آدرس پست الکترونيک [email protected]

شنبه، 24 اردیبهشت ماه 1401 = 14-05 2022

طالبان؛...چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر میکنند+فیلم

واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر میکنند

بازداشت رئیس اداره بهداشت طالبان هنگام رابطه حرام!

نیروهای اداره اطلاعات طالبان، قاری نور احمد سعید ممتاز، رئیس اداره صحت عامه (بهداشت) طالبان در استان سرپل در شمال افغانستان را نیمه‌شب پنج‌شنبه، ۲۲ اردیبهشت، هنگام برقراری رابطه جنسی خارج از ازدواج با یک زن که خود را ساکن شهر شبرغان معرفی کرده است، بازداشت کردند.

ایندیپندت نوشت: منابع آگاه در بیمارستان مرکزی سرپل و اداره بهداشت طالبان در آن استان این خبر بازداشت رئیس اداره بهداشت طالبان را تایید کردند و گفتند مولوی صبور، رئیس اداره اطلاعات طالبان حدود ساعت ۱۲ شب خانه‌ای را که قاری نور احمد سعید ممتاز در آن با یک زن قرار ملاقات داشت، محاصره و او را بازداشت و زندانی کرد. یکی از منابع آگاه به شرط فاش نشدن نامش، افزود: «قاری نور احمد سعید ممتاز همراه با یک زن در زندان اداره اطلاعات طالبان است و سران این گروه در سرپل تلاش می‌کنند جزئیات این مسئله برملا نشود.»

در همین حال، منابع‌ آگاه در جوزجان می‌گویند که قاری نور احمد سعید ممتاز، با نام قطب‌الدین هلال‌ بلخی، مسئولیت اداره اطلاعات و فرهنگ این استان را نیز به‌عهده دارد. شواهد نیز نشان می‌دهند که این شخص، با دو اسم، دو مسئولیت را در دو استان به عهده دارد. استان‌های سرپل و جوزجان در شمال افغانستان در کنار هم واقع شده‌اند و مراکز شهرهای دو استان حدود ۵۰ کیلومتر از هم فاصله دارند.

رسانه‌های طالبان نیز در خبرهایی که از سرپل و جوزجان منتشر کرده‌اند، از این فرد، با عنوان قاری نور احمد سعید ممتاز، رئیس صحت عامه استان سرپل و قطب‌الدین هلال‌ بلخی، رئیس اطلاعات و فرهنگ استان جوزجان نام برده‌اند.

این فرد با نام قطب‌الدین هلال‌ بلخی در جایگاه رئیس اطلاعات و فرهنگ جوزجان و با نام نور احمد سعید ممتاز در جایگاه رئیس صحت عامه سرپل، کارش را در ۲۳ اوت سال ۲۰۲۱ آغاز کرد.

فیلم زیر: حافظ | واعظان کاین جلوه در محراب و منبر میکنند چون به خلوت می‌روند آن کار دیگر میکنند
www.youtube.com/watch?v=Nzmu2yD_pEA

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADDariush May 14, 2022 12:47 PM

نمی دانم چرا اولین چیزی که به فکرم رسید این بود که اگر حاجی با یک مرد رابطه داشت اشکالی نداشت و همه چیز را به خوشی و میمنت فراموش میکردند، اینها هم مانند آخوندهای ما از زنها متنفرند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


امیرارشادی May 14, 2022 02:13 PM

چون به پستو زیر منبر میروند
گوه را لپ لپ خورند از ک ون ملت
آن یکی چون دست ندارد لیس زند ماتحت ملت
وآن یکی هر چند هرات است
هر دو مسلم هر دو هم راس الاغند
طالبان و سید علیل فرقی ندارند
هردو معدوم میشوند در فاضلاب ملت ایران و افغان عاقبت
انچوسکوم رهبر

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: