آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

یکشنبه، 22 اردیبهشت ماه 1398 = 12-05 2019

تماس با ترامپ؛ خامنه ای دارد استخاره می کند

منشه امیر

حکومت اسلامی در آستانه زانو زدن در برابر ایالات متحده!

... رفتار رژیم ملاها فقط با تغییر این حکومت عوض خواهد شد این را ملت ایران می داند و سران حکومت میدانند و ایالات متحده نیز به خوبی از آن آگاهی دارد و امروز در بیت رهبری عزا گرفته اند که در برابر چنین وضعی چه می توانند بکنند؟ ...

سران حکومت ایران عزا گرفته اند که با مصیبتی که در حال تکوین است چه می توانند بکنند و چگونه با آن می توانند رویارویی داشته باشند.

دونالد ترامپ، از طریق سفارت سوئیس در تهران شماره تلفن مخصوصی را فرستاده که هر گاه بخواهند از طریق آن شماره تلفن با کاخ سفید تماس بگیرند و ترتیب ملاقات با دونالد ترامپ را بدهند.
ایالات متحده احساس می کند که حکومت ایران به لحظه سرنوشت ساز نزدیک می شود و دیر یا زود دوباره نرمش قهرمانانه نشان خواهد داد و به دور میز مذاکرات با ایالات متحده باز خواهد گشت .
دونالد ترامپ بر این باور است که وقتی حکومت اسلامی ایران موجودیت خود را درآستانه ی فرو پاشی کامل ملاحظه کند، آنگاه به دور میز مذاکرات باز خواهد گشت ودر آن لحظه هست که ایالات متحده می تواند برجام بهتری را ،بر رژیم ایران بقبولاند.
زیرا برای این حکومت هیچ چیز مهمتر از ادامه ی موجودیت آن نیست موجودیتی که ملت ایران می خواهد آنرا براندازد و مقامات امریکایی نیز می گویند هنگامی که این رژیم خواسته های ایالات متحده و شرایط ان کشور را بپذیرد در واقع ماهیت خود را تغییر داده است .
تاکنون اسلامی نبوده و از این پس حکومت دیکتاتوری هم نباید باشد باید به مرد م ایران آزادی بدهد و مردم ایران باید این اختیار و توان را داشته باشند که حکومتی دلخواه خویش برپا کنند.
آمریکا همه ی توان نظامی خود را برای رویارویی جنگی احتمالی با حکومت اسلامی ایران به منطقه می فرستد ناوهای هواپیما بر، رزم ناو های جنگی ،انواع جنگنده ها و هلی کوپترهایی که می توانند ماموریت های مختلف انجام دهند، ناوچه های ابی زمین و همچنین جنگنده های سنگین اف ۵۲ با بمب های سنگین سنگر شکن ، با موشک های تو مو هاک و با انواع امکانات جنگی دیگر که می تواند همه ی تاسیسات اتمی و موشکی و قرارگاه های سپاه پاسداران را مورد حمله قرار دهد و شاید بتواند با خاک یکسان کندو آنگاه است که مردم ایران از قید سپاه پاسداران و نیروهای سرکوبگر رژیم رها خواهند شد و می توانند به خیابان ها بیایند و فریاد کنند که این رژیم را نمی خواهند و پایه های حکومت بلرزد و فرو پاشد .
بخوبی احساس می شود که بسیار ترسیده اند هراس آنها را برداشته و نمی دانند چه می توانند بکنند ،وزیرخارجه را به مجلس احضار می کنند و هم چنین ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده نیروهای سپاه پاسداران و دیگران را، و می خواهند بپرسند شما چه کرده اید؟ و یا چه می توانید بکنید ؟
لحظه ای که خامنه ای احساس کند که حکومت اش در خطر است و باید نرمش قهرمانه ی دیگری انجام دهد می تواند به سفارت سوئیس در تهران روی آورد و این شمار ه تلفن را بگیرد و با کاخ سفید تماس برقرار کند و امکان گفت و گوهای لازم را فراهم سازد .
این هدف اعلام شده ی ایالات متحده است که می خواهد حکومت ایران را به پای میز مذاکره بکشاند تا برجام دیگری و یا برجام بهتری تنظیم شود .
برجامی که برای همیشه به قدرت اتمی حکومت ایران پایان بخشد که نتیجه ی آن به سوخت افتادن مبالغ کلانی است که رژیم ایران تاکنون در این زمینه هزینه کرده است و مفهوم برجام جدید توافق دیگری است که در آن دیگر برنامه های موشکی رژیم ایران بطور کامل متوقف شده باشد که از این پس حکومت ایران نه بتواند بمب اتم تولید کند و نه قادر باشد آنرا روی کلاهک موشک ها نصب کند و اسرائیل و عربستان و قرار گاه های نظامی امریکا در سواحل جنوبی خلیج فارس و نه پایتخت های کشورهای اروپایی را بتواند مورد حمله و یا تهدید نظامی قرار دهد.
حکومت ایران اکنون احساس می کند که سنبه ی آمریکا چقدر پرزور است .همیشه گفته بودند که امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند .آمدند و سفارت امریکا در تهران را اشغال کردند و جیمی کارتر،و اکنشی نشان نداد با انها، به تعامل و سازش پرداخت به ملت ایران و کشور ایران زیان مالی سنگین وارد آمد، جنگ هشت ساله با عراق را بدنبال آورد ،ولی در مجموع جیمی کارتر واکنش کوبنده ای علیه رژیم ایران انجام نداد .امدند و قرار گاه نیروهای امریکایی در بیروت را منفجر کردند و بیش از ۲۰۰سرباز امریکایی را کشتند وایالات متحده امریکا آنگونه که باید واکنش نشان نداد؟! اقامت سربازان و افسران امریکایی در عربستان در خور عربستان را منفجر کردند و باز امریکا غلطی نکرد !ولی اکنون مدتی است که کشتیبان را سیاست دگر را پیش امده است و امروز در کاخ سفید فردی بر کرسی قدرت نشسته که از این شوخی ها نمی فهمد و در برابر حکومت ایران کوتاه نخواهد آمد.گفته است که برجام، بد است ،از برجام خارج شده و خواهان امضاء یک توافق دیگر است و علنا می گوید می خواهد رفتار حکومت ایران را تغییر دهد و آنان را به دور میز گفتگو دعوت میکند و حتی شماره تلفن می دهد که آقای خامنه ای ،آقای حسن روحانی اگر مایل بودید می توانید تماس بگیریدو قرار ملاقات بگذارید ،فرمانده هان سپاه پاسداران خفقان گرفته اند و سکوت کرده اند تا دیروز می گفتند که به آسانی می توانند نیروی دریایی و حضور نظامی آمریکا در منطقه را نابود کنند آنها می دیدند که در گذشته قادرند ملوانان امریکایی را بازداشت کنند انها را تحقیر کنند و به گریه وادارند در برابردوربین های تلویزیونی قرار دهند و آمریکا هیچ غلطی نکرد ؟!ولی امروز ترامپ اوباما نیست وجیمی کارتر نیست و در برابر هر تعرض رژیم ایران واکنش قاطعانه نشان میدهد و پمپئو تهدید میکند که اگر دست از پا خطا کنید با مجازات شدید روبرو خواهید شد بترسید و از ماجراجویی دست بردارید این بار هشدار ما بسیار جدی است .
حسن روحانی تهدید کرده بود که نه تنها تنگه هرمز بلکه ما تنگه های دیگری را در تسلط خود داریم؟ حالا جرات کنند این تنگه ها را ببندند عاقبت شان چه خواهد شد ،حکومت ایران کدام نیروی نظامی را دارد که بتواند در برابرتهاجم ایالات متحده، ایستادگی کند کدام پول را دارد که بتواند هزینه ی عملیات جنگی خود سازد .
ادعا میکند که می تواند نیروهای مزدور در منطقه را به مصاف امریکا بفرستد .همیشه شیوه جنگ نیابتی را در پیش گرفته اند .ولی حشد الشعبی سریا النجبا،فاطمیون و دیگر نیروهای مزدور و حوثی ها چه می توانند در برابر امریکا بکنند و اگر به تجاوزی دست بزنند واکنش امریکا این بار مستقیما علیه حکومت ایران خواهد بود .علیه پایگاه های سپاه پاسداران علیه مراکزتولید موشک های جنگی ،علیه مراکز تاسیسات اتمی این رژیم. انها چگونه می توانند؟ در برابر این تهاجم ایستادگی کنند بدتر از همه این چراغ سبزی خواهد بود برای ملت ایران، که بپا خیزد.
فردی که امروز در کاخ سفید نشسته با آنکه در تابستان ۸۸ رهبری ایالات متحده را در دست داشت تفاوت ها ی بسیار دارد اینبار اگر مردم ایران بپا خیزند و به خیابان ها بیایند از حمایت گسترده و شاید پشتیبانی عملی ایالات متحده برخوردار خواهند شد کشور های اروپایی مدت های مدید کوشیدند تحریم های امریکا را دور بزنند و با حکومت ایران به بازرگانی و داد و ستد ادامه دهند ولی خود آنها نیز اکنون به چشم می بینند که با حکومت سرکوبگر و سرکش اسلامی در ایران نمی توانند کنار آیند انها نمی توانند برجام را حفظ کنند.
حسن روحانی تهدید می کند که ،گام به گام از برجام خارج خواهند شد؟ بگذارید خارج شوند با اصل هفتم مرام نامه ی شورای امنیت چه خواهند کرد ؟در برابر تهدیدهای نظامی چگونه ایستادگی خواهند کرد ؟روسیه کجا رفت که از حکومت ایران پشتیبانی کند ؟چین خودش با تهدید های آمریکا و فشار آن کشور روبرو می باشد چگونه؟ می تواند به یاری رژیم ایران بیاید .خود چین خرید نفت ازحکومت ایران را به کلی متوقف کرده است تنها مانده اند ، ضعیف و ناتوانند و ایالات متحده تصمیم قاطع دارد در برابر آنها بایستد و به قول خود رفتار رژیم را عوض کند و رفتار رژیم فقط با تغییر این حکومت عوض خواهد شد این را ملت ایران می داند و سران حکومت میدانند و ایالات متحده نیز به خوبی از آن آگاهی دارد و امروز رژیم ایران عزا گرفته است که در برابر چنین وضعی چه می تواند بکند ؟ ظریف و سلامی و امیر حاتمی چه راهکارهایی را می توانند عرضه کنند و مشاوران علی خامنه ای در کاخ جماران، چه راه هایی را می توانند در برابر او بگذارند به هرکجا که نگاه کنند بن بست است و در صحنه ی شطرنج در آستانه ی مات شدن قرار دارندآرش - صبحی April 23, 2019 10:46 AM

اگرقرار است که جمهوری اسلامی به توصیه آقای کری ملت ایران راهر روز به قهقرای فقر وتهیدستی و کشوررا بسوی نابودی سوق بدهد، آقای ترامپ باید باعنایت بحمایت بخش بزرگی از ملت ایران درپیوند با اعمال سیاستهای دولت ترامپ نسبت به حکومت اسلامی، لازمست دولت ترامپ مهلک ترین ضربات اقتصادی وسیاسی ودرصورت نیاز ضربات هوشمند ومحدود نظامی را برپیکرپوسیده نظام اسلامی وارد بیاورند تا آقای جان کری هم متوجه نفرت ملت ایران از کلیت اسلام وملایان وشیخان حقه باز ودزدان وخائنان ایران ستیز بشود گویا آقای کری قدرت درک وفهم لازم برای شناخت تنفر مردم ایران از نظام اسلامی را نداشته است

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 11, 2019 10:32 AM

شماره ی مشترک مورد نظر شما برای تماس با انسانها ساخته شده نه حیوانات تروریست و آدمکش لطفا زمانی که انسان شدید مجددا شماره گیری فرمایید

گزارش یا اعتراض به این نظر


Dariush May 11, 2019 02:07 PM

چند روز دیگر آخوندها از این شماره تلفن مستقیم برای ناسزا گویی و روزه خوانی برای ترامپ استفاده خواهند کرد! این رژیم اخوندی از دست پرزیدنت ترامپ جان سالم بدر نخواد برد، چه بلایی را به جان آخوندها انداختیم :)

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 11, 2019 02:53 PM

ضربات هوشمند ومحدود نظامی؟ فکر میکنید ژنرال‌های آمریکایی نشسته ا‌ند و کامنت‌های شما را میخونند تا بر اساس آن نقشه ی جنگی بکشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو May 11, 2019 02:57 PM

والله شماره تلفن دادن به قشونی که چهل سال شعارمرگ برامریکا وفرهنگ وتمدن غرب میدهند وهزاران ایرانی وطن پرست را اعدام ومعلول کرده اند وهمچنان سلول های زندان ها مملو اززندانیان سیاسی دارند عمل نادرستی است

گزارش یا اعتراض به این نظر


Amirali in iran May 11, 2019 10:52 PM

با سلام خدمت اقای ترامپ حیله گر جناب ترامپ همه معادلات اقتصادیه امریکارو یا برنامن های عجیبت بهم زدی یه کار دیگه هم بکن برو بررسی کن از اول انقلاب تا حالا که شما با ایران عزیز اسلامی دشمنی داشتین بواسطه ایران چند میلیار دلار ضرر کردین بعد یه پروژه رو دنبال کن که رفاقت خالصانه که بعید از یک گرگ سر بزنه تا از رفاقت با ایران منفعت ببری نه دنبال دزدی از ایران باشی اره ما میدانیم که شما داری میترسپنی همه کشورهارو که ایران شما رو میزنه ویا اگه ما نبودین دو هفته ایی کشورای عربی باید فارسی میحرفیدن اینم فقط بخاطر اینکه نفت رو مفت ببری وسلاح هد بفروشی چون اگه یه اتحاد بین کشورهای عربی وایران باشه دنیا در دست ما چند کشور خواهد بود خواهشا از جنگ حرف نزن چون جرات میخادبعدش بشکه 400 دلاری نفت اونم اگه باشه بخری وسوختی نیست که جنگندهاتو به مرز ما نزدیک کنی

گزارش یا اعتراض به این نظر


Amirali in iran May 11, 2019 10:57 PM

سلام ترامپ خول ما ایرانیا حاضریم گرسنه بخوابیم ولی عزت نفس وغیرت ما زیر سوال نره ودوبال پرواز داریم یکی شهادت ویکی ولایت که هر دو به امید خدا در دسترس ومهیا هستن وما هم مشتاق این دو خدا خودش میدونه چجوری حق رو به حق دار برسونه این پیام من رو اقای ترامپ در کتاب خاطراتت بنویس که یه ایرانی اینگونه گفت در اینده نزدیک نه دور بهای درگیری وتحریم ایران توسط شما متلاشی شدن وسقوط شماست همانند شوری این رو در تاریخ 12 مه 2019 واست نوشتم به امید دیدار در اونروز

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 12, 2019 05:19 AM

خطاب به تازی پرست تازی زاده ای که خود را ایرانی میداند ای نگونبخت دزدزاده‌ ولایت و شهادت را هم آمریکا هم ملت ایران توی حلقتان خواهند کرد تو بوزینه ی اسلامی فکر میکنی الان هم سال ۵۹ است و ایرانیان برای شما دزدان در جبهه ها جان خواهند داد؟ همه منتظرند آمریکا اولین گلوله را شلیک کند تا آمریکا از پشت و ملت ایران از جلو بصورت گازانبری بفرستنتان به دیدار اجداد آدمکش و پستتان

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام May 12, 2019 08:00 AM

اگر خامنه‌ای و دار و دسته ی تروریستش با آمریکا تماس بگیرند تنها تفاوت این خواهد بود که به جای مردن در بیابان در زندان به آرامی جان خواهند داد چرا؟ چون با قبول شروط آمریکا در واقع باید خود را تسلیم ملت ایران و اراده ی ملت ایران کنند و این یعنی‌ پایان آخوند و سیطره ی اسلام بر ایران زمین البته که خامنه‌ای و سپاهیان با آمریکا تماس نخواهند گرفت چون اربابنشان روسیه هم این اجازه را به آنان نخواهد داد کما اینکه به مادورو نداد و به مادورو گفت جایی در روسیه ندارد و باید در ونزوئلا بماند یا پیروز شود یا بمیرد که البته مرگش حتمی خواهد بود این است آخر و عاقبت دیکتاتور‌های خائن و دشمن ملت

گزارش یا اعتراض به این نظر


فریبرز May 12, 2019 10:56 AM

خامنه ای بهتر است تا کار از کار نگذشته شمارهٔ ترامپ را بگیرد و اگر با دست چلاقش نمی تواند این کار را بکند از یکی دیگر بخواهد آن را انجام دهد! !

گزارش یا اعتراض به این نظر


پلنگ ایران زمین May 12, 2019 06:43 PM

آفرین به شهرام ایرانیِ ایرانی زاده که گُل گفتی و خاکِ کفشت بر سرِ امیرعلی تازیِ تازی زاده که با فرهنگِ ارازلی از کیلومترها داد می زند او کیست
ای بیچاره، اون رهبر مافنگیِ تو دریای کاسپین را که نیاکان ما برایِ از دست ندادنش خونها ریخته اند، بخشش کرده و همچنین بندرِ چابهار را به هند داده و خلیج فارس را به چین واگذار کرده و اگر همینگونه پیش رود، تا بخود بجنبی، در کشوری زندگی خواهی کرد که دیگر نامش ایران نیست و پرچمش پرچمِ دیگریست اکنون برو گ ه رهبرت را ساندویج کن بخور و یک ساندیس هم روش نوش جان کن درضمن چیزی را که مستر پرزیدنت ترامپ نمی داند، خامنه ای نجفیِ نجفی زاده که در دانشگاه دوستی روسیه آموزشِ تروریستی دیده بود، هرگز تلفن نخواهد کرد بنابر این سه راه دارد یا بماند تا کشته شود و یا اینکه به روسیه گریز کند و یا خودکشی
سلامتیِ آمریکا، سلامتیِ همهٔ ایرانی ها

گزارش یا اعتراض به این نظر


داریوش آریایی May 13, 2019 09:52 AM

خامنه ایی هی استخاره میکند
گهی نامه گه پاره پاره میکند

ندارد ره چون به جایی
گهی نه گه آره آره میکند

در حال جان کندن است جان کثیفش
در نوشیدن جام زهر استخاره میکند

گزارش یا اعتراض به این نظر


تنها راه رهایی May 13, 2019 07:06 PM

سالهاست مردم کشور ما را گرفتار جنگهای حیدری ونعمتی کرده اند بجای تاکید وپافشاری بر روی مهمترین خواسته هایمان هواداری کنیم از این گروه یا ان گروه وبا از این شخص وازان شخص !؟ اینگونه حداقل چهل ساله تفرقه وجدایی درمردم واوپوزیسیون ایجاد کرده اند واز این اب گل الود میگیرند برای نجات ورهایی (براندازی) از شر این حاکمان اهریمنی وحامیان اجنبی انان لازمه همه ما ملت ایران خواستار برپایی حکومتی با اصول وریشه>(دموکراتیک/پارلمانی/لائیک)به توافق برسیم وباتمام قدرتمان همه باهم پافشاری ومبارزه کنیم وانتخاب شکل حکومت(پادشاهی پارلمانی یا جمهوری پارلمانی)(پاسخگو بودن پادشاه ویا رئیس جمهور وهمه مسئولین به پارلمان ومردم وقانون)را به بعدازبراندازی ورای مردم واگذار نماییم

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  14888 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.