آدرس پست الکترونيک [email protected]

آدينه، 20 فروردین ماه 1400 = 09-04 2021

شاهزاده رضا پهلوی: خامنه‌ای از خائن‌ترین حاکمان تاریخ

فیلم زیر؛ شاهزاده رضا پهلوی با انتشار پیامی تصویری، قرارداد رژیم ایران با چین را خائنانه و خامنه‌ای را از خائن‌ترین حاکمان تاریخ ایران خواند. او جمهوری اسلامی را بزرگ ترین مانع بر سر راه پیشرفت و آزادی ایران دانست.

متن پیام شاهزاده رضا پهلوی از این قرار است:

“هم‌میهنانم،
همان‌طور که بسیاری از شما می‌دانید، هر روز ادامه تسلط جمهوری اسلامی بر سرنوشت ایران و ایرانی به معنای ضعیف‌تر شدن کشورمان است، و عقب افتادن بیشتر از قافله پیشرفت جهانی. هر روز ادامه حکومت جمهوری اسلامی، برابر است با فساد و فقر بیشتر برای مردم ایران و نابودی فرصتها برای نسلی دیگر.
امروز، جمهوری اسلامی در اوج بحران مالی و تنگنای اقتصادی، در اوج بحران مشروعیت سیاسی، و در اوج انزوای جهانی، قصد دارد دور از چشم مردم، کشور عزیزمان را به بیگانه واگذار کند تا شاید برای ادامه بقای خود زمان بخرد. این تنها، منابع طبیعی و ثروت و امکانات ایران نیست که بدون اجازه از مردم به بیگانه واگذار می‌شود. این آینده فرزندان ماست که جمهوری اسلامی برای چند روز حیات بیشتر به بیگانه واگذار می‌کند. این آب و خاک و استقلال کشورمان است که به بیگانه واگذار می‌شود. و دلالان این وطن‌فروشی، مُفاد این قرارداد خائنانه را از دید مردم، یعنی صاحبان اصلی کشور، پنهان می‌کنند به این بهانه که طرف دیگر یعنی دولت چین راضی نیست.
تردیدی ندارم که این حجم از سرسپردگی در مقابل بیگانگان، قلب هر ایرانی میهن‌دوستی را به درد می‌آورد.
هم‌میهنان،
پیام ما به حاکمان چین مشخص است: ما ملت ایران خواهان روابط محترمانه، دوستانه و برابر با تمام ملل دنیا ازجمله با ملت کهن چین هستیم؛ اما زیر بار قراردادهای خائنانه‌ای که از سوی رژیم منزوی و نامشروع جمهوری اسلامی بسته شود، نمی‌رویم. ما مردم ایران با صدای بلند می‌گوییم که جمهوری اسلامی، منتخب و نماینده‌ ما نیست و عمر این حکومت واپسگرا به سر آمده.
ملت ایران هم‌چون ملت چین، وارث تمدنی باستانی و غنی هستند و فراز و نشیبهای فراوانی را در طول تاریخ خود تجربه کرده‌اند. این ملت فراموش نخواهد کرد که در تاریک‌ترین دوران خود، کدام ملتها در کنارش ایستادند و کدام دولتها با سوءاستفاده از ضعف رژیمی وطن‌فروش، قصد غارت منابع ایران را داشته‌اند.
اکنون سخنی دارم با علی خامنه‌ای!
آقای خامنه‌ای! شما در ۳۲ سال حکومت خود، مستبدانه و عامدانه، باعث و بانی بدبختی میلیونها ایرانی و عقب‌ماندگی و انزوای کشور ایران بوده‌اید. شما ۳۲‌سال یک‌نفره برای میلیونها ایرانی تصمیم گرفته‌اید که نتیجه آن چیزی جز فساد، تباهی، تبعیض، فقر و فلاکت نبوده است. شما نه تنها هیچ‌گاه خود را در معرض پرسش و همه‌پرسی مردم قرار نداده‌اید، بلکه حتی شهامت انجام یک مصاحبه، حتی با رسانه‌های وابسته به خودتان را هم نداشته‌اید. شما و حکومت تحت رهبری‌تان، با ماجراجویی‌ هسته‌ای، لشکرکشی‌های منطقه‌ای، و صدور تروریسم، ملتی بزرگ و ثروتمند را منزوی کردید و به فقر و فلاکت کشاندید. شما و نزدیکان فاسدتان، از طریق نهادهایی که مستقیما زیر نظر خود شما اداره می‌شوند، رفاه و سعادت را از میلیونها ایرانی ربوده‌اید.
آقای خامنه‌ای!
شما به پیروی از سَلَف جنایتکارتان، یک‌تنه، زنان ایران را از حقوق‌ بدیهی‌شان محروم کرده‌اید. شما یک‌تنه دستور توقیف و سانسور رسانه‌ها و اینترنت و سینما و موسیقی و هنر ایران را صادر کرده‌اید. شما یک‌تنه تصمیم گرفتید که ایرانیان از واکسن کرونا محروم باشند. شما با ادعای استقلال، اما از ترسِ از دست دادن حکومت پوشالی‌تان، رابطه ایران را با تمام کشورهای آزاد و دموکراتیک جهان قطع کردید و اینک برای ادامه چپاول ثروت ایران، قصد دارید کشور را بدون اطلاع مردم به بیگانه واگذار کنید. شما نه تنها مستقل نیستید که یکی از وابسته‌ترین و خیانتکارترین حاکمان تاریخ ایرانید.
امروز همان جوانانی که در خیابان‌های ایران نام رضاشاه را فریاد می‌زنند و برای شادی روحش شعار می‌دهند، شما را هم‌ردیف دشمنان تاریخی و اشغالگران ایران می‌خوانند و خود بهتر از هر کس دیگری این را می‌دانید. تاریخ بهترین داور است و من مانند ۸۰ میلیون ایرانی دیگر، مانند مادران داغداری که فرزندان‌شان قربانی حکومت قرون وسطایی شما شدند، مانند پدرانی که بیرون از زندانها منتظر دیدن روی فرزندان در بندشان هستند، باور دارم که نام شما در فهرست بدترین و مستبدترین حاکمان جهان ثبت خواهد شد.
بدانید که روز داوری نزدیک است و مردم ایران در سالی که خودتان سال “مانع‌زدایی” نام‌ نهاده‌اید، عزم‌شان را بیش از همیشه جزم کرده‌اند تا مانع اصلی آزادی و تندرستی و رفاه و پیشرفت‌شان، یعنی جمهوری اسلامی را، از سر راه بردارند.
هم‌میهنانم،
بیش از سه دهه پیش، طی سخنرانی‌هایی، هشدار دادم که اگر جمهوری اسلامی بماند، کمترین نشانی از استقلال و تمامیت ارضی ایران باقی نخواهد ماند. امروز، شاهدید که این رژیم ضدایرانی برای بقای خود از هیچ خیانتی به ایران فروگذار نمی‌کند. فرصت اندک است و آب و خاک کشورمان در معرض تهدید جدی. اما، از میان برداشتن این تهدید و نجات ایران از گزند دشمن داخلی و طمع‌کاران خارجی، در دستان خود ماست. در همان سخنرانی‌ها تاکید کردم که هیچ قدرت و دولت خارجی هرگز نمی‌تواند سرنوشت ایران را بر خلاف خواست ملت ایران تعیین کند. عامل تعیین‌کننده در جامعه ایران، قدرت ملت است. ما با هم و در کنار هم می‌توانیم سرنوشت کشورمان را به دست بگیریم و جمهوری اسلامی را هم‌چون دیگر رژیم‌های دیکتاتوری و تمامیت‌خواه به موزه بدنامان تاریخ بسپاریم. باور دارم که آن روز نزدیک است.

نه به جمهوری اسلامی!
پاینده ایران!
رضا پهلوی
فروردین ۱۴۰۰”strong>
www.youtube.com/watch?v=xUHMft-Pz54

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADنورنبرگ March 28, 2021 06:48 PM

جنایتکاران و خائنین حکومت ننگین بدانند محاکمه و اعدامهای خیابانی در انتظار آنها است

گزارش یا اعتراض به این نظر


کارل مارکس March 30, 2021 05:21 PM

اگر این قرار داد ۲۵ ساله با چین حافظ منافع ملی ایران بود پس چرا مفاد آن افشا نمی شود و چرا در ایام عید نوروز امضأ شده است؟

این خائنان، دزدان بالفطره ضد ایرانی چه قسمت هایی از منابع ما را مفت فروخته اند؟

این کثافت ها که نماینده موروثی خدای قلابی محمد قریشی در روی زمین هستند حتی شیطان رجیم را هم درس میدهند

لعنت ابدی بر این قوم اشغال گر کثیف باد

گزارش یا اعتراض به این نظر


بهادر March 30, 2021 05:21 PM

اصلن شمخانی سواد داره که اظهار نظرکنه این موجود فقط چپاول بلده ثروت اندوزی برای خود و اولاده ویلاهای فوق مدرن یک لباس زرق و برق دارم میپوشه در حالیکه 2*2نمیدانه چنده

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایران فروشی اسلامی !!! March 30, 2021 10:02 PM

ازهمین فردا حاکمان نالایق، ناتوان، ناکارآمد، ضعیف و ذبون، بی کفایت و بی لیاقت رژیمِ فاشیست اسلامی، « مزخرفات و ادعاهای مضحکی» در مورد این ننگین نامهٔ اسلامی-کمونیستی با چین را خواهند کرد:

• رهبر اسلامی ماردوش و امیر مفسدین جهان: «منِ حقیر» در این کار «تخصص و سر رشته ندارم»!
• روحانی فریبکار با خنده های مضحکانهٔ و همیشگی خود: من از جریان امضای این عهدنامه «مطلع نبودم»!
• وزیر بهداشت: هیچگونه جزئیاتی از سرمایه گذاری چین در بخش بهداشت و درمان ایران را نداریم!
• رئیس مجلس آخوندی: شورای عالی امنیت کشور، پاسخگو در این امر خواهد بود!
• وزیر اقتصاد: هنوز «آمار واقعی» از سرمایه گذاری های چینی ها در ایران را نداریم!
• سخنگوی دولت: هنوز «اطلاع دقیق» از جزئیات این عهد نامه با چین را نداریم!
• حسام الدین آشنا، معاون روحانی: هر کسی که در مورد جزئیات این عهدنامه شایعه سازی کند، «زبانش را خواهیم کشید» و «دستش را چلاق»!
• فرماندهٔ (دیوانهٔ) سپاه: ما کُلک و پشم مخالفان این عهدنامه با چین را خواهیم کشید!
• وزیر راه و شهر سازی: با امضای این عهدنامه، ده ها هزار «واحد جدید مسکونی» در «سوریه» خواهیم ساخت!
• وزیر آموزش و پرورش: با امضای این عهدنامه، صدها واحد جدید «مدرسه» در «سوریه» خواهیم ساخت!
• سفیر رژیم اسلامی در لندن: امضای عهدنامهٔ ۲۵ ساله با چین یک «شایعهٔ دروغ» است!
• معاون وزیر بهداشت: با امضای این عهدنامه از همین امروز، هر روز یک هواپیمای باری پُر از محموله های غذایی، دارویی و بهداشتی برای کمک به «سوریه» اعزام خواهیم کرد!
• وزیر دفاع حکومت اسلامی: با امضای این عهدنامه با چین، ارتش سوریه، حزب الله لبنان، بوکوحرام، طالبان، الشباب و کتائب حزب الله عراق را بازسازی خواهیم کرد!
• رئیس سازمان اوقاف: با امضای این عهدنامه، خلیج فارس و جزایر جنوب خلیج فارس به مالکیت چین در خواهند آمد!
• سخنگوی قوهٔ قضائیه: در صورت متهم شدن اتباع چینی در ایران، قوانین قضایی چین در ایران اِعمال خواهد شد!
• وزارت نفت: چاهای نفت خوزستان و چاهای گاز بوشهر به چینی ها واگذار خواهند شد!
• وزیر نفت: با امضای این عهدنامه، به سوریه، لبنان، سومالی، بوکینو فاسو نفت (مجانی) صادر خواهیم کرد و به عراق گاز (مجانی) خواهیم داد!
• و ،،، !

گزارش یا اعتراض به این نظر


خیانت اسلامی !!! March 31, 2021 12:10 AM

بایستی از سران نالایق و خائن اسلامی پرسید:
- این قرار داد (ننگین نامه) چه حاصلی برای ایران و مردم ایران در این ۲۵ سال خواهد داشت؟
- این ننگین نامه چه حاصلی بر سر سفرهٔ خالی مردم ایران خواهد آورد؟
- با امضای این ننگین نامه، مسائل و مشکلات عمیق و حیاتی کشور تمامأ، حل خواهند شد؟
- چه تضمینی در پایان ۲۵ سال به مردم ستمدیده و غارت شدهٔ ایران خواهید داد؟
- اگر تصمینی هم هست، کدامیک از شما ها در پایان ۲۵ سال، در حیات خود خواهید بود که گفته های خود را تضمین کنید؟
(سیدعلی ماردوش ۱۰۸ ساله، روحانی فریبکار نزدیک به ۱۰۰ ساله و ظریف ایران فروش بیش از ۹۰ ساله خواهند بود همگی هفت کفن پوسانده اند و به ریش ملت ایران پوزخند می زنند)
- در صورت اتهام به شهروندان و یا سربازان چینی، قوانین قضایی دولت چین و یا قوانین قضایی ایران در محاکمات مطرح خواهند بود؟
- اگر به اهداف ۲۵ سالهٔ این ننگین نامه نرسیم بعد چه خواهد شد؟
- اگر چینی ها در این ۲۵ سال چاههای نفت و گاز، بطور کامل خشک کردند، چه عاقبتی بر سر ایران و ملت ایران خواهد آمد؟
- چینی ها، ایران را ترک و مردم ایران را همچون بچه های یتیم گرسنه و تشنه، تنها خواهند گذارد؟

خیانت و وقاحت هم حدی دارد که در این دین و مذهب خونین ۱۴۰۰ ساله ٔ واپسگرانه، به آن هیچ اشاره ای نشده!

۱۴۰۰ بار لعنت به شما اسلامگرایان واپسگرا، غارتگر و جنایتکار اجنبی شیعه!

گزارش یا اعتراض به این نظر


مزدک بامدادان March 31, 2021 10:46 AM

برای مقابله با قرارداد ننگین با هجوم مغول وار چین به سرزمین ایران تنها یک راه وحود دارد حمله به تمام منافع چینی در خاک ایران! حتما بیاد دارید روزی را که به سفارت عربستان در ایران حمله شد! اینبار باید به سفارت چین هجوم برد تا انعکاس بزرک بین المللی آن برای جهانیان آشکار شود مراکزی که محصولات چینی مبفروشند باید مورد تحریم مردمی قرار گیرد و نمایندگی های محصولات چینی در صورت امکان مورد هجوم مردمی قرار گیرد در سطح شهر حضور چینی ها باید از طرف مردم هدف گرفته شود در آپارتمانها و مجتمع های مسکونی احاره دهنده ایرانی و اجاره کننده چینی باید مورد معرض قرار گیرند در چنین شرایطی میتوان از حضور چینی در جامعه ایران جلو گیری کرد کارکنان مبارز بنادر با درز خبر مقصدکشتی بارگیری شده به مقصد چین را افشا کنند و از تخلیه بار کشتی های کالای چینی خودداری کنند

گزارش یا اعتراض به این نظر


شهنام April 9, 2021 11:24 AM

جناب شاهزاده به جای توضیح هزارباره ی واضحات لطف کنید و تا واقعا دیر نشده وظیفه سلطنتی خود را به عنوان پدر ملت در این برهه ی حساس انجام دهید و بعد از سقوط رژیم جمهوری اسلامی اینکه آیا ملت سلطنت را میخواهند یا جمهوری را به رفراندوم بگذارید اما افسوس و صد افسوس که ساز آزادی و رهبری ملت نگونبخت و بی صاحب ایران را از سر گشاد آن میزنید و خواسته یا ناخواسته آب به آسیاب جمهوری اسلامی میریزید افسوس که قحط الرجال است و با شاهی همچون جنابعالی آزادی ایران امری محال

گزارش یا اعتراض به این نظر


خیانت اسلامی !!! April 9, 2021 10:52 PM

کشوری که «اعتبار، حیثیت و نفوذ» خود را در جهان پیشرفته و مترقی بشری امروز، هر روز با گذشت زمان، بیشتر از گذشته از دست می دهد و:
• هر روز دارایی های آن در سراسر جهان بلوکه می شوند!
• هر روز، با مشکلات و معظلات استراتژیکی، امنیتی و دفاعی جدیدی در مرزهای خود روبروست!
• هر روز، با «خطر» موجودیت، استقلال، امنیت و تمامیت خاکی و آبی خود روبروست!
• هر روز همسایگانش، آن را به «تحقیر و چالش» می کشند!
• هر روز، کشورهای به ظاهر دوست (روسیه، چین، هند، ترکیه، کرهٔ جنوبی و عراق) ثروت آن را به «غارت» می برند و هر روز خواسته ها و مطالبات جدیدی می کنند!
• هر روز، ملت خود را به «خاک و خون» کشیده و آنها را با قصاوت مذهبی «سرکوب» می کند!
• هر روز، زیر بار «فشار» روسیه و چین مثل یک «توپ فوتبال» زیر پایشان لگد مال می شود!
• هر روز، «جهانیان» از آن، مثل یک «بیمار جذامی» دوری می کنند!
• هر روز، در «منجلاب» مشکلات سیاسی، دیپلماتیک، اقتصادی، مالی و فرهنگی بیشتر فرو می رود!
• هر روز، «تورم افسار گسیخته»، کمر مردم ستمدیده و غارت شدهٔ آن را خم تر و شکننده تر می کند!
• و هر روز، «رهبران مستبد»، بی کفایت، بی تدبیر، بی عرضه، نالایق، ناتوان، جاهل و ابله آن، «ضعیف تر، ذبون تر و دیوانه تر» می شوند!

آن کشور به بن بست همیشگی خود رسیده و قادر به پیشرفت، ترقی و رهایی از مشکلات عمیق کشور نخواهد بود و تا تغییر نظام سیاسی و رهبران نالایق آن و جانشین کردن آنها با افراد لایق، کاردان، مدبر، انسان دوست و میهن پرست، کار به جایی نخواهد برد و محکوم به نیستی خواهد بود

زمان تغییر نظام فاسد، غاصبگر، اشغالگر اجنبی تباران اسلامی فرا رسیده است
رژیم اسلامی در سراشیبی سقوط خود قرار گرفته و در حال فروپاشیست

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید:
  35578 بازدید |


© copyright 2004 - 2021 IranPressNews.com All Rights Reserved
Cookies on IranPressNews website
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website. This includes cookies from Google and third party social media websites if you visit a page which contains embedded content from social media. Such third party cookies may track your use of our website. We and our partners also use cookies to ensure we show you advertising that is relevant to you. If you continue without changing your settings, we'll assume that you are happy to receive all cookies on our website. However, you can change your cookie settings at any time.