آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

چهارشنبه، 13 آذر ماه 1398 = 04-12 2019

روحانی چهره واقعی این نظام پلید را نشان داد

پافشاری روحانی و معاون سپاه پاسداران بر پخش "اعترافات" بازداشت‌شدگان

روحانی امروز خواستار مقابله با معترضانی شد که بنا بر ادعای او دست به "اغتشاش" زده‌اند. او همچنین مدعی شد که این افراد به "فرمان اربابان" خود به خیابان‌ها آمده و دست به اعتراض زده‌اند.

روحانی حرکت این دسته از معترضان را حرکتی "سازمان‌یافته" اعلام کرد و خواستار پیگیری قضایی علیه آنان شد. روحانی حتی از ماموران خواست از این افراد "اعتراف" بگیرند و رسانه‌های دولتی این "اعترافات" را پخش کنند.

از سوی دیگر، پاسدار علی فدوی، جانشین سرکرده سپاه پاسداران گفت: سپاه عده‌ای را که پس از اعتراضات اخیر قصد خروج از کشور را داشته‌اند، دستگیر کرده است. او نیز اعلام کرده که "اعترافات" این افراد به‌زودی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.

این پاسدار تبهکار در پاسخ به سئوالی در باره کشته شدگان اعتراضات نیز با این ادعا که بسیج و سپاه در غائله و فتنه بزرگ اخیر بدون سلاح به میدان آمدند، گفت: در مقرهای ما اسلحه بود که اگر به حوزه‌های بسیج حمله کردند، از خودشان دفاع کنند اما نیروهای ما در خیابان بدون اسلحه بودند.


خنده‌های روحانی به دل مردم یک زخم کاری زد

پروانه سلحشوری در گفت‌وگو با ایلنا گفت: کشور در شرایط خوبی به سر نمی‌برد. مردم عصبانی و سرخورده هستند،‌ در این چند روز تحقیر شده‌اند. فشار اقتصادی از یک سو سرخوردگی از سوی باعث شده است امروز فکر کنند انسان بودن‌شان کتمان شده است.

وی تاکید کرد: نادیده گرفتن مردم بسیار خطرناک است، تصمیم‌گیران باید بدانند این کار چه عواقبی دارد، شاید تا یک مدتی مردم خاموش شوند اما دل‌ها پر از کینه است که باید فکری کرد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با مردم حرف بزنیم، گفت: سال‌هاست تصمیم گیران با مردم در ارتباط نیستند وظیفه حکم می‌کند به مردم احترام بگذاریم، زخمی که خنده‌های آقای روحانی به دل مردم زد یک زخم کاری است.


دروغ‌ درمانی روحانی با خنده های چندش آور

روحانی در یک دروغ‌ درمانی دیگر همراه با خنده های چندش آورش گفته: من هم صبح جمعه فهمیدم قیمت بنزین تغییر کرده، چون اجرای تصمیم سران قوا را به شورای امنیت کشور واگذار کرده بودم.

این اظهارات روحانی با واکنش شدید برخی رسانه ها در داخل ایران مواجه شد که نوشتند: بعد از مسئولان دولتی امروز هم شخص رئیس جمهور در اقدامی محیرالعقول از مسئولیت طفره رفت و گفت:‌ من هم مثل شما روز جمعه متوجه شدم که بنزین گران شده است!

محمد علی ابطحی در یادداشتی نوشت: آقای روحانی، بجای خنده باید گریه می‌كردی....باور اینکه رییس‌جمهور نمی دانسته سخت است. شاید چون کار خراب شده، خواسته با اعلام بی اطلاعی، پشت وزارت کشور و شورای امنیت کشور را خالی کند....این محاسبه غلط باعث شد که این کشتار کم نظیر و تخریب ها صورت گیرد. همه اینها نشان از بی تدبیری و مهمتر، بی اطلاعی از وضع جامعه است.... این بی تدبیری و ناامید کردن نسل جوان که نتیجه اش فاجعه خون ‌های ریخته شده جوانان ایران است، منتخب مردم نبود.

غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران هم در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: به عنوان یکی از حامیان این دولت غرق در عرق شرم از مصاحبه وزیر کشور بودم که سخنان همراه با قهقهه جناب رئیس جمهور پاک ناامیدمان کرد....

توئیت یک روزنامه‌نگار اصلاح‌طلب در زیر

حجت‌الاسلام محمدرضا زائری هم در چند توییت نوشت: جوان دانشجو روي صندلي روبروي من مي نشيند، به گرمي سلام مي كند و مي گويد: من از سال هشتاد و هشت تا حالا فكر مي كردم آقايان نمي فهمند و متوجه نمي شوند و بلد نيستند، ولي حالا به اين نتيجه رسيده ام كه هر چه هست يك چيزي ديگر است! نمي توانم باور كنم چيزي كه مردم عادي متوجه مي شوند.

مسؤولان كشور متوجه نمي شوند مخصوصا اين دولت كه تركيبي امنيتي دارد، بعد سري تكان مي دهد و اضافه مي كند: من اگر بخواهم چيزي را به خانواده ام بگويم اين طوري خبر نمي دهم كه گراني يكباره نرخ بنزين يكشبه اعلام شد! وقاحت مسؤولان دولت فعلي در دروغ گويي علني و صريح واقعا ركورد همه دولت هاي قبلي رو زده! كساني كه فكر مي كنند حوادث اخير يك ماجراي بنزيني بوده و تمام شده همان قدر اشتباه مي كنند كه در شناخت ماهيت ماجرا اشتباه كرده اند و مي خواهند با چهارتا فحش اغتشاشگر و آشوبگر سر و ته كل ماجرا را جمع كنند!

‏از سال ها پيش برخي گفتند و نوشتند كه اين بار ديگر نه مانند سال ٧٨ سياسي است و نه مانند ٨٨ امنيتي! امسال قضيه اجتماعي است و حالا حالاها ادامه دارد... دقيقا به خاطر نوع برخورد غلط مسؤولان كشور با موضوع، وقتي با مساله اجتماعي برخورد امنيتي و نظامي بكني معلوم است كه بدتر مي شود، مثل اين كه براي خاموش كردن آتش ناشي از اتصال سيم برق بخواهي آب بريزي!

اتفاقا براي همين است كه مهمترين كار آتش نشان ها نه عجله و شتابزدگي بي قاعده براي آب پاشيدن كه فهميدن علت حادثه و ريشه مشكل است! آنها كه سالها به زندگي پشت درهاي بسته عادت كرده اند هنوز حاضر نيستند پنجره ها را بگشايند و قدري از واقعيت را ببينند و جدي بودن مسأله را باور كنند!


تا دیرنشده، کاری کنید؛ پاسخ روحانی

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال در نامه‌ای سرگشاده به حسن روحانی، به بیان مشکلات این روزهای کشور و مردم پرداخت و خطاب به او نوشت: آقای رئیس جمهور! چرا یک روز می‌گوییم خس و خاشاک و یک روز می‌گوییم اغتشاش‌گران عددی نیستند؛ آیا این افراد هموطن ما نیستند؟

به گزارش تسنیم، محمد مایلی‌کهن نوشت: چون ایران نباشد تن من مباد....آقای رئیس جمهور! در ناآرامی‌های اخیر به هر طرف که آسیب وارد شد و یا خدای نا کرده جان هر کسی به مخاطره افتاد و یا از دست رفت، هموطن ماست.

وی نوشت: آقای رئیس جمهور! بعد از تصمیمات برای افزایش قیمت بنزین هر که بگوید قیمت اجناس یا خدمات اضافه نشده و یا نخواهد شد یقین بدانید نه دوستار شماست و نه ملت. تنگناهای زندگی مردم هر روز بیشتر و بیشتر می‌شود. امروز هم دیر است، اما تا دیر نشده به داد مردم عزیز، دوست‌داشتنی و نجیب‌مان برسید.

روحانی هم طی سخنانی در آذربایجان شرقی در پاسخ به این هشدار سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال که از خودی های حکومت محسوب می شود، گفت: دشمن تصور می‌کرد بهترین فرصت ایجاد شده و همه توان خود را به کار گرفت، اما فقط ۴۸ ساعت توانست در زندگی مردم و وضعیت خیابانها اخلال ایجاد کند در حالی که در مخیله‌شان نمی‌گنجید که اگر همه توان و افرادشان را به خیابان بیاورند پس از ۴۸ ساعت همه آنها جمع خواهند شد، این موضوع در مخیله آمریکا نمی‌گنجید.

روحانی گفت: البته مردم خسارت دیدند و نگران شدند، اما در نهایت یک پیروزی بزرگی در برابر ابرقدرت‌ها و آمریکا به دست آوردیم و دشمنان دچار یأس بزرگی شدند.

رادیو آلمان در گزارشی از اظهارات روحانی در آذربایجان گفت: مخالفان جمهوری اسلامی معتقدند که اصلاح‌طلبان حکومتی و جریان موسوم به میانه‌رو، از جمله حامیان روش "اعتدالی" روحانی، تنها منافع گروهی خود را دنبال می‌کنند و در شرایط احساس خطر و برای "دفاع از نظام" حتی از همراهی با سرکوب خشونت‌آمیز اعتراضات مردمی نیز ابایی ندارند.


دولت روحانی بمراتب بدتر از دولت احمدی‌نژاد است

یک استاد رشته اقتصاد در دانشگاه علامه طباطبایی گفت: «مسئولان ما نمی‌‎خواهند بپذیرند که مشکلات بر هم انباشت شده و اکنون مردم اعتراض خود را ابراز می‌کنند.»

محمدقلی یوسفی در گفت‌وگو با سایت "انتخاب" تصریح کرد: «افزایش قیمت بنزین هیچ مسئله‌ای را حل نخواهد کرد؛ نه موجب پایان قاچاق بنزین می‌شود و نه تقاضا را کاهش می‌دهد.»

او نارضایتی مردم را "برحق" خواند و گفت: «مردم اشتغال، تأمین آینده پسران و دختران جوان خود، امید به آینده و ثبات اقتصادی می‌خواهند.»

یوسفی گفت که دولت حسن روحانی راهی "به مراتب بدتر" از محمود احمدی‌نژاد، را در پیش گرفته است.

او خاطرنشان ساخت: «آقایان پیش‌بینی نمی‌کردند مشکلات آن‌چنان باشد که وعده یارانه به ۶۰ میلیون نفر هم مرهمی بر زخم مردم نباشد.»


ایران پرس نیوز
حقیقتگو November 22, 2019 06:52 PM

درحقیقت محض سپاه پاسداران که تمامی امورمالی ودرآمدهای نفتی وگازی و معادن ایران و همچنین اموربازرگانی خارجی را دربست دراختیاردارد بارها درصدد پایان دادن به ارگان رئیس جمهوری برآمد که ایران به دکوراسیون پرهزینه ریاست جمهوری و دولت نیازندارد و درحقیقت این ارگان هم باید به تصرف سپاه پاسداران دراید که تنها ولایت فقیه و سپاه پاسداران برای مادام العمررکشورداری را بعهده بگیرند درحقیقت محض عمدا" غلی خامنه ای وسپاه پاسداران بودجه لازمه روحانی و دولتش را ازدرآمدهای نفتی وغیره قطع کردند وروحانی بنفش وادارشد که مخارج دولتی و بدهی های میلیاردها دلاری دولتش را ازمردم تامین کند حالا با شدت کردن تنش های اعتراضی و نتایج آن سپاه پاسداران بطورحتمی درصدد جانشین شدن برارگان ریاست جمهوری برخواهد آمد

گزارش یا اعتراض به این نظر


مطلع نبودم !!! November 29, 2019 08:29 AM

در حکومتی که رهبر مستبد و متوهم، آن ادعاد می کند:
«من هیچکاره ام»!
«در این کار سررشته ندارم»!
و رئیس جمهور دغلباز آن با «خنده های مضحکانهٔ خود» در قبال این عمل ضد ملی دولت خود ادعاد می کند:
«از زمان اجرای این طرح مطلع نبودم»!
همه و همه نشانه های گویایی از فروپاشی داخلی نظام فاسد اسلامی حکایت دارند
نظامی که به زور خشونت و تحمیل ارزش ها و اصول قرون وسطایی خود در صدد انحصار و قبضه کردن مطلق قدرت حاکمیت در ایران است
شواهد تاریخی در جوامع بشری در گذشته از فروپاشی کامل و سقوط قریب الوقوع حکومت مستبدان اسلامی حکایت دارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


سگ زرد = شغال بنفش !!! November 29, 2019 08:39 AM

سخنان ددمنشانهٔ رئیس جمهور دغلباز با «خنده های مضحکانهٔ» خود، که به دروغ ادعا کرد، «از زمان اجرای افزایش قیمت بنزین در کشور مطلع نبودم»، دقیقأ مصداق و یاد آور پاسخ احمقانهٔ احمدی نژاد با نیشخندهای مضحکانه اش که «در ایران همجنس گرا نداریم»!

گزارش یا اعتراض به این نظر


Akber November 29, 2019 10:19 AM

همانطور خنده های روحانی چندش آور بود متاسفانه اکثر کارشناسانی که بی بی سی من وتو ایران اینترنشنال و آورده بودند تحلیل شأن حتی در حد مردم کوچه و بازار مان هم نبودند فقط از روی خبرهای دیده یا شنیده بودند رو خوانی میکردند حیف از مانوک خدابخشیان

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی اصل November 29, 2019 11:59 AM

برای یک رئیس جمهورخیلی متاسفم که یا از اختیارات قانونی خود خبر نداره و اینقدر کودن و نفهم هست که اندازه یک خر هم حالیش نیست که میباست از تمام اتفاقات کشورش کامل باخبر باشد و یا اینکه خودش رو به خریت زده واینقدر نفهم هست که خیال میکنه ملتش رو خر حساب کرده ولی غافل از اینکه تمام ملت ایران فهیمندو خودش کاملا نفهم و خر هست که اینرا نمیدانددر صورتیکه خریت رئیس جمور ناشایست خود را کامل واقفندومیدانند که ابروی رئیس جمهور ها را هم برده ولی ملت خوشحالند که عمر این رژیم ناشایست و احمق و ادم کش به سر امده و به زودی برای همیشه به زباله دان تاریخ سپرده خواهد شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو November 29, 2019 07:57 PM

روحانی که حال واحوال مردم را فقط ازدرون اتومبیل با نگاه برچهره آنها تشخیص میدهد چه شخصیتی برای مردم قائل بوده ومی باشد؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی December 3, 2019 09:23 AM

در حقیقت حسن روحانی باآن خنده وبا آن عبارتی که گفت من خبر نداشتم یک سیلی به صورت موکلین خودش در 96 زد ویک ریشخند به ریش ملت ایران روحانی از روز اول شکلگیری این حکومت فاسد وجهنمی در ارکان امنیتی مشغول بکار بوده ودستش در بسیاری از خونریزی های رژیم آلوده است سخنان او هنوز درگوش ها زنگ میزند که در روزهای بعد از جنبش دانشجوئی 78از تریبون نماز جمعه برزبان آورد اینهارا بکشید همه شان را اعدام کنید اینها دانشجو نیستند مشتی معاند وجیره خوار خارجی ها هستند نقل به مضمون

گزارش یا اعتراض به این نظر


مریم December 4, 2019 07:06 PM

واقعا که این مرد شیاد مردم را احمق حساب میکند ، بنظراو کشتن هموطنان و جوانان و کودکان بیگناه را موفقیت بزرگی در مقابل امریکا و ابر قدرتها میداند باید واقعا توی دهنش زد ، برای توجیه این حرف بی ربط هم همان شیوه نخ نمای اعترافات ساختگی و دروغ را جفت و جور میکند ، من میگویم خر خودتی ، گورت را همراه با رهبرت و گله آخوندها گم کنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


آزاده December 4, 2019 07:42 PM

چهرۀ پلید نظام را که همه میشناختند!
روحانی چهرۀ پلیدِ زیر پردۀ اعتدال خودش را افشا کرد!

گزارش یا اعتراض به این نظر


جان کوچولو December 4, 2019 10:33 PM

چرا فکر می کردید روحانی روضه خوان با بقیه روضه خوانها، باید فرق داشته باشه! واقعا درک نمی کنم

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  13132 بازدید |


© copyright 2004 - 2019 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.