آدرس پست الکترونيک [email protected]

پنجشنبه، 24 فروردین ماه 1402 = 13-04 2023

فیلم؛ سوژه ای که از دیروز مورد توجه کاربران ایرانی قرار گرفته است

اخیراً یکی از استادان بسیجی دانشگاه که به عنوان دانشمند به دیدار رئیسی رفته بود، طی سخنانی با معرفی "پایتون" به عنوان یک شبکه جهانی مدعی شد که با آن می توان دست به پیش بینی های متعددی زد از احتمال بروز سرطان در بدن تا چهار سال آینده تا تورم و مسائل نظامی و امور بین المللی! این سخنان شگفتی زیادی را در محافل علمی و رسانه ای برانگیخت.

ماجرا از دیدار چندی پیش با عنوان «جمعی از دانشمندان یک درصد برتر جهان» با رئیسی آغاز شد که باعث حیرت و واکنش کاربران فضای مجازی شد آنجا که یکی از حاضران «دانشمند» ادعا می‌کند «ما با یک مجموعه جهانی پایتون می‌توانیم چندسال آینده در حوزه سیاسی، نظامی و اقتصادی را پیش‌بینی کنیم!»

هنگامی که ویدیوی خبر این دیدار پخش شد، واکنش کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت به طوری که معلوم شد پایتون مجموعه جهانی نیست! بلکه یک زبان برنامه نویسی کامپیوتر است که هر دانشجوی رشته کامپیوتر در سراسر کره خاکی با آن آشنایی دارد. مدعی این سخن را نیز کاربران وارسی کردند و متوجه شدند که تعداد مقاله های باصطلاح علمی او شش برابر تعداد مقالات مریم میرزایی نابغۀ درگذشتۀ ایرانی ریاضی است.

روزنامه اینترنتی فراز نوشته: پایتون گیت با حضور رئیس جمهور؛ این ماجرایی ترسناک است نه خنده‌دار...ماجرای پایتون گیت در حضور رئیس جمهوری زنگ خطر دیگری است برای اینکه متوجه باشیم چقدر از مسایل واقعی و دریافت‌های عینی از پدیده‌های جهان فاصله گرفته‌ایم و چقدر این وضع برای کشور خطرناک است...

فیلم زیر: ارزیابی مجید محمدی، جامعه‌شناس و تحلیلگر سیاسی


www.youtube.com/watch?v=Ul1iWctjGH8

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADایران فردا April 13, 2023 02:55 PM

ره آورد این دانشمندان از آنجا شروع شد که با درب قابلمه و جادو گری به جنگ کرونا رفتنند ٫ واقعن ملت ایران و انسان سالمی نمیتواند تشخیص بدهد که رهبری که ورود واکسن را قدغن کرد ابله تر است یا این ارازل واوباشی که با دیگ و درب قابلمه به جنگ کرونا رفتنند ٫ این جنایتکارانی که از درد گرسنگی و فقر کودکان ایران هر روز بر قطر شکمشان می افزامند و در حالی که این فریبکاران وطن فروش ٫ برای علی اصغر و میدان کربلا به سر و سینه خود میزنند ٫ کودکان وطن را در خیابان ها با گلوله جنگی میکشند

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: