آدرس پست الکترونيک [email protected]

چهارشنبه، 10 آذر ماه 1400 = 01-12 2021

خالی‌بندی در حد کره شمالی در یک کتاب درسی+عکس

سایت برترین‌ها نوشت: انتشار بخشی از محتوای کتاب درسی «پیام‌های آسمان» پایه هفتم دانش آموزان در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده است.

در صفحه ۱۳۰ کتاب درسی پیام‌های آسمان پایه هفتم نوشته شده:

«آمارهای تکان دهنده جرایم اخلاقی در کشورهای غربی و مزاحمت‌های اجتماعی برای زنان، توجه کارشناسان این کشورها را به حجاب بیشتر جلب کرده است. آنان می‌بینند مشکلات ناشی از بی‌حجابی در کشورهایشان ده‌ها برابر کشورهای اسلامی است و به همین دلیل پوشش زنان مسلمان را عامل اصلی آرامش و امنیت آنها می‌بینند.

تدوین‌کنندگان این کتاب درسی، برای اثبات ادعای خود به دو مقاله منتشر شده در دو نشریه معتبر غربی کرده‌ و نوشته‌اند، روزنامه نیویورک تایمز در مقاله‌ای با عنوان «امنیت زنان در اسلام» اعتراف کرده حجاب برای زنان امنیت می‌آورد.

همچنین به نقل از وال استریت ژورنال هم مدعی‌ شده‌اند پلیس در نیویورک، «واحدهای گشتی مخصوص تذکر» به زنان بدپوشش تاسیس کرده است.

فکت‌نامه هم نوشت: در کتاب هدیه‌های آسمانی پایه هفتم از تشکیل گشت «حجاب» در نیویورک آمریکا خبر داده‌ شده و گویا برای این‌که حرفش را منطقی جلوه دهد، به مقاله‌هایی در تایید حجاب اسلامی در دو روزنامه وال‌استریت‌ژورنال و نیویورک‌تایمز استناد کرده است! اما خبر راه‌ افتادن گشت حجاب که به‌کلی دروغ است و وال‌استریت ژورنال هم مقاله‌ای در تایید حجاب اسلامی ندارد!Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: