آدرس پست الکترونيک [email protected]

سه شنبه، 11 مهر ماه 1402 = 03-10 2023

فیلم؛ مصاحبه بستگان دختری که در مترو بیهوش شد تحت فشار امنیتی

پادر و پدر ⁧ آرمیتا گراوند ⁩ دختر دبیرستانی ۱۶ ساله‌ای‌ که در ایستگاه متروی شهدای تهران بیهوش شد و به کما رفت را مقابل دوربین گذاشته‌اند تا بگویند دخترشان به دلیل افت فشار سرش به لبه‌‌ مترو خورده و به کما رفته است.

این در حالیست که وبسایت هه‌نگاو اعلام کرد «آرمیتا گراوند»، دختر ۱۶ساله اهل کرمانشاه، دانش‌آموزی است که در متروی تهران بیهوش شده و در «بیمارستان فجر» تحت تدابیر امنیتی بستری است. بر اساس برخی گزارش‌ها، علت بیهوشی او برخورد ماموران برای حجاب است اما مقام‌ها علت را «‌افت فشار» اعلام کرده‌اند.

اگر شرایط واقعا به گونه ای است که رسانه های حکومتی نقل می کنند چرا هنوز فیلم های داخل مترو منتشر نشده؟ و چرا خبرنگار روزنامه شرق را هنگام ورود به بیمارستان بازداشت کردند؟ و چرا باید پدر و مادر مقابل دوربین قرار بگیرند و اصرار کنند به بیهوش شدن دخترشان به دلیل افت فشار؟!

خبرگزاری ایرنا گفتگویی از والدین دختر دانش‌آموز «از هوش رفته» در متروی تهران منتشر کرده است. (فیلم زیر)

این دختر دو روز پیش در مسیر مدرسه در یکی از ایستگاه‌های مترو تهران «بیهوش» شد و مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران احتمال برخورد با این دختر را رد کرده بود.

پدر و مادر این دختر به خبرگزاری ایرنا گفته‌اند: «همه فیلم‌های مترو را دیدیم، حادثه پیش آمده یک اتفاق بود از مردم می‌خواهیم بجای حاشیه سازی برای دخترمان دعا کنند.»مادر او در این گفتگو که مشخص نیست در چه شرایطی انجام شده است همچنین گفته: «دخترم با دوستانش برای رفتن به مدرسه در مترو شهدا قرار گذاشته بود که پس از ورود به قطار دچار افت فشار شد که پس از به هم خوردن تعادلش سر وی با لبه قطار برخورد می‌کند.»

پدر او هم ابتلا به بیماری یا مصرف دارو توسط دخترش را رد کرده است.

به گزارش رسانه‌ها در ایران این نوجوان در حال حاضر در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری است.

دیروز مریم لطفی، خبرنگار اجتماعی روزنامه شرق که برای کسب خبر به بیمارستان فجر نیروی هوایی رفته بود برای ساعاتی بازداشت شد که بعدا آزاد شد.
www.youtube.com/watch?v=7VPW7jhZciQ

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOADکهن دیارا October 3, 2023 09:39 PM

بسان تابش خورشید مشخصه که تحت فشار نیروهای سرکوبگر اسلامی که پشت دوربین اعترافات ایستاده اند این پدر و مادر بینوا در حال اعتراف اجباری هستند در گفته هایشان شک و تردید در مورد فشار چند بار گفته شد وگرنه نیاز نبود که بگوید«فکر کنم فشارش افتاده » چون در صورت اطمینان از افتادن فشار !کلمه تردید آمیز فکر کنم ! پته رژیم اسلامی کودک کش روی آب افتاد
مرگ بر خامنه ای جلاد با حکومت ننگین اسلامی اش زنده باد آزادی

گزارش یا اعتراض به این نظر


رامک خسروی October 4, 2023 05:18 AM

تااینجاش هم ج ا خیلی گشاد داده
باید میگفت اصلا این ماجرا مال زمان شاه بوده که تازگی برای تشویش اذهان عمومی بدست عوامل مزدور خارجی منتشر شده و انتشاردهنده هم دستگیر و بمراجع ذیربط تحویل داده شده ختم کلام و دیگر کش ندین قضیه را

گزارش یا اعتراض به این نظر


محمدرضا کیانفر October 7, 2023 03:03 PM


آمنه‌سادات ذبیح‌پور خبرنگار توئیتید: ماجرای آرمیتا اثبات کرد اخبار دروغ به خورد مردم می‌دهید

خانم ذبیح‌پور،
آرمیتا وارد قطار شد زن مقابلش با شوکر مخفی به صورتش شلیک کرد سر آرمیتا به عقب پرت شد محکم به میله خورد جیغ وحشتناکی کشید نقش زمین شد کدامش دروغ است؟
چون چشم احول آینه هم شد دروغگو، از بس که عام گشت درین خاکدان دروغ
هرگز کسی حریف نشد نفس خویش را، تا چند بشنوم ز تو ای پهلوان دروغ

سرور گرامی،
تنها راه نجات میهن اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
1- قطع دشمنی با آمریکا برای دفع تهدیدات خارجی
2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی
با تشکر از توجه شما

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: