آدرس پست الکترونيک [email protected]

سه شنبه، 14 دی ماه 1395 = 03-01 2017

چرا سگ سیاه پوتین لحظه‌ای از او جدا نمی‌شود؟

سگ سیاه رئیس جمهور روسیه را در هر سفر و حضر همراهی می‌کند و هرگز از وی جدا نمی‌شود، زیرا ویژگی‌های ضدتروریستی منحصربه‌فردی دارد.

اروزنامه ایزوِستیا چاپ روسیه در گزارشی نوشت: لابرادور سگ سیاه ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است و همان سگی است که آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان را هنگام دیدارش با پوتین ترسانده بود.

به نوشته این روزنامه؛ لابرادور از نژادی بسیار اصیل است و ویژگی های ضد تروریستی خاصی دارد و به عنوان نمونه، بوی مواد منفجره را از فاصله 25 متری استشمام می کند.

این سگ همچنین بوی هر نوع سم و زهری را تشخیص می دهد، حتی سمومی که بوی بسیار ضعیفی داشته باشند.

بدین ترتیب، پوتین در هیچ کشوری، قهوه یا چای یا دیگر نوشیدنی ها را در کنار مقامات جهان نمی آشامد، مگر اینکه لابرادور آن را قبلاً بو کند.

لابرادور همچنین هر غذایی را که پوتین در کرملین یا سوچی – ییلاق و قشلاقش – یا کشورهای دیگر می خورد، قبلاً بو می کند تا پوتین با خیال راحت آن را بخورد.

این سگ سیاه تاکنون 3 بار جان پوتین را از مرگ و ترور نجات داده است. یک بار یک نیروی چچنی گارد حفاظت از پوتین می خواست به ضرب گلوله پوتین را ترور کند که لابرادور متوجه شد و با حمله به این چچنی و گاز گرفتن، مانع تیراندازی او شد.

لابرادور در یکی از پارک های سوچی با راهنمایی کردن محافظان پوتین به سوی بمبی که به یک طناب بسته شده بود، برای دومین بار پوتین را از مرگ نجات داد. یک بار هم غذایی را که پوتین باید می خورد، بو می کشد و به محافظانش می فهماند که غذا آلوده و سمی است و محافظان پس از بررسی غذا سم کُشندۀ لانیت را در آن پیدا می کنند و آشپز را اعدام کردند.

پوتین سگ خود را در همه سفرهای خارجی اش با خود می برد و 8 مربی سگ های پلیسی ارتش روسیه را مکلف به آموزش دادن به این حیوان کرده است.

لابرادور 100 متر را در 9 ثانیه می دَوَد و یکی از گران ترین سگ های جهان است. توله های این سگ هم اکنون 4 ماهه هستند و نحوۀ کشف سم، مواد مخدر و مواد منفجره و شناسایی دشمن را آموزش می بینند.بهروز January 3, 2017 09:34 PM

این سگ هم در سفر اخیر پوتین از ایران و ملاقات با مقام رهبری با ایشان همراه بود ولی محافظین رهبر از ورود ایشان(سگ ) به بیت جلوگیری کردند ، هر چند که پوتین اسرار داشت که این حیوان را برای تکمیل دوره دشمن شناسی با خودبه ایران آورده ، اما محافظین آقا مآنع شدند

گزارش یا اعتراض به این نظر


اسفندسار January 4, 2017 03:09 AM

بوى گند رهبر مياد اينجا! كسى اسمشو اورده؟
اينكه سگ پوتين رو به بيت ( مسخرس، بييييت) راه ندادن اين بود كه مبادا سگ بزرگش( سيد على گدا حسوديش بشه كه چرا ارباب پوتين به اون سگ سياهه بيشتر محبت مىکنه ، وگرنه دليل ديگه اى نداشته ، حالم بهم مى خوره وقتى كلمه مقام رهبرى رو مى شنوم ، ، واقعا كه تهوع اوره اين كلمه

گزارش یا اعتراض به این نظر


اردشیر January 4, 2017 10:26 AM

پوتین پرست ها چه داستان های مسخره ای برای بزرگ کردن این دیکتاتور خونخوار از خودشون می سازند سه بار قصد ترور پوتین رو داشتن که اصلن معلوم نیست کی بودن و هر سه بار رو هم این سگ جون کثیف ابوعلی پوتین رو حفظ کرده احمق ها نمیدونن این داستانهای ابلهانه فقط برای کتاب قصه های بسیجی ها خوبه و نه هر کس دیگری

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: