آدرس پست الکترونيک [email protected]

یکشنبه، 6 اسفند ماه 1396 = 25-02 2018

احمدی‌ نژاد: پیشنهاداتم را به رفراندوم بگذارید

پس از نامه احمدی‌نژاد به خامنه ای، او این بار در یادداشتی نوشته است: بجای واکنش‌های عصبی، پیشنهادات مرا به رفراندوم بگذارید.

متن یادداشت احمدی نژاد که در کانال تلگرامی اش منتشر شده است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اصلاح؛ از درون یا بیرون!
1- رهبری معظم انقلاب نارضایتی عمومی مردم و خودشان را از عملکرد سه قوه و نحوه اداره کشور ، به صراحت اعلام نموده و از بابت عدم اجرای عدالت ، از خداوند متعال و مردم عزیز ایران عذرخواهی کرده اند.
2- از سه حال خارج نیست. سران قوا، مشروعیت خود و اجازه دخالت در امور کشور را از رای و انتخاب مردم، تایید و تنفیذ و انتصاب رهبری یا هر دو می‌دانند. در هر حال در شرایط فعلی، ادامه حضور آنان در این مناصب با چالش‌های مهمی مواجه شده است.
3- در حالی‌ که طبق نظر امام راحل(ره) و صراحت اصول متعدد قانون اساسی، کشور باید با رای و نظر مردم اداره شود و میزان رای ملت است، برای برون‌ رفت از وضع موجود ، آیا سران قوا و هوادارانشان و مدعیان سیاست‌ ورزی، جز مراجعه به آراء عمومی و تجدید انتخابات، راهی می‌شناسند؟ شاید بر این باورند که در هر صورت ، مردم و کشور باید آنان را تا پایان دوره ، تحمل نمایند.
کناره‌گیری یا برکناری مدیرانی که مردم از آنان ناراضی‌ هستند و برگزاری انتخابات پیش از موعد، یک راه‌ حل شناخته شده در دنیا برای تامین نظر مردم و حفظ اساس کشورها است. این امر منافاتی با رای اولیه ندارد و در واقع احترام به مردم و رجوع مجدد به آراء همان مردم است.
4- در حالی‌ که همگان ، بر ضرورت انجام اصلاحات اساسی ، یعنی تامین مطالبات مردم اذعان دارند، چرا برخی اصرار می‌ ورزند که راه را بر اصلاح از درون ببندند و امواج خواست به‌ حق مردم را به سوی تغییرات خارج از نظام و کشور، یعنی فروپاشی هدایت نمایند. آیا این کار خدمت به کشور، ملت و دفاع از نظام به حساب می‌آید؟ یا خدای ناکرده .....
5- پیشنهادهای اینجانب ، درواقع برآیند خواست مردم بوده و مورد استقبال گسترده آنان از قشرهای مختلف قرار گرفته است. آیا بهتر نیست که مخالفان به جای تخطئه و توهین و تهدید، پیشنهادهای عملی خود را عرضه نمایند و قضاوت را به مردم که صاحبان اصلی کشور و انقلابند بسپارند؟ آیا بهتر نیست که این پیشنهادها در معرض اعلام رای مردم قرار گیرد تا نظر موافق یا مخالف خود را به طور رسمی ابراز نمایند؟
واکنش‌های عصبی، غیرمنطقی، مداخله جویانه و توهین آمیز رسانه‌های وابسته به دشمنان نشاندار ملت ایران، که نقشه‌های خود برای فروپاشی کشور را برباد رفته می‌بینند، در تخریب و تهدید و حمله به اینجانب و پیشنهادهای ارائه شده قابل درک است، اما همین رفتار و همراهی عده‌ای با آنان در داخل کشور قابل درک نیست.
در هر صورت تلاش برای حاشیه سازی و تهدید و توهین ، نمی‌تواند راه مناسبی در پاسخ به مطالبات گسترده مردم در جهت اصلاح وضع کشور باشد.
چاره ای جز آن نیست که همگان، پیشنهادهای خود را برای ایجاد اصلاحات اساسی در مدیریت کشور، آشکارا بیان کنند و اعلام نمایند که به دنبال کدام اصلاح هستند، از درون یا بیرون؟

خادم ملت ایران
محمود احمدی نژاد


نامه احمدی نژاد به رهبر؛ حمله و توهین رکیک

احمدی نژاد با ارسال نامه ای به خامنه ای، خواستار تغییر رئیس قوه قضائیه و برگزاری انتخابات زود هنگام ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی شد.

وی در نامه‌ خود به خامنه ای خواستار اقدامات عملی و فوری برای اصلاح وضع کشور شد و با اشاره به نیاز به اصلاحات در دفتر رهبری، از جمله خواهان برکناری رییس قوه قضائیه شده است.

احمدی نژاد همچنین خواستار آزادی کلیه زندانیان سیاسی و عقیدتی شده که به اتهامات "نشر اکاذیب"، "توهین به رهبر"، "اقدام علیه امنیت ملی" به زندان افتاده اند.

احمدی نژاد گفته است که متن جداگانه ای را که حاوی پیشنهادهای او برای انجام اصلاحات است به طور جداگانه و خصوصی برای رهبر جمهوری اسلامی فرستاده است.

بي‌بي‌سي نامه احمدي‌نژاد را با عنوان برگزاري فوري انتخابات آزاد رياست‌جمهوري و مجلس تيتر يک وبسايت خود قرار داد و با برجسته‌سازي موضوع انتخابات آزاد اين نامه را منتشر كرد.

در پاسخ به احمدی‌نژاد، شورای نگهبان برگزاری انتخابات مجدد را بی‌مورد خواند.

همزمان حمید رسایی نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی و از حامیان سابق احمدی نژاد در واکنش به نامه اخیر احمدی نژاد به رهبر و درخواست او برای برکناری رییس قوه قضائیه و برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.

رسایی توئیتی در این باره منتشر کرده است که در آن احمدی نژاد را "باور شیطان" خوانده است. (عکس زیر)

محمدعلی رامین (معاون مطبوعاتي وزارت ارشاد در دولت احمدی‌نژاد) نیز در واكنش به نامه وي به رهبر، گفت: احمدي‌نژاد به وعده فروپاشی نظام اسلامی و حمایت شیطان اکبر دل خوش کرده است.

رامین در کانال تلگرامی اش در توهيني آشكار به مافوق سابق خود، احمدي‌نژاد را یک شیطان حقیر و ابله لقب داده است!

آخوند عبدالحمید خدری، عضو فراکسیون روحانیت مجلس شئرای اسلامی نیز در نشست علنی امروز گفت: احمدی‌نژاد شخصی معلوم الحال و ناقص العقل است! انتظار می رود نظام با اقتدار با وی برخورد کند.

یک نماینده اصولگرای دیگر مجلس شورای اسلامی نیز پیش تر گفته بود: احمدی نژاد به سیم آخر زده است.

وی افزود: اوضاع اقتصادی مردم و معیشت افراد جامعه در خطر است و جامعه ما هر روز فقیرتر از هر روز می شود. با ایجاد این نوع تفرقه افکنی ها نمی شود جامعه را کنترل کرد.

ایران پرس نیوز: احتمالا چند کامنت خواننندگان در خبر مربوط به واکنش اصولگرایان به نامه احمدی نژاد اشتباها حذف شده است. دوباره ارسال کنید.

ایران پرس نیوز
ahmadi September 26, 2017 09:35 PM

احمدی نژاد هر چی که بود از روحانی صد چندان بهتر بود چوب حکومت ملا را او هم خورد حداقل عمامه به سر نبود به همین دلیل بیش از روحانی با اون قفل و کلیدش قابل اعتماد بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


arzhang November 25, 2017 12:24 PM

احمدی نژاد مدرن شده که در زمان رییس جمهوریش براینکه ثابت کند که طرفدار مظلومهاست با کاپشن معروف کثیف کمونیست مائو خود میرفت روستها ولی این روزها پیراهن و کاپشن شیک مد امریکایی پوشیده و میره جلو شهرنشینها ی شمال تهران نطق میکند چون یادش هست که در اعتراضات سال ۸۸ بود که چند میلیون ایرانی شمال تهران ریخته بودند خیابان میگفتند موسوی و کروبی بهانه هست اصل نظام نشانه هست و احمدی نژاد امیدواره که اگر رژیم انداختش زندان همان ۸۸ ییها بیاند خیابان و بگویند احمدی نژاد بهانه هست اصل نظام نشانه هست که از قدیم گفته اند شتر در خواب بیند پنپه دانه

گزارش یا اعتراض به این نظر


پیشگو November 28, 2017 01:27 PM

بچه شدی احمدی لات پا کوتاه نارمکه
ببین چه به سر همتون میاره
بدبختها همتونو فروخته که این جوری کری میخونه
بهترین راه شما کنار آمدن با این لات پا کوتاه است که دیر شده
به جای پیچیدن به احمدی ببینید جیبوتی پناهنده مسلمون میپذیره

گزارش یا اعتراض به این نظر


shahin December 7, 2017 04:53 AM

ای حرام زاده همه این تهمت ها را نیز در زمان ریس جمهوریت به این بهاییان بیگناه زدی ! حالابه دلیل اینکه تاریخت گذشته به سراغ خود هم امدند! ای مردم تا زمانی که این بهاییان را مظلومانه به زندان میاندازند - هیچ راهی برای ازادی مردم کشورمان وجود ندارد! به ان دلیل که- اگر از اول انقلاب مردم- کم همتی نمیکردند و به خاطر هم وطن بهایی شان اعتراز میکردند - امروز نیز جرعت این همه تهمت ها را نیز به بقییه هموطنانمان را نمیکردند

گزارش یا اعتراض به این نظر


abru December 7, 2017 09:37 PM

مگر این حکومت آبروی هم داشت که احمدی نژاد ببره حال و روز ایران و مردم ایران گویای دزدی ها و جنایات های این حکومت است

گزارش یا اعتراض به این نظر


پیام February 22, 2018 12:37 PM

اینکه بی بی سی با برجسته سازی موضوع انتخابات آزاد اين نامه احمدي نژاد را منتشر كرد است صحت ندارد چرا که بی بی سی موضوع را همانطوری که بصورت واقعی رخ داده است بیان نموده است اگر شما برنامه دیشب شصت دقیقه بی بی سی را مورد توجه قرار دهید خواهید دید که بی بی سی طوری احمدي نژاد را زیر سئوال برده است که نشان می دهد هدف احمدي نژاد سوءاستفاده از جنبش مردم و مورد محبوبیت مردم قرار گفتن است. در یک سال اخیر بی بی سی افشاگری های متعددی علیه رژیم ایران کرده است که مورد خشم رژیم ایران واقع شده است از آن جمله می توان کودک آزاری و ملاعبه سعید طوسی با کودکان و بسیاری از موارد دیگر را نام برد چه بسا که کارمندان بی بی سی بارها و بارها مورد تهاجم و اذیت و آزار از طرف رژیم ایران نیز قرار گرفته اند البته این گفته برجستگی را به بی بی سی نسبت دادن بدگوئی نیست و شاید بتوان گفت در مورد بی بی سی تند روی ایجاد شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


koroush February 22, 2018 03:14 PM

در اینکه تمام اینها غارتگر و اشغالگر و جنایتکار هستند از اصولگرا و اصلاحطلبان ،البته اصلاحطلبان با ۳ خصوصیات بالا شیاد و حیلگر هم هستند شکی نیست، ولی اگر یکی از اصلاحطلبها همین نمایش را اجرا کرده بود ، چه میکردند ،الان عکس طرف را در ماه به امت همیشه در صحنه نشان میدادند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام February 23, 2018 01:49 AM

همین مونده بود که احمدی نژاد بشه صدای ملت ! مموت! دیگه تمومه ماجرا! اینو بکن تو مخت

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی هستم February 25, 2018 09:53 PM

چرا ؟ من نمی فهمم چرا ؟چرا یک لات بی سر و پا ٬اشغال ٬بی سواد ٬به اسم ا ن به این اندازه جا و جریان در کل و تمام مسایل ایران باز کنه چرا
از او بیش از تمام زندانیان سیاسی ٬ خانوادها ی گرفتار ٬جوانان٬ زلزله٬ قتل عزیزان ارزشمند تحصیل کرده هموطن ! ! هزاران داستان ~ این مردک چَبَه رو با نوشتن زیاد درباره اش تبدیل به ادم میکنند این فجیعترین ٬احمقانه ترین خطا هاست در یک ملت که به جای خوار و ذلیل کردن همچون لات بی اصل ونسب واقعا طوری بزرگش میکنند که یکباره دارای محافظ میشه و غیر قابل دسترسی اگر از روز اول یک چک و تف تو صورتش میزدند و یک لگد حتی وضع مملکت طور دیگری میشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش-صبحی February 25, 2018 10:05 PM

محمود احمدی نژاد که زمانی فکرش از همه کارگزاران به رهبرفرهمند نزدیکتر بود، حالا حامی اصلی دیروز خودرا هدف قرار داده وبا لفاظی های فریبنده وپوپولیستی با مایه گذاشتن از مطالبات مردم دارد به حامنه ای بصورت تیربار شلیک میکند صد البته که سخنان حاج محمود در این واپسین، ونه آخرین نامه نشات گرفته از شعارهای ساختار شکنانه مردم در دیماه ۹۶ است اما احمدی نژاد از این واقعیت غفلت ورزیده است که ملت ایران در دیماه فریاد زدند ( اصلاح طلب - اصولگرا) دیگه تموم ماجرا یعنی اینکه هیچ دلیلی وجود ندارد که ملت ایران بار دیگر فریب بازیهای احمدی نژاد را بخورد، وبازی اصلاح طلبی را اینبار نه با سید محمد خاتمی که با کسی آغاز نماید که در این مصیبت ملی نقشی انکار ناپذیر ونابخشودنی داشته است

گزارش یا اعتراض به این نظر


امیر ارشادی February 25, 2018 10:27 PM

رفراندم گزاشتم من که لندن بعد از این باشد جنوب قاره فیلها و تمسا ح ها
مموتی هرچه تو گویی و مشابی و بقایی جان خالجانت همانست شک نکن

گزارش یا اعتراض به این نظر


سقوط و سقط February 26, 2018 01:34 AM

وای به روزی که اصول گرا بشود اصلاح طلب قلابی!
آنروزی که اینطور شود بدانید که سقوط و سقط این رژیم نزدیک است

اصلاح طلب اصول گرا دیگه تمومه ماجرا!

گزارش یا اعتراض به این نظر


رفراندوم قلابی February 26, 2018 01:38 AM

تو دام رفراندوم قلابی نیفتید ملت این ترفند رژیم است برای استمرار رژیم در جلد دیگری ما براندازی میکنیم چون ما براندازیم نه یک کلمه بیشتر نه یک کلمه کمتر

گزارش یا اعتراض به این نظر


سالم February 26, 2018 02:58 AM

همه دست بكار شدن كه مفهوم رفراندوم وا لوث كنند يكيش هم اين شپشك زير دم بزغاله موج سوارى شروع شده ولى بايد بفهمن كه مردم گفتن اصلاح طلب اصولگرا ديگه تمومه ماجرا منتظر باشيد تا افراد ديگه هم تقاضاى رفراندوم بكنند تا مردم رو سردرگم كنند و به بيراهه ببرند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: