهایت ابراز قدرت جمهوری اسلامی یعنی کشتار بهترین جوانان ایران و با اینکار فقط ثابت میکنند که دشمنان ملت ایران آمریکا و اسراییل نیستند بلکه اسلام و حکومت اسلامیست! روانت شاد نوید افکاری باشد که از خاکت میلیونها نوید به پا خیزند و پایه های این ستم هزار و چهارصد ساله را در هم ریزند ایدون باد

گزارش یا اعتراض به این نظر


alipoor September 12, 2020 07:18 PM

اگر صد بار دیگر هم ثابت بشه باز دول غرب دست از حمایت ملایان دست نشاندگان خود دست بر نمی دارند ! چه فایده دارد دم ازحقوق بشر ، انسانیت و شرف بزنی و لی جلوی نا عدالتی سکوت کنی!؟ ابن دو رویی است همین

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو September 12, 2020 07:59 PM

دکترشاپوربختیارفقید هزاران باربه مردم هشداردادد که اخوندهاقاقالی بهتان نخواهند داد بجزء قتل وغارت

گزارش یا اعتراض به این نظر


تقاص خون بیگناهان September 12, 2020 10:54 PM

با اعدام شهیدش کردید یا زیر شکنجه؟ جماعت گمراهی که به حسین 1400 سال قبل لبیک میگفتند چرا به نوید که بغل گوششون بود لبیک نگفتند یا به آسیه پناهی و امثالش؟ برای نوید سیاه نپوشید براش لباس جنگ بپوشید! ثابت شد بهتون با چه جلادی طرف هستید؟ اول تمام اسباب و وسایل جنگ رو آماده کنید بعد وارد میدان بشید و برای انتقام خون بیگناهان و برای مظلومان باید بجنگیم به خدا قسم مرگ و مبارزه شرف داره به زندگی برده مانند و ذلت بار تحت ظلم ج ا متعفن و خون آلود!

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار September 13, 2020 01:50 AM

آیا ما ایرانیان نباید عصبانی باشیم؟ آیا این همه توهین و سرافکندگی نباید غیرت ما ایرانیان را به جوش بیاورد؟ همه جهان تکان خورد و از توهین به کرامت انسانی ایرانیان سخن میگوید و ما ایرانیان همچنان داریم بورس ورشکسته رژیم را می خریم و دنبال دلار‌های تقلبی رژیم هستیم * از که باید عصبانی باشم ؟ از رژیمی که میگوید آمده تا سر ایرانیان را ببرد یا از مردمی که سر در برف کرده‌ا‌ند و با آبرو و جان ایران و ایرانی بازی می کنند؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو(آئینه) September 13, 2020 03:55 AM

ای خامنه ای فریب افکار بس است
این ماه محرم است کشتار بس است
ای قـاتل بـیـرحـم جـوانـان وطـن
شیطان صفتی و خوی کفتار بس است

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار September 13, 2020 04:29 AM

خود ما ایرانیان باید از همه بیشتر احساس شرم کنیم و از خود بپرسیم برای چه اسلام در کشور شاهان حکومت می کند؟ چرا جوانان ما بجای اینکه به فکر آینده خود باشند باید در یک میهمانی خصوصی دستگیر و آلت دست حکومت ضحاکان بشوند؟ زندگی بهتر در آزادی به دست میاید نه در میهمانی‌های پنهانی * ما که میگوییم رضا خان روحت شاد، آیا واقعا روح رضا خان‌ها و ستار خان‌ها از حال و روز شرم آور ما ایرانیان و رفتار ما ایرانیان نسبت به میهن شاد است ؟ کشور‌ها و ملت هایی که دیگر وجود ندارد دقیقا همین بی‌تفاوتی را نسبت به سرزمین خود نشان دادند که حال دیگر اثر و نامی از آنها بر جای نیست * اگر ما ایرانیان تصمیم گرفته‌ایم که ایران دیگر نباشد پس همین بی‌راهه را به ناکجا آباد ادامه دهیم *

گزارش یا اعتراض به این نظر


بابک خرمدین September 13, 2020 09:21 AM

"مماشاتگران اروپايی باید احساس شرم كنند"
گنه کرد در بلـــــــــخ آهنگری / به شوشتر زدند گردن مسگری

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران خونین September 13, 2020 10:08 AM

زمان مماشات گذشته , خودمان کردیم با دسیسه اروپا و امریکا ترامپ هنوز از توافق با ملا میگه و اروپا که بی شرفی را به اوج رسانده معرفت داشته باشید این سخن شاه را با طلا چاپ کنید در یوتیوپ هم هست : ""ما به شما وعده تمدن بزرگ را میدهیم ارتجاع سرخ و سیاه وعده وحشت بزرگ انتخاب با شماست "" ما وحشت بزرگ را با فریب مشتی شبه روشنفکر انتخاب کردیم و روزگارمان این است

گزارش یا اعتراض به این نظر


بابک خرمدین September 13, 2020 11:22 AM

هنر نزد ایرانیان است و بس
تازیان با اسلام و یک مرد "مقدس" تازی (محمد ص ) وارد ایران شدند و در ایران ما تبدیل شدند به اسلام و همان یک مرد "مقدس" بعلاوه دوازده تازی "مقدس" دیگر , البته این هم تقصر این اروپاییهای و آمریکاه لعنتی بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی September 14, 2020 01:07 AM

کشتن نوید در واقع اعلام جنگ و دشمنی به ایرانیان بود ج ا در توهم زور و قدرت غرق شده و فراموش کرده دیکتاتورها و رژیم های اشغالگر بدون داشتن پشتوانه مردمی در دنیا به تفاله ای دور انداختنی تبدیل میشوند از این خشم بی پایان بمیرید که ملت با فرهنگ و اهل دوستی و صلح ایران به شما پشت کردند و عامل افول شما در دنیا شدند بطوریکه هیچ ارزشی در مجامع بین الملل براتون قائل نیستند!مردم ایران هر چقدر بهتون طعنه و سرکوفت زدند باور نکنید شما مهربانید و کهن ترین تمدن را دارید و در زمان قدرت ظلم نکردید باید به تاریخ خود شدیدا افتخار کنید چون هیچ نسل کشی و لکه ننگی در تاریخ چند هزار ساله خود ندارید و اگر مشکلات شما رو مردم هر کشور دیگری داشت به زامبی های آدم خوار تبدیل می شدند که جنگ جهانی به راه بندازند به اصل و ریشه خود باید برگردیم و اهریمن را شکست دهیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  54899 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.