آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

یکشنبه، 30 مهر ماه 1391 برابر با 2012 Sunday 21 October

جمشید جون نرخ رو بیار پایین میخواهم فردا دلار بخرم!

darazarehbin.blogspot


درخبرها آمده است که فردی به نام « جمشید بسم الله » تعیین کننده واقعی قیمت ارز دربازار است و او می گوید که نرخ ارز چه باشد. این گفته محمدرضا رحیم معاون اول رییس جمهور است.
راست یا دروغ اگر «جمشید بسم الله ا»ین نوشته را می خواند لطف کند و تا چند ساعت دیگر که بازار ارز تهران باز می شود نرخ را کمی پایین نگه دارد چون اینجانب تا ساعت ۱۲ ظهر به وقت تهران صبر می کنم و بعد می خواهم کمی دلار بخرم. آقا جمشید مردانگی کند وروز یکشنبه کمی دندان گردی را کنار گذاشته و پول توجیبی آقا زاده ها و پول بنزین مازراتی آقا زاده کوچیکه و پورشه آقازاده بزرگه را یک روز بی خیال بشود و دلار را درحد همین ۳۶۰۰ تومان نگه داردتا ما خریدمان را بکنیم. جمشید جان مطمئن باش دراین طرف دنیا خوبیت را فراموش نمی کنم.
اگر آقا زاده ها برای خودروهای لوکسشان لوازم یدکی ساختند به جای رو انداختن به « عباس سگ دست » به چاکر بگو تا با سه سوت از سرزمین کفر برایت ارسال نماید.زیاده عرضی نیست جمشید جان فدایت. فقط نرخ را فردا بیار پایین که می خواهم کمی دلار بخرم .اگر زیر ۳۶۰۰ هم بود که دیگر چه بهتر. جان نثار - دارا ایرانی این روزها کم دلار!Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved