آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

پنجشنبه، 7 فروردین ماه 1399 = 26-03 2020

کرونا؛ فوت مسافران در شمال/افشاگری تازه+فیلم

رییس دانشگاه علوم ‌پزشکی بابل از فوت ۱۱ تهرانی‌ که اواخر اسفند به مازندران سفر کرده بودند، در بیمارستان‌های این شهرستان خبر داد.

وی گفت: ما نگران موج دوم بیماری هستیم، پیش‌بینی می‌شود درگیر موج دوم شویم. بهتر است هیچ مغازه‌ای به غیر از اصناف مجاز باز نباشند و مسافرین نیز به سفر نروند.


یک نمونه دیگر از دروغ گویی رژیم

در همین حال یک پرستار بیمارستان ولایت قزوین می‌گوید از ۵۱ روز پیش یعنی ۱۵بهمن ۹۸ درگیر بیماران کرونا بوده است. (فیلم زیر)

این در حالیست که وزارت بهداشت ۹ اسفند ۹۸ اعلام کرد در قزوین اولین بیمار شناسایی شده است! ۲۴ روز تفاوت زمان داریم!


کرونا حکمرانی را به چالش کشیده است

عباس عبدی در یادداشتی نوشته است: در دوره ۴۰ ساله پس از انقلاب هیچگاه تا این حد شکاف درون‌ساختار حکومت دیده نشده است. شکافی که اولین مانع برای انجام هر اقدام موثری است.

وی نوشت: دولت و حکومت به دلایلی قادر به اتخاذ یک تصمیم جدی نیستند. چون هر تصمیم جدی و مهم باید با حمایت مردم همراه شود. حمایت مردم نیازمند اعتماد به حکومت است، که در کمترین میزان خود است. شمّه‌ای از این بی‌اعتمادی را در انتخابات دیدیم. اجرای چنین سیاستی از طرف حکومت نیازمند حمایت رسانه‌ای متمرکز و قوی است که نه تنها فاقد آن است بلکه جریان رسانه‌ای در دست مخالفان و منتقدان است.

این در حالیست که محسنی بندپی عضو مجلس شورای اسلامی از نوشهر با اشاره به رکود اقتصادی پساکرونا گفته:‌ نارضایتی اجتماعی در پیش است.


چرا به اینجا رسیدیم؟

روزنامه اعتماد امروز در این باره نوشت: کمتر خبری را می‌توان یافت که در آن نشانی از کرونا نباشد؛ همان‌طور کمتر فردی را می‌توان یافت که نگران خود و عزیزانش در مواجهه با آن نباشد اما شاید آنچه با گذر از لایه اولیه این بحران به‌خوبی نمایان شده، فاصله‌ ای است که میان حاکمیت و مردم شکل گرفته.

این روزنامه نوشتک اما چه شد که به اینجا رسیدیم؟ چه شد که گفته‌های یک کاربر در شبکه‌های اجتماعی یا رسانه ای آن ‌سوی مرزها به اظهارات مقامات رسمی و رسانه‌های داخل ایران - اگر نگوییم می‌چربد - بعضاً شانه به شانه با اخبار رسمی اثرگذار می‌شود؟

ایبن منبع در ادامه به فرار نهادهای حکومتی از پاسخگویی در این شرایط بحرانی اشاره کرد و نوشت: ما دقیقاً شاهد عدم ‌حضور مسئولان در صحنه هستیم، به ‌طوری ‌که حتی مجلس به‌عنوان رکنی که حتی در شرایط جنگ نیز تعطیلی‌بردار نیست، امروز تعطیل شده در حالی که در شرایط بحرانی کنونی باید مجلس را ضدعفونی می‌کردند و نمایندگان را یک ماه در مجلس قرنطینه می‌کردند تا به امور کشور بپردازند.

روزنامه مستقل نیز در مطلبی با اشاره به اینکه سال ۹۸ بدون تردید یک نمره مردودی برای حاکمیت است، نوشت: قرار بر این بود که جمهوری اسلامی، دنیا و آخرت ایرانیان را به تعالی برساند، از آخرت که هنوز خبری نیست اما آنچه درباره دنیا قابل رویت است این است که این زندگی برازنده ایرانیان نیست و رفاه و آسایش نسبی از حداقل خواسته‌های هر ملتی است که متأسفانه این روزها کمتر ایرانی از این دو عامل اصلی زندگی برخوردار است».

www.youtube.com/watch?v=4V1_FWtBXUE

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADآرام February 28, 2020 02:29 AM

این الدنگ های عقب افتاده دارند عین برگهای پوسیده درختان میریزند البته ابتلای واقعی آنان محل شک دارد لیکن اگر بمیرند نشانه صداقت احمقانه آنهاست

گزارش یا اعتراض به این نظر


مرگ بر تک تک کارگزاران آخوندهای جنایتکار February 28, 2020 11:50 AM

یادم هست درجریان مرگ رفسنجانی گوربگوری،معلوم شدکه اوهرجا میرفته،همیشه یک کلینیک کوچک مجهزمتحرک هم همراهیش میکرده!وسؤال باندش این بودکه پس این امکانات پزشکی مجهز،موقع مرگ اوکجابوده!
بله عزیزان این جنایتکاران چپاولگرازهمه نوع امکانات پزشکی،برای رسیدگی بسلامتشان،حتی بطورخصوصی ودرخانه برخوردارند!مثلاًوقتی گفته میشود"معصومۀ ابتکار"یافلان مقام حکومتی خودش رادرخانه اش قرنطینه کرده،باین معنانیست که مثل سایرمردم دریک آپارتمان دوسه اتاقه وگاهاً تک اتاقۀ کوچک وباچندنفراعضای دیگرخانواده زندگی میکنند!نه!این غارتگران،درچنین مواقعی براحتی،امکانات یک کلینیک کوچک مجهزوخصوصی رادرهمان کاخهای محل زندگیشان فراهم میکنند!وبعدبابیشرمی انگشت درچشم مردم فقرزده وغارتشده فرومیکنند که؛یادبگیرید!مثل معصومۀ ابتکاروحریرچیِ دزدوغارتگر،خودتان بخودتان برسید!مرگ براین قاتلان!

گزارش یا اعتراض به این نظر


اسمال در نیویوک February 29, 2020 03:08 PM

اینها همه شون تمارض میکنند دروغ میگویند هفت جان دارند به این زودی نمیمیرند

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو February 29, 2020 03:36 PM

اگر کسی بگوید این دست انتقام خداست که این جنایتکاران را به درک میبرد پس باید پرسید آن پرستار معصوم 25 ساله چی ؟ او که آدمکش نبود ! پس چه میتوان گفت ؟ نمیدانم
بهرحال مردم گرفتار ایران به مصیبت بزرگی دچار شده اند خدا به همه ما رحم کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم March 1, 2020 09:01 AM

امید ایرانیان به این بیماریست که فقط جان قاتلان این ملت را بگیرد و حتما چنین خواهد شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی اصل March 7, 2020 12:09 PM

این اخوندهای روانی زاده وتبریزیان که بیسوادوابله ونادان وبی نخصص هستند وادعای فضل مینمایندودرفکرماهی گرفتن ازاب گل الودهستندوپشتوانه علی چلاق واین رژیم دجال ادمکش رادارندبرای روشن شدن موضوع وبیرنگ شدن حنایشان فقط و فقط شهرقم رادراختارشان قراردهندوقرنتینه ورودوخروج را عمل نمایندوهرغلطی که میخواهنددران شهربکنندونهایتابه شکرخوری والتماس بیفتندونیز خودشان نیزدرداخل قم بدرک واصل شوندضمناتمام اخوندهاراچه سالم وچه کرونایی به قم برگردانندوهیچ بیمارستانی قبولشان نکندوبه قم پاس دهندتاازشراین ویروسان زمانه راحت شویم ودیگرجرات خودنمایی وجفتک اندازی نداشته باشند اگر جرات وشهامت دارندروی ادهای کاذب خودشان پابرجاباشندوقبول کنندوملتی راازشر خودشان رهایی بخشند دنیا کثافتهایی نظیراین اخوندهای شپشو وجاهل بخودندیده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


مسعود March 7, 2020 04:39 PM

هموطنان عزیزم متاسفانه اینجوری که داره پیش میره این تخمه و ترکه تازی کار ناتمام۱۴۰۰سال پیش جد و ابادشون رو که با فرصت طلایی که این ویروس در اختیارشون گذاشته میخواهند تمام کنند واجازه پخش واپیدیمی شدن اون رو دارن میدن برای منقرض کردن نسل اریایی بایستی کاری کرد الان بهترین موقعیت برای ابتلا و الوده کردن همه سرکوبگرا و و عمله عکره شونه اگه قراره خدای ناکرده ما تلف بشیم ما هم با رسوندن خودمون به یکی از این نامردا اونها رو میدونم این تو ذات وسرشت ما نیست اینکار ولی دیگه کارد به اسنخوان رسیده وبایداین اتش دامن خود و خودی هایشون رو بگیره جلو جلو از همتون عذر خواهی میکنم بخاطر این طرز تفکرم ولی اینها نشون دادن جوانمردانه مقابله نمیکنن

گزارش یا اعتراض به این نظر


ال March 10, 2020 07:02 PM

تنها راه نجات این ملت بدبخت دوری از اسلام و قرآن دروغگو و خدای ناموجود می باشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی March 18, 2020 03:03 PM

نظام نامقدس وضد ایرانی ولایت فقیه از همان روز اول با حقه بازی ودروغگوئی وشکنجه وزندان واعدام ومصادره شکل گرفت روح الله خمینی بعد از اعدام چهار امیر ارتش یر بام مدرسه علوی با خون آن دلیر مردان وضو گرفت ونماز شکر اقامه کرد از همان زمان بود که قطار مرگ در جمهوری اسلامی روی ریل قرار گرفت وچهل ویک سالست این قطار بدون توقف بر روی ریل مرگ در حرکت است چه انتظاری میتوان داشت که مسئولان یک نظام سیاسی پلید ایدئولوژیک ومذهبی بمردم ایران و جهانیان حرف راست بگوید وبدنبال حقیقت باشد؟؟؟ جمهوری اسلامی باید نابود شود تا بشریت یک نفس راحت بکشد

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان March 18, 2020 03:08 PM

جمهوری اسلامی در این روزها سعی دارد تحت پوشش دفن بیماران کرونایی جنازه کشته شدگان آبان را که از وحشت بر ملا شدن تعداد حقیقی کشته شدگان قتل عام وحشیانه! جنازه هایی که در سردخانه ها پنهان کرده بود را در گورهای جمعی دفن کند مشاهده شده است در میان جناره های بیماران کرونایی جنازه هایی در پلاستیکهای خون آلوده در گورها دفن شده اند برای جلو گیری از تکرار گورهای جمعی دهه شصت هوشیارانه عمل کنیم ابعاد فاجعه کشتار آبان بیش از ارقام گفته شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان March 18, 2020 03:11 PM

جواب این روزنامه های داخلی این است پوزه بند سیاسی که بر دهان ملت زدید خرجش برای حکومت بسیار کمتر بود و هزینه چندانی نداشت اما پروزه یند کرونا هزینه بردار است و حاکمان حاضر به پرداخت چنین هزینه ای نیستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام March 18, 2020 03:34 PM

چرا به اینجا رسیدیم؟ عجب سوال احمقانه ای!از مملکتی که افسارش به دست یک مشت متوهم منتظر امام تخیلی زمان است چه توقعی دارید؟ که به اینجا نرسیم؟ البته این هنوز از نتایج سحر است باش تا صبح دولتت بدمد!

گزارش یا اعتراض به این نظر


حقیقتگو March 18, 2020 08:56 PM

روزنامه داخلی درحقیقت محض می بایست چنین عنوان میکرد که چه انتظاری دیگرمی توان داشت که با حکومت تازی های اشغالگر به اینجا نرسیم حالا که رهبرتازی عمدا" با چوب کبریت های طلبه های مبتلا به ویروس چینی آتش هیولائی ایرانی کش درتمام ایران برافروخته است و هیچ مقام حکومتی ومجلسی حاضربه نشان دادن مجرم اصلی نیست پس برای عوام فریبی و گول زدن تمامی این بحران به مسولین بی نانم و نشان نشانه رفته و میرود این روزنامه ها نمی دانند که همان اوایل ظهورویروس کرونا درقم که بسیاری گزارش کرده بودند دستگیرو زندانی وتهدید شدند ونمی خواستند به اینجا برسیم چه دلیلی داشته است ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


قاسم March 19, 2020 12:07 PM

عجب چطور شد که به این جا رسیدیم چه سوال سختی بود جوابش مثل روز روشن است وقتیکه دولت رسما قرارداد مصونیت از بلایای طبیعی با یک عده عقب مانده و بیسواد میبنده میخوای نتیجه بهتر از این باشد اصلا این نوع قرارداد در دنیا معنی دارد کجای دنیا از این کارهای مزخرف میکنند خوب اگر این کار درستی بوده پس این بلا چرا به اینجا رسید معلوم شد که اینها چرته و بدرد بیسوادانی مثل آخوندهای نفهم میخوره به امید روزی که بینش واقعی داشته باشیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


koroush March 26, 2020 01:44 PM

به خسرو
اگر کسی بگوید این دست انتقام خداست که این جنایتکاران را به درک میبرد پس باید پرسید آن پرستار معصوم 25 ساله چی ؟ او که آدمکش نبود ! پس چه میتوان گفت ؟ نمیدانم. هر کسی سر سوزنی به مردم و ایران خدمت کرده بود نابودش کردیم فقط جرمشان خدمت بود. همه و سه یا چهار نسل چوبش را خوردند و هنوز ما درس نگرفتیم. چند نسل دیگر باید خاکستر شوند؟ بهرحال مردم گرفتار ایران به مصیبت بزرگی دچار شده اند خدا به همه ما رحم کند

گزارش یا اعتراض به این نظر


setareh March 26, 2020 03:11 PM

این میکروفن های حکومتی از آلوده ترین وسایل برای انتقال ویروس از یک نفر یه افراد دیگر است، بخصوص در مورد کسانی که بدون حفاظت دهان و بینی صحبت میکنند! خدا میداند هرکدام از این میکروفن ها آلوده به چندین هزار ویروس کرونا و سایر آلودگیهای مرگبار است!

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  24270 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.