آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

چهارشنبه، 19 شهریور ماه 1399 = 09-09 2020

آمریکا: خامنه ای صدها هزار مسلمان را به قتل رسانده

وزارت خارجه آمریکا در دو توییت به عدم اعتراض رهبر جمهوری اسلامی به برخورد روسیه و چین با مسلمانان کریمه و اردوگاه‌های کار اجباری در سین‌کیانگ اعتراض کرد.

وزارت خارجه آمریکا پرسید: آیا خامنه ای به پوتین برای برخورد وحشیانه روسیه با تا‌تار‌ها در کریمه تحت اشغال روسیه اعتراض کرد؟ آیا او تا کنون حزب کمو‌نیستی‌ چین را برای حبس میلیون‌ها مسلمان در ارودگاه‌های کار اجباری در سین کیانگ محکوم کرده است؟

در توییت دوم نوشته شده است: خیر، خامنه‌ای تنها وانمود می‌کند که برای مسلمانان اهمیت قائل است و نیرو‌های او صدها هزار مسلمان را در سراسر خاورمیانه کشته و هزاران نفر را زندانی کرده اند. کشور‌های مسلمان هرگز نباید دشمنی این رژیم نسبت به مسلمانان را فراموش کنند.


هیچ کس اندازه خامنه ای مسلمان نکشته است

هیلل نوئر، وکیل بین‌المللی و مدیر یو ان واچ (دیدبان) سازمان ملل طی توئیتی به خامنه‌ای گفت: هیچ دیکتاتوری در دنیا بیشتر از شما دستش به خون مسلمانان آغشته نیست.

وی افزود: فقط در سوریه، پاسداران شما و حزب‌الله به کشتار ۵۰۰هزار نفر کمک کرده‌اند و بعد مردم خودتان در ایران، و عراق و یمن. شما کسی هستند که به جهان اسلام خیانت می‌کنید...


پاسخ سخنگوی آمریکايی به خامنه‌ای قاتل

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در توییتی به سوءاستفاده تبلیغاتی رهبر جمهوری اسلامی پاسخ داد و نوشت: اوباش خامنه‌ای نوامبر سال گذشته ۱۵۰۰ نفر را در خیابان‌های ایران کشتند.

به ضمیمه توییت خانم اورتگاس عکسی از توییت اکانت انگلیسی رهبر جمهوری اسلامی منتشر شده که با استفاده از این شبکه فیلترشده در ایران قصد سوءاستفاده تبلیغاتی و ارسال اطلاعات نادرست درباره وضعیت آمریکاییان آفریقایی‌تبار دارد.

پیش از این کاندولیزا رایس، از وزیران خارجه پیشین ایالات متحده نسبت به سوءاستفاده تبلیغاتی برخی حکومتها از جمله رژیم ایران از اعتراضات آمریکا هشدار داده بود.

خانم رایس گفته بود: «این [اعتراضات آمریکا] همانند جنبش سبز در ایران، که شما طی آن مردم را به خاطر مخالفت با حکومت مذهبی‌‌تان کشتید، نیست.»

به گزارش صدای آمریکا، سخنگوی وزارت خارجه این کشور با اشاره به کشتار معترضان آبان ماه ۱۳۹۸ نوشت: اوباش خامنه‌ای نوامبر سال گذشته ۱۵۰۰ نفر را در خیابان‌های ایران کشتند. دستکم ۲۳ نفر از آنها کودک بودند. آنها شایسته داشتن آزادی و آینده بودند، نه گلوله‌های بسیجیان.


باید از گرسنگی بمیرید

خبرگزاری هرانا – ۷۲ تن از زندانیان و متهمین سیاسی بازداشت شده در جریان اعتراضات سراسری آبان ۹۸ با نوشتن نامه‌ای که در ادامه می آید از اعتصاب غذای خود در زندان تهران بزرگ خبر دادند. اعتصاب غذای این افراد در اعتراض به عدم اعزام به مرخصی در شرایط شیوع ویروس کرونا و وضعیت غیراستاندارد زندان تهران بزرگ صورت گرفته است. این افراد در بخشی از نامه خود گفته‌اند «با توجه به اینکه حتی ریاست قوه قضاییه با مرخصی ما موافقت کرده، امین وزیری، نماینده دادستانی و دادیار ناظر بر زندانیان سیاسی با این مرخصی اضطراری که می‌تواند زندگی ما را نجات دهد مخالفت کرده و صراحتا در پاسخ به پدران و مادران ما که می‌گویند چرا نان آوران ما را محبوس کرده‌اید می‌گویند باید از گرسنگی بمیرید.»

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ۷۲ تن از زندانیان و متهمین سیاسی بازداشت شده در جریان اعتراضات سراسری آبان ۹۸ از صبح روز یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ در زندان تهران بزرگ اعتصاب غذا کرده‌اند.

این زندانیان سیاسی وعده‌های غذای صبح، ظهر و شب امروز خود را از زندان تحویل نگرفته و طی نامه‌ای که در اختیار مسئولان زندان قرار داده‌اند اعلام کرده‌اند که در اعتراض به عدم اعزام به مرخصی در شرایط شیوع ویروس کرونا و وضعیت غیراستاندارد زندان تهران بزرگ دست به اعتصاب غذای جمعی زده‌اند و تا رسیدن به خواسته‌های خود به این اعتصاب ادامه خواهند داد.

این زندانیان اکنون با نوشتن نامه‌ای به تشریح دلایل اعتصاب غذای خود پرداخته‌اند.

متن کامل این نامه که جهت انتشار در اختیار هرانا قرار گرفته است، عینا در ادامه می‌آید:

«از امروز اعتصاب کردیم. این اعتصاب در اعتراض به نقض حقوق زندانیان سیاسی و اصرار بر به زنجیر کشیدن مردم عدالت خواه در این شرایط اسفناک بهداشتی و در این زندان دور افتاده و فاقد استانداردهای لازم برای نگهداری انسان است. اصل مطلب این است که هیچ یک از ما مجرم نیستیم و اعتراض حق ماست.

مجرم آنها هستند که باعث گرانی و اوضاع فاجعه بار اقتصادی شدند. ما حقوق خود و مردم آسیب دیده را مطالبه کردیم. ما زندگی را مطالبه کردیم و محکوم به مرگ تدریجی در این تبعیدگاه شده‌ایم. جایی که فاقد امکانات اولیه برای زیستن انسان است.

وضعیت بهداشتی این زندان با توجه به شیوع ویروس کرونا خطرآفرین‌تر از پیش شده و با توجه به تجمع و فشردگی بیش از حد که هرگز فاصله اجتماعی رعایت نمی‌شود. به همین سبب جان هزاران انسان در این زندان در خطر است.

اما با توجه به اینکه حتی ریاست قوه قضاییه با مرخصی ما موافقت کرده، امین وزیری، نماینده دادستانی و دادیار ناظر بر زندانیان سیاسی با این مرخصی اضطراری که می‌تواند زندگی ما را نجات دهد مخالفت کرده و صراحتا در پاسخ به پدران و مادران ما که می‌گویند چرا نان آوران ما را محبوس کرده‌اید می‌گویند باید از گرسنگی بمیرید.

پس ما با اعتصاب مردن را به مرگ در اثر ابتلا به ویروسی که به سیستم ستمگر و فاسد می‌ماند، ترجیح می‌دهیم.

اسامی امضاکنندگان:

۱. سعید تمجیدی ۲. امیرحسین مرادی ۳. محمد رجبی ۴. سیامک پایمرد ۵. سعید اسدی ۶. مهدی قلندری ۷. حسین ریحانی ۸. حسین نیکچه فراهانی ۹. سینا خاطری ۱۰. داوود غفاری ۱۱. جواد بلندجاه ۱۲. امید میردریکوند ۱۳. حمید جهانگیری ۱۴. محمد بیگی ۱۵. مهدی حسنی پور ۱۶. محمد غفاری جم ۱۷. ایمان مردان بخشی ۱۸. سیامک مقیمی ۱۹. آریا حامدی راد ۲۰. میربهنود اسماعیلی ۲۱. ساحل رضایی ۲۲. مرتضی امیدبیگلو ۲۳. محمد آدم ۲۴. مهدی وحیدی ۲۵. محمدباقر سوری ۲۶. محمدمهدی عبدالله زاده ۲۷. دانیال بخشی ۲۸. ابوالفضل شهبازی ۲۹. وحید باقری ۳۰. جواد آدینه وند ۳۱. محمد معلمیان ۳۲. کیانوش جمالی ۳۳. کیانوش ولی اللهی ۳۴. حسین آرمند ۳۵. متین ایزدی ۳۶. مجید زرهپوش ۳۷. علیرضا صفری سیار ۳۸. هادی خاتمیان ۳۹. سیدامید موسوی ۴۰. مهدی نقدی ۴۱. کاظم نباتیان ۴۲. حسین باقری ۴۳. رضا رمضان زاده ۴۴. توحید فتوحی ۴۵. شاهین نظرزاده ۴۶. مهدی باقری ۴۷. محمد رشیدی ۴۸. رضا قریشی ۴۹. محمد علیجانی ۵۰. حسین جعفری ۵۱. رامین باقریان ۵۲. سپهر بابازاده ۵۳. احسان خزایی ۵۴. سعید مروتی ۵۵. احمدعلی حاتمی ۵۶. علی بی کس ۵۷. رضا علیدوست ۵۸. مجتبی خانعلی ۵۹. ایمان دارایی ۶۰. مجید قره باغی ۶۱. علی قهرمانی ۶۲. رضا بیات ۶۳. مهرشاد سعیدی نیا ۶۴. محسن تشکری ۶۵. محسن سبزعلی ۶۶. حسن عباسی ۶۷. امیرحسین کشاورز ۶۸. میلاد ارسنجانی ۶۹. علی اصغر کرامتی ۷۰. محمدعلی پرندلو ۷۱. امیرحسین کشاورزی کرجی ۷۲. فرید کرد زنگنه.»


حوادث آبان ماه ۹۸ سیستم را بهم زد

رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی با اعتراف به اینکه حوادث آبان۹۸، سیستم را به‌هم زد و انتظارات منفی را در جامعه ایجاد کرد، گفت: نرخ واقعی ارز بسیار پایین‌تر از قیمت فعلی در بازار است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، همتی تاکید کرد: مسئله ارز فقط اقتصادی نیست و مسئله‌ای امنیتی، سیاسی و اقتصادی است و نهادهای امنیتی نیز باید در این زمینه همکاری کنند.

وی اعتراضات آبان ماه ۹۸ را یکی از علل بهم خوردن تعادل اقتصادی نظام دانست و گفت: حوادث آبان ماه انتظارات منفی را در جامعه ایجاد کرد و اگر به نمودار ارز دقت کنید نمودار ارز از آبان ۹۸ شروع به بالا رفتن می‌کند.قاسم August 9, 2020 09:40 AM

شما دزدان و جنایتکاران بانی بد بختی ملت ایران هستید و باید با اربانتان که همان آخوندها و حامیان آنها است باید نابود شوید راه دیگری نیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران باور August 9, 2020 10:12 AM

از این بیشرفت ها جز دروغ چه انتظاری دارید ؟ مردک بی شرافت ارز به خاطر تحریم شما به دلیل جنگ افروزی در سراسر جهان گران شده میخواهی تقصیر را به گردن مردم به جان آمده بیاندازی ؟؟؟ ای بی شرف

گزارش یا اعتراض به این نظر


یکی از مردم August 17, 2020 02:47 PM

افتخار خلق و خالق و تاریخ بر شما فرزندان دلاور مردم آزادۀ ایران! بدون شک تاریخ آزادیخواهی ایران، برای همیشۀ همیشه، به شما افتخار خواهد کرد درود

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی August 17, 2020 09:44 PM

نمیدونم مرام و مسلک این جانوران اشغالگر چی هست؟ اینا نه بویی از انسان بودن بردن نه از حیوان بودن!فقط یه فرقه فراماسونری هستن که از هیچ بدکاری و تاریکی هراس ندارند و حتی یک خط قرمز کوچولو ندارند به جز حفظ تشکیلات خرابکاریشون یعنی حفظ ج ا به هر قیمت و بهایی هست! حتی از فرزندان و خانوادشون مایه میگذارند برای این هدف! خدا نمیدونم اینا رو جزئی از بنده هاش به حساب میاره یا نه؟ به خدا قسم شیطان شرف داره به این جانوران عجیب و غریب! چرا چون تنها گناه شیطان نافرمانی از یک فرمان خداوند بود!اگر بدی عاقبت خوبی داشت بدکاران قبل از شما مثل فرعون عاقبت به خیر میشدند!چه خوشتون بیاد چه نیاد دیگه ریاکاریهاتون رو شده و ذات پلیدتون آشکار شده پایان خیلی بدی دارید!وقتی خودت رو خدا بدونی باید به عاقبتش راضی بشی شما خدا نیستید و به هدفتون نمیرسید!جهنمتون مبارک!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو August 30, 2020 07:41 PM

برطبق اظهارات علنی خامنه ای ودرفضای مجازی هم موجوداست درجمع سیاه لکشریان تازی زاده ها وتازی تبارها وخودفروشان سپاهی وبسیجی که سخنرانی میکرد می گفت ایرانی ها باید به ایران برگردند وخودشان را به مقامات قضائی معرفی کنند ومجازات های حکومت اخوندی راکه زندان واعدام است بپذیرند که مورد غضب خدا واقع نشوند ! !بدون شک اگرسیاه پوستان امریکا درایران تظاهرتی برپا کرده بودند ّبا آنها هم همچون سفیدپوستان ایرانی درتظاهرات رفتارمیشد و چندصدنفری کشته وصدها مضروب وشکنجه و دستگیرشده و به درون زندان افکنده وجمعی هم اعدام میشدند وجمعی هم درانتظاراعدام شدنشان بودند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


سام September 7, 2020 05:26 PM

بزودی شاهد محاکمه بین‌المللی خامنه ای جنایتکار خواهیم بود به زودی زود شاهد بپا خیزی چند میلیونی مردم برای برانداختن رژیم خواهید بود تمامی همکاران تبهکار و ملایان کثیف ضد ایران و ایرانی به سزای جنایت هایشان خواهند رسید منتظر سیل ویرانگر برانداز مردمی باشید

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو September 7, 2020 08:38 PM

خامنه ای تازی تبار وضدایرانی تنها به کشتارهای مردم ایران رضایت نداده و کینه وعقده تازی وارش درکشتن مردم سیراب نشده است و پافرارترگذاشته ودرصدد واگذاری دولت به نظامیون و رئیس جمهور بسیجی برآمده است که درحقیقت حکومت نظامی همچون کره شمالی برایران ظاهرخواهد شد که برطبق خواسته دولت نظامی ورئیس جمهوربسیجی ومجلس دربست سپاهی کشتارهائی ازمردم ایران خواهد کرد که حد ومرزی نخواهند شناخت روزانه دها وصدها نفردستگیرخواهند و دادگاه های شبه نظامی خامنه ای هم برایشان اشد مجازات را تعیین خواهند کرد-دورانی بمراتب فاجعه بار وزجرآورتر ازچهل سال گذشته گریبانگیر مردم ایران خواهد شد-اتحادیه اروپا وروسیه وچین نشان دادند حامی وپشیبان حکومت تازی درایران هستند وهرانچه هم برمردم ایران روا دارد صاحب اختیاراست باشعار قاتل وباطل خودمان راسرگرم نکنیم اقدام اساسی لازم است

گزارش یا اعتراض به این نظر


azadeh September 8, 2020 10:12 AM

ودرست بهمین دلیل روشن وآشکار،بخصوص درشرایط نارضایتیهای آشتی ناپذیراجتماعی کنونی،هیچ چیزباندازۀ یاوه گوئیهای مشتی بیخرد نااگاه،یاآگاهان خودفروختۀ مزدورعلیه دین ومذهب اکثریت مردم آمادۀ قیام ایران؛یعنی"اسلام ومسلمانی"،از"بُعد اجتماعی_سیاسی" خون مردم ایران رابه آسیاب آدمکشان حاکم،ودستگاه خلافت"زیرپردۀ دین"ولایت فقیه خونخوارنمیریزد،
بله؛بنابه یک فرمول ساده،این یاوه گویانِ دهان گشاد،چه برآن آگاه باشندوچه نباشند،چه بخواهندیانخواهند،خودبخود،درجبهۀ دشمنان مردم، یعنی همان نیروهای سرکوبگروآدمکش ولایت سفاک قرارمیگیرند!
این عده اگرصداقت دارندوهدفشان؛سرنگونی خلافت خونخواران،و برقراری آزادی،دموکراسی،برابری واستقرارحکومت مردمی درسرزمین ایران است،پس چرابطورمستقیم،وبا بُرّاترین،وآشتی ناپذیرین زبان وعمل شخص خامنه ای ضحاک وولایت دین فروشش راهدف قرارنمیدهند؟!

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران فردا September 9, 2020 04:46 PM

این اخوند جنایتکار و اطرافیان لات و اوباش او مسؤل کشتار بیش از ۶۰۰۰۰۰ انسان , بیشتر مسلمانان بیگناه هستند از سوریه عراق گرفته تا لبنان و یمن
اینها میدانند که اکشریت نسل فهمیده از اسلام متنفرند برایشان اهمیت ندارد برای اینکه به اسلام من در اوردی خودشان هم اعتقاد ندارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو(آئینه) September 9, 2020 10:31 PM

ای خامنه ای ز دست تو صد فریاد
تو آیت شیطانی و او را استاد
ای دشمن آزادی و انسانیت
جورثومه ای همچو تو که دارد در یاد
لعنت بتو ای دزد چپاولگر پست
دست همه را بسته ای اندر افساد
با کولبر و کارگر و با فقرا
در ضدیت و شرم نداری ز عناد
از چیست که اینهمه بخود میبالی
ای بی خبر از دین و خدا ننگت باد
هر ابله و احمقی وکیل است وزیر
فرهیختگان گوشه زندان، جلاد
هشدار که این آتش بیدادگری
در خرمن این ملت بیدار افتاد
آئینه هر آئینه عیان می بیند
طوفان دهد این کاخ ذلالت بر باد
خسرو (آئینه)

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  56809 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.