آدرس پست الکترونيک [email protected]

سه شنبه، 4 بهمن ماه 1390 برابر با 2012 Tuesday 24 January

افزوده شدن ٧۴ ضربه شلاق به حکم فعال سیاسی

خبرگزاری هرانا - بر اساس ابلاغ اخیر شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران به عسل اسماعیل زاده، ٧۴ ضربه شلاق نیز به حکم این فعال سیاسی افزوده شده است.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، خبرگزاری حقوق بشر ایران، صبح روز گذشته عسل اسماعیل‌زاده جهت دریافت حکم صادره خود به شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب تهران مراجعه نمود و در حکم ابلاغی به نامبرده تحمل ٧۴ ضربه شلاق نیز اضافه گردیده که این حکم با حکم ابلاغ شده به وکیل نامبرده در تاریخ ۱۷ دی‌ماه مغایرت دارد.

شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب عسل اسماعیل‌زاده را به اتهام "تبلیغ علیه نظام" و "اجتماع و تبانی" به تحمل چهار ماه حبس تعزیری و ۸ ماه حبس تعلیقی محکوم نموده است.

وی چندی پیش به همراه پیمان عارف و شرر کنور تبریزی در بهشت زهرا و به جرم فاتحه خوانی بر مزار ندا آقا سلطان دستگیر شده بود که پس از چند روز به همراه شررکنور تبریزی، به قید التزام آزاد شد.

خانم اسماعیل‌زاده هم‌ چنین ۱۱ اردی‌بهشت‌ماه سال جاری در حین بازگشت به منزل توسط نیروهای موسوم به لباس شخصی بازداشت شده بود و مدت ۳۱ روز در سلول انفرادی بند ۲۰۹ به سر برد و یازدهم خرداد ماه با قرار وثیقه یکصد میلیون تومانی به طور موقت آزاد شده بود.
Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español

به اشتراک بگذارید:


© copyright 2004 - 2024 IranPressNews.com All Rights Reserved