آدرس پست الکترونيک [email protected]

چهارشنبه، 28 دی ماه 1401 = 18-01 2023

یک کاربر توییتر: این شبکه به یک قابلیت فوق‌ العاده مجهز خواهد شد

بررسی اپلیکیشن توییتر نشان می‌دهد که این شبکه اجتماعی در حال توسعه قابلیتی برای برقراری تماس‌های ویدیویی است. ایلان ماسک پیش‌تر گفته بود که می‌خواهد توییتر را به اپلیکیشن همه‌چیز تبدیل کند و قابلیت‌های یک پیام‌رسان کامل را به این شبکه اجتماعی بیاورد. حالا به‌نظر می‌رسد که یکی از ویژگی‌های آتی در این پلتفرم پشتیبانی از چت‌های ویدیویی خواهد بود.

توسعه‌دهنده‌ای به‌نام «الساندرو پالوزی» می‌گوید قابلیت چت ویدیویی توییتر در خود صفحه چت ظاهر خواهد شد و با یک کلیک به‌سادگی می‌توانید با فردی که می‌خواهید تماس ویدیویی برقرار کنید. طبق این گزارش، کاربران می‌توانند صدای خروجی چت‌های ویدیویی را قطع کنند و همچنین تصمیم بگیرند که می‌خواهند تصویر، صدا یا هر دو به دست مخاطب برسد.

تماس ویدیویی در توییتر قابلیت غیرفعال‌شدن خواهد داشت؟

با این‌حال، پیش‌بینی می‌شود که این قابلیت تفاوت‌هایی با چت‌های ویدیویی سایر پیام‌رسان‌ها داشته باشد. برای مثال، ممکن است توییتر به کاربران اجازه دهد مشخص کنند که چه کاربرانی می‌توانند با آن‌ها تماس ویدیویی برقرار کنند. به‌طور خلاصه، این یعنی کاربران می‌توانند این ویژگی را به‌طور کلی غیرفعال کنند، همان‌طور که می‌توانند بخش DM را غیرفعال کنند.

قابلیت ویدیو چت در توییتر درحال‌حاضر در دست توسعه قرار دارد و نمی‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. پالوزی اطلاعاتی درباره زمان احتمالی عرضه این ویژگی منتشر نکرده است و پیش از این گزارش هم چیزی در این باره اعلام نشده بود. در نتیجه، نمی‌توان گفت که این قابلیت چه زمانی در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

با این‌حال، ایلان ماسک چندی پیش گفته بود که این شرکت در حال کار روی سه ویژگی جدید است. اولین ویژگی شیوه‌های انتخاب نمایش محتوا به‌صورت الگوریتمی یا زمانی بود که به این شبکه اجتماعی اضافه شد. ویژگی بعدی تغییر موقعیت دکمه بوکمارک است که احتمالاً در همین هفته در اختیار قرار خواهد گرفت. توییتر همچنین در هفته‌های پیش رو می‌خواهد امکان نشر توییت‌های طولانی را فراهم کند.

توییتر به این قابلیت فوق‌العاده مجهز می‌شودTranslate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: