آدرس پست الکترونيک [email protected]

پنجشنبه، 9 تیر ماه 1401 = 30-06 2022

عبدالستار دوشوکی: سخنی کوتاه و بی تعارف با طبرزدی

عبدالستار دوشوکی
مرکز مطالعات بلوچستان ـ لندن

سخنی کوتاه و بی تعارف با حشمت طبرزدی

حشمت طبرزدی که در نوار قدیمی درز شده اش خاندان پهلوی را "پلید" نامیده بود و صراحتا تاکید کرده بود که جمهوری اسلامی را به رژیم پهلوی ترجیح می دهد, بعد از انکار فراوان در صفحه توییتر خود نوشت: "امروز در یک سخنرانی از من مربوط به چند سال پیش، منتشر شده که من با توجه به دیکتاتوری رضا شاه و محمدرضا شاه از آنها با واژه ی پلید یاد کرده و گفته ام اگر قرار باشد پادشاهی پهلوی را بر گردانند، من جمهوری اسلامی را ترجیح میدهم. خوب ایراد این حرف چیست که اینقدر فحاشی میکنید؟آزادی بیان!؟

پس با این اعتراف, آن همه تکذیب و انکار و حاشا برای چی بود؟ اما بدتر از این استدلال یا عذر بدتر از گناه که ایشان در توجیه استفاده از واژه "پلید" می باشد که به عقیده من نشان می دهد یا شعور و ذکاوت و بهره هوشی ایشان بسیار پایین است و یا حقیقتا در وادی دیگری سیر می کند. ایشان در صفحه یوتیوب خود (فیلم زیر) می گوید منظور من از پلید رضا پهلوی و خواهر و برادرانش نبوده, بلکه محمد رضا شاه پهلوی و رضا شاه پهلوی بوده اند. باید گفت یا جل الخالق, این انسان متوهم که در نشریه خود بنام پیام دانشجو با تیتر درشت نوشته بود: "خامنه ای امام است, مرجع شیعیان است" معنی این توجیه توهین آمیز را نه تنها در قاموس فرهنگ ایرانی بلکه هر فرهنگی درک نمی کند. باید گفت وای بر ما که سیاسیون ما اینگونه افراد هستند. به عبارت ساده درست مثل این میماند که به شخصی ناسزا بگوید بعد برای توجیه آن بگویید: این فحش ها به شما نبود بلکه به پدر و پدربزرگ شما بود.

در دقیقه ١٠ این ویدئو او با بی اخلاقی و بدون مدرک و سند خانم شناخته شده فعال (حدث می زنم منظورش چه کسی است) را متهم به همکاری با وزارت اطلاعات و پخش آن نوار درون سازمانی می کند. حشمت طبرزدی ادعا می کند سابقه مبارزه طولانی دارد. اما بر طبق گفته احمدی زیدآبادی, رفسنجانی به او وعده وزارت ورزش می دهد تا علیه دفتر تحکیم وحدت سمپاشی کند. متعاقبا عناصر راست افراطی اصولگرا از او علیه رفسنجانی استفاده ابزاری می کنند.

بنده نه سلطنت طلب هستم و نه هیچگونه عناد شخصی با آقای طبرزدی دارم و در گذشته بارها در تلویزیون تکفیری کلمه با ایشان میهمان همراه بودم و دوستانه و متمدنانه بحث می کردیم. البته بعد از اینکه شبکه کلمه طرفدار داعش شد و ایرانیان را مجوس و آتش پرست و رافضی خواند, بنده از آن شبکه تکفیری برای همیشه برائت جستم, ولی امثال طبرزدی ها و ریزه خواران بی پرنسیب دیگر تشنه حضور در آن شبکه منحوس بودند و هنوز هم هستند.

لذا کسی که پیکان مبارزه علیه جمهوری اسلامی را بسوی گروه های اپوزیسیون سکولار دموکرات مخالف رژیم و یا شخصیت های برانداز دیگر تغییر جهت دهد, قطعا در زمین جمهوری اسلامی بازی می کند و باید در مورد او افشاگری کرد. نصیحت من به طبرزدی این است: وقتی خودت را داخل چاهی انداختی, اولین اصل نجات این است که نَکَن یعنی بیش از آن حفر نکن! چون عمیق تر فرو می روی (when you are in a hole stop digging).
www.youtube.com/watch?v=y2BQWlj237I

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADنیما July 1, 2022 05:45 AM

واقعا ادم حیرت میکنه از افرادی که ادعای مبارزه سیاسی شونم میشه، طبرزدی و امثال وی، دو به هم زنهای جاهلین که هیچگاه از تاریخ عبرت نمیگیرن و ذهنشون آلوده به گنداب جمهوری اسلامی است

گزارش یا اعتراض به این نظر


kiani July 1, 2022 06:00 AM

نکات درست و منطقی، اصلآ همه چیز به کنار، مگر کسی که به رهبر مفلوک، لقب امام میده، میتونه در اپوزیسیون باشه ! ؟

گزارش یا اعتراض به این نظر


ایرانیان July 1, 2022 09:05 AM

این بابا طبرزدی مثل ان هموطن ما بود که وقتی دید اسم و رسمی نداره در خیابان پرید وسط دو تا پاسبان در حال گشت و گفت منو کجا میبرید اخه بچه جان وقتی مردمی از جان گذشته در مقابل رژیمی خونخوار که به کودکان هم رحم نمکنه امدند در خیابان و بجای شعار رضا شاه روحت شاد گفتند طبری روحت شاد وفلانی روحت شاد انوقت از خودت اطلاعیه بده و این رژیم خونخوار را تقویت کن البته میدانیم برخی در لباس اپوزسیون از این راه نان میخورند و اگر این رژیم تبهکار نباشد وجود انها هم زاید است

گزارش یا اعتراض به این نظر


موسی July 1, 2022 01:32 PM

درود بر جناب شوکی که الحق از نوه های قهرمان ایران زمین یعنی یعقوب لیث است که ایران زمین را پس از ۲۰۰ سال تصرف اعراب به ایرانیان بازگرداند ما ایرانیان باید یاد بگیریم که حق شناس باشیم ولیعهد شاهزاده رضا پهلوی را گرامی بداریم دو کلام حرف حساب: اگر با ولیعهد هستیم با ملاها نیستیم خط خودمان را مشخص کنیم اکنون که در ایران فقر و تورم و انزوای جهانی به اوج خود رسیده بدلیلی وجود یک مشت ملای بی سواد عصر هجری حرف حساب این است که یا ما با ولیعهد هستیم یا نیستیم هر کس در شرایط کنونی ایران با ولیعهد نیست به معنای با ملا بودن و با دشمن ایران زمین بودن است ۵۰ سال سلطنت رضا شاه و شاه را گرامی بداریم با دلار هفت تومانی اش، با بهترین پاسپورت دنیا را داشتن ش، با ارزش برای خانواده داشتن آن زمان ش، با پیکان ۲۲ هزار تومانی خریدنش و رفاه و شادی اش

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: