آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

شنبه، 7 تیر ماه 1399 = 27-06 2020

طبری؛ وحشت خامنه ای از برملا شدن گندابه فساد

خامنه‌ای امروز در یک ارتباط تصویری با سران قوه قضاییه گفت: در رابطه با فساد در قضاییه، مردم از پیگیری فساد خوشحال می‌شوند. ویروس فساد مانند ویروس کرونا است. تنها فرق آن این است که ویروس کرونا با شستن دست از بین می‌رود، اما ویروس فساد با قطع دست از بین می‌رود.

خامنه‌ای در ادامه با ابراز نگرانی از برخی افشاگری ها در حاشیه دادگاه طبری و رسیدن گندابه فساد قضاییه به بیت ولایت گفت: جوانان مواظب باشد به ‌مسئولان پیشین قضاییه در جریان مبارزه با فساد تعدی نشود که دست مایهٔ معاندین نظام باشد. مبارزه با فساد از دوران آملی لاریجانی شروع شد و ایشان نباید خارج از گردونهٔ مبارزه با فساد در نظر گرفته شوند.

مشاور لاریجانی برای چه کار‌هایی رشوه می ‌گرفت؟

به گزارش باشگاه خبرنگاران، اکبر طبری یا همان هزاردستان طی مدت ۲۰ سال در قوه قضاییه برای انجام فساد‌های خود رشوه‌های بسیاری را از متهمان مختلف دریافت کرد. این معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضاییه میلیارد‌ها تومان رشوه در کنار هزاران متر زمین از همدستان خود دریافت کرد و فقط از حسن نجفی متهم ردیف دوم پرونده مبلغ هشت میلیارد تومان پول گرفته است پولی در قالب رشوه که طبری می‌گوید دوستانه و به او اعطا شده و اگر می‌خواست ۸۰۰ میلیارد هم به او می‌دادند.

مطابق با کیفرخواست طبری سر دسته یک شبکه چند نفری ارتشاء را برعهده داشته و چندین میلیارد تومان پول و هزاران قطعه زمین را گرفته است.علاوه بر نجفی، طبری از سایر متهمان این پرونده هم رشوه‌های بسیاری دریافت کرده و برای مثال مصطفی نیازآذری متهم ردیف پنجم پرونده فساد اقتصادی طبری، برای رهایی از دست قانون چندین هزار متر زمین و یک ویلای لاکچری به او داده است.

پرداخت رشوه برای فرار از دست قانون
نیازآذری که سال ۹۰ به عنوان متهم فساد اقتصادی دستگیر شده بود برای رهایی خود از بند قانون پنج قطعه زمین و یک ویلا در بابلسر به عنوان رشوه به طبری داد.نیازآذری حتی هزینه ساخت ویلا را هم برای طبری پرداخت کرده بود و بر اساس شنیده‌ها از طریق این روش‌ها توانسته بود حکم برائتش را بگیرد.علاوه بر این رشوه، طبری در ازای انجام هر کار از متهمان پول‌های هنگفتی می‌گرفت البته شیوه کار طبری دریافت زمین و املاک بوده است.دریافت پنج قطعه زمین در بابلسر، زمین ۳ هزار متری در کریمخان، زمین هزار و ۶۵۷ متری در لواسان و یک دستگاه آپارتمان ۱۰۸ متری در مجتمع سانا از جمله دیگر رشوه‌های طبری بوده است.طبری ضمن دریافت رشوه‌های متعدد در پرونده مفسدان اقتصادی اعمال نفوذ کرده و این اعمال نفوذ با دریافت رشوه در پرونده‌ها همراه بوده است.طبری همچنین از رسول دانیال زاده متهم ردیف چهارم پرونده یک دستگاه آپارتمان لاکچری در یکی از برج‌های تهران دریافت کرده بود و مشخص نیست که رشوه‌های او برای چه بوده است.

دریافت رشوه‌هایی کلان برای کوچکترین اعمال نفوذها
نکته حائز اهمیت آن است که طبری حتی برای کوچکترین اعمال نفوذ‌های خود در پرونده‌های متعدد هم رشوه گرفته است.تاکنون پنج جلسه رسیدگی به پرونده طبری گذشته است و علاوه بر متهم ردیف اول پرونده و فرهاد مشایخ متهم ردیف سوم پرونده متهمان دیگر هنوز دفاعیات خود را انجام نداده‌اند و مشخص نیست که آنها درباره رشوه‌های طبری چه خواهند گفت.این پرونده ۲۲ متهم دارد که چهار متهم آن متواری هستند و یک نفر هم فوت کرده است، اما هنوز ۱۵ متهم دیگر دفاعیات خود را انجام نداده‌اند و مشخص نیست که طبری برای اعمال نفوذ خود در پرونده‌های دیگر چقدر رشوه دریافت کرده است.البته این پرونده ۲۲ متهم دارد که در این میان گفته می شود منصوری فوت کرده و ۴ نفر دیگر متواری هستند؛ حال باید منتظر بمانیم تا ۱۵ نفر دیگر دفاعیات خود را ارائه دهند و مشخص شود طبری برای چه رشوه گرفته است.
مرجع : باشگاه خبرنگاران


زمینه چینی قوه قضائیه رئیسی برای اعدام طبری؟

محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه گفته: کسانی که مسئولیتی در حکومت دارند در صورت تخلف باید به اشد وجه مجازات شوند.

اژه ای که در یک برنامه تلوزیونی شرکت کرده بود، گفت: در رده‌ها و مسئولیت‌ها و جایگاه‌های مختلف اجتماعی اگر کسی حقی را زیر پا بگذارد به مال مردم دست‌درازی کند، نظام و قوه قضاییه بدون هیچ ملاحظه‌ای با او برخورد می‌کنند.

وی افزود: این رویه از اول این طور بوده و الان با شتاب بیشتری ادامه دارد.

خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضائیه به نقل از اژه ای نوشته است: کسانی که مسئولیتی در حکومت دارند اگر تخلفی کردند باید آن‌ها را به اشد وجه مجازات کرد. در مورد عاملین اصلی بروز فساد که به جمع کثیری از مردم خسارت زده، نباید اغماض کرد.

همزمان سرکردگان سپاه پاسداران از عملکرد رئیسی در "مبارزه با فساد" تقدیر کرده اند. پاسدارسلامی، سرکرده سپاه پاسداران در پیام خود به رئیسی گفته: سپاه آماده همکاری همه‌جانبه با قوه‌ قضائیه در برخورد با مجرمان است.

رئیسی هم در پاسخ به آنها گفت: اینگونه نیست که تصور شود فساد همه جا را فراگرفته است.

در همین حال به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ کانال نوجوان از کانال‌های وابسته به دفتر خامنه‌ای بخشی از بیانات او در پاسخ به اینکه برخی می‌گویند فساد همه را فراگرفته، منتشر کرد:

اظهارات خامنه ای: ...در نظام اسلامی یک نفر هم نباید فاسد باشد؛ اما آنچه وجود دارد، مثلا ده فاسد است، نه ده هزار فاسد؛ خب این‌ها خیلی تفاوت دارد؛ این را توجه داشته باشید. بعضی ها در حرف زدن، در نوشتن، حالا که دیگر فضای مجازی هم هست، راحت برمی‌دارند اینجا و آنجا می‌نویسند «آقا همه را فساد گرفته» نه آقا! این جوری نیست....


طبری "منافق" بود!

علیرضا زاکانی نماینده قم در مجلس یازدهم درباره اکبر طبری پیش تر گفته بود: ..ابتدای انقلاب، اکبر طبری به دلیل فعالیت در گروهک منافقین دستگیر و زندانی شد، اما بعد از آزادی با ساده‌انگاری عده‌ای فرماندار شهرستان نور مازندران شد و سپس با رابطه وارد نهاد قضایی گردید و با زبان بازی پله‌های ترقی و خیانت را یکی بعد از دیگری طی نمود. امان از نفوذ و غفلت...!

گفتنی است طبری در دستگاه قضایی دوران لاریجانی آن‌قدر با نفوذ بود که به ‌نوشته رسانه های حکومتی، حدود ۱۰ الی ۱۵سال پیش، همه کسانی که با عدلیه سروکار داشتند، «اکبر طبری» را می‌شناختند و کسانی که می‌خواستند پرونده‌ ای در دادگستری به‌ پیش ببرند، به سراغ او می‌رفتند. عده‌ ای می‌گفتند به‌جای آقای شاهرودی یا آملی لاریجانی، اکبر طبری را پیدا کنید و به سراغ او بروید.

روزنامه اعتماد در این باره نوشت: کمتر کسی توان اخذ دستور رئیس محترم قوه قضاییه را دارد، جز کسانی مانند طبری که اتاق کار آنان نزدیک دفتر رئیس قوه است و می‌توانند از این بستر سوءاستفاده کنند. بستر فسادی که طبری به راه انداخت و چندین قاضی و وکیل و کارشناس و سر دفتر را در مجموعه فساد خود به کار گرفت. در این میان آنچه که مطرح می‌شود این است که چرا چنین فردی با چنین حجمی از فساد، پیش از این در قوه قضاییه شناسایی نشده است؟شهبازی May 27, 2020 03:17 AM

فاسد تر از جمهوری اسلامی سراغ دارید ؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی May 27, 2020 03:29 PM

آقای مصطفی میرسلیم باید بعنوان یک مسلمان خدا ترس وخدا جو و معتقد به بهشت وجهنم ادای دین کند ومسله دادن رشوه 65 میلیاردی به رئیس کمیسیون تحقیق وتفحص که قاعدتا باید رئیس کمیسوین اصل نود باشد را با اسناد ومدارک رسانه ای کنند تا آن پیر زن کرمانشاهی که بخاطر تخریب یک لانه ونه خانه جانش را از دست داد با روحی آرام در قبر بیارامد اگر به خدا وپیامبر و معاد اعتقاد دارید بدون هیچ هراسی به وظیفه نمایندگی و پیروی از دستور امام اول تان عمل کنید ونگذارید دزدان به ریش این مردم بخندند واگر نکردید و سکوت پیشه نمودید در فردای آزادی ایران نگارنده این سطور بسراغتان خواهد آمد از شما توضیح خواهد خواست وترحمی هم درمیان نخواهد بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


اسمال در نیویوک May 27, 2020 08:35 PM

برای کسانی که میروند پای صندوق رای میدهند به مشتی دزد بی شرف که مملکت را اینگونه چپاول کنند. چه باید گفت به اینها! بیدار شوید!

گزارش یا اعتراض به این نظر


انتقام June 3, 2020 03:53 AM

حرومزاده های دزد شما فکر کردید با همین وضع به زندگی نکبت بارتون ادامه خواهید داد؟؟فرصتش پیش بیاد تک تکتون را آویزان میکنیم بی ناموسهای پیشانی داغ شده ملت کاری با شما ها خواهند کرد که در تاریخ هیچ کشوری نمونه اش دیده نشده باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو June 3, 2020 06:55 PM

دربسیاری ازموارد رابط های مواد مخدردستگیرمیشوند وبرای رد گم کردن ازصاحبان مواد مخدر به آنها برچسب صاحب مواد مخدرمی چسبنانند وبه زندان ها وحتی به اعدام مجکوم شده ومیشوند ولی صاحبان اصلی مواد مخدرهمچنان آزاد بوده ومی باشند حالا چه شده است که بعد ازبیش هفت سال رئیس جمهورنمائی آخودبنفش روحانی چنین هدف افشاگری ها قرارمی گیرد بله تصاحب مجلس برایمان کافی نیست بلکه پست رئیس جمهوری را هم می خواهیم واگرمطییعانه استعفا ندهی افشاگری ها ادامه خواهد یافت دانسته باشیم هیچگاه ودرهیچ زمانی آخوندروحانی خودکفا وخودمختارنبوده است بلکه اجراکننده دستورات خامنه ای بوده و برحسب دستورت خامنه ای هم چنین وچنان کرده است و خامنه ای حالاهدفمند مهرسکوت برلب زده است که من نبودم وروحانی بوده است! چرا افشاگران ازچپاولهای صدها میلیاردری احمدی نزاد سخنی نمی گویند؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی June 7, 2020 03:39 PM

حالا نوبت اقشاگریهای اصولگرایان است تا دزدی های باند اصلاح طلب وبنفش وسبز را بقرملا کند اکبر طبری یک روستائی چوپون از روستاهای بابل توسط صادق لاریجانی به تشکیلات قوه قضائی آورده میشود ودر بالاترین پست اجرائی قوه قضائیه گمارده میشود تا خودش بتواند 63 حساب را در اختیار بگیرد و اکبر طبری ودار ودسته پنهان واشکارش بتوانند ثروتهای این ملت را بغارت ببرند ومعوض دزدی وماست مالیزاسیون قضائی با اهدای یک ویلای چند ده میلیاردی به طبری ولاریجانی صورت بگیرد بهمین دلیل است که در فردای نابودی این رژیم اولین اقدام باید مصادره بدون چون چرای همه مدیران این نظام فاسد از صدر تا ذیل صورت بگیرد ریز ودرشت هم ندارد حقوق بشر هم درمورد مقابله با غارتگران هیچ مفهومی نمیتواندداشته باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش June 9, 2020 01:35 PM

فاسد در حکومت آخوند اژدهای هفت سر نیست بلکه اژدهایی هفتاد سر است در تمام سوراخهای حکومت نفوذ کرده و علاج ان فقط و فقط نابود حکومت آخوندی است

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو June 9, 2020 09:15 PM

برحسب عقل وفهم محاسباتی و سیاسی دانسته باشیم این قاضی با چنان ثروت و حمایتی ازارگان های چپاولگروجناتگرحکومت تازی درایران نیازی به متواری شدن نداشته است ونه ازترس مردم متواری شده است ونه ازترس خدا بلکه ایشان با چنین صلاحیت ها ضدمردمی وحامی حکومت تازی بودنشان با مقادیرنجومی برای ساخت وسازهای هسته های جاسوسی وهسته های تروریستی ادم ربائی چه بامزدوان سپاهی وبسیجی دانشجونما وچه بامزدوران حزب اللهی راهی کشورخارجی کرده اند این قاضی متواری نشده است بلکه ماموریت درخارج ازکشورنصیبش شده است ترکیه برای منافع و درآمدش وجذب میلونها ومیلیاردها دلاراز چنین اقشارفاسدوجنایتگرحکومت تازی به اطراقگاه وزرات اطلاعات دوم حکومت تازی برای انها تبدیل شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


گل آقا June 11, 2020 06:09 PM

مرتضوی دزد قاتل بیشرف بیوجدان را چکارش کردند طبری هم مثل مرتضوی ماس مالیش میکنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


بابک پرسا June 12, 2020 12:08 AM

- دستهای ناپاک همه آن خمینی پرستان مردم فریب ( چه با عمامه، چه بی عمامه ) به خون فرزندان میهن پرست و آزادیخواه ایران زمین آلوده است

- بوی گند و بیزاری، برخاسته از لجنزار نام و نشان_ آن پس ماندگان تخم ناپاک تازیان محمدی، سرزمین بخون و خاکستر خفته ایران و ایرانی را به سوی سیاهی و تاریکی و پریشانی و پس ماندگی کشانده است

- نه اسلام - نه قرآن - جاوید نام ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام June 13, 2020 01:56 AM

ای عباسی تروریست تو و امثال تو آدم میکشتید که لاریجانی‌ها و طبری‌ها دزدیهاشونو بکنن الانم به خاطر تحریم ها کفگیرتون خورده ته دیگ میخواین سر اینا رو بکنین زیر آب پولاشونو بالا بکشید و خرج ترور بکنید یک کمی هم پز فسادستیزی بدید که برای رژیم بی‌آبروتون آبرو بخرید اگه قرار باشه درست عمل بشه همتون رو باید دار زد که این اتفاق هم خواهد افتاد

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو June 16, 2020 01:03 PM

آنچه مسلم است تشکیل این دادگاهها باید دلیل خاصی داشته باشد وگرنه هیچ‌یک از دست‌اندرکاران رژیم پاک و منزه نیستند حالا نسبت به مقامشان بزرگ و کوچک دارند من فکر میکنم کسانیکه محاکمه میشوند سهم رهبر را نداده یا کم داده اند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو June 16, 2020 09:41 PM

بعد هیولائی چپاول چنان ماوری تصور بزرگ ووسیع است که برای همچنان پنهان ماندن اقشاری ازپادوها و دلال ها برای نمایش دادن و گول زدن مردم دراجرای اعدالت و آنهم سال های سال که چنین وچنان کرده اند راهی دادگاه کردند - هرگز نباید افکارتان جذب آنچه شود که به عمد حکومت اخوندی با پریائی چنین دادگاه هائی انجام میدهد زیراکه چپاولگران اصلی همچنان دردادگاه هرگز حضورنوخواهند داشت تمامی اقشاردستگیرشده چپاولگرراهی دادگاه شده تماما" استخدامی ودلال های حکومت آخوندی بوده اند که برحسب اختیاراتی که به آنها داده شده است چنین وچنان کردند - چپاولگران اصلی مجهول که استخدامی ودلال نبوده ونیستند بلکه اززمره رهبرو فرزندانش وفک وفامیل هایش هستند که دارائی های نفتی وگازی وغیره دراین چهل ساله صاحب شده اند وهیچ دادگاهی هم حاضرنبوده ونشده ونخواهد بود که آنها را محاکمه کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ناسر میرزا سالح June 22, 2020 11:28 AM

اکبر خان طبری تنها یک تدرکاتچی بود وبس ریس دزدا اون بالان نشتە
در حکومتامام زمان بە سر پرستی نایب بر حقش دزدو اختلاص نهادینە شدە وقد گاه گاهی کسی را قربانی میکنند این بار قرعە بەنام اکبر خان در امد

گزارش یا اعتراض به این نظر


کارل مارکس June 24, 2020 12:18 PM

مردم ایران منتظر حضور امام زمان هستند تا از این بدبختی نجاتشان بدهد اما زمانی که ایشان از آن چاه خلای معروف جمکران بیرون آمد تازه باید به یک حمام طولانی برود چون ۳۰۰ هزار روز توی کثافت می لولیده و حتما پول این مدت حمام نکردن و سودش را هم از ما مطالبه میکنه حالا ادعاهای دیگرش را بذاریم کنار

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام June 24, 2020 12:45 PM

انقلاب همیشه فرزندان خودش را خواهد خورد و این یک اصل همیشگی و تغییر ناپذیر است

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام June 24, 2020 01:21 PM

اگر طبری را در ملاّ عام و بدون پوشاندن صورت و دادن ده دقیقه وقت جهت صحبت آخر اعدام کردند آن وقت من شخصا این اعدام را واقعی میدانم در غیر این صورت و فقط با اعلام خبر "طبری اعدام شد" برای کل این ماجرا تره هم خورد نمیکنم

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی June 24, 2020 03:58 PM

نگرچنین است که محسنی اژه ای فاسد میگوید باید او بعنوان افضل القاسدین بالای چوبه دار برود صادق لاریجانی نیز باید در کنار او بدار آویخته شود وهمینطور محمد یزدی وخیلی های دیگر چگونه است که بابک زنجانی با آنهمه دزدیها که حکم اعدام هم گرفته است دارد در زندان اوین نذری میدهد وهر شب جمعه ملاقات شرعی اش برپاست بابک زنجانی کسی است که یک مبلغ بسیار قلمبه به محسنی اژه ای داده است وبهمین خاطر پرونده او معلق مانده اگر قرار است با فساد مبارزه شود باید قانون برای همه یکسان باشد وزارت اطلاعات بخوبی میداند که بابک زنجانی چه رشوه گردن کلفتی به اژه ای داده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو June 25, 2020 07:45 PM

هوطنان هیچگاه توجه تان فقط معطوف ارقام روشوه خواری وزمین خواری طبری وشرکاء نوشت که به عمد حکومت اخوندی ورهبرش ودادگاه های نمایشی وفرامایشی اش چنین می خواهند برطبق حقایق وآنچه درجامعه ایران می گذرد روشوه دادن وروشوه گرفتن امری مرسوم بوده وحتی ماموران پلیس هم روزروشن درحضورمردم روشوه می گیرند برطبق حقیقت فرد روشوه دهنده حاضرنبوده ونیست کل ثروتش را بعنوان روشوه پرداخت کند بلکه حداکثردرصدی ازآن را اگرطبری ها یک میلیاردروشوه دریافت کردند روشوه دهنده باید لاقل باید بیش از20میلیارد اندوخته ثروتی بهم زده باشد واقعا" این سوپرمیلیاردها چه اقشاری بوه وهیستند وازکجا چنین وچنان ثروت هیولائی را بهم زده اند که مقادیرپرداخت روشوه شان به طبری چنین ارقام هیولائی شده است وبه انها اشاره ای نشده ونمیشود ونخواهد شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو June 27, 2020 02:25 PM

توجه کنید که محسنی اژه ای بر علیه خودش حرف زده چون همین اژه ای 150 میلیون دلار از بابک زنجانی گرفته که او را اعدام نکنند ضمنا خامنه ای حکم قطع دست مفسدان را صادر کرد که باید اول دست خودش و پسر دزدش را قطع کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی June 27, 2020 03:43 PM

خامنه ای دربیشرمانه ترین شکل ممکن داردتلاش میکندتاصادق لاریجانی راازهمه دزدیها وفسادها مبرا نماید وهمه چیزرابگردن آدمهای رده دوم سوم وچهارم بیندازد درحالیکه منبع ومنشا فسادوتمامی راهبردهای دزدیها واختلاسها دردستان پلیدسیدعلی خامنه ای ودور و بریهای اوست خامنه ای میکوید:اکرکرونا با شستن دستها خطرش کمتر میشود،اماویروس فساد با قطع دستان فاسدان برطرف میشود بایدازاین مردک به اکواریوم خزیده پرسیدچرادرسال 74 دستان محسن ومرتضی رفیق دوست راقطع نکردید وچرادرمورداختلاس خاوری فرمان کش ندهید صادرکردی؟؟ پس خود سمبل فسادوجنایت وخیانت ودزدی وحرامخوارگی هستی اگبرطبری مهره حلقه بگوش صادق لاریجانی بوده است، چگونه اکبرطبری وطبری های نوعی میتوانند یا میتوانستند بدون اذن واجازه ومشارکت آقا بالاسری خودشان دست بچنین دزدیهاورانتخواریهائی بزنند؟آنهم درحکومت فقیه؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


کارل مارکس June 27, 2020 11:17 PM

درود هزار میلیونی به رهبران کره شمالی که موجودات شبه جانورانی چون:
آخوندها،
بانکدارها فاسد،
زمین خوارها،
بچه بازها،
تروریستها، خارجی و داخلی،
سوداگران مواد مخدر،
سوداگران اسلحه،
ارتش بیکاران،
ارتش مفت خورها،
تروریستهای طبیعت و حیوانات،
سرکوبگران زنها و بچه ها،
کارتون خوابها،
بیسوادان،
رانت خوارها،
دزدها،
دروغگوها،
آقا زاده های سوسول پران،
ووووووووووو
را از کاسبی انداخته اند

اگر رهبر کره شمالی این مفسدان را آزاد می گذاشت به او لقب دمکرات و جایزه نوبل می دادند و کره شمالی را دمکراسی می نامیدند

بیتا میگه:
اگر عشق همینه، اگر زندگی اینه،
نمیخوام چشمم دنیا رو ببینه،

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  27898 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.