آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

پنجشنبه، 15 شهریور ماه 1397 = 06-09 2018

هشدار شدید آمریکا به خریداران نفت ایران

پامپئو: همه کشورها باید خرید نفت از ایران را قطع کنند

وزیر خارجه آمریکا با بیان اینکه انتظار دارند همه کشورها خرید نفت از ایران را به صفر برسانند، تهدید کرد که غیر این صورت با تحریم‌های سختی از سوی ایالات متحده مواجه خواهند شد.

به گزارش فارس به نقل از اسکای نیوز، «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا امروز (پنجشنبه) در هشدار مجدد به کشورهای واردکننده نفت از ایران، گفت که در صورت عدم قطع خرید نفت از این کشور، همه آنها تحریم خواهند شد.

پامپئو که اکنون در هند به سر می‌برد، گفت: «ایالات متحده از همه کشورها انتظار دارد که واردات نفت خام از ایران را متوقف کرده و به صفر برسانند یا با تحریم‌های (سخت) مواجه شوند».

به گزارش رویترز، وزیر امور خارجه و وزیر دفاع آمریکا روز پنجشنبه در ادامه سفر دوره ای به جنوب آسیا وارد دهلی نو پایتخت هند شدند.

پمپئو و ماتیس امروز پس از ورود به دهلی نو مذاکرات خود را با مقامات هندی در خصوص راههای تقویت روابط دوجانبه آغاز کردند.

در همین حال "ایندیان اکسپرس" نوشت: آمریکا و هند در حال مذاکرات مفصلی برای بررسی درخواست واشنگتن جهت قطع کامل خرید نفت از ایران هستند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در این باره گفت: ما از شرکای خود و نه فقط هند درخواست می کنیم وادارات نفت از ایران را به صفر برسانند.

تحریم های نفتی ایران در ماه نوامبر سال جاری میلادی به مرحله اجرا در می آید. علاوه براین واشنگتن قصد دارد اقداماتی را علیه کشورهایی که با رژیم ایران همکاری می کنند صورت دهد. واشنگتن از همین حالا تلاش می کند از فروش نفت ایران جلوگیری کند.


شرکت های نفتی ژاپن ایران را ترک می کنند

به گزارش اسپوتنیک با استناد به رسانه های محلی، شرکت عمده فروشی ژاپنی در رشته نفت بعید نمی داند که از واردات نفت ایران به دلیل ترس از تحریم های آمریکایی خودداری ورزد.

به گزارش آژانس خبری Jiji Press ژاپن، مقامات ژاپنی سعی می کنند با ایالات متحده در خصوص نشان دادن انعطاف در رابطه با خرید نفت ایران به توافق برسند. اما به عقیده نشریه ژاپنی احتمال رسیدن به توافق اندک است.

سخنگوی وزارت بازرگانی ژاپن روز دوشنبه این نکته را تأیید کرد که مذاکرات در این رابطه با آمریکا انجام شده است اما از افشای جزئیات و نتایج مذاکرات خودداری ورزید.

هم اکنون شرکت های نفت ژاپن سعی می کنند گزینه دیگری برای نفت ایران پیدا کنند تا کمبود نفت در کشور جبران شود.


شرکت نفتی سوئیس هم از ایران می رود

به گزارش وال استریت ژورنال، منابع آگاه گفتند، شرکت ملی نفت ایران در حال مذاکره با شرکت سوئیسی ویتول برای حفظ قرارداد یک میلیارد دلاری فروش نفت خود به این شرکت است.

براساس برخی منابع، به احتمال زیاد، ویتول همکاری با ایران را متوقف خواهد کرد، به این دلیل که واشنگتن همکاری با شرکت ملی نفت ایران را پس از آغاز دوباره تحریم ها ممنوع کرد.

نماینده شرکت ویتول به وال استریت ژورنال گفت: ویتول به طور کامل از تحریم های بین المللی پیروی کرده و براساس آنها عمل خواهد کرد.

افت صادرات نفت ایران، سریع‌ تر از انتظار

به گزارش وال استریت ژورنال، محموله‌های نفت ایران با سرعتی بیش از انتظار در حال کاهش است. بسیاری از کارشناسان انتظار داشتند که محموله‌های نفتی تا آخر سال حدود ۱میلیون بشکه کاهش یابد. حالا برخی از آنها می‌گویند که این کاهش ممکن است همین الآن اتفاق افتاده باشد و این وضعیت بیانگر عدم تمایل شرکتهای نفتکش برای حمل نفت ایران است.

اتحادیه اروپا، چین و دیگر کشورها قول داده‌اند که در مقابل تحریم‌های یکجانبه آمریکا مقاومت کنند و در جستجوی راه‌هایی برای ادامه خرید نفت ایران هستند. اما آنها در یافتن بانک، شرکتهای کشتیرانی و بیمه که حاضر به ریسک نقض تحریم‌های آمریکا باشند، دچار مشکل می‌باشند.

تا کنون، صادرات نفت ایران به اروپا و هند در ماه‌های اخیر نصف شده و در ماه اوت صادرات به چین ۲۵% کاهش داشت.

حمل نفت خام تبدیل به پاشنه آشیل اصلی رژیم ایران شده است. در ۴نوامبر، تحریم‌های دولت ترامپ شامل بیمه نفتکش‌های ایران نیز می‌گردد. بنا‌به‌گفته “فلیت‌مان” که حمل‌‌ و نقل را دنبال می‌کند، شرکتهای کشتیرانی چین، هند، یونان و اسپانیا که تا همین ماه ژوئیه نفت ایران را حمل می‌کردند معامله با ایران را متوقف کرده‌اند.شهنام June 23, 2018 12:57 AM

آخوندها وبسیجی ها برید و خودکشی کنید زیرا مرگی بسیار دردناک در انتظارتان خواهد بود و خودکشی آسانترین راه رهایی شماست کمی فکر کنید خودتان به این نتیجه میرسید

گزارش یا اعتراض به این نظر


آغاز یک پایان June 27, 2018 08:28 AM

اقتصاد رژیم کاملاً ورشکست شده در نتیجه کوچک ترین تحریمی چند برابر گذشته تاثیر داره، چه برسه به این طرح یعنی تحریم کامل نفتی بزودی درآمد های نفتی رژیم قطع شده اعتراضات و اعتصابات اخیر میلیونی میشن پولم برای ولایت معاشان نیست اونام بدون پول، حاضر به سرکوب مردم نیستن مخصوصا اینکه با میلیون ها معترض طرفن

گزارش یا اعتراض به این نظر


نوید June 29, 2018 02:40 PM

هند قرار بود که پول فروش نفت رو با روپیه بپردازه ! !
این قدرت امریکا رو نشون میده
چهل سال باید صبر میکردیم تا یک رییس جمهور درست و حسابی به کرسی قدرت بشینه و نقشه براندازی این حکومت آشغال رو بکشه

گزارش یا اعتراض به این نظر


Ghasem June 30, 2018 11:38 AM

این حکومت کثیف آخوندی که فقط و فقط دزدی جنایت چپاول گرست به درد ملت نمیخورد مردم را به خودی و غیر خودی تقسیم کرده و هر معترضی را به زندان میاندازه که در نهایت هم میگن شخص زندانی در زندان خودکشی کرد مردم که با دست خالی توان مقابله با این احریمنان را ندارند بنا بر این ما نیاز به حمایت ترامپ داریم ما باید این اهریمنان را از ایران بیرون کنیم رییس جمهور ما می گوید شما چه بخواهید و چه نخواهید ما به تروریستها کمک می کنیم کسی نیست بگوید مگر از مال پدرت کمک می کنی مگر تو بیشعور نمی فهمی که ملت با چه مشکلاتی دست و پنجه نرم می کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


فقر مطلق !!! July 6, 2018 07:33 PM

افرایش قیمت نفت،هیچ فرقی به حال مردم فقر زده ایران نخواهد کرد، در واقع هر چی قیمت نفت افزایش پیدا کند، غارت ها و اختلاس ها بزرگتر و «مردم ایران فقیر تر» خواهند شد حتی اگر قیمت نفت، بشکه ای ۱۰ و یا ۵۰ ، ۱۰۰، ۱۵۰، ۵۰۰ و یا ۱۰۰۰ دلار هم بفروش برسد، مردم ستمدیده ایران هنوز:
- درفقرمطلق «چشم بدنیا» خواهند گشود
- درفقرمطلق «بزرگ» خواهند شد
- در فقرمطلق «زندگی» خواهند کرد
- و در فقرمطلق «چشم از جهان» خواهند بَست

گزارش یا اعتراض به این نظر


غارت و حراج ثروت های ملی!!! July 6, 2018 07:34 PM

کره جنوبی همانند هند، ترکیه، بنگلادش، مالزی، کراوسی، صربستان، مجارستان، لهستان، رومانی ، اسلونیا، اوکرائین، بلاروس، ایتالیا، پرتغال، یونان، زیمبابوئه، آفریقای جنوبی و منتظر خواهند شد که مافیاهای غارتگران اسلامی همانند بابک زنجانی ها،رضا ضراب ها، رستم قاسمی ها و دیگر آقا زاده ها به عرصه تجارت بازار سیاه نفت برای دور زدن تحریم ها وارد شوند، تا با قیمت های مناسب و خیلی پائین تر از قیمت های بازار های نفت جهان، نفت مورد نیاز خود را تهیه کنند غارت های نجومی اسلامی ایران تا لحظه مرگ رژیم جمهوری منفور و اشغالگران اسلامی ادامه خواهند یافت

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو July 6, 2018 08:22 PM

مردمان کره جننوبی دردوره حکومت پهلوی درژاپن کارگری میکردند وبسیاری ازسرمایه گذاران خارجی که مایل بودند درایران دوره حکومت پهلوی سرمایه گذاری کنند با ظهورانقلاب خمینی وفحاشی ها همه روزه به غرب همگی راهی کره جنوبی شدند وبسیاری ازتولیدات کره جنوبی همان تولیدات تحت امتیازژاپن وکشورهای اروپائی با اندک تغییری درشکل و شمایل آن حتی اتومبیل پراید ساخت به اصطلاح کره جنوبی همان فورد انگلیسی است - کره جنوبی میلیاردها صادرات به امریکا رادارد زیرا که سرمایه گذاران هم اکثریت امریکائی واسرائیلی هستند وبا یک تلفن ترامپ خرید نفت ازآخوند را متوقف می کند-

گزارش یا اعتراض به این نظر


arzhang July 7, 2018 04:17 AM

همه ما ایرانیان میدانیم تمام بدجنسی و بدذاتی وشرارت وشیطانی و بدتر از همه ترویج تروریستهای اسلامی و اسلام افراطی خمینی و خامنه ای و اطرافیانش بخاطر این بود که پول کلان صدها میلیاردی از فروش نفت در دستشان میامد و حالا که کشورهای دنیا دارند اخوندا را تحریم نفتی میکنند دنیا هم به همین موضوع واقف میشود که ما ایرانیان میدونستیم ولی چیزی که دنیا نمیدوند این هست بزودی علی خامنه ای و روحانی و ظریف و امثال انها از ترس جان خودشان باید تو سوراغ موشها قایم بشوند چون بدون پول نفت دوستهای دور شیرینی انها مثل حزب اله لبنان وحماس و حودثی انها را خواهند گشت

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین July 12, 2018 02:41 PM

کشور آمریکا بیشترین نفت جهان را دارد و چند سد سال نه تنها نفت را از کشورهای دیگر میخرید، بلکه کشورهای دیگر را دلگرمی میداد تا از ایران نفت بخرند تا نفت ایران به پایان برسد از آنجایی که رژیم بی مغز سرمایه های ایران را مفت برباد داده و پول مردم را در بانک های جهان برای خود پس انداز کرده است، اکنون چشم همه کشورها به دنبال این سرمایه هنگفت بی زبان و خوابیده میباشد اگر رژیم ایران تبهکار نبود، آمریکا برای رسیدن به آرمان خود، چند سده درنگ میکرد ولی زودتر از اینها دستبکار شده است پس از سرنگونی رژیم، آمریکا و کشورهای دیگر زیان های پدیدآور در این راه را مانند جنگ، برجام، موشک، از یک سوزن کوچک اداری و دستمزد همه همبازیان و پاکیزه کنندگان گرفته تا خود پرزیدنت را از این سرمایه هنگفت بر خواهد داشت پیمان های نفتی آمریکا نشانه آن است که ما پس از سرنگونی رژیم هم تا چندین سده چگونگی خوبی نخواهیم داشت

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام July 12, 2018 03:36 PM

نگو دونالد ترامپ بگو شیر ترامپ

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو July 19, 2018 11:40 AM

من معتقدم ترامپ نباید اجازه بدهد فروش نفت ایران به ۷۰۰ هزار بشکه در روز تنزل کند چون فکر کنید پول همین ۷۰۰ بشکه کجا خواهد رفت ! بعد از سهم خامنه ای و پسر دزدش بقیه پولها بین قاسم سلیمانی ها، ولایتی ها و سران سپاه و بسیج و سایر راند خواران و دزدان رژیم تقسیم خواهد شد و کفایت زندگی بدون دغدغه آنان را خواهد کرد و از این درآمد چیزی برای ملت باقی نخواهد ماند پس باید همان سیاست به صفر رسیدن فروش نفت دنبال شود

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush July 24, 2018 01:57 PM

همانطور که آقای پامپئو فرمودند، قرار است که صادرات نفت ایران هر چه نزدیکتر به صفر باشد؛ بزودی اوباش اسلامی از این مارکت به آن مارکت رفته و فریاد خواهند زد: "آئ نفت داریم نفت، آتیش به مالمون زدیم نفت هر بشگه ۱۰ سنت شیطان بزرگ!"

گزارش یا اعتراض به این نظر


Jamshid August 14, 2018 11:26 AM

آخوند نجس حتی برای یک روز ولایتمداری مادرش را میفروشه، چه برش به خاک ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو August 14, 2018 07:54 PM

تامدتی دیگرپاکستان باهمکاری وشراکت شرکت اکسیون اویل امریکا که به منابع فوق کلانی ازنفت درپاکستان وافغانستان دست یافته است مبادرت به صدورنفت وگازپاکستان خواهد کرد - دلیل اصلی آنکه آخوندها نفت را به مفت میفروشند و دریای خزررا هم به روسیه کادوئی تقدیم کردند آنست که به ترامپ نشان دهند که حالا که با چنین می کنی ورفاقت با مارا نمی پذیری پس حالا ببین که چه ضرری کردی؟ آخوندهای تمام دیوس وفاسد وضدبشرایرانی که تب عقده گرائی وعقده پراکنی میسوزند و ثروت ملی کشورایران را برای افسوس دادن ترامپ تاراچ می کنند حقیقت را بدرستی فهمیده اند همان هائی هم نفت مفت خیراتی وصلواتی را می برند آیا کالاهای تولیدی ازنفت ایران را بطورصلواتی وارزان به اخوندها تقدیم می کنند ویا نه؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


مصطفی August 14, 2018 09:56 PM

به همه بگید نظامی بی غیرت خجالت خجالت پول میگیرید ازجان ومال مردم ایران دفاع کنید واقعا که

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی اصل September 1, 2018 11:18 AM

من شخصا این رژیم رذل ومنحوس وبی شرف وغیرایرانی ودزدوایرانفروش وغارتگررابعنوان رژیم مشروع حاکم برایران قبول ندارم و مهرتائید نمیزنم و غیر مشروع میباشد این فرقه ایران را غصب کرده و ملت ایران را به اسارت وگروگان گرفته و هر روز به عناوین مختلف وهنگ های رنگارنگ ملت غیورووطن پرست ایران رازندانی نموده وبه قتل میرساندوخاک واب های ایران رابه صور مختلف وبعناوین گوناگون به اجنبی واگذار مینمایدو ملت ایران به هیچ عنوان این قراردادهای کذایی را قبول نداردوباعث سقوط ارزایران گردیده و ملت را به فقروفحشاواعتیادکشانده وباعث نابودی کل ایران گردیده اسد وبایدهرچه زودتربا همبستگی واتحادملت این رژیم خونخوار و وطنفروش ازکشورمحووبه زباله دان تاریخ سپرده گرددکس نخارد پشت من جزناخن انگشت من

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو September 1, 2018 11:40 AM

احساس آزادی
************
حس سبز بهار در پائیز
میکند قلب ریشه را لبریز
تا امید شکوفه در کار است
ذهن باغ از ترانه سرشار است
بذر فریادها جوانه زده
فسحتش سر بهر کرانه زده
چادر شب پر از ستاره شده
ظلمت شب هزار پاره شده
فلق از دور میدهد امید
که بزودی عیان شود خورشید
کاخ اهریمنان شود ویران
مشت ما ضربه های گرز گران
فوج میلیونی صغیر و کبیر
قصر ابلیس را کند تسخیر
باز گردد بهار آزادی
فصل سازندگی و آبادی
دولت مردمی در این احوال
از چپاولگران ستاند مال
خاطر بیقرار بسیاران
شاد گردد ز دیدن یاران
دست در دست اتحاد دهیم
سر ضحاکیان بباد دهیم
تا بهار رهایی ایران
رسد و مرگ این ستمکاران
خسرو (آئینه)

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی September 3, 2018 05:49 PM

ملت ایران شرایط بسیاربسیاردشواری رامیگذرانند با این امید که فشارهای اقتصادی جامعه جهانی بویژه ایالات متحده آمریکا بتواندستون فقرات اقتصاد رژیم اسلامی ودر نتیجه ماشین سرکوب رادرهم بشکند وموجبات یک قیام ملی ازلشکر گرسنگان رافراهم بیاورد بعنوان یک شهروند داخلی ویک کنشگر سیاسی اعلام میکنم در هرگوشه ای از شهرتهران وجای جای کشورتنفرازرژیم اسلامی هرروزوهرساعت عمیق وعمیقتر میشود تا جائیکه بسیاری ازمردم میگویند بیایندوکارراتمام کنند این استیصال همراه با نفرت وخشم ازاین روی عنوان میشودکه حکومت جبارومتجاوز وضد ایرانی ملایان برای بقای خوددست بهر جنایت وخیانتی میزند بهمین دلیل است که مردم بجان آمده برای سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ثانیه شماری میکنند براندازم چون براندازی تنها راه حل مشکل این کشور ومنطقه است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی September 6, 2018 06:16 PM

مردم ایران در درون کشور با سخت ترین شرایط اقتصادی مشغول مبارزه باجمهوری اسلامی هستند بااین امید که جامعه جهانی وضعیت اسفناک اقتصادی وسیاسی وفرهنگی واجتماعی ملت ایران، وحاتم بخشی های جمهوری ولایت مطلقه فقیه وجنگ افروزی وایران فروشی این رژیم رامدنظرداشته باشند نظام اسلامی کمترین مقبولیتی درمیان اکثریت85 درصدی ملت ایران نداردوانتظارمیرودکه دولت ترامپ باطرح موضوع دخالتهای جمهوری اسلامی درمنطقه، تاراج ثروتهای ملی، ونقض بیرحمانه حقوق بشردرشورای امنیت فضائی راایجاد کند که ماشین سرکوب رژیم اسقاط شودو ملت ایران بتوانند دریک حرکت کوبنده ومیلیونی حساب خودش راباملایان واسلامشان روشن نمایند مشکل مردم ایران فقط با ملایان نیست مشکل اساسی درفرهنگ این فرقه تبهکاراست که بایداز ریشه زده شودومردم آمادگی آنرا برای ساختن یک ایران آباد وآزاد دارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  137073 بازدید |


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.