آدرس پست الکترونيک [email protected]

چهارشنبه، 1 تیر ماه 1401 = 22-06 2022

ایران؛ اتهام "افساد فی‌الارض" به یک دانشجوی معترض

مجید خادمی، فعال دانشجويی و مدنی ساکن شهرستان ماهشهر پس از حضور در جلسه دادرسی بازداشت شد. و به مارجع قضایی بهبهان منتقل شد. او جهت ارائه آخرین دفاع احضار شده است.

به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی؛ روز چهارشنبه یک تیر ماه ۱۴۰۱، مجید خادمی، فعال اهل بهبهان، پس از حضور در جلسه دادرسی از بابت پرونده قضایی خود و ارائه دفاعیات مجددا در پرونده ای جدید بازداشت و به شهرستان بهبهان منتقل شد.

مجید خادمی، در تاریخ ۲۸ دی ماه ۱۳۹۸ توسط ماموران اطلاعات سپاه پاسداران در شهرستان بهبهان از توابع استان خوزستان بازداشت و پس از انتقال به بازداشتگاه این ارگان امنیتی و طی مراحل بازجوئی در بهمن ماه همان سال به زندان بهبهان منتقل و در تاریخ ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۰، با تودیع وثیقه ای به مبلغ ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بطور موقت آزاد شد.

اتهامات مجید خادمی در جلسات بازپرسی،《فعالیت تبلیغی علیه نظام》،《اخلال در نظم عمومی》،《مشارکت در تحریق و احراق اموال عمومی》،《مشارکت در ساخت مواد ناریه غیرنظامی》،《عضویت در سازمان مجاهدین خلق》و 《افساد فی الارض》عنوان شده است.Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: