آدرس پست الکترونيک [email protected]

پنجشنبه، 6 بهمن ماه 1401 = 26-01 2023

واکنش پدر آرش صادقی به حکم ناعادلانه پسرش: واقعا متاسفم برایتان

رامین صفرنیا، وکیل آرش صادقی در توئیتی از صدور حکم موکلش خبر داد و نوشت: «حکم موکلم آرش صادقی ازشعبه ۲۶ دادگاه انقلاب صادرشد. بابت اجتماع وتبانی به پنج سال، تبلبغ علیه نظام به هشت ماه و منع خروج ازکشور و منع حضور در تهران به مدت دو سال و منع حضور در استان‌های شمالی و مجاور، منع از فعالیت در فضای مجازی و منع از عضویت در احزاب و گروه‌ها و دستجات سیاسی و اجتماعی به مدت دوسال و ضبط وسایل کشف شده در منزل به نفع دولت محکوم شد. این حکم غیابی می‌باشد و در مدت بیست روز تقاضای واخواهی به شعبه ۲۶ تقدیم می‌گردد.»

آرش صادقی تا کنون بارها به دلیل فعالیت‌ در دفاع از حقوق بشر بازداشت و زندانی شده است، وی در مهرماه سال جاری نیز بازداشت و به زندان اوین منتقل شد. او پنج روز پیش پس از گذشت ۱۰۴ روز از بازداشتش به قید وثیقه آزاد شد.

به گزارش یورونیوز، حسین صادقی، پدر آرش صادقی با اعتراض به حکم صادره برای پسرش در توئیتی نوشت: «خداییش این حکم عادلانه است؟ ۵ سال و هشت ماه حبس و ۲ سال تبعید و مصادره اموالش. واقعا متاسفم برای خودم و کشوری که سال‌ها برای حفظ وجودش جنگیدم.»Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: