آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

دوشنبه، 26 شهریور ماه 1397 = 17-09 2018

آقازاده ها هم فهمیدند که رژیم ملاها رفتنی است

سخنگوی ثبت احوال به خبر تعویض نام خانوادگی برخی آقازاده‌ها واکنش نشان داد.

سیف اله ابوترابی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در واکنش به خبر تعویض نام خانوادگی برخی آقازاده‌ها گفت: برای تعویض نام خانوادگی قوانین خاصی مطرح است و تنها کسانی می توانند نام خانوادگی خود را تغییر دهند که نام خانوادگی مناسبی ندارند.

ابوترابی خاطر نشان کرد: درصورت تعویض نام خانوادگی، در قسمت توضیحات شناسنامه نام خانوادگی قبلی و تعویض نام خانوادگی قید می‌شود.

حکومت ایران سقوط می کند

شیرین عبادی حکومت جمهوری اسلامی را ناپایدار و تداوم وضعیت کنونی در ایران را نامحتمل دانست و گفت: حکومت ایران سقوط خواهد کرد.

به گزارش دویچه وله، از نظر شیرین عبادی، دارنده جایزه نوبل صلح، مردم ایران در برابر نظام جمهوری اسلامی به پا خواهند خواست.

این حقوقدان و فعال حقوق بشر در مصاحبه‌ای که روز سه‌شنبه در روزنامه آلمانی "فرانکفورتر آلگماینه" منتشر شده، گفته است: «شرایط امروز نمی‌تواند پایدار بماند. موقعیت کنونی به دیواری کج می‌ماند که هر لحظه ممکن است فرو بریزد.»

به گفته خانم عبادی، گرچه بحران کنونی هنوز ابعاد وسیعی به خود نگرفته، "اما هر روز گسترده‌تر می‌شود. ریال به شکل فاجعه‌باری ارزش خود را از دست می‌دهد و ایرانی‌ها در هراس و نگرانی به سر می‌برند. این وضعیت ماندنی نیست.»

می گویند نظام در حال سقوط است

آخوند امامی کاشانی در آخرین نماز جمعه تهران گفت: جنگ رسانه‌ای یکی از چیزهایی ست که دشمن به‌وجود آورده برای این‌که در مردم اضطراب و التهاب ایجاد کند و مردم را از نظام جدا کند.

وی گفت: ترامپ خبیث در صحبتهایش می‌گوید جمهوری اسلامی در حال سقوط است؛ ببینید دشمن چقدر برنامه‌ریزی می‌کند. این جنگ رسانه‌ای است. نظام جمهوری اسلامی غریب است، دنیا علیه آن قیام کرده است.

اکثر کشورها به خون ما تشنه‌اند

در میان صد و خورده‌ای از کشور‌های جهان کمتر از انگشتان یک دست دوست واقعی داریم. اکثریتشان به خون ما تشنه هستند.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله محمد تقی مصباح یزدی در هجدهمین اجلاس سراسری بسیج اساتید اظهار کرد: باید همانند دوران دفاع مقدس مردم در مقابل دشمنان بسیج شوند.

وی افزود: نمی‌خواهم سیاه‌نمایی کنم، اما در میان صد و خورده‌ای از کشور‌های جهان کمتر از انگشتان یک دست دوست واقعی داریم. در بهترین حالت نسبت به ما بی‌تفاوت هستند. ممکن است به زبان نرم با ما صحبت کنند، اما تجربه نشان داده که با ما دشمن هستند. اکثریتشان به خون ما تشنه‌اند.

قصد آمریکا براندازی جمهوری اسلامی است

خبرگزاری روسی اسپوتنیک در یادداشتی تحلیلی به بررسی رفتار آمریکا علیه رژیم ایران پرداخت و نوشت: آمریکایی‌ها مدعی هستند که به هیچ وجه دنبال سرنگونی نظام ایران نیستند اما از میان حرف تا عمل آمریکایی‌ها زمین تا آسمان فاصله است.

آمریکایی ها مدعی هستند «گروه اقدام علیه ایران» را برای تغییر رفتار جمهوری اسلامی تشکیل داده اند و هدف آنها نه بر اندازی نظام است و نه حمله نظامی. اروپایی ها هم تلاش می کنند خود را کلا طرفدار بقای نظام در ایران نشان دهند. اما از حرف تا عمل آمریکایی ها و اروپایی ها زمین تا آسمان فاصله است.

اگر آمریکایی ها و اروپایی ها اعتراف کنند که تلاش دارند نظام جمهوری اسلامی در ایران را سرنگون کنند قطعا در مجامع بین المللی محکوم می باشند و حکومت ایران می تواند در محاکم بین المللی بر علیه آنها اقامه دعوی کند، اگرچه اینها برای محاکم بین المللی هم پشیزی ارزش قایل نمی باشند اما در آن صورت دیگر چیزی به نام گفتگو میان جمهوری اسلامی و این کشورها منطقی به نظر نمی آید.

خبرنگار آژانس اسپوتنیک این موضوع را در مصاحبه با دکتر فواد ایزدی استاد دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران مطرح کرد.

اسپوتنیک: هدف نهایی تشکیل "گروه اقدام ایران" چیست؟

فواد ایزدی: هدف نهایی این سیاست، تغییر حکومت ایران است. این دقیقا همان چیزی است که آنها می خواهند در ایران انجام دهند. اگر آنها واقعا علاقه مند به تغییر رفتار نظام باشند، باید با جمهوری اسلامی مذاکره کنند. اما آنها به تغییر رفتار و مذاکره با آن علاقه ای ندارد.

وی افزود: وزیر خارجه آمریکا 12 درخواست برای عقد معامله جدید آمریكا با جمهوری اسلامی را اعلام کرد. این تقاضا ها به گونه ای تهیه شده كه نظام نمی تواند آنها را بپذیرد. من تجزیه و تحلیل این درخواست ها انجام شده توسط یک کارشناس آمریکایی در امور ایران را خواندم؛ خواسته های پومپئو، او را به یاد تقاضای اولتیماتومی که توسط اتریش- مجارستان به صربستان در سال 1914 داده شده بود، انداخت.


سناتور آمریکايی: کمر رژیم ملایان را بشکنید

یک سناتور ارشد جمهوری‌خواه با اعلام حمایت کامل از موضع دولت آمریکا در قبال رژیم ایران، گفت: اروپا باید مشخص کند که با حکومت ملایان است، یا آمریکا.

به گزارش فارس، «لیندسی گراهام» سناتور جمهوری‌خواه آمریکایی روز یکشنبه از کشورهای اروپایی خواست واشنگتن را در فشار آوردن به رژیم ایران همراهی کنند.

گراهام که با شبکه «فاکس نیوز» گفت‌وگو می‌کرد، گفت: کشورهای اروپایی باید به جای تجارت کردن با رژیم ایران، با ایالات متحده همراه شوند. دوستان اروپایی ما باید به ما بپیوندند تا کمر این رژیم را بشکنیم.

وی افزود: در دوران اوباما بنری در خیابانهای ایران بود که آیا شما با ما هستید یا با آنها، یعنی با رژیم.... من به دوستان اروپایی می‌گویم آیا شما با رژیم ملاها هستید یا با مردم ایران.

این سناتور آمریکايی با بیان اینکه هیچ مسئله‌ای مانند رویکرد رئیس‌جمهور آمریکا در قبال رژیم ایران، مرا از او خرسند نکرده است و با تمجید از «مایک پامپئو» وزیر خارجه آمریکا، گفت: این دو باید به فشارها تا زمان تغییر نظام سیاسی در ایران ادامه دهند.

وی افزود: آقای رئیس‌جمهور ترامپ این کار را ادامه دهید، آقای وزیر خارجه پمپئو این کار را ادامه دهید، کمر رژیم ایران را بشکنید، تغییر رژیم در حال رسیدن به ایران است.


نازی‌های مذهبی‌ را پایین می‌آوریم

سناتور لیندزی گراهام پیش تر در مصاحبه با فاکس نیوز گفته بود: روسیه، کره‌ شمالی و اسلام رادیکال، همه تهدیدند. اما بزرگترین تهدید از نظر من، رژیم ایران است. آنها نازی‌های مذهبی‌اند.

وی گفت: سخنرانی وزیر خارجه در جمع ایرانیان در باره آینده این کشور عالی بود. توئیت پرزیدنت ترامپ هم نشان داد که کلانتر جدیدی در شهر است.

این سناتور جمهوریخواه آمریکايی افزود: ما در ارتباط با ایران در آستانه تاریخ قرار داریم. تغییر رژیم تنها راه نجات خاورمیانه از جنگ دائمی است. این رژیم باید برود. ما با کمک به مردم ایران این رژیم را پایین می‌آوریم.


آمریکا به کمتر از سرنگونی راضی نخواهد شد

تصور حل مشکلات با مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است/ مذاکرات با اروپایی‌ها قطع نشود/ دیپلماسی ایدئولوژیک هیچ اشکالی ندارد

خامنه ای هفته گذشته در جمع کارکنان وزارت خارجه جمهوری اسلامی، تصور حل مشکلات نظام با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواند و گفت: امریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد.

خامنه ای با اشاره به بیان مکرر غیرقابل اعتماد بودن امریکا از زبان مسئولان نظام افزود: بنده از قدیم این نکته را خاطرنشان می کردم که روی حرف و حتی امضای امریکایی‌ها نمی توان حساب کرد، بنابراین مذاکره با امریکا هیچ فایده ای ندارد.

خامنه ای گفت: مذاکرات با اروپایی‌ها قطع نشود اما نباید معطل بسته اروپایی ماند بلکه باید کارهای فراوان لازم در داخل کشور را دنبال کرد.

خامنه ای در تبیین دشمنی عمیق امریکا با جمهوری اسلامی گفت: آمریکایی‌ها به دنبال بازگشت به موقعیت و جایگاه خود در ایران قبل از انقلاب هستند و به کمتر از این هم راضی نخواهند شد.آرش July 21, 2018 01:14 PM

به امید سرنگونی رژیم فاسد اسلامی چهل سال دزدی و غارت سران رژیم،چهل سال رواج خرافات دینی،چهل ساز شاهد مثل قارچ سمی روییدن امامزاده ها،چهل سال کشته شدن فرزندان بی گناه ایران به بهانه های پوچ،به امید آزادی ایران از دست اشغالگران فاسد اسلامی

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush July 21, 2018 01:20 PM

منتظر ویدئویی از سید علی‌ هستم که گریان تنها با یک نعلین بر پا و بدون عمامه سوار هلیکوپتر میشود و در زباله دانی‌ تاریخ ناپدید میشود، آن روز دیر نیست و همه در دست ما مردم ایران است و نه آمریکا! ولی‌ حمایت آمریکا و پرزیدنت ترامپ را سپاسگزار خواهیم بود

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام July 21, 2018 01:29 PM

ای چلاق ناقص بدبخت این تو هستی که با آزادی شادی و انسانیت مشکل داری اگر تو ضحاک زاده ی اسلامی و پاسدارانت ایران و منطقه را به سمت نیستی و نابودی سوق میدهید گناه آمریکا چیست؟ در ضمن نابودی تو و نظامت خواسته ی اول ملت ایران است

گزارش یا اعتراض به این نظر


Ghasem July 21, 2018 04:36 PM

به نظر من نابودی جمهوری جهل وخرافات بهترین گزینه است چرا که این احمق ها از دنیا دزدی جنایت چپاول و حقارت را می فهمند این موجودات موزی برای بشریت خطرناکند و باید از قدرت به زیر کشیده شوند آنوقت دنیا طعم آزادی و دوستی را خواهد چشید یادمان باشد فقط سرنگونی وآن هم توسط ما ایرانیان اینجوری بالاخره پایان سلطه ۱۴۰۰ ساله اسلامیون را رقم خواهیم زد چاره دیگری نداریم حتی اگر هزارانمان در این راه جان دهیم به امید پیروزی ای هموطنان باید شروع کنیم فردا دیر است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی July 21, 2018 09:42 PM

مسیری که دولت ترامپ درمقابل قلدریهای مذهبی حکومت فاسدونامشروع اسلامی اتخاذ نموده تنها راه صحیح دربرخورد بامداخلات جمهوری اسلامی دردیگرکشورها، وسرکوب سبعانه ایست که ملایان درموردملت ایران اعمال نموده است جمهوری اسلامی استحاله شدنی واصلاح پذیر نیست ونخواهد بود دوران بعدازبرجام بهترین وگویا ترین سنداین مدعاست اصلاح پذیر نیست اما درمقابل قدرت مردم وحمایتهای جهان ازمبارزات ملت ایرات تسلیم خواهد شد خامنه ای وخمینی وملاهای ضد ایرانی ۴۰ سالست طلب مرگ میکنند یک چنین سیستمی چگونه میتواند قابلیت اصلاح یا استحاله داشته باشد؟ ملت ایران بیست سال بدنبال بازی اصلاحات رفتندوتحمل کردند بکجا رسیدند، ونتیجه این صبوری چیزی نبودجزفرصت دادن به حکومت اسلامی برای سرکوب ملت ایران واختلاسها وفلاکتی که امروز پیش روی ملت قرار دارد سرنگونی تنها راه رهائیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


مصطفی July 23, 2018 10:51 PM

مردم واقعا خیلی عصبانی و خشمگین هستند من واقعا میترسم این اتش فوران کند و عده ای بیگناه صدمه ببینند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Mani July 24, 2018 01:07 PM

فساد ،دیکتاتوری و بی حرمتی به انسان و انسانیت در حکومتهای اسلامی و - آیا در تمام کشورهای عربی که قوانین آنها بر مبنای شریعت اسلام است فساد جزء جدایی ناپذیر آن جوامع نیست شمابخوبی میدانید که عربها بشدت ملی گرا هستند به اسلام شان که توسط خودشان بوجود آمده است،به الله شان که فقط عربی بلد بود، به قوانین اسلامی شان مانند زن ستیزی،کودک آزاری، ختنه کردن کودکان، شوهر دادن کودکان خردسال ،روحیه جنگ ستیزی و که برآمده از سنت هایشان است میبالند ما همه ی اینها را به هر دلیل پذیرفتیم! اما شاید حتی یک نفر از آنها در این ۱۴۰۰ سال حاضر نشده است زرتشتی شود! چونکه زرتشت عرب نبود و ایرانی بود امروزه دیگر نیازی نیست که از ایدئولوژی که آنان به جان ما انداختند که هنوز بعد از ۱۴۰۰ سال از آن تاریکی و جهل هولناک بیرون نیامده ایم نوشته شود ،ایدئولوژی که در حال حاضر بوسیله داعش،آخوندها،طالبانها،القاعده و سایر اسلامگرایان واقعی رنج های تصور ناپذیری برای بشریت بوجود آورده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام July 24, 2018 01:15 PM

نترس مصطفی جون ترس برادر مرگه

گزارش یا اعتراض به این نظر


حامد افشار July 24, 2018 04:14 PM

هموطن رژیم ملایان در حال فروپاشی است برخیز برای ضربه نهایی و نجات ملت ایران از فقر و تحقیر توسط رژیم انگلان متعفن و غارتگر اسلامی باید من و تو هم بپاخیزیم و با هر سلاح که در دسترس داریم بکوشیم برای سرنگونی و ریشه کن کردن این رژیم فاسد قرون وسطایی از سرزمین پر افتخار ایران درود بر ملت دلیر ایران

گزارش یا اعتراض به این نظر


seek July 24, 2018 05:04 PM

تازه دوزاری آقایان افتاده و فهمیدن که حکومت اسلامی دارای یک ایدئولژی فاشیستی است

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین July 25, 2018 02:18 AM

مصطفی
ما ایرانیان برای پس گرفتن آزادی و سرزمین مان نبرد میکنیم کوشش میکنیم تنها گناهکاران را به سزای رفتار پلیدشان یرسانیم و اگر کسی خونی از ما بریزد، نمیتواند از چنگال ما رهایی پیدا کند ما ایرانیان همگی بی گناهیم گناهکاران ملایان و پاسداران و کسانی هستند که اینان را یاری میکنند چه در درون وچه در بیرون از کشور
پاینده باد ایران و نیکی در گفتار و پندار و کردار

گزارش یا اعتراض به این نظر


مرگ بر جمهوری اسلامی July 30, 2018 05:30 AM

وقتی رژیم سرنگون شد، مراد برقی رو بر میگردنند یا نه ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


تورج شریعتمداری July 30, 2018 01:58 PM

ملت ستم کشیده و در خفقان اسارت حکومت مذهبییون بی هویت و یغماگر تعدادی اخوند غریبه با بشر و مبانی بشریت ؛ کمر خم کرده مانده اید ! لحظات عطف تاریخی بی تکرار فرا رسیده واکثریت غالب جامعه جهانی برای به زیر کشیدن رژیم مذهبی کمر همت بسته اند و رژیم فرومایه جنایتکار نیز در ورشکستگی مطلق ! اخرین نفس های رو به مرگ را تجربه میکند ، کمر رژیم ایران را بشکنید، تغییر رژیم در حال رسیدن به ایران است
حلقه های زنجیره ای اعتصابات را به هم پیوند دهید و صبورانه تا سقوط نظام " فاشیست مذهبی " از پای ننشینید که لحظه های تاریخی ازادی و استقلال از هر زمانی بیشتر و مطمئن تر در دسترس است و اگر درنگ نکنیم ! جسد متعفن رژیم اخوندهای بی ریشه را به زودی و برای همیشه در زباله دان تاریخ دفن خواهیم نمود همه براندازیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی August 23, 2018 04:25 PM

اگرهدف مذاکرات سازنده وهمکاری رژیم ملایان باجهان میبود، بهترین فرصت راآقای باراک اوباما برای ملایان فراهم آورد آقای اوباما به ندای میلیونهاایرانی که فریاد زدند (یا با اونا یا باما) پشت کرد وپشت پرده مشغول لاسیدن باخامنه ای شد آقای اوباما حتی پا رافراتر گذاشت ودر مقابل کشتارصدها جوان درجنبش 88 سکوت اختیارکردبااین امید که ملایان بتوانندخودشان راباجهان امروزهماهنگ نمایند، امادنیادریافت که این تیره وتبارجنایتکارمتعلق به آنسوی تاریخ هستندوقرون وسطی بایدجلوی اینهالنگ بیندازد آقای ترامپ هم درابتدای کارچندین بارهشدار داد که ملایان خون آشام هیچ علاقه ای بروح برجام ندارند بهمین جهت ترامپ صدای ملت ایران راشنیدوبه آن پاسخ داد ملت ایران برای سرنگونی ومحواین دوران سیاه 40ساله لحظه شماری میکند نابود باد استبدادمذهبی وزنده باد آزادی ودمکراسی براندازم

گزارش یا اعتراض به این نظر


اریان August 23, 2018 06:03 PM

فقط یک راه است که می‌توانند از شر‌این نابکاران راحت بشوند تا ابد آن برچیدن بساط شیعه گری در ایران ما باید ایدئولوژی کثیف و بی رحم را از افکارمان دور بندازیم هیچ مذهبی در این دنیا کثیفتر از این شیعه گری نیست خاطر نشان کنم که من نه شیعه هستم نه سنی نه ارمنی

گزارش یا اعتراض به این نظر


Babak August 23, 2018 11:42 PM

به امید روزیکه مردم روی زمین با آگاهی و بدون سفسطه و مغلطه درک کنند، که بزرگترین مشکل همگی ما اسلام ناب محمدی است! !
وگرنه خمینی رفت خامنه ای آمد ، اینهم برود یک آخوند دیگر میآید
مهر ورزیده به کشورهای دیگر "اسلام ناب محمدی" نگاه کنید ، در کدام از آنها میخواهید زندگی کنید ؟؟؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین September 5, 2018 02:35 PM

نمیدانید که شما هیچ دوستی ندارید آن انگشت شماری هم که میگویید، پس از آنکه خَرشان از پل گذشت، شما را در روی پل رها کرده تا سرنگون شوید دلتان را به این انگشت شماران خوش نکنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام September 5, 2018 07:40 PM

تا آخوند کفن نشود تا حکومت اسلامی و نمادهایش از ایرانزمین پاک و زدوده نشود این وطن وطن نشود

گزارش یا اعتراض به این نظر


نادر September 6, 2018 05:00 AM

تا ایرانیان در مورد تاریخ و مذهب حاکم در ایران مطالعه نکنند هر گز به آزادی و سرفرازی دست پیدا نخواهند یافت و در مورد دین از مطالعه قرآن باید شروع کرد

گزارش یا اعتراض به این نظر


الن September 6, 2018 12:12 PM

من دل خوشی از این رژیم ندارم ولی ملت ایران ۲ راه پیش روی دارند ادامه تظاهرات تا زمان اصلاح خیلی چیزها و دوم تظاهرات تا سقوط رژیم که البته باید از ایرانی متعهد چشم پوشی کرد و خیلی از خاک ایران از ایران جدا میشود به عنوان مثال ترک ها قسمت آزربایجان کردها کردستان بلوچستان و خوزستان این مناطق ۱۰۰٪از ایران جدا شده این را هر ایرانی شاید بیشتر از من میدانند و حالا باید تصمیم درست را گرفت

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام September 8, 2018 03:52 AM

چگونه یک مامور سایبری رژیم را بشناسیم ؟ خیلی‌ راحت چون همیشه اول کامنت‌هایشان میگویند من دل خوشی از رژیم ندارم ولی اگر رژیم برود فلان میشود و بیسار میشود نمونش همین آلن که احتمالا اسم اصلیش حاج علی‌ اصغر یا همچین چیزیه

گزارش یا اعتراض به این نظر


محمود September 11, 2018 03:40 PM

چه عجب این خانم بالاخره صداش در اومد متاسفانه هیچ دفاعی از همکاران وکیلش که در زندان هستند نکرد و با دو تا جمله سرو ته قضیه را هم آورد جای بسی تعجب است

گزارش یا اعتراض به این نظر


رضا.ف September 11, 2018 04:19 PM

تا مردم بلند نشن کاری از پیش نمیره هدف ترامپ از تخریمها هم تکون دادن مردمه

گزارش یا اعتراض به این نظر


Babak September 11, 2018 04:23 PM

نخست باید ملت آنقدر آگاه شود که مسجد نرود و زیر منبر آخوند ننشیند وگرنه عوض شدن حکومت هیچ نتیجه ای ندارد !

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush September 17, 2018 02:19 PM

چند نام پیشنهادی به اراذل و اوباش اسلامی، نام فاطی چرخنده را به جنیفر مک فاطی، سید علی‌ خامنه‌ای را آلیسن مک خامنه، علم الهدی را به جان الهدی سن تبدیل کنید، به هیچوجه کسی‌ نمیفهمد از آن قیافه که نام جعلی است!

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین September 17, 2018 02:52 PM

ای اهریمن زادگان،
نام را عوض کنید با رخسارِ اهریمنی تان چکار میکنید؟
نامتان به اندازه ای زشت است که گویای تبهکاران است خنده دار است گر لاشخوری را مار بنامند زیرا یکی میدرد و دیگری میبلعد باز هم پیدایتان خواهیم کرد بترسید از آن روزی که بدست مردم بیافتید چه در درون وچه در بیرون از کشور

گزارش یا اعتراض به این نظر


مسعود September 17, 2018 03:09 PM

وظیفه عزیزان در داخل کشور هست که این حرامزادگان را شناسایی و بعدا برای مخالفین خارج از کشور ارسال تا بعداا یک به یک از سوراخ هایشان بیرون بکشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


ع-سرخی September 17, 2018 03:36 PM

واژۀ "آقازاده!" چیست که برای این انگلهای جامعه استفاده میکنید؟
این آشغالهای کثافت برای اینکه یکنوع تشخّص اجتماعی و طبقاتی برای موجودیت انگل صفت شان دست و پا کنند خودشان به وجود نکبت و حرامزادۀ خودشان لقب بی مسمی و مسخرۀ "آقازاده"! دادند، حالا چرا شما با تکرار، آن را جا میاندازید؟
"انـــــــــــگل زاده و آنـــــــــــگل زاده ها" مناسبترین و به تمام معنا گویا ترین واژه و لقب برای خطاب به این مفتخوران زالوصفت جامعۀ غارت شدۀ ایران است

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  44207 بازدید |


© copyright 2004 - 2018 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.