آدرس پست الکترونيک [email protected]

تازه ترين اخبار ما را در سايت يا وبلاگ خودتان بگذاريد

سه شنبه، 11 آذر ماه 1399 = 01-12 2020

تلاش جمهوریخواهان برای حضور ترامپ در مراسم بایدن

یک قانونگذار ارشد جمهوریخواه در سنای آمریکا و متحد نزدیک ترامپ از لزوم حضور او در مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس‌جمهور بعدی این کشور سخن گفت.

به گزارش نشریه هیل وابسته به کنگره آمریکا، سناتور ارشد جمهوریخواه لیندسی گراهام که از نزدیکان ترامپ بشمار می رود، اعلام کرد: رئیس‌جمهور این کشور باید در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور بعدی حاضر شود.

سناتور گراهام که رئیس کمیته امور قضایی سنای آمریکا است، گفت: بعد از اینکه مجمع گزینندگان (الکترال کالج) در تاریخ 14 دسامبر (24 آذر) رسما پیروزی جو بایدن به عنوان رئیس‌جمهور را تایید کرد، پرزیدنت ترامپ باید با حضور در مراسم تحلیف رئیس‌جمهور جدید موافقت کند.

این سناتور ارشد جمهوری‌خواه و که یکی از نزدیک‌ترین متحدان ترامپ در کنگره است، گفت: اگر بایدن در پایان (مراحل انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا) برنده شود، حضور پرزیدنت ترامپ در مراسم تحلیف بیستم ژانویه (اول بهمن) برای کشور خوب خواهد بود.

سناتور گراهام گفت: در صورتی که جو بایدن برنده انتخابات اعلام شود، به نظرم باید پرزیدنت ترامپ در مراسم تحلیف رئیس جمهور بعدی آمریکا حاضر شود. فکر می‌کنم که این کار برای کشور خوب است و برای خود او هم خوب خواهد بود. امیدوارم که بایدن هم به مراسم (تحلیفش) بیاید.


درخواست ترامپ از حامیانش در باره انتخابات مجلس سنا

ترامپ با اشاره به خبری مبنی بر اینکه حامیانش در ایالت جورجیا گفته اند انتخابات سنا (در ماه ژانویه) را تحریم می‌کنند، در پیامی از آنهاا خواست در انتخابات سنا شرکت کنند.

ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت: نه، انتخابات ۲۰۲۰ یک نمایش تمام عیار بود. ما با فاصله زیاد، برنده شدیم (و امیدواریم این نتیجه متقلبانه را برگردانیم)، اما باید بلند شویم و به دیوید و کلی، که دو شخص بزرگ هستند، کمک کنیم. در غیر اینصورت ما دست مایه برخی آدم‌های بسیار بیمار خواهیم شد. من شنبه در جورجیا خواهم بود.


تعهد بایدن به مردم آمریکا به همکاری با جمهوریخواهان

رئیس جمهور منتخب آمریکا هفته گذشته در پیامی توئیتری بر متحد کردن آمریکایی ها تأکید کرد و گفت: ایالت آبی و قرمز نداریم. باید متحد شویم و من آمریکا را متحد می کنم.

بایدن در توئیت خود تأکید کرد که تلاش می کند رئیس جمهوری باشد که کشور را به جای دو دستگی متحد کند.

وی نوشت: تعهد می دهم که رئیس جمهوری باشم که آمریکایی ها را به جای متفرق کردن متحد کند. رئیس جمهوری خواهم شد که ایالت های آبی یا قرمز را نمی بیند و تمام تلاشم را می کنم تا اعتماد ملت آمریکا را به دست بیاورم.

به گفته ناظران، بایدن برای به دست آوردن اعتماد دهها میلیون آمریکايی که به او رای نداده اند، شدیدا به همکاری با جمهوریخواهان نیاز دارد.

از سوی دیگر شماری از سناتورهای جمهوریخواه از کاخ سفید خواستند که فرایند انتقال قدرت به بایدن را آغاز کند.

بایدن در سنای آمریکا اکثریت نخواهد داشت

اگر چه هنوز وضعیت دو کرسی مجلس سنا در ایالت جورجیا مشخص نیست، اما احتمال بسیار می‌رود که بایدن مجبور باشد با اپوزیسیون جمهوری‌خواه در سنا کنار بیاید. آرا هم‌اکنون ۵۰ به ۴۸ به سود جمهوری‌خواهان است.

پیش تر گفته شده بود که امید دموکرات‌ها برای بازپس گیری مجلس سنا بر باد رفته است. پس از پیروزی دو سناتور جمهوری خواه که در نظرسنجی‌ها با مشکل روبرو شده بودند، شانس دموکرات‌ها برای کسب اکثریت کرسی‌های سنای آمریکا با مشکل مواجه شده است.

نتایج آرای سنای آمریکا برای یک رئیس‌جمهوری از اهمیت بالایی برخوردار است. سنا باید نامزدهای پیشنهادی رئیس‌جمهوری برای پست‌های وزارتخانه‌ها را تأیید کند و نیز می‌تواند مانع از تصویب لوایح قانونی شود.

مجلس نمایندگان آمریکا و اهرم فشار جمهوری‌خواهان

دموکرات‌های آمریکا بار دیگر کنترل مجلس نمایندگان را از آن خود کردند، اما این بار از میزان اکثریت آن‌ها در این مجلس کنگره کاسته شده و این اهرم فشاری را در اختیار جمهوری‌خواهان قرار می‌دهد. حزب دموکرات در انتخابات سوم نوامبر کنگره، کرسی‌های بسیاری را در مجلس نمایندگان به جمهوری‌خواهان واگذار کرد و از میزان اکثریت آن‌ها کاسته شده است.

دموکرات‌ها تاکنون با کسب ۲۱۸ کرسی به اکثریت در مجلس نمایندگان آمریکا رسیده‌اند، اما نسبت به انتخابات گذشته، عملکرد ضعیف‌تری از خودشان به نمایش گذاشته‌اند. جمهوری‌خواهان هم تاکنون به ۲۰۱ کرسی دست یافته‌اند.از مجموع ۴۳۵ کرسی مجلس نمایندگان آمریکا که در انتخابات سوم نوامبر به رای گذاشته شد، تکلیف ۴۱۹ کرسی مشخص شده و وضعیت ۱۶ کرسی دیگر هنوز نامشخص است.

در کنگره قبلی، کنترل مجلس نمایندگان آمریکا با تعداد نمایندگان بیشتری در اختیار دموکرات‌ها بود. بخشی از کرسی‌هایی که به تازگی در کنترل جمهوری‌خواهان قرار گرفته است، در سال ۲۰۱۶ هم در اختیار آن‌ها بود.

در همین حال رقابت در سنا همچنان ۴۸ به ۴۸ باقی مانده است. ۴۸ کرسی دموکرات‌ها شامل دو نیروی مستقل می‌شود. از مجموع ۳۵ کرسی از ۱۰۰ کرسی این مجلس که در انتخابات سوم نوامبر ۲۰۲۰ به رای گذاشته شد، فقط تکلیف ۳۱ کرسی روشن شده است.

عملکرد جمهوری‌خواهان در رقابت مجلس نمایندگان آمریکا بهتر از حد انتظار بود.شهنام June 23, 2020 12:00 PM

فیک نیوزی که معلوم نیست کدام منبع منتشر کرده همه می دانند بایدن برای خیلی ها در آمریکا حتی در بین خود دموکراتها هیچ جذابیتی ندارد و کارش پیشاپیش تمام شده است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام June 25, 2020 04:32 AM

در دو نظر سنجی اخیر جو بایدن 9 درصد و 16 درصد از ترامپ پیشی گرفته است

گزارش یا اعتراض به این نظر


بابک خرمدین July 23, 2020 07:15 PM

وینستون چرجیل : من تنها نظرسنجی قبول دارم که خودم روش دست بردم

گزارش یا اعتراض به این نظر


خسرو July 23, 2020 07:46 PM

اینجاست که مردم ایران باید این را با تمام وجود درک کنند تنها راه نجات در دست خودشان است و مطلقا نباید به این و آن دل ببندند کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من

گزارش یا اعتراض به این نظر


داریوش July 23, 2020 10:47 PM

حزب دمکرات، یک مشت رانت خوار و رشوه گیر مانند نانسی پلوسی، بازاری های شارلاتان مانند جی پریتزکر استاندار ایلینوی که پست خود را صد میلیون دلار خرید! چپی های مزدور چین مانند کورتز و الیزابت وارن و مذهبیون مسلمان مانند الهان عمر از سومالی و البته بسیجی های آتش به اختیار که با لباسهای سیاه و ماسک هر روز به مردم حمله میکنند و پرچم آمریکا را آتش میزنند و مجسمه ها را خراب میکنند
نتیجه حزب دمکرات آمریکا همان ولایت فقیه است

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانی July 24, 2020 02:52 AM

تمام رقیبان ترامپ شانس پیروزیشون در مقابل ترامپ نهایتا 10 تا 15 درصد است من نه سررشته ای از پیش بینی انتخابات و سیاست گذاران آمریکایی دارم و نه آمریکاییها رو میشناسم ولی چیزی که من میبینم ترامپ حتی یه نصف رقیب هم نداره! حتی حرف زدن بلد نیستند و در ضمن به خاطر قدرتی که ترامپ به آمریکا برگردونده و اقتصادی که شکوفا کرده و سیاست خارجی شدیدا قوی و در خور آمریکا اگه رای نیاره من یکی تعجب میکنم! اگه یکی دو تا مخالف داشت به خاطر شورش مینیا پولیس و افتضاحی که دموکرات ها به بار آوردند اونها هم به ترامپ رای میدن! ولی حتی یه درصد هم رقبای ترامپ هر کدومشون پیروز بشن فرقی در سیاست خارجی آمریکا نمیکنه! چون آمریکا سیاست هاش دراز مدت برنامه ریزی میشه و حداقل 25 سال دیگه رو ارزیابی میکنه و گرنه احمق هایی همچون کارتر دنیا رو نابود میکردند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


علیرضا July 24, 2020 04:56 AM

برجام حتی نفهمید سایتهای دیگری در ایران وجود دارد 500 کیلو سند تورقوزآباد نشان داد بازرسان آژانس دسترسی چندانی نداشته اند آنوقت این بایدن خواب آلود دنبال احیای برجام است

گزارش یا اعتراض به این نظر


azadi July 31, 2020 08:14 AM

ننگ بر سپاهیان وارتشیان / تا کی مردم به امید یک ناجی زندگی کنند؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام July 31, 2020 11:07 AM

بایدن یک پیر خرفت بدنام است که آبروی خودش را پیشاپیش حتی در بین دمکراتها برده است و بدون هیچ شکی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برنده ی دیگری به جز پرزیدنت ترامپ نخواهد داشت

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار July 31, 2020 12:49 PM

مردم آمریکا مردم بسیار میهنپرستی هستند * برنده انتخابات ریاست جمهوری را این بار نه ویروس کرونا و نه اقتصاد هیچ کدام تعیین نمی کنند * آنچه که این بار توجه مردم آمریکا را به خود جلب کرده و بر طبق آن رئیس جمهور آینده آمریکا را انتخاب خواهند کرد امنیت آمریکا است * اکثر مردم آمریکا با دقت و نگرانی بسیار اوضاع آمریکا و جهنمی که چپ گراهای افراطی مارکسیست در شهرهای تحت کنترل شهردار‌ها و استان داران متعلق به حزب دمکرات آمریکا بوجود آورده‌ا‌ند در خشم و سکوت مینگرند و منتظر انتخابات نوامبر هستند که خشم و بیزاری خود را نسبت به این چپگراهای افراطی نشان دهند *

معتقد هستم در نوامبر ترامپ به یک پیروزی تاریخی در آمریکا دست خواهد یافت، پیروزی که کمر حزب دمکرات را خواهد شکست *

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی August 2, 2020 04:09 PM

تا انتخابات 3 نوامبر هنوز 91 یاقیست در طی این مدت زمان هنوز ترامپ فرصتهای بسیاری را برای روکردن ورقهای برنده میتوانددردست داشته باشد تابعنوان سورپرایزاکتبرکه یک سنت تاریخی بحساب میایدآنرا روکند چیزی که دمکراتها دراختیارندارند تجربه نشان داده است که دمکراتهاازهمان روزیکه ترامپ راهی کاخ سفید شد تا بامروزمدام بدنبال تخریب وضربه زدن به او ازراههای مختلف ولو خلاف واقع بوده اندوهنوزهم هستند بدیهیست شخصیتی مثل ترامپ هم گرگ پالان دیده است وبیدی نیست که با این بادها بلرزد اینکه سردمداران جمهوری اسلامی وحاشیه نشینان آن برای خودشان خیالبافی میکنند جای خود، اما دراین فرصت سه ماهه هراتفاقی میتواندرخ بدهدتا آن سورپرایز اکتبر را برای ترامپ مهیا نماید ورقم بزند امیدواریم که چنین باشد وچنین بشود

گزارش یا اعتراض به این نظر


ترامپکش September 16, 2020 11:54 PM

از دنبلان های ترامپ چه خبر؟ بچسبید به دنبلاهای ترامپ که ریسمان الهی است برای ایران فروشان و مزدوران

گزارش یا اعتراض به این نظر


قلی زاده September 22, 2020 11:32 AM

ترامپ باید مواظب مافیا باشه همیشه این رژیم باغی دقیقه نود شانس آورده

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام September 22, 2020 11:51 AM

روزنامه سراسر فیک نیوز "‌اش پشگل" جرمنستان شکر خورد ادمین محترم لطف کنید و محتویات معده ی مشتی قلم به چپ خودفروخته را اینجا بازنشر نکنید واقعا حال انسان از این همه لجن پراکنی به هم میخورد

گزارش یا اعتراض به این نظر


نسل بیدار September 22, 2020 12:18 PM

یک سناریوی چهارم هم وجود دارد * ترامپ نه تنها پیروز می شود بلکه با فاصله بسیار بزرگ و تاریخی پیروز خواهد شد * تا جایی که نه تنها کاخ سفید بلکه کنگره آمریکا یعنی مجلس نمایندگان و سنا هر دو به دست محافظه کاران آمریکا خواهد افتاد *

معتقد هستم همه آمار‌هایی که در مورد انتخابات آمریکا تا کنون از سوی سازمان‌های آمار گیری ارأئه داده شده اشتباه است * مردم آمریکا، حزب دموکرات و چپگراهای آمریکا را مسبب همه شورش‌ها و آتش سوزی‌ها و جنجال‌های خیابانی چند ماه اخیر در آمریکا می دانند و اکثر مردم آمریکا منتظر فرصتی در نوامبر و در انتخابات پیش روی در آمریکا هستند تا خشم خود را نسبت به حزب دموکرات آمریکا از طریق شرکت در رای گیری نشان دهند * پیروزی ترامپ در انتخابات حتم است، فقط باید دید تا چه حد این پیروزی بزرگ و تاریخی خواهد بود *

گزارش یا اعتراض به این نظر


جهودکش سابق September 23, 2020 12:58 AM

سناریو چهارم هم این است که یک گلوله بخوره تو ملاج ترامپ فاشیست و نژادپرست و دنبلان هاش برای این سایت مزدور باقی بمونه و کباب کنن بخورن!

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام September 23, 2020 09:55 AM

خطاب به جوجه حزبل سایت: فعلا که شما مثل باد معده در هوا معلق موندین و با چشمای وق زده صلح اعراب و اسراییل رو میبینین و از ترس جیکتونم در نمیاد بابت دنبلان خوری هم باید گفت شما بیچاره های اسلامی همه رو مثل خودتون دنبلان خور و خاگینه لیس تصور میکنین گناهی هم ندارین اینطوری بزرگ شدین همینطوری هم میمیرین درست مثل سردار دنبلان لیس ها قاسم شوشول طلا ملقب به قاسم کتلت برو و وصیت کن

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام October 24, 2020 03:47 PM

پریشب یک تلویزیون ماهواره ای ایرانی پس از پخش مبارزه انتخاباتی ترامپ و بایدن و در حین مصاحبه با سه ایرانی امریکائی به نظر سنجی از ایرانیان مبادرت نمود که در مجموع ۸۰ درصد ترامپ و ۲۰ درصد بایدن را پیروز انتخابات میدانستند که نشان از دل بستن به یک نیروی خارجی برای بهبود زندگی و شرایط کشورشان میباشد و تا زمانی که مردم ایران اینگونه میاندیشند راه بجائی نخواهند برد کس نخارد پشت ما جز ناخن انگشت ما

گزارش یا اعتراض به این نظر


قرن21 October 24, 2020 04:40 PM

اگر جوزف بایدن وکامالا هریس انتخاب بشوند مطمئن باشید آمریکا برای همیشه در داخل و خارج نابود خواهد شد

گزارش یا اعتراض به این نظر


دوغ آبعلی October 24, 2020 05:35 PM

بایدن بیاد برای رژیم بدتر میشه به احتمال قوی اسرائیل و اعراب خلیج فارس به حکومت ایران حمله نظامی میکنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


رضا October 28, 2020 02:32 PM

جای هیچ تردید نیست که چه با ترامپ و یا چه بدون ترامپ سرنگونی تمامیت رژیم جنایتکار آخوندی (با گروه های کوچک پارتیزانی که در ایران هر روز در جریان است) در پیش روی ملت ایران است

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی October 28, 2020 02:41 PM

بارها نوشته ام که برنده انتخابات 2020 دونالدشیردل خواهدبود چرائی آنهم بسیارروشن است تکمیل کردن نابودی تروریسم اسلامی درمنطقه خاورمیانه وخلیج فارس وازهمه مهمترهشدارشدیدبکشورهای اروپائی که 42 سالست چنگ برصورت ملت ایران زده وبخاطرمنافع اقتصادی شان چشمان خودرابرنقض فاحش حقوق بشرتوسط جمهوری اسلامی بسته اند فشارهای حداکثری ترامپ کمرنظام ولائی راچنان درهم شکسته است که هیچ امکانی برای ترمیم وبازسازی آن وجودندارد حمایت همه جانبه ترامپ ازمبارزات ملت ایران میتواندبه همه ماجراجوئهای جمهوری اسلامی درجهان ومنطقه خاورمیانه ودرخلیج فارس بطوراخص پایان دهد ملت ایران درفردای پیروزی ترامپ انتظارداردتاسیاست فشاراقتصادی رابسمت وسوی کشورهای اروپائی وچین کمونیست وروسیه سوق دهدتاهرچه زودتر نابودی اهریمنان اسلامی هموارتر وجهان از شر چنین جرثومه ای رها گردد

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرام a October 28, 2020 02:43 PM

پنج روز دیگر تمام این بازیها و دل بستن ها به این و آن و بیم ها و امید ها پایان میگیرد و ما میمانیم و حسنک و خیمه گردانش در پشت صحنه سپاهی و تاریکی و آستین هائی که باید بالا زد و خشم فروخفته ای که اگر فوران نکند جز دلهای شکسته و تن های بی رمقی بر جای نخواهد گذاشت در غم نانی که وصولش حاصل نگشته

گزارش یا اعتراض به این نظر


آرش - صبحی October 31, 2020 03:00 PM

نایاکی ها وشبه نایاکی ها همه نیروهای خودرا بمیدان آورده اند بهرشکل ممکن انهارا روانه رسانه های ایرانی لس آنجلسی و لندنی و کرده اند تا شاید بتوانند روی نظرات ونگاه ایرانیان غیرتمند و دارای حق رای در آمریکا اثر گذاری نمایند وقتی رسانه های فارسی زبان را رصد میکنم وتا روز انتخابات نیزاین رصد کردن ادامه خواهد داشت، دقیقا"به این نتیجه میرسم که جیره خواران جمهوری اسلامی در آمریکا واروپا وکانادا و هر یک بنا بدلائلی بسیارنگران ودچار یک دلشوره عمیق هستند اینها با خود میاندیشند که با پیروزی ترامپ همه امیدها وآرزوهای ترسیم شده شان مثل برف آی میشود به زمین قرو میرود برای همین است که با تمام قدرت مشغول هرنوع دروغگوئی وشارلاتان بازی هستند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام November 2, 2020 04:06 PM

ایرانیان سیتیزن مقیم آمریکا اگر شرف داشته باشند فقط به پرزیدنت ترامپ رای خواهند داد حمایت از دمکراتها جز بی شرفی مشتی کاسه لیس و لچک به سران خارج نشین که تمام عشقشان سفر به ایران برای پز دادن با دلارهای سرقتی است چیز دیگری را ثابت نمیکند آی تو مثلا ایرانی ضد ترامپ روزی میرسد که با لگد از آمریکا به بیرون پرت میشوی و در ایران آزاد فردا هم چیزی به جز زندان در انتظارت نخواهد بود روز حساب پس دادنتان بسیار نزدیک است

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان November 2, 2020 07:14 PM

سحنی با شهنام هموطن در انتظار ناجی!
هموطن ترامپ یا بایدن! هرگز با رای ایرانیان مقیم امریکا انخاب نمیشوند تعداد ایرانیان دارای حق رای در امریکا از 001 درصد هم کمتر است ! چه رای بدهند و چه رای ندهند فرقی در انتخابات نمیکند
اما شما زیاد خرص نزدن بنده یک بار نوشتم چرا ترامپ پیروز میشود برو و بخوان یک تحلیل دقیق از عکس العمل جمهوری اسلامی بود که نشانه برنده شدن ترامپ در آن بخوبی نمایان بود برای تحلیل نه عملکرد ترامپ یا بایدن را باید مورد توجه قرار دارد بلکه باید میزان وحشت طرفهای مقابل را سنجید
اما اگر ترامپ هم برنده شود به خال ملت ایران فرقی نمیکند تصمیم برای ایران در جایی دیگر گرفته میشود و ترامپ ناجی که تو به آن دخیل بسته ای فقط در سیاست امریکا مانند تمامی رییس حمهورهای دیگر مترسکی بیش نیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام November 3, 2020 02:53 AM

آقای مزدک!! عجبا که هنوز شوروی سابق را برقرار و ابرقدرت میبینی و چین کپی کار و جهان سومی را کعبه آمال فرض میکنی و زندگی مردم گرسنه و فلک زده ی کره شمالی و کوبا و ونزوئلا را اصلا و ابدا به هیچ عنوان درج نمیکنی؛ حالا آمده‌ای و برای من تحلیل گر سیاسی شده ای؟ قبلا هم به تو گفتم به جای این حرفها به کره شمالی پناهنده شو و از آنجا برای ما کامنت بگذار!!

گزارش یا اعتراض به این نظر


فرامرز November 28, 2020 09:50 AM

دمکرات یعنی جیمی کارتر ، یعنی اوباما باج بده ، نانسی پلوسی رشوه بگیر دمکرات مردم آمریکا رو بدبخت میکنه مردم آمریکا گول خوردن دوباره

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام December 1, 2020 02:36 PM

پرزیدنت ترامپ با حمایت ملت آمریکا ریشه ی دو حزب فاسد و کاسبکار دمکرات و جمهوری خواه را خواهد زد و حزب ملی گرایان آمریکا را به راه خواهد انداخت جمهوریخواهان خائن بدانند بهایی سنگین برای حمایت از بایدن خواهند پرداخت

گزارش یا اعتراض به این نظر


امید December 1, 2020 05:17 PM

با این قیامی که من زیر اخبار مربوط به انتخابات امسال آمریکا میبینم واقعا تعجب میکنم
من نمیتونم بفهمم که چرا هم میهن های من به خودشون این اجازه رو میدن که در مورد مسایل داخلی یک کشور دیگه این سر دنیا انقدر بی پروا دخالت کنن
آیا واقعا تمام مدعیان زیر این خبر و اخبار مشابه ایرانی های ساکن آمریکا هستن؟! !

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  46205 بازدید |


© copyright 2004 - 2020 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.