آدرس پست الکترونيک [email protected]

پنجشنبه، 27 بهمن ماه 1401 = 16-02 2023

یک بانوی ورزشکار دیگر ممنوع‌الخروج شد؛ وضعیت علی دايی

راضیه جانباز عضو تیم ملی هندبال زنان ایران که به عنوان نخستین لژیونر تاریخ هندبال زنان کشور شناخته می‌شود، از ممنوع‌الخروجی خود خبر داد. راضیه جانباز که برای سفر به خارج از کشور راهی فرودگاه امام شده بود متوجه شد ممنوع‌الخروج است و گذرنامه‌اش نیز توقیف شد.

همچنین بنا به گزارشها، علی دایی، ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران، به خاطر ممنوع الخروجی نمی‌تواند در مراسم جوایز بهترین‌های فیفا شرکت کند.

روزنامه شرق نوشت: فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال ایمیلی به علی دایی، از اسطوره فوتبال ایران و آسیا دعوت کرده تا ضمن اعلام انتخاب‌های خود برای دریافت جوایز برترین‌ها در بخش‌های مختلف، در مراسم The Best حضور پیدا کند.

این منبع نوشت: این پرونده روی دیگری هم دارد؛ اینکه آیا علی دایی در چنین شرایطی اصلا تمایلی به خروج از ایران دارد؟ او پیش‌تر گفته بود در چنین شرایطی علاقه دارد کنار مردم بماند و حتی حاضر به شرکت و دیدن بازی‌های جام جهانی در قطر هم نشد. حالا که قرار است او به اروپا برود آیا چنین پیشنهادی را قبول می‌کند؟ اینجا هم دوباره ابهام خاصی وجود دارد؛ اگر دایی قبول کند و برود، پذیرفته که اوضاع با گذشته فرق دارد، ولی اگر نرود آن وقت دوباره موارد خبرسازی در پی می‌آید که شایعات مربوط به ممنوع‌الخروجی او را تقویت می‌کند.Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: