آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

آدينه، 9 آبان ماه 1393 = 31-10 2014

پدرخوانده مافیای مخوف آخوندی در حال جان کندن

به گزارش دیگربان، آخوند عباس واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی به یک بیماری سخت مبتلا شده و بی سر و صدا به یکی از بیمارستان‌های آلمان انتقال یافته است.

عباس واعظ طبسـی (متولد ۱۳۱۴، مشهد) تولیت آستان قدس رضوی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی، مدیر عالی حوزه علمیه خراسان ، عضو مجلس خبرگان رهبری و مجمع تشخیص مصلحت نظام است.

آخوند طبسـی قدرت و ثروت خود را مدیون کنترل یکی از مهمترین مناطق مذهبی ایران یعنی حرم علی بن موسی الرضا است. در طی سال‌های پس از انقلاب ۱۳۵۷، درآمد حاصل از زائرین و وقف‌کنندگان، بنیاد آستان قدس رضوی را به یک تشکیلات اقتصادی چندبیلیون دلاری تبدیل کرده‌است که مجری شرکت‌های خودروسازی، کشاورزی و بسیاری از تشکیلات اقتصادی دیگر است.

به گزارش ویکی پدیا؛ موسسه ایران فوکس با تخمین زدن ثروت واعظ طبسی، او را یکی از بزرگترین ثروتمندان ایران به حساب می‌آورد.


بشناسید واعظ طبسی این سلطان خراسان را!

سایت گفتنی ها: طرح گسترش منزل آقای طبسی ظاهرا از طرح گسترش حرم امام رضا هم پیشی گرفته است! اما چه خوب بود که آقای طبسی به جای ساختن این قصر باشکوه با نام و کلاه شرعی حسینه پر زرق و برق کمی به فکر ساخت سر پناهی برای کارتن خواب‌ها و کنار پیاده رو خواب‌ها و زاغه نشین های اطراف مشهد باشد.

خوب است آقای طبسی به جای ساخت مدارس غیر انتفاعی در شهرها که فقط قشر خاصی قادر به تحصیل در آن هستند به فکر برپایی مدارسی برای روستاهای دور افتاده باشد که بچه‌های آن‌ها در طویله مشغول کسب علم هستند.

خوب است آقای طبسی به جای ساخت هتل بیمارستان‌های چشم دشمن کور کن که فقط اشراف زاده‌های خاندان‌های متمول قادر به استفاده از خدمات آن هستند به فکر تجهیزدرمانگاه‌های بی امکانات شهرها و روستاها باشد.

جا دارد آقای طبسی به جای اضافه کردن گارد شخصی و محافظان خود کمی در شهر بدون محافظ بگردد تا عکس‌العمل مردم را با چشم خود ببیند و ببیند که در شهر چه خبر است البته نه از پشت شیشه‌های دودی.

خوب است آقای طبسی به جای قبول مسئولیت چند شغل از جمله تولیت آستان قدس، رئیس حوزه علمیه استان، عضویت در مجلس خبرگان، عضویت در مجلس تشخیص مصلحت نظام و… که انجام درست هر کدام از این منصب‌ها از عهده یک تیم هم به خوبی بر نمی‌آید کمی به فکر جوانان بی‌کار این شهر باشد

بهتر است آقای طبسی به جای پهن کردن سفره مخصوص حضرتی در مهمان سرای امام رضا علیه‌السلام برای دار و دسته جناب …، کمی به فکر بچه یتیم‌های دور و بر حرم باشد. یک سوم جمعیت مشهد حاشیه نشین هستند.فریبرز October 31, 2014 09:51 AM

شکل و شمایل این مردک عین علی مفعول است، قبل از خواندن تیتر به اشتباه فکر کردم که مقام معظم رهبری به سلامتی عازم آن دیار هستند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush October 31, 2014 01:34 PM

بگذارید هلاک شود، به بهشت برود و در کنار رودخانه شیر و عسل نشسته و از صبح تا شب با خود بازی کند چرا که خبر رسیده حوری‌های بهشتی از ترس وصلت با آخوندها به جهنم پناه برده‌اند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


یک ایرانی October 31, 2014 02:27 PM

آدم این عکس منحوس را میبیند چقدر فکر میکند علی (نا) آقا هست / برای لحظه ای خوشحال شدم که میخوایم بعد از این دیگه نبینیمش

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved