آدرس پست الکترونيک [email protected]

آدينه، 11 شهریور ماه 1401 = 02-09 2022

روزنامه: به رئیسی برای سفر به سازمان ملل ویزا ندهید

واشنگتن اگزمینر نوشت: پرزیدنت بایدن باید از ورود ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور ایران و هیأت همراهش به آمریکا برای هفتاد و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل که از ۱۳سپتامبر آغاز می‌شود، ممانعت به‌عمل آورد.

رژیم ایران در ماه‌های اخیر پیوسته ثابت کرده است که هیچ علاقه‌ ای به رفتاری حتی مانند یک ملت متمدن متوسط ​​​​ ندارد. اول اینکه، رئیسی که از سال۲۰۱۹ توسط آمریکا تحریم شده است، سابقه فجیع حقوق‌بشری دارد. رئیسی به‌عنوان «قصاب تهران» مسئول اعدام هزاران ناراضی ایرانی در سال۱۹۸۸ بود. نقض حقوق‌بشر ایران نسبت به شهروندان خود تا به امروز ادامه دارد.

رئیسی سابقه نشر لفاظی های یهودی ستیزانه علیه اسراییل را دارد. این لفاظی بخشی از جاه‌طلبی گسترده‌تر رهبر او خامنه‌ای برای یک هولوکاست دوم، ذهنیت رئیسی را با شری که مشخصه رژیم خامنه‌ای است، نشان می‌دهد.

رژیم ایران با ارائه پهپادهای جنگی به مسکو برای استفاده در حمله به اروپا، بی‌شرمانه از جنگ روسیه علیه اوکراین حمایت می‌کند.

این روزنامه در پایان نوشت: بایدن مدعی است که طرفدار دمکراسی و مخالف استبداد است. رژیم ایران در نقطه متضاد آن دستور کار قرار دارد. علاوه بر این، رفتار فعلی تهران هر روز این حقیقت را ثابت می‌کند.Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: