آدرس پست الکترونيک [email protected]

دوشنبه، 3 بهمن ماه 1401 = 23-01 2023

نماینده سابق: این اعتراضات آتش زیر خاکستر است/فیلم: بشدت ترسیدند

یک نماینده سابق مجلس با اذعان به آتش زیر خاکستر اعتراضات، به سران نظام هشدار داد که اعتراضات به گونه ای است که به هر بهانه‌ ای سر باز می‌کند.

جعفر ایمن آبادی گفت: متأسفانه در صحبت‌هایی که از مسئولان شنیده می‌شود درک درستی از اعتراضات مشاهده نمی‌کنم. واقعیت این است که این اعتراضات ریشه در مشکلات اقتصادی و چالش های جامعه دارد که به هر بهانه‌ ای سر باز می‌کند.

او افزود: مثلاً آبان سال۹۸ به بهانه بنزین و اواخر تابستان ۱۴۰۱ به بهانه فوت مهسا امینی شاهد اعتراضات بودیم. در حال حاضر هم، مسئولان بسیار خوشحال هستند که اعتراضات را مهار کرده‌اند در حالی که این اعتراضات آتش زیر خاکستر است...

وی افزود: حاکمیت می‌تواند خود را گول بزند و به فضای فعلی دلخوش باشد و بگوید این اعتراضات رهبری ندارد ولی باید بگویم اگر فکری اساسی نشود اعتراضات به هر بهانه‌ ای تکرار خواهد شد.

ایمن‌آبادی گفت: همه دولتمردان از قطار پیشرفت صحبت می‌کنند، کدام قطار پیشرفت؟ اینترنتی وجود ندارد بسیاری از استارت‌آپ‌ها از ایران رفته‌اند. این عدم‌ تحرک در مقابل تکانه‌ها و عدم‌ امکان تغییر و انعطاف استخوان‌های نظام را دچار آسیب می‌کند.

فیلم زیر: بسیجی‌ها از ترس آینده میرن پرونده‌ شونو میگیرن که از بین ببرن...
www.youtube.com/watch?v=9n9AnKmEm9A

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADTranslate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: