آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

آدينه، 27 فروردین ماه 1400 = 16-04 2021

نوه بنیانگذار جمهوری اسلامی: آمریکا ما را گیر انداخته

حسن خمینی گفته: ادامه وضع فعلی به ‌معنای توزیع فقر است. نکته مهمتری که وجود دارد این است که وضع موجود به ‌شدت به ‌نارضایتی اجتماعی می‌انجامد.

به گزارش تجارت نیوز، وی افزود: امروز وضع معیشت مردم در دوره بسیار سختی است...در مملکتی که وضع مرغ آن این‌گونه است و نمی‌تواند مشکل را جمع کند.

نوه خمینی در مورد رد صلاحیتش توسط خامنه ای برای نمایش انتخاباتی هم گفت: واقعیت این است که اصلا خودم بنای حضور (در انتخابات) نداشتم؛ تنها عاملی که من را در تصمیم‌گیری مردّد کرده بود، این بود که نکند فردا بگویند یک موقعی کاری از شما می‌آمد و نکردید.

وی افزود: مردم خیلی ناامید و قهر هستند و حق هم دارند. چرا که در این سال‌ها روش های درستی در مواجهه با جامعه انجام نگرفت.

حسن خمینی در ادامه خواهان تسلیم در برابر آمریکا شد و گفت: تا وقتی نتوانیم بر تحریم ها فائق بیاییم وضع همین است. پس برای حل مشکل ما باید مشکلمان را با دنیا حل کنیم. امروز غربی ها ما را گیر انداخته اند و خوب هم از وضع ما اطلاع دارند.


یادگار امام برای دومین بار توسط خامنه‌ای رد صلاحیت شد

گزارش قبلی: پس از ابراز نگرانی اصولگرایان از احتمال نامزدی سید حسن خمینی در انتخابات ریاست جمهور سید یاسر خمینی اعلام کرد که برادرش در انتخابات نامزد نمی شود. یاسر خمینی گفت رهبر انقلاب نامزدی سید حسن خمینی را به صلاح ندانسته اند.

حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر خمینی در گفت و گو با جماران، در پاسخ به سوالی در خصوص احتمال کاندیداتوری سید حسن خمینی در انتخابات ریاست جمهوری 1400، اظهار کرد: "در هفته ها و بلکه ماههای اخیر، اقبال زیادی به اخوی گرامی جناب حاج حسن آقا شد و بزرگان زیادی از عاشقان امام، ایثارگران، مذهبیّون، خانواده های شهداء و سیاسیون ایشان را تنها کسی دانستند که می تواند کشور را با شعار «همه با هم» امام خمینی متحد کند."

او با بیان اینکه حاج حسن آقا هنوز این درخواست ها را نپذیرفته بودند، افزود: «ایشان با تردید در حال مشورت و بررسی جوانب امر بودند تا اینکه امروز مطابق دیدارهای نوبه خود با رهبری به دیدن ایشان رفتند که طی این ملاقات، رهبر انقلاب کاندیداتوری ایشان در انتخابات را به صلاح ندانستند و با بیان اینکه حاج حسن آقا را مانند فرزند خود می دانند، از ایشان خواستند که در شرایط فعلی به این عرصه ورود نکنند.»

حجت الاسلام و المسلمین سید یاسر خمینی تصریح کرد: "با توجه به این توصیه، طبیعی است که تصمیم ایشان روشن است و اخوی یقینا تصمیمی برای کاندیداتوری ندارند."

هر رای در صندوق، رای آری به نظام است

عضو مجلس خبرگان خامنه ای، انتخابات در جمهوری اسلامی را کاملا آزاد خواند و با بیان اینکه مردم در انتخابات سرنوشت خود را تعیین می‌کنند، گفت: انتخابات هم در عرصه داخلی و هم در عرصه خارجی سرنوشت‌ساز است و هر رای که به صندوق انداخته می‌شود، رای «آری» مجدد به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سیداحمد خاتمی درباره نامگذاری شعار سال از سوی رهبر انقلاب اسلامی هم گفت: نامگذاری سال‌ها از سوی رهبری، حاصل کارشناسی دقیق از وضعیت کشور و علاج و درمان مشکلات است. این نامگذاری‌ها در حقیقت نقشه راه مسئولان و مردم است.

این در حالیست که محمد نوری زاد در پیامی از زندان اوین به مردم ایران گفت: در یک گام بزرگ ملی به صندوق های رای این نظام پوسیده پشت کنید

وی گفت: مبادا به رای دادن بیاندیشید. در یک گام بزرگ ملی به صندوق‌های رای پشت کنید و بگذارید گنده‌های زیرخاکی این نظام پوسیده هر خاکی که می‌توانند بر سر مردم ایران بیافشانند.

این فعال سیاسی در ادامه گفته است: ما مردم گنگ و خواب‌زده نیازمند این خاک بر سری بزرگ ملی هستیم و تا زمانی که دست بر غبارروبی خاکی که بر سر خرد و کلان افشانده‌اند نبریم و غبار از چهره‌ی خورشید دانایی و آگاهی پس نرانیم، همچنان خاک بر سریم و همچنان ذلیل و زبون مشتی موجودات خاکی و عتیقه.

نوری زاد افزوده است: اگر دوست دارید خاک بر سر باشید؛ بروید رای بدهید و اگر دوست دارید چشم‌تان به جمال خورشید فهم و شعور و آگاهی و دانایی روشن شود؛ باید و باید خود را از زیر بار سنگین خاک بر سری برهانیم.

وی در پایان گفته است: مرا ببخشایید اگر قلم بر ناگوار و بر صراحت چرخاندم. ما به راستی خاک بر سریم و زیرک‌ترها محتاج مردمانی خاک بر سرند.


اصولگرا‌ها خودشان یک نفر را رئیس‌جمهور کنند

روزنامه اعتماد نوشت: حسین کمالی از چهره‌های سیاسی گفت: بهتر است اصولگرایان در مورد ردصلاحیت اصلاح‌طلبان زحمت نکشند و خود را درگیر این موضوع نکنند؛ اگر قرار است انتخابات آزاد و رقابتی شکل نگیرد، بهتر است بحث انتخابات را دوستانه حل و فصل کنیم و اعتراض نکنیم و به اصولگرایان بگوییم که شما خودتان جمع شوید و فردی که مورد وثوق‌تان است را به عنوان ریاست‌جمهوری منصوب کنید؛ بدون اینکه رای‌گیری انجام شود. در نهایت هزینه انتخابات هم خرج طبقات ضعیف و فرودست جامعه شود.

در همین حال روزنامه وطن امروز (نزدیک به باند حاکم) روز شنبه در یادداشتی با عنوان «انتخابات ریاست‌جمهوری و تشدید دشمنی با احیاگر مضمون بعثت (خامنه ای)» نوشت: صحنه انتخابات آینده صحنه مواجهه حق و باطل، انقلابی و ضدانقلاب، خودی و غیرخودی خواهد بود.

بی‌میلی مردم بسیار خطرناک است

محمدرضا عارف، از سران باند موسوم به اصلاح طلب درباره بی اعتنايی مردم نسبت به نمایش انتخابات گفت: امروز یک بی‌میلی در مردم برای حضور در انتخابات احساس می‌کنیم، این بسیار خطرناک است، ما از اول انقلاب بر روی حضور مردم مانور داده‌ایم.

به گزارش ایلنا، وی گفت: قرار نبود بعد از ۴دهه از انقلاب، مردم نان‌شان را قسطی بخرند؛ امروز دههٔ پنجم انقلاب شروع شده اما هنوز عدالت، معیشت، اشتغال و بیماری مزمن تورم در کشور مطرح است و نتوانستیم کاری کنیم. وضعیت نگران‌کننده امروز نتیجهٔ کارهایی است که در گذشته انجام دادیم.

از سوی دیگر پروانه سلحشوری عضو فراکسیون امید مجلس دهم گفت: اصلاح‌طلبان نباید به این فکر کنند که مردم از ترس مرگ به تب راضی می‌شوند و به کاندیدای مطبوعشان رأی می‌دهند.

وی گفت: اگر اشتباه نکنم محسن‌هاشمی رفسنجانی گفته بود می‌دانند که چگونه مردم را پای صندوق‌های رای بکشانند...، اما به نظر میرسد که حالا شرایط برای به پای صندوق رای آوردن مردم بسیار سخت شده است. مردم به این نتیجه رسیده‌اند که طیفی‌هایی از اصلاح‌طلبان، مردم، را به مثابه ماشین رای برای به قدرت رساندن آنها میدانند. به همین دلیل دیگر به این توصیه ها گوش نمی‌دهند


مردم می ‌پرسند چه چیزی را می ‌خواهید اصلاح کنید؟ا

یك فعال سیاسی در همایش «مردم و انتخابات ۱۴۰۰» با بیان اینکه اصلاح‌طلبان نهایتا ۱۰ درصد بین مردم پایگاه دارند، گفت: اصلاح‌پذیر بودن یا اصلاح‌ناپذیر بودن، مساله این است.

به گزارش بهارنیوز، ابراهیم اصغرزاده گفت: ما حتی جرأت نمی‌کنیم درباره رهبر آینده صحبت کنیم در حالی که می‌دانیم این مساله تا چه اندازه اهمیت دارد. یا درباره اسلام قشری سنتی که آبروی ما را در دنیا برده صحبت نمی‌کنیم. حتی در جمع‌های اصلاح‌طلب درباره این موضوعات نمی‌توانیم حرف بزنیم. هیچ سیستمی، اصلاحاتی که بخواهد موجودیت او را از بین ببرد نمی‌پذیرد چون دیگر اسمش براندازی می‌شود.

وی گفت: اصلاح‌طلبان نهایتا ۱۰ درصد بین مردم پایگاه دارند. حتی اگر خاتمی را هم بیاورید، مردم می‌پرسند چه چیزی را می‌خواهید اصلاح کنید؟ا اگر قرار است توجیه‌کننده وضع موجود باشیم و ناکارآمدی را به جان بخریم و از مردم بخواهیم سکوت کنند، مردم دیگر ما را تحویل نمی‌گیرند.


تازه ترین اظهارات زیباکلام درباره اصلاح طلبان بی‌آبرو

صادق زیباکلام در گفتگویی مفصل با "انصاف نیوز" گفته است که بعد از سال ها او عاقبت پی برده که انتخابات در جمهوری اسلامی بی معنا است، اصلاح طلبان دیگر آبرو و اعتباری در نزد مردم ندارند و در سال ١٤٠٠ نیروهای تندرو پس از قبضه کردن کامل قدرت احتمالاً با جو بایدن سازش می کنند.

به گزارش رادیو فرانسه، زیباکلام در این مصاحبه گفته است که "انتخابات ١٤٠٠ مرده‌ای است که هیچ طور نمی شود زنده‌اش کرد" و آن ٢٤ میلیون‌ نفری را که به حسن روحانی رأی دادند "دیگر با جرثقیل هم نمی‌شود پای صندوق رأی برد." به همین خاطر زیباکلام حتا صحبت کردن دربارۀ انتخابات در جمهوری اسلامی و "انتخابات ١٤٠٠ را اتلاف وقت" می داند، چون، به گفتۀ او، "انتخاباتی به آن معنا در کار نخواهد بود."

صادق زیباکلام سپس گفته است که بی اعتباری انتخابات فقط شامل تهران نمی‌شود، در مشهد، اصفهان، شیراز و دیگر جاها وضع به همین نحو است یعنی دیگر "مردم نمی‌روند در انتخابات شرکت کنند" و دیگر هیچ طور نمی‌شود انتخابات "را احیاء کرد و به آن آبرویی داد."

زیباکلام یادآور شده است که در آخرین انتخابات مجلس شورای اسلامی، نمایندگان اصلاح طلب حتی پنج درصد رأی هم نیاوردند. او می‌گوید "تتمه آبروی اصلاح طلبان را روحانی" یا در واقع حمایت اصلاح طلبان از جمله خود او از روحانی برد و سپس روی واژه "تتمه" هم "خیلی تأکید" می‌کند و معتقد است : گویاترین بیان این بی آبرویی شعار مردم در اعتراض‌های خیابانی دی ماه ٩٦ بود که می‌گفتند : "اصلاح طلب، اصولگرا، دیگه تمومه ماجرا".

زیباکلام سپس افزوده است که گر چه خود او در آغاز فکر می‌کرد که این شعار ماندگار نشود، "ولی با کمال تأسف و تعجب باید بگوید که این شعار ماند."

صادق زیباکلام اکنون معتقد است تا زمانی که نظارت استصوابی هست شرکت در انتخابات در ایران بی معنا است. او می گوید : "من می دانم که رئیس جمهور کاره‌ای نیست، رئیس مجلس کاره‌ای نیست، رئیس قوۀ قضائیه کاره ای نیست و قدرتی ندارند." زیباکلام حالا متوجه شده که در مقابل این باصطلاح منتخبان بی قدرت "دیگر نیروهای قدرتمندتری وجود دارد که ٢٤ میلیون که سهل است، ٢٤٠ میلیون نفر هم در انتخابات شرکت کنند اجازه نمی دهند یک میلیمتر به دموکراسی نزدیک شوید."

او سپس گفته است : "من تا دیروز فکر می‌کردم از طریق صندوق رأی می توانیم به دموکراسی [نزدیک] شویم. حالا به این نتیجه رسیدم که نه، نمی گذارند."ایرانی September 13, 2020 11:43 PM

والله فکر کنم کلمه انتخابات برای اهریمن اشغالگر اصلا مناسب نیست انتصابات دیکتاتوری قتل و جنایت و سرکوب کلمه خیلی مناسبتری هست همون یه درصدم زیاد هست و نباید حتی مزدوران و حامیانش بهش رای بدن چون اونا رو قربانی و فدای خودش میکنه و خواهد کرد عجب اعتماد بنفس کاذبی! ! ظریف راست میگه من خودم انتخاب کردم که براندازی همچنین اهریمن اشغالگری رو با افتخار بپذیرم هر چی امید بیهوده تا حالا مردم به اصلاح شما بسته بودند از سراب کاذب تر و بیهوده تر بود و خودتون با تمام وجود ثابت کردید و حالا روحانی کلاش و شیاد و جانی جرات میکنه بگه نباید مردم انتظار داشته باشند و ما اگه انتظارات مردم رو افزایش بدیم باختیم! این طرز فکر تمام سران لجن ج ا و وابستگان و نزدیکان و جزو این مافیا هست و چپ و راست و متعادل ودیگر احزاب کاذب و تنور گرم کن هست فرقی با هم ندارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


koroush September 15, 2020 10:01 AM

برای ابرو کاذب خریدن برای اصلاحطبان گفته که در اینده بتوانند ازشون استفاده کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی October 3, 2020 03:53 PM

اولا"مهدی عبدخدائی بک بازاری قدیمی اسلامگراست که حنی دردوران پیش ازانقلاب منحوس باتفاق دونفردیگرازهمفکرانش که مرده اندتجارت چای کشوررابرعهده داشتند دردوران جمهوری اسلامی هم همین آقاوچند تن دیگرازهمفکران موتلفه ایش صنعت چای کشوررانابودکردندوانحصار چای قاچاق درتیول اینها بوده است دوستان دیگرش هم یارئیس اطاق بازرگانی هستند مثل آل اسحاق یا اطاق نجاری جمهوری اسلامی باچین رادراختیارداشتند مثل اسدالله عسگراولادی که اخیرا"مرد دیگر موتلفه ای ها هم واردات میوه وسایراقلام دارداتی کشوررابرعهده دارند که تماما" ازحمایت ولایت فقیه ودلاردولتی 4200 تومانی فیض میبرند پس این یکی داره چرتوپرت میگه میماند جوادامام که صحبت ازانتخابات رقابتی میکندکه اوهم وچاریک توهم مالیخولیائی است کدام انتخابات؟؟ چه کشکش چه پشمی؟؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم October 3, 2020 10:57 PM

از همان بدو شروع حکومت آخوندی مسخره ترین کلمه معروف انتخابات بود و هست آخر احمق ها در جمهوری جهل و جنون و جنایت و چپاول و دزدی غارتگری و شکنجه انتخابات آخوندی کیلویی چند است کرم الهه درست میگه با اینکه در کله ایشان چیزی بنام مغز وجود ندارد این یکی را درست میگه انتخاباتی در کار نیست چند راس دزد و جنایتکار و بیسواد چون اسلحه دارند به مردم زور می گویند و هر کاری دوست دارند انجام می دهند انتخابات را هم علم می کنند برای اینکه به دیگر کشور ها نشان دهند که ایران هم کشوری است با انتخابات و رییس‌جمهور و مجلس مردم دنیا نمی دانند که همه مغز های این جماعت آخوندی را که روی هم بگذارند وزنش از مغز یک گنجشک هم کمتر است

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام October 6, 2020 11:59 AM

زیباکلام لازم نکرده واقعیت‌های جامعه رو به نفع رژیمت مصادره کنی

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی October 6, 2020 03:16 PM

جاداردکه صادق زیباکلام بجای ارائه یک مشت تحلیلهای آبکی ونخ نما شده وبیمورد، بیایدازآن گروه ازمردمی که باتشویق ودروغ پردازیهای زیبا کلام ومهدی غزعلی وامثالهم باامیدگشایش درمعضلات کشوربه پای صندوق رای رفتندوبرای باردوم حسن روحانی شیادودروغگووبی همه چیز رابه پاستورفرستادند((یک عذرخواهی بزرگ بکند ویک غلط کردم بزرگ بگوید))مگرمیشودیک استاددانشگاه آنهم درعلوم سیاسی اینقدرعقب مانده وخرفت باشدکه اینقدردیردریابد که درنظام ولایت فقیه همه چیزبر اساس دروغ وفریبکاری شکل گرفته است؟ بیادتان بیاورم دوسال پیش یک نمایش ساختگی برای زیبا کلام بصحنه اوردندکه اوبااحضارتلفنی به شعبه15دادگاه انقلاب برود باسروصدای زیادرفت، بعدش اعلام شدکه به یکسال حبس تعزیری محکوم شده ومن درهمانزمان نوشتم غیرممکن است زیبا کلام بزندان برود اینها پروپاکاندای رژیم هستندوشرح وظایف دارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام October 10, 2020 03:21 PM

خاتمی کیلو چند برو دنبال کارت مردک

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی October 10, 2020 03:46 PM

آقای زیبا کلام بازهم دارد دو دوزه بازی میکند وخیلی رندانه نام محمد خاتمی را بعنوان یک اشتثنا با یک بار منفی معنا دار بمیان میاورد من میخواهم به اقای زیبا کلام با صراحت بگویم در پهنه وگستره جمهوری اسلامی اگربه تعبیر ملایان خدافروش وشما شیادان کت وشلواری با مغز وتفکری عمامه دار یا امام معصوم و حتی خود خدا هم بیایند کاندیدشوند، اگرازفیلتراحمدجنتی بتواندعبورکند، غیرممکن ومحالست که ملت ایران، به استثنای ان15 درصدجیره خوار رژیم، چه درلندن وپاریس، وچه درواشینگتن ونیورک ولوس آنجلس، ودرتهران ودیگرشهرستانهای ایران به آنها رای بدهند سیدمحمدخاتمی و محمد رضاعارف دزد ورانتخواروبی همه چیزکه جای خوددارند زیباکلام بااینگونه اظهارنظرها میخواهدافکاربیش از80 میلیون ایرانی راکه فقط بسرنگونی رژیم میاندیشندند را به انحراف وتشویش سوق دهد اینها لکاته های رژیمند

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو October 10, 2020 09:08 PM

خانه ازپای بست ویران است خواجه بفکرنقش بند ایوان است! واقعا" جانوران آخوندپرست را چه میشود که دراین شرایط بحرانی لااق پوزه خون آلودشان را بازنکنند وچنین مهملاتی بیرون ندهند اصلاح طلب کدام موردی را اصلاح کردید؟ نقشه خیابانی که منجر به ویلاهای تان میشده برطبق خواسته تان اصلاح کردید؟جانوران تازی تباروتازی پرست جزچپاول وتصاحب و تعرض وتجاوز چه کاری کرده اید که آخوند تازی خاتمی باید انتظاررای مردمی باشد که چهل سال همچون برده گان دردورن سیاه چال اسلام گرفتارشدند؟ مردمی که برای خرید تخم مرغ صف می کشند؟ چه میشود که فعالان اصلاح طلب آزاد ومیکروفن بدست هستند وفعالان حق وحقوق مردم سالها اززن ومرد وپیروجوان درزندان ها و اقشاری همچون ستاربهشتی و نوید افکاری وغیره اعدام میشوند؟ بیشرف ها وبی هویت ها وخودفروشان و وطن فروشان به زبان عجم ها سخرانی کنید

گزارش یا اعتراض به این نظر


Sarah October 10, 2020 11:42 PM

اصلاح طلب های قلابی! دیگه تمومه ماجرا ؛-)

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو November 30, 2020 12:14 PM

ایران پرس نیوز گرامی: گاهی اوقات محدودیتی که برای نوشتن اظهار نظر یا مطلب گذاشتید بسیار زیاد است اجازه دهید این مردم گرفتار لااقل از طریق این رسانه عقده گشائی کنند و حرف دلشان را بزنند با سپاس

گزارش یا اعتراض به این نظر


شاپور December 1, 2020 01:32 AM

همین کم بود که دختر رفسنجانی هم اظهار نظر بکند
داشتن فقط یک آخوند در خانواده، کلیه اعضای آن خانواده را از لحاظ امنیتی فاقد اعتبار میکند و در آینده نباید به هیچ وجه دارای مشاغل دولتی باشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی December 21, 2020 03:36 PM

همان بهتر که اصلاح طلبان کاسه و کوزه شان را جمع کنند وبدنبال کاسه لیسی حاشیه های قدرت ملایان نباشند اصلاح طلبان معادل نفرتی که مردم از ملایان دارند دو برابرش را از این قبیله دارند

گزارش یا اعتراض به این نظر


محسن January 23, 2021 03:41 PM

اقای زیبا کلام همه ما گول دوم خرداد را خوردیم، چراک خامنه ای برای این ک هاشمی را حذف کند، این فضارا به وجود اورد تا ب دست نیروهای مخالف سرسخت ترین رغیبش را نابود کند، بعد از ان همه بدنبال تکرار همان ماجرا بودند ک زهی خیال باطل، تمام اتفاقات به نفع فقیه سلطان شده تمام شد،

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام February 26, 2021 11:23 AM

مطهری این مردک بد دک و پوز خودش را ایرانی هم میداند این تخم آخوند به درد بستن به گاری هم نمیخورد

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران فردا March 10, 2021 03:05 PM

جمهوری کودک کش وجنایتکار اسلامی مرده و بوی تعفن جنازه این آئین جانی و انسان کش در تمام کره زمین قابل استشمام است
قاتلان و کودک کشان , سوار یک تاکسی بشوید تا ببیند چه دروغ گویان نا بکاری هستید ببخشید شماها قادر بضاهر شدن در میان مردم نیستید , شما ها از طویله روس وچین , که در آن افسار های شما خائین را محکم بسته اند و بی بی سی برایتان موزیک ارامش وپایداری پخش میکند نمیتوانید خارج شوید

گزارش یا اعتراض به این نظر


پایان نزدیک است !!! March 10, 2021 08:28 PM

در جهان متمدن، آزاد و دمکراتیک امروزی، حکومتی که:

• از پشتیبانی و حمایت مردم خود هرگز برخوردار نبوده و نیست!
• با سرکوب خونین، اعدام، قصاص، حبس، شلاق بر سر قدرت حاکمه تکیه زده!
• کوچکترین حقوق انسانی مردم خود را مدامأ، انکار و پایمال می کند!
• به کوچکترین خواسته های انسانی مردم خود، بی اعتنایی می کند!
• اموال و ثروت مردم خود را به غارت و یغما می برد!
• فقر، گرسنگی، محنت، رنج، نا امیدی، بی عدالتی، تبعیض و نابرابری های انسانی را در جامعه گسترش می دهد!
• نفرت، خشونت و توحش مذهبی را در جامعه نهادینه می کند!
• جامعه را به یک «لنج زار مذهبی» تبدیل کرده!

آن حکومت «محکوم به فنا و نابودیست» و جهان بشریت، هرگز و هرگز، موجودیت نکبت بار آن حکومت را تحمل نخواهد کرد

خط پایان نزدیک است!

گزارش یا اعتراض به این نظر


ب.د.د. March 13, 2021 04:39 PM

مهم نیست چه کسی افسار خر را در انتخابات دست بگیرد ، و خر سواد تغییری نمی کند خران همان پادوهائی هستند که نه تنها خرولایت ، بلکه همان سگهای سینه خیز رو زیر پای خامنه ای هم هستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


نه جمهوری نه March 14, 2021 03:41 AM

بحث ورود نظامیان که با پوزش از سایت وبیننده ها فقط ریئس در بان توالت مونده که یکی از برادران قاچاقچی اختلاسی ها ملازاده های عیاش در خارج ووو
همچیز را با غفلت و بخواب رفتن ملت ایران قانونی کردن
درست کردن قانون مشکلی نیست همانطور که خمینی دورغگوی آدمکش از آن موج سواری زمان خود سودکامل برد
وهمه چیزوامور را بمیل خودساخت از حجاب وجنگ فرماندهی قوا اعدامها حتی فرزندوجوانهای خودرا یک نفر یک روز به جنگ ساخته خود نفرستاد شیادی تا کجا
آقای شعله سعدی که نماینده سابق وباسواد است گفته به اسناد قانون اساسی دینی رهبر وولایت فقیه در قبال مردم مسئول کدام قانون مبناء قانون اساسی زمان پهلوی است نه قانون خودساخته مذهبی
نه تنها ایران بلکه دنیا در گیر با یک دوره گهن سالان عصا بدست شده خصوصا ایران گردانندگان پیر وپاتال پوشاکی
چطوری برای یک ملت به زور تصمیم میگیرند همچنین آمریکا
ترامپ بایدن اگر بیرون سیاست و تشکیلات برویم ۷۵ /۸۰
ساله فقط خانه نشینی است خمینی ملا خامنه‌ای دست نشانده رفسنجانی شورای پاتالیسم نگهبان ووو
تحریم هر گونه انتخابات انتصابات تا رفراندوم درپوشش
سازمان های جهانی حذف مذهب از قانون اساسی محدود شدن نظامی وافزارجنگ هماهنگی دربرپابی اعتصاب در اعتراض به وضع بحرانی کل کشور این باید اول فکر وخواسته هر ایرانی وطن پرست باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی March 14, 2021 03:52 AM

حداقل بعد از آبان 98، ج ا خوب ذات کثیفش رو بروز داد! بعد از 40 سال هنوز همان تروریست و دزد و جانی ریاکار هستند! چقدر انسانِ بی دفاع و مظلوم، شکنجه شده و نسل کشی شدند و صدایی از جامعه جهانی بلند نشد! آخه جان ایرانیان به اندازه پورن استار خلافکار آمریکایی ارزش ندارد که منعکس شود! چون ملا پول ایرانیان را صرف حق السکوت به دنیا میکند و تمام دنیا از مواهب ایران بهره مندند چون در واقع ایرانیان در وطنشون اسیر جنایتکاران هستند و برده ای برای دنیا که ثروتشان سهم کل دنیاست بدون هیچگونه اغراق! پس برای پایان این تراژدیِ تاریخ تنها کاری که باید بکنیم این است که یک نه ی بزرگ به جمهوری اسلامی بگوییم که هم معنای جمهوری را به گند کشید هم مفهوم دین و اخلاق را! "من نه تنها به ج ا نه میگویم بلکه به پادشاهی مشروطه شاهزاده رضا پهلوی رای میدهم " به یقین پیروزیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


تقلب اسلامی !!! March 24, 2021 12:23 AM

با این اعتراف، مشخص شد که قرار است صندوق ها را پُر از «آرای تقلبی» کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


اسمال در نیویرک March 24, 2021 09:07 AM

خیلی باید بی شعور باشی با 42 سال کشتار ایرانیان چه در داخل چه در خارج صدها زندانی بیگناه شکنجه داغ دار کردن پدران و مادران جلو گیری از ورود واکسن فایزر دزدی ها نجومی ظلم و ستم بدگر اندیشان بروی پای صندوق رای خیلی خیلی نفهم و همدست شکنجه گرانی

گزارش یا اعتراض به این نظر


Hamid March 27, 2021 11:00 AM

جمهوری اسلامی انقدر در خون و جنایت غوطه ور شده که حتی شناسنامه مردگان و کودکان بدنیا آمده رو به تعداد میلیونی چاپ و رآی رو بهش میچسبونه،
نه به جمهوری اسلامی
آیا باید زلیلتر از اینی که هستیم بشویم؟
کافی نیست که در دنیا هیج وجهه ای نداریم؟
برای این رژیم که ۹۹،۹ درصدش بیسواد مدرک تشریفاتی هستن و خیلیهاشون زاده نجف و کربلا و هیچ عشقی به وطنپرستی ندارن و ایران بگفته رهبر حزب الله اصلا فرهنگ ایرانی وجود ندارد و فقط اسلام و بس ، چرا ما هنوزم کبک صفتانه خودمون رو به هیچ و پوچ و خرافات که همش دروغ است خوش میکنیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران فردا April 16, 2021 02:59 PM

وقتی کشتی در حال غرق شدن است , موش ها به سوراخ های خود فرار میکنند
ننگ بر وطن فروشان و انهای که لب فرو بستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  30821 بازدید |


© copyright 2004 - 2021 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.