آدرس پست الکترونيک [email protected]

آدينه، 12 آبان ماه 1402 = 03-11 2023

تحلیل؛ خامنه‌ای برای نجات حزب‌الله و حکومت خود حماس را فدا کرد

خمینی گفته بود: حفظ جمهوری اسلامی از حفظ یک نفر ولو امام زمان باشد اهمیتش بیشتر است... رهبر حزب الله لبنان امروز فاش کرد که آمریکا پیغام داده بود در صورت ورود حزب‌الله به جنگ، ایران را بمباران خواهد کرد.

خبرنگار بی بی سی جهانی در لبنان در گزارشی گفت: هنگامی که حسن نصرالله، رهبر حزب الله پس از یک ماه سکوت، سرانجام در مورد آخرین جنگ اسرائیل و غزه صحبت کرد، آنچه که نگفت به اندازه آنچه که گفت، اهمیت داشت. هیچ اعلان جنگ همه جانبه علیه اسرائیل در سخنان او وجود نداشت. تعداد کمی در اینجا انتظار چنین چیزی را داشتند. نصرالله می‌داند که تقاضای کمی در لبنان برای جنگی دیگر با اسرائیل وجود دارد. این کشور مشکلات زیادی دارد. اقتصاد رو به ویرانی است و نظام سیاسی آن در وضعیت فروپاشی است. و دو ناو هواپیمابر آمریکایی هم که اخیرا در دریای مدیترانه مستقر شده‌اند نیز ممکن است یک عامل بازدارنده قدرتمند باشد.

رژیم ولایت فقیه مذبوحانه عقب نشست و به حسن نصرالله دیکته کرد چگونه سخنرانی کند

ناصر مستشار

حسن نصرالله: عملیات حماس در جنوب اسرائیل کاملا کار حماس و فلسطینی‌ها بوده است. سری نگه داشتن این عملیات رمز موفقیت آن بوده است و صد در صد کاری بوده که حماس انجام داده است...

یکی از دلایل پایداری رژیم نکبت ولایت فقیه در جا خالی دادن های بموقع و عقب نشینی ها سنجیده اش هست که از نظر اپوزیسیون، بزدلی و نیرنگ کاری آخوندها بحساب می آید اما آخوندها در سایه همین سیاست های مزورانه توانسته اند عمر رژیم نکبت بار اسلامی را به ۴۴ سال برسانند.از همان اغاز شکل گیری رژیم اسلامی با گروگانگیری سفارت آمریکا و تحویل دادن همه آنها به دونالد ریگان که در پرتو تهدید انجام گرفت ،نظام اسلامی نشان داد که بخوبی تهدید را می‌شناسد و براحتی می تواند تشخیص دهد که کدام التیماتوم خطرناک هستند و کدام تهدید پوشالی !؟

خمینی با سر کشیدن جام زهر پذیرش آتش بس به وارثان رژیم اسلامی آموزش داد که در کدام مقاطع ،سازش پنهانی و پذیرش اوامر قدرت های جهانی لازم هست تا نظام حفظ گردد.ریگان با یک جلد کتاب قرآن ،مک فارلین را به تهران فرستاد تا روابط پنهانی با آمریکا با داشتن و حفظ کریدور های دائمی (علیرغم شعارهای مرگ بر آمریکا که برای واشنگتن همواره سود آور بود) همواره برقرار بماند. خمینی در سازش پنهانی با رهبران واشنگتن ،بسیاری از یاران اولیه اش مانند آیت الله منتظری را قربانی کرد تا اسلام و حکومتش باقی بماند.

در حمله هفتم اکتبر حماس به اسرائیل که ظاهرا پيروزي های اولیه بنفع حماس رقم خورد اما در نهایت گودال‌های بزرگ و ابدی برای اهالی غزه حفر شد که تمام غزه از نقشه منطقه حذف خواهد گردید که قبلا همه تدابیر مرموز و پشت پرده از جانب رهبران اسرائیل پی ریزی شده بود و حماس در دام شاباک و موساد گرفتار آمد.

پس از آشکار شدن اولین جنایت های حماس در اسرائیل که جهانیان را شوکه کرد، رهبر رژیم اسلامی یعنی علی خامنه‌ای هرگونه همکاری و دخالت خود را در حمله هفتم اکتبر تکذیب کرد تا از تبلیغات زهرآگین غرب در امان بماند که همانطور شد و اسرائیل و آمریکا نیز بلا فاصله دست داشتن رژیم ایران در حمله حماس به اسرائیل را نپذیرفته و به رژیم باردیگر یک کارت برنده و یک سپاسگزاری برای آخوندها فرستادند تا چند صباحی دیگر بر اریکه قدرت ماندگار گردند.

غرب بخوبی دست رژیم را خوانده است و آخوندها نیز بخوبی به سوداگری غرب اشراف و آشنایی دارند.از فتوای قتل سلمان رشدی گرفته تا ترور میکونوس و دیگر شیطنت های جنایتکارانه رژیم اسلامی ،غرب صبوری حساب شده ای را تحمل کرده است که سیاست های درازمدت غرب در منطقه ادامه داشته باشد.از اینکه هشتاد تن ایرانی به آمریکا هشدار می دهند که به ایران حمله نکند اینک بخود می بالند که نامه آنها به آمریکا کارساز بود و رهبران واشنگتن از حمله نظامی به ایران منصرف شدند و آنها بدین طنز شاید باور دارند.

ایران سرزمین بزرگی هست و مانند غزه ۳۶ کلیومتر مربع وسعت ندارد که اسرائیل نزدیک یک ماه هست که از پس آن بر نیامده است.در ضمن روسیه و چین اعلام کرده‌اند که هرگونه حمله به ایران تهدیدی علیه چین و روسیه هست.در ضمن مردم ایران در عین ضدیت با رژیم اسلامی هیچگاه خواستار تجاوز بیگانه به کشورشان نیستند چون در حافظه تاریخی اکثریت قاطع ایرانی ها تجاوز اسکندر و اعراب و مغولان همواره بعنوان یک ننگ تاریخی نکوهش شده است.

رژیم اسلامی به اجیر شده های خویش در جنوب لبنان دستور داده بود که از هرگونه دخالت و حمایت مستقیم از حماس پرهیز نمایند تا پای رژیم اسلامی نیز بدین جنگ کشیده نشود.حسن نصرالله بعنوان عامل ولی فقیه در جنوب لبنان که در مخفی گاه زندگی می کند امروز برای اولین با سخنرانی کرد و دقیقا حرف های دیکته شده رهبر رژیم اسلامی علی خامنه ای را به زبان آورد تا پیوند حزب‌الله و ورژیم اسلامی که یک اتحاد شیعه هست و نه سنی را دوباره حیات دوباره بخشد و حماس سنی مذهب را با آنهمه حمایت های مالی از جیب مردم درمانده ایران تنها گذاشتند تا کشورهای سنی مذهب به داد حماس برسند.ایران فردا November 3, 2023 09:39 PM

اخوند های جانی و پاسدارانشان با دو ناو هواپیمابر آمریکا اچمز شدنند و عرعر کنان به سوراخ های خود خزیدند بازهم بگید آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند!

گزارش یا اعتراض به این نظر


ملانی November 3, 2023 11:28 PM

اگر علی خامنه ای فکر میکند که با عقب نشینی و شانه خالی کردن از مسئولیت حمله حماس و کشتار اسرائیلی ها میتواند از بار سنگین این کشتار مانند کشتار در داخل کشور و ایرانیان از عاقبت این جنایت هم فرار کند این فکر و خیال باطل است

علی خامنه ای هر ساله مردم ایران را به خاک و خون میکشد و مردم ایران هم جوابی به او نمیدهند ولی اینبار طرف مردم بی سلاح بی پناه ایران نیستند بلکه اینبار طرف اسرائیلی هایی هستند که از خود خامنه ای مسلح تر و آنهم با سلاح های وحشتناکتر و دیر یا زود به حساب خامنه ای و شرکایش خواهند رسید

شرکت نکردن در جنگ امروز به معنای فرار کردن از مکافات این کار نخواهد بود و فکر میکنم که ما مردم ایران باید از هم اکنون ساعت روزشمار سرنگونی خامنه ای را باید بر پا کنیم

گزارش یا اعتراض به این نظر


Translate by Google: English | Français | Deutsch | Español
به اشتراک بگذارید: